Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după scădere cifră de afaceri în 2022
114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -12,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este -4,5 K RON, iar liderul atinge -978,4 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.PREFCON SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -978,4 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 119,3 K RON | |
| 2 | 2.GABO SPIC SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -869,4 K RON▼ 87,9 % | ▼ 87,9 % | -83 K RON | |
| 3 | 3.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | -798,9 K RON▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | 96,5 K RON | |
| 4 | 4.ITALSERVICE SRL▲ 1 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -689 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 169,6 K RON | |
| 5 | 5.TOPO XYZ DATA S.R.L.nou | Comuna Crasna, Sălaj | -598,6 K RON▼ 89,6 % | ▼ 89,6 % | 23 K RON | |
| 6 | 6.INWAY CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -564,6 K RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 281,7 K RON | |
| 7 | 7.LONGLIFE VET 2012 SRLnou | Sat Creaca, Comuna Creaca, Sălaj | -453,5 K RON▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | -7,3 K RON | |
| 8 | 8.DIANDRA PUBLIC CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -393,6 K RON▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | 29,8 K RON | |
| 9 | 9.PROIECT INSTAL TRANSILVANIA S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -384,6 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | -827 K RON | |
| 10 | 10.RUMIHELT BOVET S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -334,4 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 16,8 K RON | |
| 11 | 11.PRONET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -310 K RON▼ 81,9 % | ▼ 81,9 % | -22,8 K RON | |
| 12 | 12.URBAN SOCIETY S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -307,3 K RON▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | -14,1 K RON | |
| 13 | 13.TOPOWORD SRLnou | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | -295,9 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 152,9 K RON | |
| 14 | 14.DIANDRA IMAGES SRL▲ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -279,3 K RON▼ 60,4 % | ▼ 60,4 % | -687,2 K RON | |
| 15 | 15.TUBES CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | -265,6 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 216,4 K RON | |
| 16 | 16.DINAMIC CONCEPT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -238,3 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 1,2 mil. RON | |
| 17 | 17.CD STRATEGIC CONSULT S.R.L.nou | Sat Cizer, Comuna Cizer, Sălaj | -236,6 K RON▼ 91,8 % | ▼ 91,8 % | -50,9 K RON | |
| 18 | 18.POINT RV CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -235,6 K RON▼ 78,6 % | ▼ 78,6 % | 930 RON | |
| 19 | 19.VEST-BELA SRLnou | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | -191,3 K RON▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | -94,1 K RON | |
| 20 | 20.ROLAND SURVEY SRL▼ 1 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | -181,3 K RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 2,8 K RON | |
| 21 | 21.PROD VET COM SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | -140 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 1,5 K RON | |
| 22 | 22.ARCHIMAD ARCHITECTS SRL-Dnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -138,8 K RON▼ 30,7 % | ▼ 30,7 % | 40,3 K RON | |
| 23 | 23.ZAZA ERA BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -134,7 K RON▼ 84,6 % | ▼ 84,6 % | 7,1 K RON | |
| 24 | 24.RADU ZETTAVET SRLnou | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | -127,9 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 107,7 K RON | |
| 25 | 25.TIBY-TOPO SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -124,6 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 48,6 K RON | |
| 26 | 26.TOPCAD LUPU S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -118,9 K RON▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | 2 K RON | |
| 27 | 27.PROIECT HALLEN S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -109,9 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 142,2 K RON | |
| 28 | 28.PROSERV ETAL SRLnou | Sat Jac, Comuna Creaca, Sălaj | -108,7 K RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 92,4 K RON | |
| 29 | 29.DEBIT CREDIT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -105,5 K RON▼ 32 % | ▼ 32 % | 88 K RON | |
| 30 | 30.LMS FIPRO CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -104,5 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 236,6 K RON | |
| 31 | 31.SEPTEVAL SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | -96,4 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 51,3 K RON | |
| 32 | 32.NAGY TOPOGRAFIE S.R.L.nou | Sat Boghiş, Comuna Boghiş, Sălaj | -87,7 K RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | 38,4 K RON | |
| 33 | 33.VE-MI PRO CONSTRUCT SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | -85,3 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 30,6 K RON | |
| 34 | 34.GLOBAL TOPO SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -77,2 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 18,6 K RON | |
| 35 | 35.INNOVATIVE BUSINESS UNIT S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -71,5 K RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 8,5 K RON | |
| 36 | 36.COMPPIL SRL▼ 14 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | -70,7 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | -35,1 K RON | |
| 37 | 37.CÎMPEAN PROIECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -66,6 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 3,8 K RON | |
| 38 | 38.ANA VALUE S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -63,7 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 21,7 K RON | |
| 39 | 39.AV RIDA URBAN SRL▲ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | -63,1 K RON▼ 27 % | ▼ 27 % | 158,8 K RON | |
| 40 | 40.OUVERTURE COMMUNICATION SRL▲ 19 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | -62,5 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 150,9 K RON | |
| 41 | 41.MARCO DP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -60,5 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | -31,3 K RON | |
| 42 | 42.DELTA QUANTUM EXPERT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -60,2 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 10,6 K RON | |
| 43 | 43.DODECAHEDRA S.R.L.nou | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | -53,4 K RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 84 K RON | |
| 44 | 44.RPA CONSULTING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -52,5 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 132,3 K RON | |
| 45 | 45.LIKAR-VET SRLnou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | -51,9 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 69,9 K RON | |
| 46 | 46.BLACK-LINE SRLnou | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | -49,8 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 860 K RON | |
| 47 | 47.PETZONE SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | -48,3 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | -62,5 K RON | |
| 48 | 48.MUSICAL GARDEN SRL▼ 3 | Sat Biuşa, Comuna Benesat, Sălaj | -47 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | -19,4 K RON | |
| 49 | 49.ZENIT TEHNO PLUS SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -45,2 K RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | -42,7 K RON | |
| 50 | 50.GEDO TAHOSERV SRLnou | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | -44,3 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | 8,2 K RON | |
| 51 | 51.BAM GEOTECHFOR S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | -44,3 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 13,6 K RON | |
| 52 | 52.RUBIK COMMUNICATIONS SRL▼ 44 | Municipiul Zalău, Sălaj | -43,3 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | -80,7 K RON | |
| 53 | 53.T&T EXPERT CONTA-FISCALITATE SRL▲ 4 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | -42,6 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 74,2 K RON | |
| 54 | 54.PERFECT TECHNOLOGY S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -41,7 K RON▼ 29,1 % | ▼ 29,1 % | 27,2 K RON | |
| 55 | 55.ADYVET SRLnou | Sat Sâg, Comuna Sâg, Sălaj | -39,9 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 11,8 K RON | |
| 56 | 56.INTERLINE TEAM INFINITY SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -39,2 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 72,8 K RON | |
| 57 | 57.DEAC CONSULTING DYNASTY SRL▲ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | -39,2 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | -7,4 K RON | |
| 58 | 58.DIAVAS AXA CONTA S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -39,1 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 66,7 K RON | |
| 59 | 59.CONTIF SRLnou | Sat Meseşenii de Sus, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | -38,4 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 91 K RON | |
| 60 | 60.BIXETI CONT SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -36,1 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 76,4 K RON | |
| 61 | 61.CAMIL PROJECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -36 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -1,6 K RON | |
| 62 | 62.MEDIVET BĂRBURAŞ SRLnou | Sat Românaşi, Comuna Românaşi, Sălaj | -34,7 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 73,2 K RON | |
| 63 | 63.UNISIGN S.R.L.▼ 34 | Municipiul Zalău, Sălaj | -32,7 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 6,9 K RON | |
| 64 | 64.BOBALYERT S.R.L.nou | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | -30,8 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 64,9 K RON | |
| 65 | 65.BRB CREATIV PROIECT S.R.L.nou | Sat Verveghiu, Comuna Dobrin, Sălaj | -30,4 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 38,2 K RON | |
| 66 | 66.FINANCIAR CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -28,3 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 110 K RON | |
| 67 | 67.BEST SANT VET SRLnou | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | -27 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 81 K RON | |
| 68 | 68.LTZ MAINTENANCE ENG. SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -26,6 K RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 74,1 K RON | |
| 69 | 69.GHIURUŢAN VET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -26,4 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 133,3 K RON | |
| 70 | 70.GEODEZ ZDROBA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -24,8 K RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 44,9 K RON | |
| 71 | 71.BIOTIC SRLnou | Sat Treznea, Comuna Treznea, Sălaj | -24,8 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 152,1 K RON | |
| 72 | 72.INFINITYOFFICE START-UP BUSINESS S.R.L.nou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | -24,2 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 192,4 K RON | |
| 73 | 73.VULCU ANIMAVET SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -23,3 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 51,1 K RON | |
| 74 | 74.ZOLTAN SRLnou | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | -22,5 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 111,8 K RON | |
| 75 | 75.MATIVET SRLnou | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | -22,3 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 58,3 K RON | |
| 76 | 76.TRUTY ALIGNMENT S.R.L.nou | Sat Lupoaia, Comuna Creaca, Sălaj | -21,1 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 66,1 K RON | |
| 77 | 77.VETERN SRLnou | Sat Coşeiu, Comuna Coşeiu, Sălaj | -20,8 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 142,3 K RON | |
| 78 | 78.FURNIART WOOD TECHNOLOGY S.R.L.nou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | -20,2 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 319,2 K RON | |
| 79 | 79.DIRCONS MAD S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -19,2 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 29,6 K RON | |
| 80 | 80.CRIS-VET SRLnou | Sat Sălăţig, Comuna Sălăţig, Sălaj | -18,6 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 70,2 K RON | |
| 81 | 81.CABINET HORIVET SRLnou | Sat Cuzăplac, Comuna Cuzăplac, Sălaj | -18,2 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 72,4 K RON | |
| 82 | 82.IUSTIN CONSULTING ANTON GRUP SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | -17,2 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 136,8 K RON | |
| 83 | 83.WYA-PROJECT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -15,5 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 66,1 K RON | |
| 84 | 84.VERTICAL DEVELOPMENT SRLnou | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | -15,4 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 215,6 K RON | |
| 85 | 85.TRANSILVANIA CONSULT MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -15,2 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 194,9 K RON | |
| 86 | 86.GENERAL CONSULT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -13,8 K RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 64,8 K RON | |
| 87 | 87.RXR FACTOR GROUP S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -13,7 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 75,7 K RON | |
| 88 | 88.BERVET SRLnou | Sat Surduc, Comuna Surduc, Sălaj | -12,9 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 61,6 K RON | |
| 89 | 89.DINUVLAD ITP S.R.L.▼ 50 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | -12,7 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 159,5 K RON | |
| 90 | 90.TEHNICO SRLnou | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | -12,1 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 64,2 K RON | |
| 91 | 91.BOLO PHEONIX ITP SRLnou | Sat Peceiu, Comuna Bănişor, Sălaj | -11,8 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 2,6 K RON | |
| 92 | 92.METROPLAST SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -11,1 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 148,9 K RON | |
| 93 | 93.ETAMATIC SRLnou | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | -9,9 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 502,3 K RON | |
| 94 | 94.JONY R CONSULT SRLnou | Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj | -9,6 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 357 RON | |
| 95 | 95.VETIKET SRLnou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | -9,1 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 153,7 K RON | |
| 96 | 96.BIA.CZ.URB S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | -7,8 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | -24,2 K RON | |
| 97 | 97.CARN EXPERT RO SRLnou | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | -7,3 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 42,8 K RON | |
| 98 | 98.DAN VET SRLnou | Comuna Hereclean, Sălaj | -5,5 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 76,3 K RON | |
| 99 | 99.ALBEV GLOBAL EPI SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,8 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 67,1 K RON | |
| 100 | 100.DARCONT FINANCIAR SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | -4,5 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 34,3 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON