COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după angajați în 2024

603 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.195. Pragul de intrare în top este 5, iar liderul atinge 47.

FirmăAngajați
AURORA SA▲ 147▲ 2,2 %
CARPATOURS SRL▼ 146▼ 6,1 %
SALT & PEPER FOOD S.R.L.▲ 443▲ 48,3 %
CRISENI SRL=39▲ 18,2 %
VILA CLASS S.R.L.▲ 3832▲ 190,9 %
CELEBRATE TASTE SRL▼ 231▼ 6,1 %
COURTFOOD S.R.L.▲ 131▲ 10,7 %
GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▼ 225▼ 19,4 %
SEROTI BREND SRL▲ 125▲ 4,2 %
ZETEA SRL▲ 1022▲ 29,4 %
PIZZERIA ALI BABA BIZARRE S.R.L.▲ 1622▲ 46,7 %
MIORITA SRL▲ 221▲ 16,7 %
BORSALINO FOOD S.R.L.=21▲ 10,5 %
DOBRA COM SRL▲ 619▲ 11,8 %
PROIMUNITI 2013 SRL▲ 1919▲ 46,2 %
ERLI & GENG SRL▼ 2180,0%
DRAGOŞ CONTRACTORS ROMANIA S.R.L.▼ 3180,0%
ABC DOINA SRL▼ 417▼ 5,6 %
NO PARDON SRL▼ 1117▼ 39,3 %
THE DOME RESTAURANT S.R.L.=170,0%
BIZARRE BOUTIQUE S.R.L.▼ 1170,0%
ZIRMER BUD SRL▼ 1016▼ 20 %
CITY HOTEL SATU MARE SRL▲ 4150,0%
SULTAN MURAD SRL▲ 314▼ 6,7 %
IDA EVENT S.R.L.▲ 7140,0%
NORD TOM SRL▲ 1713▲ 18,2 %
BONNE CHANCE SRL▲ 7130,0%
MASTER TASTE S.R.L.▼ 813▼ 23,5 %
HARCRISTI SRL▲ 5912▲ 100 %
TRIO CLASIC SRL▼ 312▼ 20 %
ROMESCHIR SRL▲ 9120,0%
YORK DRINK SRL▼ 1212▼ 29,4 %
MARANSOF FOOD SRL▲ 112▼ 7,7 %
SELENE IMPEX SRL▲ 1811▲ 10 %
CICEU SRL▼ 111▼ 15,4 %
DANUBIA M&B SRL▲ 7110,0%
ROMANTIC AIM SRL▲ 6110,0%
DERŞIDAN POIANA CODRULUI SRL▲ 1411▲ 10 %
NO PARDON DELIVERY S.R.L.▲ 4110,0%
TIVOLI EMINATI S.R.L.▲ 2011▲ 22,2 %
HOLLIDAY TRANS SRL▲ 11100,0%
RUNNER SLOTS SRL▲ 1810▲ 11,1 %
HANU LUI GICA SRL=10▼ 9,1 %
LUCKY NOODLES S.R.L.▼ 1010▼ 23,1 %
MINI FOOD CAREI S.R.L.▲ 15210▲ 400 %
ENIDA SRL▲ 6100,0%
BRAND STYLE SRL▼ 49▼ 18,2 %
FRICZI SRL▲ 179▲ 12,5 %
GUMO SRL▲ 39▼ 10 %
FRANCE TOP RENOVATION SRL▲ 1090,0%
PIZZERIA RALUCA MARIA S.R.L.▲ 149▲ 12,5 %
TOMI BOY SRL▲ 3938—
GRIGDAN CĂMĂRZANA SRL▲ 198▲ 14,3 %
GEGE 93 SRL▼ 28▼ 20 %
ESTIVAL GRILL SRL▲ 1080,0%
TRANSILVANIA FURNITURE S.R.L.▲ 168▲ 14,3 %
NATY COFFEE SHOP S.R.L.▲ 318▲ 33,3 %
OLIVER & OLIVIA S.R.L.▲ 28▼ 11,1 %
CARAMI SRL▲ 18▼ 11,1 %
LA CRINUL SRL▲ 1270,0%
COŢĂNESCU SRL▲ 1170,0%
CATERING FOR PEOPLE SRL▼ 197▼ 36,4 %
DIANA CLAUDIA S.R.L.▲ 257▲ 16,7 %
CSENGE CATERING S.R.L.▲ 377▲ 40 %
ŞTEFAN CATERING FOOD S.R.L.=7▼ 12,5 %
TEBY ASIA 2020 S.R.L.▲ 1317▲ 250 %
IKOS ROMANIA S.R.L.▲ 570,0%
PIZZA&KEBAB ARDUD S.R.L.▲ 207▲ 16,7 %
SPEED FAST DELIVERY S.R.L.▲ 197▲ 16,7 %
JANETTE URBAN BISTRO S.R.L.▲ 270,0%
CCIET GALL SRL▲ 16▼ 14,3 %
BIAMIN SRL▲ 1660,0%
TAVERNA SRL▲ 1560,0%
BEST CONSULTING SRL▼ 26▼ 14,3 %
MIREL & DARI SRL▲ 776▲ 100 %
BOSS AUTO SRLnou6▼ 14,3 %
RAPHANIS SRL▲ 1160,0%
PASTICERIA LUCA SRLnou6▼ 14,3 %
TIVADALM HOTEL SRL▲ 426▲ 50 %
SLETOCOM S.R.L.▼ 86▼ 14,3 %
SOFIA CATERING S.R.L.▲ 760,0%
ALINA & SOFIA PENSIUNE S.R.L.▼ 106▼ 14,3 %
AFRODITA TĂŞNAD S.R.L.▼ 116▼ 14,3 %
PIZZERIA MARINATA S.R.L.▲ 460,0%
DOM GAMES S.R.L.▼ 136▼ 14,3 %
SCANDI PREST SRL▲ 3596—
AGROPROD TURISM SRL▼ 226▼ 25 %
PETRIC SRL▼ 165▼ 28,6 %
NIK & ANCA HALMEU S.R.L.▲ 3565—
PALACE COMPANY SRL▲ 1150,0%
BIG PLAYERS CAFE SRL▲ 305▲ 25 %
L&S SRLnou50,0%
POPASUL CODRENILOR SRL▼ 215▼ 28,6 %
DALLAS BIXAD SRL▲ 275▲ 25 %
DAMASIL MMS 2016 SRL▲ 265▲ 25 %
PIZZERIA WOW S.R.L.▼ 445▼ 50 %
RIM TRIMARC S.R.L.▲ 450,0%
SEMIT INOVATIV S.R.L.▲ 350,0%
THE DOME APARTMENTS S.R.L.▲ 225▲ 25 %
BUNICUL ŢUNI S.R.L.▲ 150,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci