Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după capitaluri în 2019
635 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 66,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 210,6 K RON, iar liderul atinge 16,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LEADING SOLUTIONS SRL= | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 16,2 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 2 mil. RON | |
| 2 | 2.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,1 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 946 K RON | |
| 3 | 3.DOSA DANIEL VET SRL▲ 2 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,7 mil. RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 659,7 K RON | |
| 4 | 4.EPTEC TRANSILVANIA S.R.L.▲ 137 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 1,6 mil. RON▲ 1.155,9 % | ▲ 1.155,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.PREFCON SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 981,7 K RON | |
| 6 | 6.TUBES CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 68,1 K RON | |
| 7 | 7.PRONET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 mil. RON— | — | 191,6 K RON | |
| 8 | 8.H INVEST SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 mil. RON— | — | 239,8 K RON | |
| 9 | 9.ITALSERVICE SRL▲ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,3 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 474,5 K RON | |
| 10 | 10.ART PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 91,5 K RON | |
| 11 | 11.EXPERT CONSULT SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 177,8 K RON | |
| 12 | 12.BERGROM PROJECT ENGINEERING SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 996,6 K RON▲ 133,8 % | ▲ 133,8 % | 570,3 K RON | |
| 13 | 13.SALES SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 981,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,3 K RON | |
| 14 | 14.PETROL CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 960,1 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 13,7 K RON | |
| 15 | 15.PENTA MEDIA ADVERTISING SRL▲ 3 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 957,4 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 431,2 K RON | |
| 16 | 16.PROIECT CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 950,1 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 525,2 K RON | |
| 17 | 17.BEST CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 929,3 K RON▲ 66,6 % | ▲ 66,6 % | 421,3 K RON | |
| 18 | 18.IZOCONT EXPERT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 881,9 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 141,7 K RON | |
| 19 | 19.DINAMIC CONCEPT SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 824,6 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 824,3 K RON | |
| 20 | 20.EGO HOME DECO S.R.L.▲ 402 | Municipiul Zalău, Sălaj | 756,3 K RON▲ 136.167,8 % | ▲ 136.167,8 % | 755,7 K RON | |
| 21 | 21.COMPPIL SRL▼ 9 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 730,5 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -6,8 K RON | |
| 22 | 22.FONTES SRL▲ 44 | Sat Moiad, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 702 K RON▲ 198,5 % | ▲ 198,5 % | 700,8 K RON | |
| 23 | 23.CONCRET DESIGN SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 698,6 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 187 K RON | |
| 24 | 24.SC SILVAREGION PPP CONSULTING S.R.L.▲ 126 | Sat Hereclean, Comuna Hereclean, Sălaj | 690,4 K RON▲ 495 % | ▲ 495 % | 646,6 K RON | |
| 25 | 25.PROIECT INSTAL TRANSILVANIA S.R.L.▲ 15 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 658,8 K RON▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 354,3 K RON | |
| 26 | 26.ADALMACAD SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 658,4 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 103,5 K RON | |
| 27 | 27.ECOPROIECT SRL▲ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | 634,7 K RON▲ 187,5 % | ▲ 187,5 % | 413,9 K RON | |
| 28 | 28.PROVET SRL= | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 600,8 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 133,1 K RON | |
| 29 | 29.CARN EXPERT RO SRL▼ 5 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 562,9 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 41,3 K RON | |
| 30 | 30.HTT WELT S.R.L.▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 543 K RON▲ 89,7 % | ▲ 89,7 % | 256,7 K RON | |
| 31 | 31.TOPOWORD SRL▼ 6 | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 542,4 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 43,2 K RON | |
| 32 | 32.SPORTUL SĂLĂJEAN SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 534 K RON▲ 45,4 % | ▲ 45,4 % | 166,7 K RON | |
| 33 | 33.CONSULT POWER SRL▲ 32 | Municipiul Zalău, Sălaj | 504,3 K RON▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 366,2 K RON | |
| 34 | 34.DINU SERV SRL▼ 3 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 479 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 75,4 K RON | |
| 35 | 35.IODANI CONSULT SRL▼ 8 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 466,4 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 153 K RON | |
| 36 | 36.POP-MARE VET SRL▲ 14 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 465,6 K RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 169,5 K RON | |
| 37 | 37.LIV'S ADVISING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 425,3 K RON— | — | 53,9 K RON | |
| 38 | 38.EDILAS AGG SRL▲ 182 | Municipiul Zalău, Sălaj | 404,7 K RON▲ 592 % | ▲ 592 % | 346,2 K RON | |
| 39 | 39.PROIECT M EVOSTRUCT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 390,6 K RON▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 123,9 K RON | |
| 40 | 40.CONTA CATA SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 388,5 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 78,5 K RON | |
| 41 | 41.CREATIVE MEDIA SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 382,4 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 48,8 K RON | |
| 42 | 42.ANACONT SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 376,8 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 3,8 K RON | |
| 43 | 43.BLACK-LINE SRL▼ 1 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 366,8 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 366,6 K RON | |
| 44 | 44.GEDO TAHOSERV SRL▲ 11 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 363,4 K RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 86,5 K RON | |
| 45 | 45.ZUMBADORLAND S.R.L.▼ 6 | Sat Bilghez, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 361,6 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 205,3 K RON | |
| 46 | 46.CONION ACCOUNTING SRL▲ 35 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 353,2 K RON▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 151,1 K RON | |
| 47 | 47.ACCENT ART SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 352,7 K RON— | — | 39,4 K RON | |
| 48 | 48.VERTICAL DEVELOPMENT SRL▲ 5 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 339,5 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 76 K RON | |
| 49 | 49.FORMATEKTURA S.R.L.▲ 40 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 336,2 K RON▲ 80,7 % | ▲ 80,7 % | 150,1 K RON | |
| 50 | 50.PROIECT HALLEN S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 330,4 K RON— | — | — | 330,2 K RON |
| 51 | 51.PERNES PROIECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 320,5 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 52,6 K RON | |
| 52 | 52.HORIZONT PROJECT 2D S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 319 K RON— | — | — | 318,7 K RON |
| 53 | 53.STARTVET SRL▲ 9 | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 315,8 K RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 84,9 K RON | |
| 54 | 54.METROPLAST SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 314,2 K RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 149,4 K RON | |
| 55 | 55.RXM VIP ACCOUNTING SRL▲ 19 | Sat Bădăcin, Comuna Pericei, Sălaj | 312 K RON▲ 46 % | ▲ 46 % | 98,4 K RON | |
| 56 | 56.INWAY CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE SRL▼ 35 | Municipiul Zalău, Sălaj | 311,8 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 311,6 K RON | |
| 57 | 57.GERO BEDOT SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 311,5 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 15,3 K RON | |
| 58 | 58.AVA CONSULT SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 309,4 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 6,3 K RON | |
| 59 | 59.ORIONCONT SERVICIICONTABILE SRL▲ 2 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 305,9 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 85,4 K RON | |
| 60 | 60.LMS FIPRO CONSULTING S.R.L.▲ 84 | Municipiul Zalău, Sălaj | 299,2 K RON▲ 149,9 % | ▲ 149,9 % | 290 K RON | |
| 61 | 61.CONTIF SRL▼ 4 | Sat Meseşenii de Sus, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 297,4 K RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 28,4 K RON | |
| 62 | 62.EUROANABALANCE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 290,2 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 289,9 K RON | |
| 63 | 63.DIANDRA IMAGES SRL▲ 71 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 287,2 K RON▲ 116,8 % | ▲ 116,8 % | 175,3 K RON | |
| 64 | 64.DAVA CONSULT SRL▲ 89 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 280,6 K RON▲ 150,2 % | ▲ 150,2 % | 210,5 K RON | |
| 65 | 65.ALBEV GLOBAL EPI SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 277,3 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 101,7 K RON | |
| 66 | 66.DIMENYSTING SRL▼ 12 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 276,2 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 114,4 K RON | |
| 67 | 67.PROD VET COM SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 275,5 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 15 K RON | |
| 68 | 68.MARKER SRL▲ 40 | Municipiul Zalău, Sălaj | 269 K RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | 159,5 K RON | |
| 69 | 69.FURNIART WOOD TECHNOLOGY S.R.L.▼ 1 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 261,8 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 286,5 K RON | |
| 70 | 70.DECARIANCO CONT SRL▼ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 256,8 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 150 K RON | |
| 71 | 71.OSIRIS SRL▲ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 255,8 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 74,4 K RON | |
| 72 | 72.PEM CONSULTANŢĂ ŞI ASISTENŢĂ SRL▲ 27 | Sat Sârbi, Comuna Sâg, Sălaj | 255,7 K RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 255,5 K RON | |
| 73 | 73.JARCA GEOTOPO S.R.L.▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 254,4 K RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 80,1 K RON | |
| 74 | 74.ETAMATIC SRL▼ 55 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 253,3 K RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | 252,1 K RON | |
| 75 | 75.ACTIV CONSULT SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 248,1 K RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 97,5 K RON | |
| 76 | 76.BIOTIC SRLnou | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | 247,6 K RON— | — | 37,7 K RON | |
| 77 | 77.PROFI PROIECT SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 244 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 168,7 K RON | |
| 78 | 78.ROLIVETT TOPO SRL▲ 48 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 242,4 K RON▲ 68 % | ▲ 68 % | 98,1 K RON | |
| 79 | 79.SMART REPORTING S.R.L.▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 241,7 K RON▲ 76,9 % | ▲ 76,9 % | 205 K RON | |
| 80 | 80.DIANDRA PUBLIC CONSULTING S.R.L.▲ 144 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 240,8 K RON▲ 329,1 % | ▲ 329,1 % | 236 K RON | |
| 81 | 81.WAF.CO LINE SRL▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 240,7 K RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 78,4 K RON | |
| 82 | 82.EXPERT.DA CONŞTIENT SRL▲ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 240,2 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 69,8 K RON | |
| 83 | 83.PRESTCO SRL▼ 36 | Municipiul Zalău, Sălaj | 239,3 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 182,6 K RON | |
| 84 | 84.INNOVATIVE BUSINESS UNIT S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 232,6 K RON— | — | — | 232,4 K RON |
| 85 | 85.SEPTEVAL SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 230,9 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 151,6 K RON | |
| 86 | 86.PROJECT HAWK SRL▲ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 230,3 K RON▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 85,1 K RON | |
| 87 | 87.GS CONSULTING MANAGEMENT ENGINEERING S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 228,9 K RON— | — | — | 228,7 K RON |
| 88 | 88.TEHNICO SRL▼ 12 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 228,8 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 18,2 K RON | |
| 89 | 89.BOUZEN IMPEX FARM SRL▲ 70 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 227,8 K RON▲ 120,7 % | ▲ 120,7 % | 74,7 K RON | |
| 90 | 90.VETERN SRL▲ 3 | Sat Coşeiu, Comuna Coşeiu, Sălaj | 226,5 K RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 47,2 K RON | |
| 91 | 91.CÎMPEAN PROIECT SRL▼ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 224,4 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 457 RON | |
| 92 | 92.VECOM SRL▲ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 224,2 K RON▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 77,8 K RON | |
| 93 | 93.JARCA TOPOPRES SRL▲ 49 | Municipiul Zalău, Sălaj | 221,2 K RON▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 96,4 K RON | |
| 94 | 94.ELECTROLUK LAND SRL▲ 13 | Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj | 220,4 K RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 80 K RON | |
| 95 | 95.ANCOS GROUP SRL▼ 57 | Municipiul Zalău, Sălaj | 219,7 K RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 139,9 K RON | |
| 96 | 96.FRIUL GIADE SRL▼ 62 | Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj | 219,1 K RON▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | -14,2 K RON | |
| 97 | 97.VAMARO CONTROL SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 217,8 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 197,9 K RON | |
| 98 | 98.ALFAVET SRL▼ 38 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 213,5 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -43,4 K RON | |
| 99 | 99.BIXETI CONT SRL▲ 21 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 210,8 K RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 60,2 K RON | |
| 100 | 100.BAF QUALITY INSPECT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 210,6 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 210,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON