Top 100 firme — Construcții, Suceava după profit net în 2014
1.588 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 52,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 128,7 K RON, iar liderul atinge 8,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONSTRUZIONI EUROPEE EU S.R.L.= | Municipiul Suceava, Suceava | 8,3 mil. RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 8,3 mil. RON | |
| 2 | 2.GENERAL CONSTRUCT SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 4,5 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 3 | 3.LOIAL IMPEX SRL= | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 3,6 mil. RON▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 3,6 mil. RON | |
| 4 | 4.HIDROTERRA SA▲ 6 | Sat Slobozia Sucevei, Comuna Grăniceşti, Suceava | 1,9 mil. RON▲ 184,6 % | ▲ 184,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 5 | 5.SAFCONS SRL▲ 1.544 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 6 | 6.DAMI-PROD-COM SRL▲ 7 | Sat Fântâna Mare, Comuna Fântâna Mare, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 145,1 % | ▲ 145,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 7 | 7.CORBUCCI CONS-PROD SRL▲ 16 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 1,4 mil. RON▲ 307,9 % | ▲ 307,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 8 | 8.FLORCONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,3 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 9 | 9.ROBDENIS SRL▲ 1.459 | Municipiul Suceava, Suceava | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 10 | 10.ELECTROAXA SRL▲ 1 | Loc. Dolhasca, Oraş Dolhasca, Suceava | 952,9 K RON▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 952,9 K RON | |
| 11 | 11.DINELIS SRL▲ 55 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 916,4 K RON▲ 461,2 % | ▲ 461,2 % | 916,4 K RON | |
| 12 | 12.ONIONA COMPROD SRL▲ 28 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 819,7 K RON▲ 246,5 % | ▲ 246,5 % | 819,7 K RON | |
| 13 | 13.CON BUCOVINA SA▼ 5 | Municipiul Suceava, Suceava | 796,3 K RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 796,3 K RON | |
| 14 | 14.LUHAN SRL▼ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 721,4 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 721,4 K RON | |
| 15 | 15.CONSTRIMPEX SRL▲ 19 | Municipiul Suceava, Suceava | 647,5 K RON▲ 155,7 % | ▲ 155,7 % | 647,5 K RON | |
| 16 | 16.CAMY CONSTRUCT SRL▲ 52 | Municipiul Suceava, Suceava | 646,7 K RON▲ 308,2 % | ▲ 308,2 % | 646,7 K RON | |
| 17 | 17.S.U.C.T. SA▼ 8 | Municipiul Suceava, Suceava | 623,2 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 623,2 K RON | |
| 18 | 18.ELBI SA▲ 75 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 609 K RON▲ 460,7 % | ▲ 460,7 % | 609 K RON | |
| 19 | 19.GERVIS SA▲ 58 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 559,7 K RON▲ 301,6 % | ▲ 301,6 % | 559,7 K RON | |
| 20 | 20.EOLIANA SRLnou | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 548,7 K RON▲ 8.869,5 % | ▲ 8.869,5 % | 548,7 K RON | |
| 21 | 21.INSTAL CONSTRUCT ANBO SRL▲ 122 | Municipiul Suceava, Suceava | 525 K RON▲ 595,4 % | ▲ 595,4 % | 525 K RON | |
| 22 | 22.EURODIVIP SRLnou | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 458,2 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 458,2 K RON | |
| 23 | 23.INSTALATORUL SRL▲ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 444,7 K RON▲ 146,1 % | ▲ 146,1 % | 444,7 K RON | |
| 24 | 24.TIR ELECTRON PROD SRL▲ 259 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 442,4 K RON▲ 1.502,8 % | ▲ 1.502,8 % | 442,4 K RON | |
| 25 | 25.MASTRA CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 428,1 K RON▲ 69,3 % | ▲ 69,3 % | 428,1 K RON | |
| 26 | 26.BAXCOM SRL▼ 2 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 425 K RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 425 K RON | |
| 27 | 27.ENERGO-CONSULT SRL▲ 10 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 418,6 K RON▲ 71 % | ▲ 71 % | 418,6 K RON | |
| 28 | 28.DECO-GYM CONSTRUCT S.R.L.▲ 58 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 405,4 K RON▲ 235,3 % | ▲ 235,3 % | 405,4 K RON | |
| 29 | 29.VAMANU CONSTRUCT S.R.L.▲ 21 | Municipiul Suceava, Suceava | 403,5 K RON▲ 87,5 % | ▲ 87,5 % | 403,5 K RON | |
| 30 | 30.BETACONS SRL▲ 343 | Loc. Bucşoaia, Oraş Frasin, Suceava | 401,5 K RON▲ 2.658,6 % | ▲ 2.658,6 % | 401,5 K RON | |
| 31 | 31.INSPIRO GLOBAL GROUP S.R.L.▲ 172 | Sat HORODNIC DE JOS, Comuna HORODNIC DE JOS, Suceava | 399 K RON▲ 702,7 % | ▲ 702,7 % | 399 K RON | |
| 32 | 32.UTILAJ CONSTRUCT SRL▲ 483 | Municipiul Vatra Dornei, Suceava | 394,1 K RON▲ 11.871,8 % | ▲ 11.871,8 % | 394,1 K RON | |
| 33 | 33.TIBIMAR COMIMEX SRL▲ 145 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 385,8 K RON▲ 581,8 % | ▲ 581,8 % | 385,8 K RON | |
| 34 | 34.SAVIROD SRL▲ 360 | Municipiul Suceava, Suceava | 373,3 K RON▲ 2.886,7 % | ▲ 2.886,7 % | 373,3 K RON | |
| 35 | 35.ENERGO SISTEM SRL▼ 16 | Municipiul Suceava, Suceava | 366,2 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 366,2 K RON | |
| 36 | 36.CIVICA CONSTRUCT SRL▲ 38 | Sat Şcheia, Comuna Şcheia, Suceava | 358,7 K RON▲ 145,5 % | ▲ 145,5 % | 358,7 K RON | |
| 37 | 37.IOSIMAR SRL▼ 21 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 355,3 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 355,3 K RON | |
| 38 | 38.BEST STYLE CONSTRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 353,9 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 353,9 K RON | |
| 39 | 39.AGACON SRL▼ 13 | Sat Pătrăuţi, Comuna Pătrăuţi, Suceava | 351,4 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 351,4 K RON | |
| 40 | 40.IAV CONSTRUCT SRL▲ 47 | Sat Dumbrăveni, Comuna Dumbrăveni, Suceava | 348,4 K RON▲ 196,6 % | ▲ 196,6 % | 348,4 K RON | |
| 41 | 41.CASA DESIGN SRL▼ 14 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 339,8 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 339,8 K RON | |
| 42 | 42.UCASY BIULDARS SRL▲ 568 | Municipiul Suceava, Suceava | 335,8 K RON▲ 60.194,1 % | ▲ 60.194,1 % | 335,8 K RON | |
| 43 | 43.COSTA PRIM ONE CONSTRUCT S.R.L.▲ 51 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 320,2 K RON▲ 197,6 % | ▲ 197,6 % | 320,2 K RON | |
| 44 | 44.SAFESTEEL S.R.L.▲ 11 | Municipiul Suceava, Suceava | 308,2 K RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | 308,2 K RON | |
| 45 | 45.MIRCONSTRUCT SRL▼ 13 | Sat Brădăţel, Comuna Horodniceni, Suceava | 308,1 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 308,1 K RON | |
| 46 | 46.PRO-INTERCONTI SRL▲ 2 | Municipiul Suceava, Suceava | 304,6 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 304,6 K RON | |
| 47 | 47.CORNICIUC CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Suceava, Suceava | 279,6 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 279,6 K RON | |
| 48 | 48.BAPORTA S.R.L.nou | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 275 K RON— | — | — | 275 K RON |
| 49 | 49.INSTAL EXPERT SRL= | Municipiul Suceava, Suceava | 259,3 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 259,3 K RON | |
| 50 | 50.CONECT GROUP SRL▼ 11 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 258,6 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 258,6 K RON | |
| 51 | 51.GRANIT WORK COMPANY SRL▲ 599 | Sat Volovăţ, Comuna Volovăţ, Suceava | 255 K RON— | — | 255 K RON | |
| 52 | 52.TEST PRIMA S.R.L.▲ 94 | Municipiul Suceava, Suceava | 250,8 K RON▲ 243,9 % | ▲ 243,9 % | 250,8 K RON | |
| 53 | 53.REBECA & ROBERT COMPANY SRL▲ 110 | Sat Vereşti, Comuna Vereşti, Suceava | 248,3 K RON▲ 302,9 % | ▲ 302,9 % | 248,3 K RON | |
| 54 | 54.ART-EGO PLUS S.R.L.▲ 49 | Municipiul Suceava, Suceava | 233,1 K RON▲ 132,9 % | ▲ 132,9 % | 233,1 K RON | |
| 55 | 55.TOPEURO ONE S.R.L.▲ 417 | Municipiul Suceava, Suceava | 231,2 K RON▲ 3.865,5 % | ▲ 3.865,5 % | 231,2 K RON | |
| 56 | 56.CRISTIAN MEGA CONSTRUCT SRL▼ 23 | Municipiul Suceava, Suceava | 221,3 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 221,3 K RON | |
| 57 | 57.SIHĂSTRIA ETORA SRL▲ 381 | Sat Putna, Comuna Putna, Suceava | 219,1 K RON▲ 2.766,6 % | ▲ 2.766,6 % | 219,1 K RON | |
| 58 | 58.AC MOBILE SRL▲ 119 | Sat Spătăreşti, Comuna Fântâna Mare, Suceava | 217,3 K RON▲ 283 % | ▲ 283 % | 217,3 K RON | |
| 59 | 59.DAQARA SRL▲ 5 | Municipiul Fălticeni, Suceava | 216,1 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 216,1 K RON | |
| 60 | 60.VLASIMIR TRANS SRL▲ 502 | Municipiul Suceava, Suceava | 214,5 K RON▲ 13.865,6 % | ▲ 13.865,6 % | 214,5 K RON | |
| 61 | 61.IRAIDA STONE S.R.L.▲ 24 | Municipiul Suceava, Suceava | 206,5 K RON▲ 67,2 % | ▲ 67,2 % | 206,5 K RON | |
| 62 | 62.COMTRANSPORT SA▲ 72 | Municipiul Suceava, Suceava | 206,4 K RON▲ 152,3 % | ▲ 152,3 % | 206,4 K RON | |
| 63 | 63.DELTA BUILDING ISM SRL▲ 118 | Sat Şerbăneşti, Comuna Zvoriştea, Suceava | 200,5 K RON▲ 257,1 % | ▲ 257,1 % | 200,5 K RON | |
| 64 | 64.HELTZYNG SRL▲ 234 | Sat Moldoviţa, Comuna Moldoviţa, Suceava | 199,2 K RON▲ 719,7 % | ▲ 719,7 % | 199,2 K RON | |
| 65 | 65.RUSU RENOVA S.R.L.nou | Sat Plutoniţa, Oraş Frasin, Suceava | 197 K RON— | — | — | 197 K RON |
| 66 | 66.C.D.H. CONFORT SA▲ 1.161 | Sat Comăneşti, Comuna Comăneşti, Suceava | 194,9 K RON— | — | 194,9 K RON | |
| 67 | 67.EURO EXPRESS FULL S.R.L.▲ 141 | Sat Bulai, Comuna Moara, Suceava | 190 K RON▲ 297,9 % | ▲ 297,9 % | 190 K RON | |
| 68 | 68.CONIMET SRL▲ 68 | Municipiul Suceava, Suceava | 184,5 K RON▲ 129,7 % | ▲ 129,7 % | 184,5 K RON | |
| 69 | 69.MIRON FAŢADE CONSTRUCT SRL▼ 26 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 181,4 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 181,4 K RON | |
| 70 | 70.ELECOVAS SRL▲ 140 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 181,3 K RON▲ 299,5 % | ▲ 299,5 % | 181,3 K RON | |
| 71 | 71.SMART ENERGY SRL▲ 169 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 179,5 K RON▲ 378,6 % | ▲ 378,6 % | 179,5 K RON | |
| 72 | 72.IHNATIUC CONSTRUCT S.R.L.▲ 39 | Sat Marginea, Comuna Marginea, Suceava | 179,2 K RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 179,2 K RON | |
| 73 | 73.CASA GEOMIH SRL▲ 1.181 | Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava | 175,5 K RON— | — | 175,5 K RON | |
| 74 | 74.ITALFRA SRL▲ 565 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 172,1 K RON▲ 102.320,8 % | ▲ 102.320,8 % | 172,1 K RON | |
| 75 | 75.MAGHEBO SRL▲ 37 | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 171,6 K RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 171,6 K RON | |
| 76 | 76.GROUP CONSTRUCT BUCOVINA SRL▲ 150 | Loc. Plopeni, Oraş Salcea, Suceava | 169,6 K RON▲ 316,1 % | ▲ 316,1 % | 169,6 K RON | |
| 77 | 77.TOP UTIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ostra, Comuna Ostra, Suceava | 156,9 K RON— | — | — | 156,9 K RON |
| 78 | 78.LODOR CONSTRUCT S.R.L.▼ 21 | Sat Vicovu de Jos, Comuna Vicovu de Jos, Suceava | 155 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 155 K RON | |
| 79 | 79.BOHEMIA CONSTRUCT SRL▲ 194 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 153,7 K RON▲ 414,2 % | ▲ 414,2 % | 153,7 K RON | |
| 80 | 80.CONSTRUCT GRUP BUCOVINA A.G. SRL▲ 105 | Sat Sfântu Ilie, Comuna Şcheia, Suceava | 152,2 K RON▲ 176,9 % | ▲ 176,9 % | 152,2 K RON | |
| 81 | 81.ICHIM MONTAJ SRL▼ 23 | Sat Horodnic de Sus, Comuna Horodnic de Sus, Suceava | 152,1 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 152,1 K RON | |
| 82 | 82.ELMON INVEST S.R.L.▲ 568 | Sat Poiana Mărului, Comuna Mălini, Suceava | 149,6 K RON— | — | 149,6 K RON | |
| 83 | 83.SAVI MONTAGGI S.R.L.▲ 32 | Sat Poieni-Solca, Comuna Poieni-Solca, Suceava | 149,6 K RON▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 149,6 K RON | |
| 84 | 84.CONCRET CONSTRUCT A.G. SRL▼ 31 | Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Suceava | 147,1 K RON▼ 22,8 % | ▼ 22,8 % | 147,1 K RON | |
| 85 | 85.CLAUCRIS CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Dolheştii-Mari, Comuna Dolheşti, Suceava | 147 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 147 K RON | |
| 86 | 86.MONOFASICA SRL▲ 1.367 | Municipiul Suceava, Suceava | 144,9 K RON— | — | 144,9 K RON | |
| 87 | 87.ECO B.A.T.D. CONSTRUCT SRL▼ 51 | Sat Frumosu, Comuna Frumosu, Suceava | 143,9 K RON▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 143,9 K RON | |
| 88 | 88.PLANET ROCK WORKS S.R.L.▲ 981 | Municipiul Suceava, Suceava | 143,3 K RON— | — | 143,3 K RON | |
| 89 | 89.CREATIV PAINT S.R.L.▲ 255 | Sat Raşca, Comuna Moldoviţa, Suceava | 142,9 K RON▲ 707,8 % | ▲ 707,8 % | 142,9 K RON | |
| 90 | 90.LIFT SERVICE SRL▲ 26 | Municipiul Suceava, Suceava | 140,9 K RON▲ 55,4 % | ▲ 55,4 % | 140,9 K RON | |
| 91 | 91.TESTGEOMED FORAJ SRL▲ 1.420 | Sat Moara Nica, Comuna Moara, Suceava | 140,8 K RON— | — | 140,8 K RON | |
| 92 | 92.GEO-CAMI 72 SRL▼ 16 | Loc. Vicovu de Sus, Oraş Vicovu de Sus, Suceava | 139,1 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 139,1 K RON | |
| 93 | 93.INSTAL M.D.L. SRL▲ 13 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 137,3 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 137,3 K RON | |
| 94 | 94.DAVID RENOVE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Bosanci, Comuna Bosanci, Suceava | 134,6 K RON— | — | — | 134,6 K RON |
| 95 | 95.GEO MADERA CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava | 134,3 K RON— | — | 134,3 K RON | |
| 96 | 96.PETROMIG SRL▲ 278 | Sat Fântâna Mare, Comuna Fântâna Mare, Suceava | 132,7 K RON▲ 813,5 % | ▲ 813,5 % | 132,7 K RON | |
| 97 | 97.PAVI LIRI S.R.L.▲ 239 | Sat Liteni, Comuna Moara, Suceava | 130,9 K RON▲ 606,3 % | ▲ 606,3 % | 130,9 K RON | |
| 98 | 98.CONSTRUCT CANDREA SRL▼ 47 | Loc. Broşteni, Oraş Broşteni, Suceava | 130,8 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 130,8 K RON | |
| 99 | 99.TIMPROD-SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Suceava, Suceava | 129,6 K RON— | — | — | 129,6 K RON |
| 100 | 100.ACTIV MSN CONSTRUCT S.R.L.▲ 1.440 | Sat Tişăuţi, Comuna Ipoteşti, Suceava | 128,7 K RON— | — | 128,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Suceava
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
465 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.006 firme · 975 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
233 firme · 715,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
70 firme · 310,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
171 firme · 216,1 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 185,3 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
61 firme · 152,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
90 firme · 79,5 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
14 firme · 75,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 68,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
82 firme · 55,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
26 firme · 48,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
6 firme · 48,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
30 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
14 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
13 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 7,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 549,1 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
2 firme · 277,2 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 208 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
2 firme · 155 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 152,5 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON