Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după scădere cifră de afaceri în 2016
97 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 97 cumulează -20,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este -106 RON, iar liderul atinge -5,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.I.C.P.E. BISTRITA SAnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -5,9 mil. RON▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 523 K RON | |
| 2 | 2.CASA PROIECT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -3,7 mil. RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | -2,7 K RON | |
| 3 | 3.KLEVER SYSTEM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,4 mil. RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 18,7 K RON | |
| 4 | 4.AMINODAN 2004 SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 59,5 % | ▼ 59,5 % | 3,8 K RON | |
| 5 | 5.RURAL BUSINES PROIECT SRLnou | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | -934,5 K RON▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | 1,9 K RON | |
| 6 | 6.SES LAPTE BISTRITA NASAUD SRLnou | Sat Orheiu Bistriţei, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | -491,2 K RON▼ 99,3 % | ▼ 99,3 % | -83,7 K RON | |
| 7 | 7.SIC ORION SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -340,5 K RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 149,3 K RON | |
| 8 | 8.DCE OPORTUNITY SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -337,5 K RON▼ 53 % | ▼ 53 % | 827 RON | |
| 9 | 9.FARAL CONSULT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -301,3 K RON▼ 82,5 % | ▼ 82,5 % | -2,8 K RON | |
| 10 | 10.SAVENDA VENTURES S.A.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -256,3 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -66,2 K RON | |
| 11 | 11.MPC QB CAD S.R.L.nou | Sat Măriselu, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | -241,1 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 15,1 K RON | |
| 12 | 12.VISIONARH SRL▲ 56 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -238 K RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 34,5 K RON | |
| 13 | 13.TOURMONT KING SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -231,5 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 1,7 K RON | |
| 14 | 14.INAMIVIS CONS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -231,4 K RON▼ 98,1 % | ▼ 98,1 % | 677 RON | |
| 15 | 15.PLAN CONTUR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -216,3 K RON▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | -17,6 K RON | |
| 16 | 16.TOTAL CONSTRUCT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -193,1 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 98,1 K RON | |
| 17 | 17.PROFESSIONAL CONSULTING IDEA SRL▲ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -183,7 K RON▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 839 RON | |
| 18 | 18.STANCIU SILV CONSULT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -169,6 K RON▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | 6,6 K RON | |
| 19 | 19.COLUMNA CONSULT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -166,7 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 89,4 K RON | |
| 20 | 20.CENDRA PAV SRLnou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -156,8 K RON▼ 58,6 % | ▼ 58,6 % | -6,4 K RON | |
| 21 | 21.OPM GROUP SRL▲ 19 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | -149,2 K RON▼ 79 % | ▼ 79 % | 35,2 K RON | |
| 22 | 22.MEDIA COMUNICATION SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -135 K RON▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | -14,4 K RON | |
| 23 | 23.DRUM PROIECT SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -127,3 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 65,2 K RON | |
| 24 | 24.MTR TEHNIC SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -122,8 K RON▼ 94,4 % | ▼ 94,4 % | -3,5 K RON | |
| 25 | 25.PHOTONX ART SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -115,8 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -26,9 K RON | |
| 26 | 26.VET MEDICA SRL▲ 21 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -115,7 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 11,4 K RON | |
| 27 | 27.BOTA CONSPRO SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -115,5 K RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | -35,8 K RON | |
| 28 | 28.TOPO TOTAL EXECUT SRLnou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | -111,1 K RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 17,3 K RON | |
| 29 | 29.CONSULT PROIECT BECLEAN SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -108,8 K RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 76,9 K RON | |
| 30 | 30.CONSECO LEADER SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -108,1 K RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | 51,3 K RON | |
| 31 | 31.GEOLAND SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -105 K RON▼ 78,4 % | ▼ 78,4 % | -70,4 K RON | |
| 32 | 32.PERSEO EUROPEAN CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -103,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -15,5 K RON | |
| 33 | 33.QLINE PROIECT SRLnou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -103,2 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 60,3 K RON | |
| 34 | 34.POPOVICI MOTOSPORT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -100 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | -38,5 K RON | |
| 35 | 35.ZOOVET SERV SRLnou | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | -95,2 K RON▼ 64,6 % | ▼ 64,6 % | -66,3 K RON | |
| 36 | 36.UNIDAL-GRUP SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -91,4 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 114,3 K RON | |
| 37 | 37.DACO ARHITECTURA SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -82,2 K RON▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | -26,6 K RON | |
| 38 | 38.TAVETANA MED SRLnou | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | -82,2 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | -51,4 K RON | |
| 39 | 39.SIMETRIC STYLE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -75,2 K RON▼ 60,6 % | ▼ 60,6 % | -31 K RON | |
| 40 | 40.ENERGOGAN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -74,8 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 25,4 K RON | |
| 41 | 41.REALITY BUSINESS SOLUTIONS SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -73,4 K RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 9,7 K RON | |
| 42 | 42.NORDSTERN SRL▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -65,6 K RON▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 13,6 K RON | |
| 43 | 43.MIVA PROIECT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -65,3 K RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 25,2 K RON | |
| 44 | 44.BADMAR PROIECT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -64,8 K RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 71,2 K RON | |
| 45 | 45.PROIECT 90 SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -64,2 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 53,8 K RON | |
| 46 | 46.ACTIV CONTROLLING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -61,9 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 150,3 K RON | |
| 47 | 47.ADVER GRUP SRL▼ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -61 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 400,9 K RON | |
| 48 | 48.ELCOM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -60 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | -34,7 K RON | |
| 49 | 49.BYZANTINE ART S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -56,5 K RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 16,6 K RON | |
| 50 | 50.CONS-VASCOLIV SRLnou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | -56,1 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 36,2 K RON | |
| 51 | 51.LOPESTAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -54,6 K RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 13 K RON | |
| 52 | 52.RUS VET SRLnou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -52,2 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -11,8 K RON | |
| 53 | 53.VETERINARIA SRLnou | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | -51 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 83,7 K RON | |
| 54 | 54.TEODOR MEDVET SRLnou | Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | -49,2 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 4 K RON | |
| 55 | 55.PUNCT ART SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -46,6 K RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 31,9 K RON | |
| 56 | 56.EVALCONT CORPORATION G.S. SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -46,5 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 25,4 K RON | |
| 57 | 57.PROGAZ-INSTAL SRL▼ 51 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -46 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 113 K RON | |
| 58 | 58.ACUZOOLACT SRL▼ 50 | Sat Domneşti, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | -46 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | -42,5 K RON | |
| 59 | 59.VETAGRAMUR SRL▼ 7 | Sat Chiochis, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | -37,9 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 45,6 K RON | |
| 60 | 60.EXCONT GRUP SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -36,3 K RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 104,4 K RON | |
| 61 | 61.PRO INSPECTIN SRL▼ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -35,1 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 117,5 K RON | |
| 62 | 62.MOBILSERV SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -33 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 2,1 K RON | |
| 63 | 63.ARHI BIST SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -32,4 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 129,5 K RON | |
| 64 | 64.GREENHEAD SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -32 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 13,9 K RON | |
| 65 | 65.BOT GHEORGASIG SRLnou | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | -29,7 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 110,2 K RON | |
| 66 | 66.ETIC CONSULT BN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -29 K RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 3,6 K RON | |
| 67 | 67.EXPERT LEXICONTA SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -28,1 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 45,5 K RON | |
| 68 | 68.ANIVETOSAN SRLnou | Sat Lunca Ilvei, Comuna Lunca Ilvei, Bistriţa-Năsăud | -26,9 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | -9,4 K RON | |
| 69 | 69.E.M. AUDIT-CONT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -26,6 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 34,9 K RON | |
| 70 | 70.HELLO MEDIA SRL▼ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -26,2 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 119,5 K RON | |
| 71 | 71.ARHI BEST DESIGN SRL▼ 39 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -25 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 118,2 K RON | |
| 72 | 72.REFRESH TIME SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -24,8 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 19,7 K RON | |
| 73 | 73.MEDIREC-DEB SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -23,9 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 41,5 K RON | |
| 74 | 74.AGENTIA DE IMAGINE SRL▼ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -23,3 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 7,8 K RON | |
| 75 | 75.CODREA-ROVETMEDIS SRL▼ 22 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | -22,2 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 612 RON | |
| 76 | 76.VETMED-POP SRLnou | Sat Mocod, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | -21,9 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 20,6 K RON | |
| 77 | 77.SABB REMVET S.R.L.nou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -20,4 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 56,5 K RON | |
| 78 | 78.SMARTTEC MOTORS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -20,3 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 67,3 K RON | |
| 79 | 79.RAUVET SRLnou | Sat Josenii Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -18,9 K RON▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 16,9 K RON | |
| 80 | 80.EMM-TIS CONSULTING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -14,9 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | -624 RON | |
| 81 | 81.VILAGE CONSTRUCT SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -14,1 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -11,1 K RON | |
| 82 | 82.BALLARDINI CONSULT SRL▼ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -13,9 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 133,7 K RON | |
| 83 | 83.SIMETRIC TOPOLINE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -13,8 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 115,1 K RON | |
| 84 | 84.ARHI-STRUCT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -11,9 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 924 RON | |
| 85 | 85.ROMVET OCTA SRLnou | Sat Milas, Comuna Milas, Bistriţa-Năsăud | -8,1 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 34 K RON | |
| 86 | 86.VICTOR VET SRLnou | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | -7,2 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 33,5 K RON | |
| 87 | 87.BEL CONSULT SRL▼ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,9 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 25,1 K RON | |
| 88 | 88.BOCA-MEDIVET SRLnou | Sat Spermezeu, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | -4,9 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 25,5 K RON | |
| 89 | 89.BONTY PROJECT DRUM - LABORATOR SRLnou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4,4 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 4,7 K RON | |
| 90 | 90.ALI SANVET SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -4 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -37,7 K RON | |
| 91 | 91.OMNIVET SRL▼ 43 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -3,3 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 78 K RON | |
| 92 | 92.DANSANVET SRLnou | Sat Măriselu, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | -2,4 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 26,6 K RON | |
| 93 | 93.DOCVET CONSULT SRLnou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | -2,1 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 41,1 K RON | |
| 94 | 94.MOCO PRODCOM SRLnou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -2 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 133 K RON | |
| 95 | 95.INTERCONTA S & D SRL▼ 34 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,4 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 39,3 K RON | |
| 96 | 96.HIPOVET SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 43,3 K RON | |
| 97 | 97.PROMO DESIGN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -106 RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 135,5 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON