Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după capitaluri în 2025
579 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 271,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 254,1 K RON, iar liderul atinge 104,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DACIA S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 104,2 mil. RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | -440,4 K RON | |
| 2 | 2.CRISENI SRL= | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 25,8 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.ZIRMER BUD SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,8 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 4 | 4.CARPATOURS SRL= | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 7,1 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 1 mil. RON | |
| 5 | 5.INFINITY BALLROOM S.R.L.▲ 6 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 6 mil. RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 6 | 6.MICRO COMP SRL▲ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 5,4 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 299 K RON | |
| 7 | 7.ROMANTIC AIM SRL▼ 2 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 5,2 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 632,7 K RON | |
| 8 | 8.THE DOME APARTMENTS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,2 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 762,1 K RON | |
| 9 | 9.AURORA SA▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,8 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 238 K RON | |
| 10 | 10.NO PARDON SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,8 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 405,5 K RON | |
| 11 | 11.CICEU SRL▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,2 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | -547,1 K RON | |
| 12 | 12.ABC DOINA SRL= | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 3,6 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 43,3 K RON | |
| 13 | 13.VILA CLASS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,4 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 20,4 K RON | |
| 14 | 14.ROSA TIME GROUP S.R.L.▲ 3 | Sat Supuru de Sus, Comuna Supur, Satu Mare | 3,3 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.BOSS AUTO SRL= | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 3,1 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -130,9 K RON | |
| 16 | 16.BORSALINO FOOD S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,8 mil. RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.PETRIC SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,5 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 180,9 K RON | |
| 18 | 18.ROMESCHIR SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,3 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -74,6 K RON | |
| 19 | 19.COM IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 12,1 K RON | |
| 20 | 20.DRAGOŞ CONTRACTORS ROMANIA S.R.L.= | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 2,1 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 4,3 K RON | |
| 21 | 21.NORD TOM SRL▲ 4 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 571,5 K RON | |
| 22 | 22.HODUT ROM S.R.L.= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -296,4 K RON | |
| 23 | 23.DOBRA COM SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 mil. RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 493,7 K RON | |
| 24 | 24.PROIMUNITI 2013 SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 21,6 K RON | |
| 25 | 25.MIORITA SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 68,9 K RON | |
| 26 | 26.HANU LUI GICA SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 168,2 K RON | |
| 27 | 27.SEROTI BREND SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 337,1 K RON | |
| 28 | 28.PALATUL ARTISTIC EVENTS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 29 | 29.PIZZERIA ALI BABA BIZARRE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 30 | 30.TURISM COMPLEX BUD SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | -85,6 K RON | |
| 31 | 31.FONTANA HOLIDAY SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 309,6 K RON | |
| 32 | 32.AFRODITA TĂŞNAD S.R.L.▲ 12 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 688,3 K RON | |
| 33 | 33.GROSS KAROL SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 6,4 K RON | |
| 34 | 34.SELENE IMPEX SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | -191,3 K RON | |
| 35 | 35.BALOG ŞI FAMILIA S.R.L.▲ 5 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 136,3 K RON | |
| 36 | 36.CRUSHBAR SRL▲ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | 329,5 K RON | |
| 37 | 37.BUNICUL ŢUNI S.R.L.▲ 12 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 1 mil. RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 436,9 K RON | |
| 38 | 38.ZETEA SRL▲ 152 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 967,3 K RON▲ 1.413,6 % | ▲ 1.413,6 % | 903,4 K RON | |
| 39 | 39.PAPAROLLA INTERNATIONAL S.R.L.▲ 3 | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 866,6 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -6,3 K RON | |
| 40 | 40.BEST SERV SRL▲ 13 | Municipiul Carei, Satu Mare | 824 K RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 108,2 K RON | |
| 41 | 41.TRIO CLASIC SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 814,9 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 5 K RON | |
| 42 | 42.PINTEA CONSTRUCT SRL▲ 1 | Oraş Livada, Satu Mare | 814,5 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -50,7 K RON | |
| 43 | 43.HORECA HAUS SRL▲ 28 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 763,6 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 271 K RON | |
| 44 | 44.PRO LUX SRL▲ 11 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 759,8 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 71 K RON | |
| 45 | 45.ESTIVAL GRILL SRL▲ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 741,9 K RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 4,2 K RON | |
| 46 | 46.SALT & PEPER FOOD S.R.L.▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 741,1 K RON▼ 33,9 % | ▼ 33,9 % | 728,5 K RON | |
| 47 | 47.SULTAN MURAD SRL▲ 20 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 740,1 K RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | 149,8 K RON | |
| 48 | 48.OAŞ TURISM SRL▲ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 695,8 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 41,1 K RON | |
| 49 | 49.BIAMIN SRL▲ 2 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 685,7 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -72,6 K RON | |
| 50 | 50.AGREMENT SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 679 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -137,6 K RON | |
| 51 | 51.BIZARRE BOUTIQUE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Carei, Satu Mare | 678,7 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 673,6 K RON | |
| 52 | 52.S&D GRILLHOUSE SATU MARE SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 658,5 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | -229,6 K RON | |
| 53 | 53.DALLAS BIXAD SRL▲ 7 | Sat Trip, Comuna Bixad, Satu Mare | 617,1 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 111,9 K RON | |
| 54 | 54.PIRAMIDA SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 607,6 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 10,2 K RON | |
| 55 | 55.VISION PRESTIGE S.R.L.▲ 211 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 592,8 K RON▲ 2.637,4 % | ▲ 2.637,4 % | 592,6 K RON | |
| 56 | 56.RESORT CALIFORNIA SRL▲ 24 | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 584,7 K RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 140 K RON | |
| 57 | 57.FUANIO S.R.L.▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 566,8 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 566,6 K RON | |
| 58 | 58.WELT INVEST SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 559,4 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -46,5 K RON | |
| 59 | 59.MILANO FOOD S.R.L.▲ 418 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 555,6 K RON— | — | 602,8 K RON | |
| 60 | 60.FAIR TRADE SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 555,1 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -79,9 K RON | |
| 61 | 61.CITY HOTEL SATU MARE SRL▲ 81 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 554,6 K RON▲ 290,2 % | ▲ 290,2 % | -139,5 K RON | |
| 62 | 62.RAPHANIS SRL▲ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 540 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 6,4 K RON | |
| 63 | 63.ALI BABA SATU MARE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 502 K RON— | — | 501,7 K RON | |
| 64 | 64.MATHSTARY SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 490 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 28,2 K RON | |
| 65 | 65.CSENGE CATERING S.R.L.▼ 27 | Sat Cărăşeu, Comuna Culciu, Satu Mare | 486,1 K RON▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 157 K RON | |
| 66 | 66.CELEBRATE TASTE SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 480,3 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 70,8 K RON | |
| 67 | 67.ARIANA ASTALÎŞ S.R.L.▲ 14 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 479,8 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 65 K RON | |
| 68 | 68.THE DOME RESTAURANT S.R.L.▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 462 K RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 458,4 K RON | |
| 69 | 69.LA CRINUL SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 458,2 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | -60,5 K RON | |
| 70 | 70.HARCRISTI SRL▼ 29 | Municipiul Carei, Satu Mare | 443,9 K RON▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 234,2 K RON | |
| 71 | 71.STEVEN & RYAN SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 438,9 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -31,5 K RON | |
| 72 | 72.BEACH CLUB EVENTS SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 438,7 K RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 4,9 K RON | |
| 73 | 73.IDA EVENT S.R.L.▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 428,8 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 173,5 K RON | |
| 74 | 74.DINAMYC STOP SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 418 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 28,5 K RON | |
| 75 | 75.OLIVER & OLIVIA S.R.L.▼ 2 | Sat Porumbeşti, Comuna Porumbeşti, Satu Mare | 414,5 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 86,8 K RON | |
| 76 | 76.BARUL REKESAN SRL▲ 68 | Sat Cehal, Comuna Cehal, Satu Mare | 412,7 K RON▲ 198,9 % | ▲ 198,9 % | 274,6 K RON | |
| 77 | 77.VRAJA CRASNEI MOFTIN S.R.L.▲ 140 | Sat Moftinu Mic, Comuna Moftin, Satu Mare | 396,4 K RON▲ 671,5 % | ▲ 671,5 % | 352,2 K RON | |
| 78 | 78.L&S SRL▼ 45 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 394,6 K RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 242,4 K RON | |
| 79 | 79.BELLAGIO CAFFE SRL▲ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 391,3 K RON▲ 81,4 % | ▲ 81,4 % | 391 K RON | |
| 80 | 80.ASTORIA TRAVEL SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 375,6 K RON▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 189,1 K RON | |
| 81 | 81.DEFENDER DINASTY SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 374,3 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 17,3 K RON | |
| 82 | 82.HERMAN REST BAU SRL▲ 29 | Municipiul Carei, Satu Mare | 370 K RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 369,2 K RON | |
| 83 | 83.NATY COFFEE SHOP S.R.L.▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 369,9 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 56,6 K RON | |
| 84 | 84.FRANCE TOP RENOVATION SRL▲ 5 | Sat Apa, Comuna Apa, Satu Mare | 365,6 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 11,1 K RON | |
| 85 | 85.ARAMIA GOLD HOTELS SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 345 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 919 RON | |
| 86 | 86.PASTICERIA LUCA SRL▲ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 344,8 K RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 100,4 K RON | |
| 87 | 87.APA NORD VEST SRL▲ 6 | Sat Apa, Comuna Apa, Satu Mare | 343,7 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 21,5 K RON | |
| 88 | 88.PIZZERIA WOW S.R.L.▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 330 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 6,3 K RON | |
| 89 | 89.COŢĂNESCU SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 329,6 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 21,1 K RON | |
| 90 | 90.MERON MUREȘ S.R.L.▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 326,7 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 176,4 K RON | |
| 91 | 91.YORK DRINK SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 319,4 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 15,5 K RON | |
| 92 | 92.PRODCOM BB SRL▼ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 316 K RON▼ 51,9 % | ▼ 51,9 % | 315,8 K RON | |
| 93 | 93.ALISIM COM SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 308,4 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 71,1 K RON | |
| 94 | 94.PLATANO TAPAS SRL▲ 261 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 300,3 K RON— | — | 299,9 K RON | |
| 95 | 95.TAVERNA SRL▲ 56 | Municipiul Carei, Satu Mare | 273,5 K RON▲ 120 % | ▲ 120 % | 149,2 K RON | |
| 96 | 96.MIREL & DARI SRL▲ 39 | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 269,1 K RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | 108,5 K RON | |
| 97 | 97.TOMI BOY SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 259,8 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 898 RON | |
| 98 | 98.IOANA & TUNDE S.R.L.▲ 36 | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 255,8 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 255,5 K RON | |
| 99 | 99.MICOMAX OFFICE SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 254,6 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 17,1 K RON | |
| 100 | 100.BELTIUGTERAS S.R.L.▲ 7 | Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare | 254,1 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 1,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Satu Mare
CAEN 5610
Restaurante
168 firme · 138,1 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
52 firme · 90,9 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
64 firme · 74,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
187 firme · 62,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
28 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
20 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
3 firme · 192,1 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 0 RON