Top 100 firme — IT și comunicații, Constanța după capitaluri în 2025
1.079 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 153,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 471,3 K RON, iar liderul atinge 34,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RADO PREST SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 34,3 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.CUGET LIBER SA= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5 mil. RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | -2,1 mil. RON | |
| 3 | 3.NAVTRON SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,8 mil. RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 4,5 mil. RON | |
| 4 | 4.OBLIO SOFTWARE SRL▲ 106 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,4 mil. RON▲ 729,8 % | ▲ 729,8 % | 4,4 mil. RON | |
| 5 | 5.CONTROL ENGINEERING SRL▼ 2 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 4,3 mil. RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 18,1 K RON | |
| 6 | 6.GMB COMPUTERS SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,9 mil. RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.LOGIN LOGOUT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,3 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 6 K RON | |
| 8 | 8.SOFTSHELL TECHNOLOGY S.R.L.▲ 583 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9 mil. RON▲ 6.739,2 % | ▲ 6.739,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 9 | 9.INTERSAT SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 243,1 K RON | |
| 10 | 10.MONTANA PRESS SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,8 mil. RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 518,2 K RON | |
| 11 | 11.GRANT BOX CONSULTING S.R.L.▲ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,7 mil. RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 12 | 12.SOFTELIO SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,5 mil. RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 13 | 13.GEL VITRA SRL▲ 7 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 2,5 mil. RON▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.DIGITEL SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 677,6 K RON | |
| 15 | 15.KRYTEN 8 S.R.L.▼ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▼ 35 % | ▼ 35 % | 2 mil. RON | |
| 16 | 16.SILVA SISTEMS SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 1,8 mil. RON | |
| 17 | 17.MAAN MUSIC STUDIO SRL▲ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 124,6 % | ▲ 124,6 % | 1 mil. RON | |
| 18 | 18.CREATIVER AGILE INNOVATION S.R.L.▲ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 537,2 K RON | |
| 19 | 19.EDUARD PUBLISHING SRL▼ 7 | Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanţa | 1,8 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 383,5 K RON | |
| 20 | 20.EVERCLOUD SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 21 | 21.ECOIT SOLUTIONS SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 126,9 K RON | |
| 22 | 22.TVACTION SRL▼ 3 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 1,6 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 49,5 K RON | |
| 23 | 23.TELEFONICA 2000 SRL▼ 1 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 490,9 K RON | |
| 24 | 24.SEARA COMPANY SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 53 K RON | |
| 25 | 25.ALTAIR SOFT SRL▲ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 670,3 K RON | |
| 26 | 26.SYNAPSA CLOUD SOLUTIONS S.R.L.▲ 37 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 579 K RON | |
| 27 | 27.PIN RECORDS S.R.L.▲ 5 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 221,6 K RON | |
| 28 | 28.AD-FIRE YOUTH GROUP SRL▲ 5 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -9,8 K RON | |
| 29 | 29.CONSTITUO S.R.L.▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 109,6 K RON | |
| 30 | 30.DRAKON SOFTWARE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 791,9 K RON | |
| 31 | 31.ICISOFT AUTO S.R.L.▲ 33 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▲ 49,5 % | ▲ 49,5 % | 386,5 K RON | |
| 32 | 32.EPIWARE TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 19 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,1 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.EDITURA CARTA ATLAS SRL▼ 2 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 1,1 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 5,6 K RON | |
| 34 | 34.WEBNET SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 1 mil. RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 107,2 K RON | |
| 35 | 35.RIVER SOFTWARE INC SRL▲ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1 mil. RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 1 mil. RON | |
| 36 | 36.NEW CENTURY IT BUSINESS SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 104,9 K RON | |
| 37 | 37.NET SECURE SRL▼ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1 mil. RON▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 1 mil. RON | |
| 38 | 38.MOIN FX S.R.L.▲ 3 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 1 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 1 mil. RON | |
| 39 | 39.QUANTUM POS S.R.L.▲ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1 mil. RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 382,8 K RON | |
| 40 | 40.MULTISOFT SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 997 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 942,6 K RON | |
| 41 | 41.INTRINOSOLUTIONS. S.R.L.▲ 5 | Loc. Mamaia-Sat, Oraş Năvodari, Constanţa | 981,9 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 309 K RON | |
| 42 | 42.VIDEO ADVICE CHANNEL SRL▼ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 966,3 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 617,5 K RON | |
| 43 | 43.RELIABLE SOFT SOLUTION SRL▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 949,1 K RON▼ 30,3 % | ▼ 30,3 % | -251,9 K RON | |
| 44 | 44.STARTUP WORKSPACE S.R.L.▲ 59 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 916 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 353,2 K RON | |
| 45 | 45.XKT IT CONSULTING S.R.L.▲ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 908,6 K RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 908,4 K RON | |
| 46 | 46.FOCUS MECHATRONICS SOLUTIONS SRL▼ 7 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 880,1 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 493,2 K RON | |
| 47 | 47.D SMART IT S.R.L.▲ 8 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 869,3 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 869 K RON | |
| 48 | 48.WINGS TELECOM SRL▼ 6 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Constanţa | 858,1 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 417,5 K RON | |
| 49 | 49.SUSHI TECH S.R.L.▼ 4 | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 856,7 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | -112,5 K RON | |
| 50 | 50.ROYAL TECH INT SRL▲ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 830,4 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 829 K RON | |
| 51 | 51.STADLER & PARTNERS SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 824,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 822 K RON | |
| 52 | 52.LIBERSYS PROGRAMMING SRL▲ 44 | Sat Corbu, Comuna Corbu, Constanţa | 819,8 K RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 245,1 K RON | |
| 53 | 53.RS MEDIA SOFTWARE SRL▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 818,8 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 818,5 K RON | |
| 54 | 54.SERIF PRODEXIM SRL▲ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 787,3 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 40,3 K RON | |
| 55 | 55.JOANNA DESIGN ART S.R.L.▼ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 786,1 K RON▼ 44,3 % | ▼ 44,3 % | 240,8 K RON | |
| 56 | 56.LIMATRANS AUTO SRL▲ 12 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 775,1 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 774,9 K RON | |
| 57 | 57.AB IT SERVICES S.R.L.▲ 91 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 768 K RON▲ 101,2 % | ▲ 101,2 % | 767,9 K RON | |
| 58 | 58.GS DATA DEVOPS SRL▼ 5 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 762,5 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 712,3 K RON | |
| 59 | 59.PC NEXTSOFT SRL▲ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 755,6 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 99,5 K RON | |
| 60 | 60.DIUD STUDIO SRL▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 747 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | -11,6 K RON | |
| 61 | 61.VIRTONO NETWORKS SRL▲ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 719,4 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 23,9 K RON | |
| 62 | 62.SKY FM SRL▲ 57 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 718,9 K RON▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 237,2 K RON | |
| 63 | 63.CHELES CBL SOLUTIONS S.R.L.▲ 81 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 700,8 K RON▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 700,3 K RON | |
| 64 | 64.INIT 3 SYSTEMS SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 683,3 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 360,1 K RON | |
| 65 | 65.DEVEL INSIDE S.R.L.▲ 76 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 658,8 K RON▲ 62,3 % | ▲ 62,3 % | 657,1 K RON | |
| 66 | 66.ITSALES S.R.L.▲ 31 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 653,3 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 649,7 K RON | |
| 67 | 67.BIOMED ARTIFICIAL INTELLIGENCE S.R.L.▲ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 650,4 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 650,1 K RON | |
| 68 | 68.SISTEM-T.C. SRL▼ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 642,3 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 638,9 K RON | |
| 69 | 69.MOON DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 29 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 640,2 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 639,9 K RON | |
| 70 | 70.THRACE MUSIC SRLnou | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 622,5 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 622,2 K RON | |
| 71 | 71.BLUE HILL IT S.R.L.▲ 23 | Sat Făclia, Comuna Saligny, Constanţa | 610,5 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 610,2 K RON | |
| 72 | 72.SID CUSTOMIZED SERVICES S.R.L.▲ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 606,3 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 606 K RON | |
| 73 | 73.IMAGO STUDIO SRL▲ 38 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 601,1 K RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 99,4 K RON | |
| 74 | 74.ONETWIST SOFTWARE SRL▲ 2 | Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa | 600,2 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 600 K RON | |
| 75 | 75.ZEN SOLUTIONS INTERNATIONAL S.R.L.▲ 43 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 592,2 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 406,2 K RON | |
| 76 | 76.MENV-TRANSCOM SRLnou | Loc. Hârşova, Oraş Hârşova, Constanţa | 582,7 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 47,9 K RON | |
| 77 | 77.BINARIO DIGITAL EXPERT S.R.L.▲ 9 | Sat Lazu, Comuna Agigea, Constanţa | 579,8 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 579,4 K RON | |
| 78 | 78.BODIMAR ACTIV SRL▲ 54 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 577,7 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 577,5 K RON | |
| 79 | 79.ZENEPA LIMITED S.R.L.▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 565,2 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 543,7 K RON | |
| 80 | 80.ICE SOFT SRL▲ 19 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 564,3 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 564,1 K RON | |
| 81 | 81.ACTIV TELE SOLUTIONS S.R.L.▲ 1.015 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 563,2 K RON— | — | 673,7 K RON | |
| 82 | 82.CODECLOUD S.R.L.▲ 165 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 560,9 K RON▲ 139,4 % | ▲ 139,4 % | 560,7 K RON | |
| 83 | 83.DAF ROM SRL▼ 36 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 557,1 K RON▼ 40,8 % | ▼ 40,8 % | 524,7 K RON | |
| 84 | 84.H3K CYBERSEC S.R.L.▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 557,1 K RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 556,9 K RON | |
| 85 | 85.FOCUSPRESS ONLINE S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 548,9 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 26,3 K RON | |
| 86 | 86.DIUD FILM SRL▲ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 542,5 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -1,7 K RON | |
| 87 | 87.MIORITIC VENTURES S.R.L.▲ 59 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 542,3 K RON▲ 39,9 % | ▲ 39,9 % | 154,8 K RON | |
| 88 | 88.TWINS SOFTWARE SRL▲ 258 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 541,9 K RON▲ 251,3 % | ▲ 251,3 % | 541,6 K RON | |
| 89 | 89.RFM VISION SOLUTION SRL▲ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 540,9 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 540,6 K RON | |
| 90 | 90.NATURAL PROTECT INVESTMENT S.R.L.▲ 353 | Sat Siminoc, Oraş Murfatlar, Constanţa | 532,3 K RON▲ 429,6 % | ▲ 429,6 % | 431,8 K RON | |
| 91 | 91.BROBIZ CUDETOATE SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 520,4 K RON— | — | -303,9 K RON | |
| 92 | 92.TRAVSOFT SOLUTIONS S.R.L.▲ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 500,9 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -63 K RON | |
| 93 | 93.AKTIV RES SRL▲ 96 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 498 K RON▲ 67,2 % | ▲ 67,2 % | 56,6 K RON | |
| 94 | 94.REAL DATA NET SRL▼ 22 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 494,3 K RON▼ 30,6 % | ▼ 30,6 % | 494,1 K RON | |
| 95 | 95.P&R CONT SOLUTIONS SRL▼ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 481,9 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | -42,9 K RON | |
| 96 | 96.NATCOR GDPR S.R.L.▲ 165 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 477,4 K RON▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 255 K RON | |
| 97 | 97.SOFT OF ART SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 477,3 K RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 476,1 K RON | |
| 98 | 98.ZEN APP TECH S.R.L.▲ 925 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 473,3 K RON— | — | 488,1 K RON | |
| 99 | 99.MENTOR SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 471,4 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 317,9 K RON | |
| 100 | 100.LOWELECTRO S.R.L.▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 471,3 K RON▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | 411,3 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Constanța
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
286 firme · 94,3 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
132 firme · 66,1 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
39 firme · 37,2 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
51 firme · 33,9 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
4 firme · 30,4 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
26 firme · 29,3 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
77 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
69 firme · 21,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
88 firme · 18 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
19 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
18 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
33 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
19 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
32 firme · 8,3 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
32 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
24 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
17 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
29 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
16 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
7 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
8 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
16 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
10 firme · 974,1 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
8 firme · 879,2 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
4 firme · 798,4 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
8 firme · 684,1 K RON
CAEN 6392
Alte activități de servicii informaționale n.c. a
4 firme · 680 K RON
CAEN 5913
Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune
2 firme · 416,1 K RON
CAEN 5914
Proiecția de filme cinematografice
1 firme · 122,5 K RON