COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după angajați în 2017

608 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.321. Pragul de intrare în top este 5, iar liderul atinge 87.

FirmăAngajați
GEMELLI PIZZA E PASTA SRL=87▲ 24,3 %
CELEBRATE TASTE SRL=600,0%
ZIRMER BUD SRL▲ 149▲ 11,4 %
CARPATOURS SRL▼ 1480,0%
VILA CLASS S.R.L.=44▲ 25,7 %
AURORA SA▲ 1300,0%
NO PARDON SRL▲ 41429—
CRUSHBAR SRL=29▲ 3,6 %
GRIMALDA SRL=28▲ 12 %
WINE AND GRILL SRL▲ 28222▲ 2.100 %
PRODCOM BB SRL▼ 121▲ 5 %
SELENE IMPEX SRL▲ 220▲ 5,3 %
BIG PLAYERS CAFE SRL▼ 3200,0%
ASTORIA TRAVEL SRL▼ 4200,0%
ABC DOINA SRL▲ 219▲ 18,8 %
POP & MAIER SRL=180,0%
CITY HOTEL SATU MARE SRL▼ 718▼ 10 %
ANGUS 2016 NDK SRL▲ 918▲ 38,5 %
MIORITA SRL▼ 217▲ 6,3 %
LIZA COM 2000 SRL=17▲ 13,3 %
ALI BABA GRILL SRL▼ 717▼ 10,5 %
DERŞIDAN POIANA CODRULUI SRLnou17—
BRAND STYLE SRL▼ 316▲ 6,7 %
ERLI & GENG SRL▲ 316▲ 23,1 %
TRIO CLASIC SRL▼ 516▲ 6,7 %
DOBRA COM SRL▼ 6150,0%
TOMI BOY SRL▼ 215▲ 7,1 %
ZETEA SRL▲ 614▲ 16,7 %
KABE BOYS SRL▲ 514▲ 16,7 %
OZERA BISTRO SRL▲ 2514▲ 75 %
TIP TOP BOB SRL▲ 313▲ 8,3 %
NORD TOM SRL▼ 1213▼ 13,3 %
TAVERNA SRL▼ 6130,0%
PUTUROASA SPA CENTER SRL▲ 1313▲ 44,4 %
ROVIL CO SRL▼ 812▼ 7,7 %
BLUE ESCAPE SRL▼ 2120,0%
VLAD TEX SRL▲ 4110,0%
BEST CONSULTING SRL▼ 411▼ 8,3 %
SEROTI BREND SRL▲ 2711▲ 57,1 %
MARANSOF FOOD SRL▲ 1511▲ 37,5 %
PETRIC SRL▲ 2100,0%
BVA SRL▲ 510▲ 11,1 %
BRATUSCHA SRL▼ 1610▼ 23,1 %
AGROPROD TURISM SRL▲ 310▲ 11,1 %
VYORIT PUB SRL▲ 1010▲ 25 %
CENTRUL DE ADMINISTRARE ŞI SERVICII SRL▲ 7510▲ 150 %
MODUL POST REAL SRLnou10—
BOBY SRL▲ 79▲ 12,5 %
BIAMIN SRL▲ 179▲ 28,6 %
HOLLIDAY TRANS SRL▲ 59▲ 12,5 %
DAVID ŞI APU SRL▼ 89▼ 10 %
STEVEN & RYAN SRL▲ 459▲ 80 %
POPASUL CODRENILOR SRL▲ 29▲ 12,5 %
HANU LUI GICA SRL▲ 19▲ 12,5 %
CATERING FOR PEOPLE SRL▼ 890,0%
FINEST BY DIVIANA SRLnou9—
CCIET GALL SRL▼ 108▼ 11,1 %
MIXT COSTEA SRL▼ 380,0%
BONNE CHANCE SRL▼ 480,0%
ARAMIA GOLD HOTELS SRL▼ 138▼ 11,1 %
HOSTEL BELVEDERE SM SRL▼ 680,0%
RC SOL 2014 SRL▼ 780,0%
INTONACI REVOLUTION SRL▲ 38▲ 14,3 %
INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 128▲ 33,3 %
CRUSH FESTIVAL CAR SRL▲ 2278▲ 700 %
STELUTELE MELE SRL▲ 108▲ 33,3 %
CAYO PUB SRL▲ 3548—
SELECT PLUS SRL▼ 517▼ 56,3 %
VILA POESIS SRL▼ 370,0%
GOLDEN YAGO SRL▼ 237▼ 22,2 %
LA CAMORRA SRL▼ 570,0%
COŢĂNESCU SRL▲ 257▲ 40 %
AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▲ 487▲ 75 %
MICOMAX OFFICE SRL▼ 870,0%
ANDREAS FOOD SRLnou7—
FONTANA HOLIDAY SRL▲ 216▲ 20 %
PALACE COMPANY SRL▼ 160,0%
RAMALD SRL▼ 260,0%
DINAMYC STOP SRL▼ 360,0%
HARCRISTI SRL▲ 176▲ 20 %
ROMANTIC AIM SRL▼ 560,0%
BEL AMIL S.R.L.▼ 660,0%
RAFAL OTT CAFE S.R.L.▲ 386▲ 50 %
HIKAE SRL▼ 860,0%
DIANA CLAUDIA S.R.L.▼ 960,0%
FARMEC CHENDI 82 SRL▲ 356▲ 50 %
TOP BLISS 2017 S.R.L.nou6—
SAPORI BISTRO CAFE S.R.L.▲ 2046▲ 500 %
FRANPLAS S.R.L.▼ 135▼ 16,7 %
MANHATHAN SRL▲ 315▲ 25 %
AGREMENT SRL▲ 650,0%
DON MELISS SRL▲ 550,0%
PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 450,0%
MAGIC DRINKS SRL▲ 350,0%
MADEIRA SRL▲ 265▲ 25 %
ANGELINA SRL▼ 205▼ 16,7 %
THE SCORE SRL▼ 215▼ 16,7 %
PRO LUX SRL▲ 235▲ 25 %
EUROSTART TEN SRL▼ 335▼ 28,6 %
CAFE BAR PARADIS SRL▼ 245▼ 16,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci