Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Satu Mare după angajați în 2014
588 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.120. Pragul de intrare în top este 5, iar liderul atinge 48.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CARPATOURS SRL▲ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 48▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 122,8 K RON | |
| 2 | 2.CELEBRATE TASTE SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 7,6 K RON | |
| 3 | 3.GEMELLI PIZZA E PASTA SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 41▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | 173,8 K RON | |
| 4 | 4.ZIRMER BUD SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 6,7 K RON | |
| 5 | 5.VILA CLASS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 42 K RON | |
| 6 | 6.AURORA SA▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 163,5 K RON | |
| 7 | 7.DEEA SILVER SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 407,4 K RON | |
| 8 | 8.GRIMALDA SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 24▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | -371,9 K RON | |
| 9 | 9.ABC DOINA SRL▼ 1 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 240,0% | 0,0% | 1,1 K RON | |
| 10 | 10.PRODCOM BB SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20▲ 25 % | ▲ 25 % | -8,8 K RON | |
| 11 | 11.POP & MAIER SRL▲ 5 | Sat Beltiug, Comuna Beltiug, Satu Mare | 20▲ 25 % | ▲ 25 % | 14,7 K RON | |
| 12 | 12.ALI BABA CDH SRL▲ 72 | Municipiul Carei, Satu Mare | 19▲ 280 % | ▲ 280 % | 47 K RON | |
| 13 | 13.SELENE IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 113,3 K RON | |
| 14 | 14.CITY HOTEL SATU MARE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 359,7 K RON | |
| 15 | 15.BIG PLAYERS CAFE SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 17▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 39,8 K RON | |
| 16 | 16.ALI BABA GRILL SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 17▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 17,6 K RON | |
| 17 | 17.MIORITA SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -5,6 K RON | |
| 18 | 18.SELECT PLUS SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | -58,3 K RON | |
| 19 | 19.CRUSHBAR SRL▲ 46 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | 2,3 K RON | |
| 20 | 20.LIZA COM 2000 SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15▲ 25 % | ▲ 25 % | 4,2 K RON | |
| 21 | 21.ROVIL CO SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 5,1 K RON | |
| 22 | 22.NORD TOM SRL= | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 140,0% | 0,0% | 1,3 K RON | |
| 23 | 23.DOBRA COM SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 14▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 18,3 K RON | |
| 24 | 24.TIP TOP BOB SRL▲ 3 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -9,4 K RON | |
| 25 | 25.BVA SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 45,5 K RON | |
| 26 | 26.TRIO CLASIC SRL▲ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -53,4 K RON | |
| 27 | 27.GOLD DRINK & CAFE SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -43,1 K RON | |
| 28 | 28.AGROPROD TURISM SRL▼ 6 | Sat Iojib, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 5,5 K RON | |
| 29 | 29.BRATUSCHA SRL▼ 4 | Sat Bercu, Comuna Lazuri, Satu Mare | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -124,8 K RON | |
| 30 | 30.BLUE ESCAPE SRL▲ 54 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 12▲ 140 % | ▲ 140 % | 3,7 K RON | |
| 31 | 31.TOMI BOY SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12▼ 25 % | ▼ 25 % | 20,7 K RON | |
| 32 | 32.ARAMIA GOLD HOTELS SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12▼ 25 % | ▼ 25 % | -38,2 K RON | |
| 33 | 33.NORBERT KISS SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 60,1 K RON | |
| 34 | 34.ANGELINA SRL▲ 10 | Sat Călineşti-Oaş, Comuna Călineşti-Oaş, Satu Mare | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -38,4 K RON | |
| 35 | 35.ASTORIA TRAVEL SRL▲ 163 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11▲ 450 % | ▲ 450 % | 137,2 K RON | |
| 36 | 36.DAVID ŞI APU SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | -127,5 K RON | |
| 37 | 37.BOBY SRL▲ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -90,9 K RON | |
| 38 | 38.ERLI & GENG SRL▲ 1 | Sat Turulung, Comuna Turulung, Satu Mare | 100,0% | 0,0% | -150,6 K RON | |
| 39 | 39.TAVERNA ITALIANA SRL▲ 159 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10▲ 400 % | ▲ 400 % | -215,2 K RON | |
| 40 | 40.CCIET GALL SRL▲ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 90,0% | 0,0% | 4,4 K RON | |
| 41 | 41.BRAND STYLE SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | -175,3 K RON | |
| 42 | 42.BONNE CHANCE SRL▲ 322 | Sat Supuru de Sus, Comuna Supur, Satu Mare | 9— | — | -41,2 K RON | |
| 43 | 43.THE SCORE CAFE SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -115,8 K RON | |
| 44 | 44.MANHATHAN SRL▲ 11 | Sat Căpleni, Comuna Căpleni, Satu Mare | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 28,7 K RON | |
| 45 | 45.VILA POESIS SRL▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,4 K RON | |
| 46 | 46.GOLDEN YAGO SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -83,9 K RON | |
| 47 | 47.HOSTEL BELVEDERE SM SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8— | — | — | -20,2 K RON |
| 48 | 48.SEN HOT BUSINESS S.R.L.nou | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 8— | — | — | 5,2 K RON |
| 49 | 49.KABUKI WOK & SUSHI SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8— | — | — | -138,4 K RON |
| 50 | 50.VALAH TOR SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8— | — | — | -86,9 K RON |
| 51 | 51.FRANPLAS S.R.L.▲ 14 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -1,8 K RON | |
| 52 | 52.VLAD TEX SRL▲ 32 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | -131,4 K RON | |
| 53 | 53.TAVERNA SRL▲ 58 | Municipiul Carei, Satu Mare | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 2,3 K RON | |
| 54 | 54.BEST CONSULTING SRL▲ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 64,9 K RON | |
| 55 | 55.THE SCORE SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7▼ 30 % | ▼ 30 % | 33,9 K RON | |
| 56 | 56.BURA SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -70,8 K RON | |
| 57 | 57.CHIŞ CATERING EXPERT SRL▼ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 70,0% | 0,0% | -85,5 K RON | |
| 58 | 58.ASIRAL TOP SRL▲ 306 | Municipiul Carei, Satu Mare | 7— | — | -54 K RON | |
| 59 | 59.FAST CHICKEN SRLnou | Sat Cămărzana, Comuna Cămărzana, Satu Mare | 7— | — | — | -2,1 K RON |
| 60 | 60.HELLO MARGOT SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | -46,3 K RON | |
| 61 | 61.PETRIC SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -116,8 K RON | |
| 62 | 62.BAR CORNELIUS SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -47,4 K RON | |
| 63 | 63.BIAMIN SRL▲ 21 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 382 RON | |
| 64 | 64.MIXT COSTEA SRL▲ 20 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -17,4 K RON | |
| 65 | 65.STEFI & MELI SRL= | Sat Tiream, Comuna Tiream, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -28,3 K RON | |
| 66 | 66.RAMALD SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -78,4 K RON | |
| 67 | 67.MADEIRA SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -84,5 K RON | |
| 68 | 68.DON MELISS SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -75,3 K RON | |
| 69 | 69.AGRO EXODUS SRL▼ 34 | Sat Santău, Comuna Santău, Satu Mare | 6▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 75,5 K RON | |
| 70 | 70.HOLLIDAY TRANS SRL▲ 14 | Municipiul Carei, Satu Mare | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -82,6 K RON | |
| 71 | 71.DINAMYC STOP SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -68,9 K RON | |
| 72 | 72.RADIMANI SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6— | — | 15,9 K RON | |
| 73 | 73.CREŢU SRL▲ 38 | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -51,6 K RON | |
| 74 | 74.POESIS SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | 71,7 K RON | |
| 75 | 75.CAFE BAR PARADIS SRL▲ 9 | Sat Pişcolt, Comuna Pişcolt, Satu Mare | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -56,6 K RON | |
| 76 | 76.ZETEA SRL▲ 204 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 6▲ 500 % | ▲ 500 % | 9,9 K RON | |
| 77 | 77.LOEWE PLUS SRL▲ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -38,7 K RON | |
| 78 | 78.RUNNER SLOTS SRL▲ 286 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6— | — | -120,3 K RON | |
| 79 | 79.BETAZOL CARE SRL▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | -21,6 K RON | |
| 80 | 80.BISTRO CAFE SRL▼ 41 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 40 % | ▼ 40 % | -73,4 K RON | |
| 81 | 81.RC SOL 2014 SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6— | — | — | -21 K RON |
| 82 | 82.INSEB CAFE SRLnou | Sat Odoreu, Comuna Odoreu, Satu Mare | 6— | — | — | -20,5 K RON |
| 83 | 83.ANGEL HERZ SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6— | — | — | -94,8 K RON |
| 84 | 84.TANIOANA SRL▼ 59 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -51,6 K RON | |
| 85 | 85.SHEHERAZADA SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -71,5 K RON | |
| 86 | 86.THERME VALEA MARIEI S.R.L.▼ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | 834 RON | |
| 87 | 87.ALISIM COM SRL▲ 111 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -45,3 K RON | |
| 88 | 88.MARAFINCOM SRL▲ 23 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -42,4 K RON | |
| 89 | 89.CLASIC PLUS SRL▼ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -11,6 K RON | |
| 90 | 90.MIREL & DARI SRL▼ 6 | Sat Lipău, Comuna Culciu, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | 305 RON | |
| 91 | 91.ANALEX SERV SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -32,7 K RON | |
| 92 | 92.VIVA BAR SRL▼ 8 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -28,8 K RON | |
| 93 | 93.HIP HOP SRL▲ 49 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | -54 K RON | |
| 94 | 94.CLOWN SRL▼ 10 | Municipiul Carei, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -43,1 K RON | |
| 95 | 95.VEGAMEDA SRL▲ 16 | Sat Medieşu Aurit, Comuna Medieşu Aurit, Satu Mare | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -5,6 K RON | |
| 96 | 96.ORTONVILLE SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -48,1 K RON | |
| 97 | 97.MICOMAX OFFICE SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -9,6 K RON | |
| 98 | 98.DEALANDRES SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,0% | 0,0% | -17,1 K RON | |
| 99 | 99.STEVEN & RYAN SRL▲ 265 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5— | — | 85,7 K RON | |
| 100 | 100.VIVAMAX SRL▼ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -82,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Satu Mare
CAEN 5610
Restaurante
168 firme · 138,1 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
52 firme · 90,9 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
64 firme · 74,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
187 firme · 62,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
28 firme · 13,7 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
20 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
46 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
3 firme · 192,1 K RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 0 RON