Top 100 firme — IT și comunicații, Constanța după scădere cifră de afaceri în 2022
135 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -25,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este -23,2 K RON, iar liderul atinge -3,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INTERNATIONAL BUSINESS SYSTEM SRL▲ 6 | Sat 23 August, Comuna 23 August, Constanţa | -3,5 mil. RON▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | -545,1 K RON | |
| 2 | 2.TIDALTECH SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | -2,7 mil. RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | -5,8 K RON | |
| 3 | 3.WEBNET SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | -2,2 mil. RON▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | 312,7 K RON | |
| 4 | 4.LUSA SOFT S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -1,9 mil. RON▼ 79,1 % | ▼ 79,1 % | 84,2 K RON | |
| 5 | 5.DAS INTERNATIONAL TRADING S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -1,1 mil. RON▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 3 K RON | |
| 6 | 6.PREMIUM DIGITAL S.R.L.nou | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | -794,9 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 421,5 K RON | |
| 7 | 7.LAMOBRATORY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -536,4 K RON▼ 64,5 % | ▼ 64,5 % | 156,6 K RON | |
| 8 | 8.LAUNCH EXPERT S.R.L.nou | Sat Siminoc, Oraş Murfatlar, Constanţa | -509,4 K RON▼ 97,6 % | ▼ 97,6 % | -9,3 K RON | |
| 9 | 9.PHONOTEC SOLUTIONS SRL▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -506,9 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | -114,5 K RON | |
| 10 | 10.SYS CONTROL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -480,7 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 116,8 K RON | |
| 11 | 11.QUANTUM POS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -460,4 K RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 202,7 K RON | |
| 12 | 12.SERIF PRODEXIM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -375,9 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 32,7 K RON | |
| 13 | 13.NEMESIS MEDIA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -364,6 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 248,1 K RON | |
| 14 | 14.HELEN RICH SRL▲ 9 | Sat Poarta Albă, Comuna Poarta Albă, Constanţa | -359,7 K RON▼ 94,5 % | ▼ 94,5 % | 18,3 K RON | |
| 15 | 15.CDB PROPERTIES NET SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -348,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -37,4 K RON | |
| 16 | 16.JUNO TRADING SRL▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -327,7 K RON▼ 97,5 % | ▼ 97,5 % | 603 RON | |
| 17 | 17.LIKE SOFT IT S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -284,5 K RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | -44,6 K RON | |
| 18 | 18.ZEN SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.▲ 24 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -273,7 K RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 507,1 K RON | |
| 19 | 19.EUROGYM METAL SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -249,6 K RON▼ 76,4 % | ▼ 76,4 % | 1,3 K RON | |
| 20 | 20.GET BOWTIED S.R.L.▲ 2 | Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa | -230,8 K RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 67,2 K RON | |
| 21 | 21.CDB PROPERTIES SOFT SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -227,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -5,1 K RON | |
| 22 | 22.CDB PROPERTIES HARD SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -227,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -5,1 K RON | |
| 23 | 23.UNIC PARTNER INVEST SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | -221,1 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 85,2 K RON | |
| 24 | 24.FIREDEV STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -212,4 K RON▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 93,7 K RON | |
| 25 | 25.FLASH Q WARE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -212,2 K RON▼ 68,3 % | ▼ 68,3 % | 27,8 K RON | |
| 26 | 26.EPIC WEB SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -210,9 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 69,4 K RON | |
| 27 | 27.I & G CONCEPT S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -210,5 K RON▼ 70,6 % | ▼ 70,6 % | -2,5 K RON | |
| 28 | 28.NATCOR LOGISTIC SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -208,6 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 209,5 K RON | |
| 29 | 29.ADMIN TOOLS S.R.L.▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -205,9 K RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | -1,2 mil. RON | |
| 30 | 30.MARIUS I SRLnou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | -205,6 K RON▼ 98,6 % | ▼ 98,6 % | -295,9 K RON | |
| 31 | 31.GM DATA BITSYS S.R.L.nou | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | -203,5 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 460,8 K RON | |
| 32 | 32.GRANT BOX CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -193,4 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 825 K RON | |
| 33 | 33.UNITED SOCIETY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -192,1 K RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 4,6 K RON | |
| 34 | 34.ROYALSOFT S.R.L.▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -176,4 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | -56,6 K RON | |
| 35 | 35.AMAKOXRM S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -176 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -7,5 K RON | |
| 36 | 36.MINIMALIST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -167 K RON▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 9,5 K RON | |
| 37 | 37.INTERSAT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -163,4 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 804,8 K RON | |
| 38 | 38.PRO EXPERT MANAGEMENT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -162,4 K RON▼ 85,4 % | ▼ 85,4 % | 24 K RON | |
| 39 | 39.EOX ADVANCED SOLUTIONS SRL▲ 91 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -162,3 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | -52,7 K RON | |
| 40 | 40.DIGITAL COMPACT NET S.R.L.nou | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | -140,1 K RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 67,8 K RON | |
| 41 | 41.IMAGE REFLECTION SRL▲ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -135,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -71,2 K RON | |
| 42 | 42.MALSPLOIT SECURITY SRL▲ 55 | Sat Corbu, Comuna Corbu, Constanţa | -132,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -28,9 K RON | |
| 43 | 43.VISUAL CONSULTING SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -132,1 K RON▼ 62,1 % | ▼ 62,1 % | 33,9 K RON | |
| 44 | 44.WINGS TELECOM SRLnou | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Constanţa | -131,5 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 110,3 K RON | |
| 45 | 45.ALSONIC TECH S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -129,8 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 287,5 K RON | |
| 46 | 46.PIXEL-PERFECT SOLUTIONS SRL▲ 67 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -125,7 K RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 105,6 K RON | |
| 47 | 47.REAL APPS S.R.L.▼ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -122,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -172,8 K RON | |
| 48 | 48.GRAND PROJECT X-PERT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -117,9 K RON▼ 70,8 % | ▼ 70,8 % | 1,6 K RON | |
| 49 | 49.WAI DEVELOPMENT SRL▼ 31 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | -117,9 K RON▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | -14,6 K RON | |
| 50 | 50.DIGITAL NINJA ONLINE S.R.L.▲ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -117,5 K RON▼ 65,4 % | ▼ 65,4 % | 40,4 K RON | |
| 51 | 51.SOFTWARE INTEGRATION TECHNOLOGY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -117,4 K RON▼ 86,9 % | ▼ 86,9 % | 5,4 K RON | |
| 52 | 52.GLYKON SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -114,1 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 122,4 K RON | |
| 53 | 53.MOBILE SOFT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -112,6 K RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 76,7 K RON | |
| 54 | 54.QUORIDOR SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | -110,1 K RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 127 K RON | |
| 55 | 55.SARA MEDICA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -108,4 K RON▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | -15,8 K RON | |
| 56 | 56.SUD-EST PRESS SRL▼ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -104,5 K RON▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | -137,3 K RON | |
| 57 | 57.MYIOVASTEL COM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -104,1 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -10,5 K RON | |
| 58 | 58.TEXTIMAGE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -101,1 K RON▼ 48 % | ▼ 48 % | -20,9 K RON | |
| 59 | 59.M-PIN OPEN SERVICES SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -99,3 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 6,4 K RON | |
| 60 | 60.HERVA PAN SRL▲ 56 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -95,1 K RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | -48 K RON | |
| 61 | 61.AGERSOFT SMART S.R.L.▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -94,2 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 5,6 K RON | |
| 62 | 62.BZDD SRL▼ 47 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -92,2 K RON▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | 3 K RON | |
| 63 | 63.VE77-SOFTDEV S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -86,9 K RON▼ 76,6 % | ▼ 76,6 % | 9,7 K RON | |
| 64 | 64.MEDIA PRO COMUNICATION SRL▲ 8 | Municipiul Medgidia, Constanţa | -85,4 K RON▼ 61,6 % | ▼ 61,6 % | -39,4 K RON | |
| 65 | 65.REFRACT MEDIA S.R.L.nou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | -85,3 K RON▼ 36,5 % | ▼ 36,5 % | 84,4 K RON | |
| 66 | 66.ALPHA MEDIA SRL▲ 19 | Municipiul Medgidia, Constanţa | -85,2 K RON▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | -67,9 K RON | |
| 67 | 67.NETBEE TELECOM SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -84,6 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 24,2 K RON | |
| 68 | 68.INESTETIC STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -76,8 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 111,5 K RON | |
| 69 | 69.NEMESIS GRAPHICS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -72,2 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | -45,4 K RON | |
| 70 | 70.LOGIN LOGOUT S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -72 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 71 | 71.PRO STUNTS TEAM S.R.L.nou | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | -69,3 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | 202,9 K RON | |
| 72 | 72.ALTRIX SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -68,6 K RON▼ 59,6 % | ▼ 59,6 % | 11,4 K RON | |
| 73 | 73.LIVIU FIRST NETWORK SRLnou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Constanţa | -67,5 K RON▼ 64,3 % | ▼ 64,3 % | 2,7 K RON | |
| 74 | 74.CIMAD TRADING SRLnou | Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanţa | -66,9 K RON▼ 55 % | ▼ 55 % | 22,3 K RON | |
| 75 | 75.VIPGROOM S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -62,9 K RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 75 K RON | |
| 76 | 76.DARIUS GSM S.R.L.nou | Municipiul Mangalia, Constanţa | -60,5 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -10,9 K RON | |
| 77 | 77.COOBLO PLAY SRL▲ 30 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -56,5 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 102,5 K RON | |
| 78 | 78.AD-FIRE YOUTH GROUP SRL▼ 44 | Municipiul Mangalia, Constanţa | -52,6 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 240,9 K RON | |
| 79 | 79.LIBERSYS PROGRAMMING SRLnou | Sat Corbu, Comuna Corbu, Constanţa | -51,5 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 196,7 K RON | |
| 80 | 80.CINETHRONIX MEDIA S.R.L.nou | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | -48,8 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 57,4 K RON | |
| 81 | 81.GKB OPERATIONS EUROPE SRLnou | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | -48,3 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | -60,4 K RON | |
| 82 | 82.CINEMATIC FRAME S.R.L.▲ 59 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -47,3 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 93,7 K RON | |
| 83 | 83.GROWWWISE S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | -47,2 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 40,1 K RON | |
| 84 | 84.TRANSFORM YOUR BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -45,4 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 12,3 K RON | |
| 85 | 85.M.L. CRIŞAN SOFT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -39,7 K RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 196,7 K RON | |
| 86 | 86.COMPUTERWORKS S.R.L.▲ 34 | Sat Poiana, Oraş Ovidiu, Constanţa | -39 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 33 K RON | |
| 87 | 87.LARSEN CONSULTING SERVICES SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -38,2 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 212,6 K RON | |
| 88 | 88.STUDIO78 WEB SOFTWARE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -37,6 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 111,7 K RON | |
| 89 | 89.THAT ONE BYTE S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -34 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 30,2 K RON | |
| 90 | 90.ONPOINT NETWORKS S.R.L.▲ 43 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -33,7 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 85,7 K RON | |
| 91 | 91.DELTA EDILITAR ENGINEERING S.R.L.▼ 77 | Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Constanţa | -31,4 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 333,5 K RON | |
| 92 | 92.RELIABLE SOFT SOLUTION SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -31,4 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 80,6 K RON | |
| 93 | 93.TIANY IT INFO SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -29,3 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 59,3 K RON | |
| 94 | 94.CONT-ANCAPELLO SRL▲ 44 | Municipiul Constanţa, Constanţa | -28,9 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 67,3 K RON | |
| 95 | 95.NXR MAYA NET S.R.L.nou | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | -28,4 K RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 43,9 K RON | |
| 96 | 96.SOUTH WEST NETWORKS SRL▼ 6 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | -27,6 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -19,6 K RON | |
| 97 | 97.ATELIER MEDIA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -26,6 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 268,8 K RON | |
| 98 | 98.COMTEL CONSTANTA SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -26,3 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 44,1 K RON | |
| 99 | 99.EVA WORDPRESS SOLUTION SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | -25,7 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 46,5 K RON | |
| 100 | 100.MADE BY MVP S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | -23,2 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 113,1 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Constanța
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
286 firme · 94,3 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
132 firme · 66,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
39 firme · 37,2 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
51 firme · 33,9 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
4 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
26 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
77 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
69 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
88 firme · 18 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
19 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
18 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
33 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
19 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
32 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
32 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
24 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
17 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
29 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
16 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
7 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
8 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
16 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
10 firme · 974,1 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
8 firme · 879,2 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
4 firme · 798,4 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
8 firme · 684,1 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
4 firme · 680 K RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
2 firme · 416,1 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 122,5 K RON