Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după capitaluri în 2016
553 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 49,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 128,4 K RON, iar liderul atinge 9,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HAELVOET SRL= | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 9,5 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 2 | 2.LEADING SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 7,7 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 3 | 3.PRESTHOME SRLnou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 2,9 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 407,3 K RON | |
| 4 | 4.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 mil. RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 5 | 5.PREFCON SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 1 mil. RON | |
| 6 | 6.SALES SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 980,6 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 2,7 K RON | |
| 7 | 7.PETROL CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 934,4 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 17,6 K RON | |
| 8 | 8.H INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 889,4 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 93,6 K RON | |
| 9 | 9.ART PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 797,7 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -8,4 K RON | |
| 10 | 10.COMPPIL SRL▲ 1 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 748 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 9,6 K RON | |
| 11 | 11.MAG INSTALMONT SRL▲ 144 | Municipiul Zalău, Sălaj | 624,7 K RON▲ 616,5 % | ▲ 616,5 % | 624,5 K RON | |
| 12 | 12.PRONET SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 611,8 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 122,1 K RON | |
| 13 | 13.PIROTEHNIC COM SRL▲ 18 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 588,1 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 165 K RON | |
| 14 | 14.TUBES CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 552 K RON▲ 16 % | ▲ 16 % | 547 K RON | |
| 15 | 15.IZOCONT EXPERT SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 533,8 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 107,7 K RON | |
| 16 | 16.CONCRET DESIGN SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 516,2 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 57,9 K RON | |
| 17 | 17.EXPERT CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 486,2 K RON▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 199,8 K RON | |
| 18 | 18.ADALMACAD SRL▲ 381 | Municipiul Zalău, Sălaj | 477,4 K RON— | — | -7,3 K RON | |
| 19 | 19.AGROTRANSPORT SA▲ 3 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 470 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 1,1 K RON | |
| 20 | 20.FRIUL GIADE SRL▲ 4 | Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj | 457,9 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 139,7 K RON | |
| 21 | 21.CARN EXPERT RO SRL▲ 6 | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 425,6 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | -14,4 K RON | |
| 22 | 22.DOSA DANIEL VET SRL▲ 146 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 416,6 K RON▲ 463,5 % | ▲ 463,5 % | 342,7 K RON | |
| 23 | 23.AVA CONSULT SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 392,7 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 30,1 K RON | |
| 24 | 24.INWAY CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE SRL▲ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 370,5 K RON▲ 70 % | ▲ 70 % | 370,3 K RON | |
| 25 | 25.CROMATIC COM PREST SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 370,5 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 110 RON | |
| 26 | 26.LIV'S ADVISING SRL▲ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 369,1 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 72,2 K RON | |
| 27 | 27.ARTEFACT DESIGN STUDIO S.R.L.▲ 38 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 353,8 K RON▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | 123,1 K RON | |
| 28 | 28.ALFAVET SRL▲ 15 | Sat Ceaca, Comuna Zalha, Sălaj | 350,5 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 25,6 K RON | |
| 29 | 29.ANACONT SRL▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 329 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 22,4 K RON | |
| 30 | 30.CONTA CATA SRL▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 318,5 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 42,6 K RON | |
| 31 | 31.DINU SERV SRL▲ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 310,4 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 121,1 K RON | |
| 32 | 32.ALEXCO SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 305,4 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 72,6 K RON | |
| 33 | 33.PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 303,6 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 86,2 K RON | |
| 34 | 34.BLACK-LINE SRL▲ 89 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 301,5 K RON▲ 127,8 % | ▲ 127,8 % | 301,3 K RON | |
| 35 | 35.EXPERT CONTABIL PETRUŞAN ANA SRL▲ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 298,2 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 83,3 K RON | |
| 36 | 36.PROJECT HAWK SRL▲ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 289,9 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 7,7 K RON | |
| 37 | 37.ANCOS GROUP SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 277 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 99,4 K RON | |
| 38 | 38.ALEXYS INFO TEHNIC SRL▲ 45 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 263,4 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 64,4 K RON | |
| 39 | 39.IODANI CONSULT SRL▼ 6 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 255 K RON▼ 37,6 % | ▼ 37,6 % | 148,6 K RON | |
| 40 | 40.CREATIVE MEDIA SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 246,7 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 14,1 K RON | |
| 41 | 41.DECARIANCO CONT SRL▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 245,6 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 140,6 K RON | |
| 42 | 42.GEO TOPO INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 241,7 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -22,3 K RON | |
| 43 | 43.MAGIOTTYM DESIGN SRL▲ 20 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 240,4 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 13,8 K RON | |
| 44 | 44.BIOTIC SRL▲ 33 | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | 231,5 K RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 55,1 K RON | |
| 45 | 45.ACCENT ART SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 230,1 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 19,1 K RON | |
| 46 | 46.IUSTIN CONSULTING ANTON GRUP SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 229 K RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 83 K RON | |
| 47 | 47.PRESTCO SRL▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 228,1 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 224 K RON | |
| 48 | 48.HEALTHY VITAL SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 221,7 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 188 K RON | |
| 49 | 49.CRIS-VET SRL▲ 35 | Sat Sălăţig, Comuna Sălăţig, Sălaj | 219,3 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 26,6 K RON | |
| 50 | 50.DAN VET SRL▲ 9 | Comuna Hereclean, Sălaj | 217,4 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | -25,7 K RON | |
| 51 | 51.MIKRON PROIECT SRL▲ 437 | Comuna Crasna, Sălaj | 216,6 K RON— | — | 239,9 K RON | |
| 52 | 52.PROVET SRL▼ 24 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 215 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 85,8 K RON | |
| 53 | 53.TOPOLUPU SRL▲ 65 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 214,2 K RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 213,2 K RON | |
| 54 | 54.MATRA IMPEX PROD COM SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 213,5 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | -9,8 K RON | |
| 55 | 55.CONTIF SRL▲ 30 | Sat Meseşenii de Sus, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 213 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 22 K RON | |
| 56 | 56.STARTVET SRL▼ 30 | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | 210,3 K RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | 62,4 K RON | |
| 57 | 57.PERNES PROIECT SRL▲ 37 | Municipiul Zalău, Sălaj | 210 K RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 37,2 K RON | |
| 58 | 58.BERGROM PROJECT ENGINEERING SRL▲ 52 | Municipiul Zalău, Sălaj | 208,1 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 207,1 K RON | |
| 59 | 59.PROFI PROIECT SRL▲ 74 | Municipiul Zalău, Sălaj | 207,4 K RON▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 191,7 K RON | |
| 60 | 60.EUROMED FITO SRL▼ 24 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 206,7 K RON▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 35,5 K RON | |
| 61 | 61.BLAJ FINANCE SRL▲ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 204,4 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 88,3 K RON | |
| 62 | 62.PENTA MEDIA ADVERTISING SRL▲ 39 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 201,7 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 203,8 K RON | |
| 63 | 63.CORNER STUDIO S.R.L.▲ 332 | Municipiul Zalău, Sălaj | 198 K RON▲ 282.704,3 % | ▲ 282.704,3 % | 197,9 K RON | |
| 64 | 64.ETAMATIC SRL▲ 116 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 197,7 K RON▲ 191,3 % | ▲ 191,3 % | 197,3 K RON | |
| 65 | 65.GERO BEDOT SRL▲ 65 | Municipiul Zalău, Sălaj | 197,1 K RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 72,5 K RON | |
| 66 | 66.MESES S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 197 K RON— | — | — | 146,8 K RON |
| 67 | 67.AGLIAFIN SRL▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 193,6 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -6,1 K RON | |
| 68 | 68.LIMITLESS ENGINEERING SRL▲ 8 | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 191,1 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 190,9 K RON | |
| 69 | 69.CARONARI SRL▲ 21 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 186,9 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 4,6 K RON | |
| 70 | 70.POP-MARE VET SRL▲ 329 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 183,1 K RON— | — | 183,1 K RON | |
| 71 | 71.PROEXMIN SRL▲ 60 | Municipiul Zalău, Sălaj | 181,7 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 158,7 K RON | |
| 72 | 72.POLINSTAL SRL▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 179,4 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 3,2 K RON | |
| 73 | 73.TEHNICO SRL▲ 15 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 174,4 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -10 K RON | |
| 74 | 74.RESEARCH PLUS SRL▲ 53 | Municipiul Zalău, Sălaj | 169 K RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 168,8 K RON | |
| 75 | 75.DINAMIC CONCEPT SRL▼ 61 | Municipiul Zalău, Sălaj | 168,8 K RON▼ 74,2 % | ▼ 74,2 % | 168,5 K RON | |
| 76 | 76.SEPTEVAL SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 167,2 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 87,9 K RON | |
| 77 | 77.OSIRIS SRL▲ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 166,4 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 9,7 K RON | |
| 78 | 78.ALEX NET SRL▲ 41 | Municipiul Zalău, Sălaj | 165,3 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 145,2 K RON | |
| 79 | 79.PENT EXPERT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 164,3 K RON— | — | 0 RON | |
| 80 | 80.BEST CONSULTING SRL▼ 55 | Municipiul Zalău, Sălaj | 162,4 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 155,1 K RON | |
| 81 | 81.EXPERT PROIECT SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 157,4 K RON▼ 28 % | ▼ 28 % | 153 K RON | |
| 82 | 82.PENTA PROCAD SRL▲ 38 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 157,3 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 157,1 K RON | |
| 83 | 83.OPAL INVEST SRL▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 156,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.CÎMPEAN PROIECT SRL▲ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155,6 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 155,4 K RON | |
| 85 | 85.AQUASAN SRL▲ 21 | Sat Ilişua, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 155,1 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 3,2 K RON | |
| 86 | 86.ROANDRA COLECT SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 62,3 K RON | |
| 87 | 87.VETERN SRL▲ 20 | Sat Coşeiu, Comuna Coşeiu, Sălaj | 154,1 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 43,7 K RON | |
| 88 | 88.EDILAS AGG SRL▼ 70 | Municipiul Zalău, Sălaj | 152,7 K RON▼ 68,4 % | ▼ 68,4 % | 152,5 K RON | |
| 89 | 89.BLACK LINE DRAWING SRL▲ 50 | Municipiul Zalău, Sălaj | 149,9 K RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 149,7 K RON | |
| 90 | 90.CONCRET DESIGN PLUS▼ 41 | Municipiul Zalău, Sălaj | 148,7 K RON▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 72,3 K RON | |
| 91 | 91.VE-MI PRO CONSTRUCT SRL▲ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 144,2 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 144 K RON | |
| 92 | 92.GEDO TAHOSERV SRL▲ 73 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 143,1 K RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 66,9 K RON | |
| 93 | 93.RARES CONSULTING GROUP SRL▼ 81 | Municipiul Zalău, Sălaj | 137,8 K RON▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | 137,5 K RON | |
| 94 | 94.SILVICONT SRL▲ 43 | Municipiul Zalău, Sălaj | 135,3 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 43 K RON | |
| 95 | 95.SPORTUL SĂLĂJEAN SRL▼ 48 | Municipiul Zalău, Sălaj | 132,9 K RON▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 128,6 K RON | |
| 96 | 96.ATON BUSINESS DEVELOPEMENT SRL▲ 53 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 130,4 K RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 72,4 K RON | |
| 97 | 97.PROJECT DESIGN SRL▲ 37 | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 129,8 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 9,5 K RON | |
| 98 | 98.DORIS CONSULTING SRL▼ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 129,2 K RON▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 86 K RON | |
| 99 | 99.WYA-PROJECT SRL▼ 59 | Municipiul Zalău, Sălaj | 128,7 K RON▼ 61,9 % | ▼ 61,9 % | -8,8 K RON | |
| 100 | 100.TODAY-S.S.M. SRL▲ 48 | Municipiul Zalău, Sălaj | 128,4 K RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 25,2 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON