Top 100 firme — Activități profesionale, Sălaj după profit net în 2015
544 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 16,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 50,9 K RON, iar liderul atinge 1,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.HAELVOET SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,7 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 2 | 2.PMT 4 OPERATION & SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.LEADING SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 815,5 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 815,5 K RON | |
| 4 | 4.MANAGER SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 791,9 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 791,9 K RON | |
| 5 | 5.EN.PRO.CONS. SOLUTIONS SRL▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 589,1 K RON▲ 79 % | ▲ 79 % | 589,1 K RON | |
| 6 | 6.DINAMIC CONCEPT SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 548,8 K RON▲ 182,3 % | ▲ 182,3 % | 548,8 K RON | |
| 7 | 7.TUBES CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 471 K RON▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 471 K RON | |
| 8 | 8.BEST CONSULTING SRL▲ 71 | Municipiul Zalău, Sălaj | 375,4 K RON▲ 483,5 % | ▲ 483,5 % | 375,4 K RON | |
| 9 | 9.CONTAFIN SRL▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 332,3 K RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 332,3 K RON | |
| 10 | 10.RARES CONSULTING GROUP SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 296,8 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 296,8 K RON | |
| 11 | 11.BALINT PROIECT SRL▲ 202 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 251,2 K RON▲ 2.736,8 % | ▲ 2.736,8 % | 251,2 K RON | |
| 12 | 12.FIRST CATEPA SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 248,9 K RON— | — | — | 248,9 K RON |
| 13 | 13.CONCRET DESIGN SRL▲ 53 | Municipiul Zalău, Sălaj | 248,7 K RON▲ 218,8 % | ▲ 218,8 % | 248,7 K RON | |
| 14 | 14.PREFCON SRL▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 229 K RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 229 K RON | |
| 15 | 15.EDILAS AGG SRL▲ 280 | Municipiul Zalău, Sălaj | 224 K RON▲ 153.332,2 % | ▲ 153.332,2 % | 224 K RON | |
| 16 | 16.LIMITLESS ENGINEERING SRLnou | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 212,1 K RON— | — | — | 212,1 K RON |
| 17 | 17.PRESTCO SRL▲ 121 | Municipiul Zalău, Sălaj | 209,9 K RON▲ 667,2 % | ▲ 667,2 % | 209,9 K RON | |
| 18 | 18.INWAY CONSULTANŢĂ ŞI PROIECTARE SRL▲ 191 | Municipiul Zalău, Sălaj | 207,7 K RON▲ 1.963,4 % | ▲ 1.963,4 % | 207,7 K RON | |
| 19 | 19.BABOS HOLDING INTERNATIONAL SRL▲ 531 | Municipiul Zalău, Sălaj | 204,3 K RON— | — | 204,3 K RON | |
| 20 | 20.FOREST 24 SPORT CENTER S.R.L.▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 193,6 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 193,6 K RON | |
| 21 | 21.BEGARA ENGINEERING SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 188,7 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 188,7 K RON | |
| 22 | 22.TOPOWORD SRL▲ 146 | Sat Tetişu, Comuna Fildu de Jos, Sălaj | 181,6 K RON▲ 939,6 % | ▲ 939,6 % | 181,6 K RON | |
| 23 | 23.HEALTHY VITAL SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 162,2 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 162,2 K RON | |
| 24 | 24.GERADI CONSULT SRL▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 155,2 K RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 155,2 K RON | |
| 25 | 25.CONTAS SRL▲ 199 | Municipiul Zalău, Sălaj | 151 K RON▲ 2.100,8 % | ▲ 2.100,8 % | 151 K RON | |
| 26 | 26.BERGROM PROJECT ENGINEERING SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 146,9 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 146,9 K RON | |
| 27 | 27.JARCA TOPOGRAFU SNC▲ 61 | Municipiul Zalău, Sălaj | 144,2 K RON▲ 162,6 % | ▲ 162,6 % | 144,2 K RON | |
| 28 | 28.DECARIANCO CONT SRL▲ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 143,7 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 143,7 K RON | |
| 29 | 29.MARKER SRL▲ 511 | Municipiul Zalău, Sălaj | 140,2 K RON— | — | 140,2 K RON | |
| 30 | 30.PIROTEHNIC COM SRL▲ 17 | Sat Meseşenii de Jos, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 140,1 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 140,1 K RON | |
| 31 | 31.TOPOLUPU SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 137,4 K RON— | — | — | 137,4 K RON |
| 32 | 32.VE-MI PRO CONSTRUCT SRL▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 136,4 K RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 136,4 K RON | |
| 33 | 33.BLACK-LINE SRL▼ 3 | Sat Derşida, Comuna Bobota, Sălaj | 132,1 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 132,1 K RON | |
| 34 | 34.SEPTEVAL SRL▲ 118 | Municipiul Zalău, Sălaj | 131,5 K RON▲ 473,4 % | ▲ 473,4 % | 131,5 K RON | |
| 35 | 35.ANCOS GROUP SRL▲ 26 | Municipiul Zalău, Sălaj | 130,1 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 130,1 K RON | |
| 36 | 36.RESEARCH PLUS SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 128,7 K RON— | — | — | 128,7 K RON |
| 37 | 37.X-IMPRINT SRL▲ 148 | Municipiul Zalău, Sălaj | 125,2 K RON▲ 782,7 % | ▲ 782,7 % | 125,2 K RON | |
| 38 | 38.PENTA MEDIA ADVERTISING SRL▲ 6 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 125 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 125 K RON | |
| 39 | 39.FRIUL GIADE SRLnou | Sat Gâlgău Almaşului, Comuna Bălan, Sălaj | 118,4 K RON— | — | 118,4 K RON | |
| 40 | 40.PROFI PROIECT SRL▲ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 118,3 K RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 118,3 K RON | |
| 41 | 41.BLACK LINE DRAWING SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 116 K RON— | — | — | 116 K RON |
| 42 | 42.ROANDRA COLECT SRL▲ 47 | Municipiul Zalău, Sălaj | 114,5 K RON▲ 110,6 % | ▲ 110,6 % | 114,5 K RON | |
| 43 | 43.EXPERT CONTABIL PETRUŞAN ANA SRL▲ 37 | Municipiul Zalău, Sălaj | 114,2 K RON▲ 82 % | ▲ 82 % | 114,2 K RON | |
| 44 | 44.GOODWIN TRADING MANAGEMENT SRL▲ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 113,5 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 113,5 K RON | |
| 45 | 45.METROPLAST SRL▲ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 111,5 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 111,5 K RON | |
| 46 | 46.TRAFFICTUBE SRL▲ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 107 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 107 K RON | |
| 47 | 47.IODANI CONSULT SRL▲ 29 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 105,7 K RON▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 105,7 K RON | |
| 48 | 48.BLAJ FINANCE SRL▲ 42 | Municipiul Zalău, Sălaj | 104,8 K RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 104,8 K RON | |
| 49 | 49.OUVERTURE COMMUNICATION SRL▲ 138 | Sat Valcău de Jos, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 104,2 K RON▲ 673,5 % | ▲ 673,5 % | 104,2 K RON | |
| 50 | 50.TIBY-TOPO SRL▲ 49 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 101,5 K RON▲ 118,5 % | ▲ 118,5 % | 101,5 K RON | |
| 51 | 51.PROEXMIN SRL▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 100,3 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 100,3 K RON | |
| 52 | 52.CÎMPEAN PROIECT SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 97,8 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 97,8 K RON | |
| 53 | 53.ALEX NET SRL▲ 138 | Municipiul Zalău, Sălaj | 89,9 K RON▲ 603,6 % | ▲ 603,6 % | 89,9 K RON | |
| 54 | 54.MAG INSTALMONT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 87 K RON— | — | — | 87 K RON |
| 55 | 55.IUSTIN CONSULTING ANTON GRUP SRL▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 86,7 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 86,7 K RON | |
| 56 | 56.SPORTUL SĂLĂJEAN SRL▲ 31 | Municipiul Zalău, Sălaj | 85,1 K RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 85,1 K RON | |
| 57 | 57.BEST SANT VET SRL▲ 2 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 85,1 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 85,1 K RON | |
| 58 | 58.PEM CONSULTANŢĂ ŞI ASISTENŢĂ SRL▼ 16 | Sat Sârbi, Comuna Sâg, Sălaj | 84,8 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 84,8 K RON | |
| 59 | 59.DINU SERV SRL▼ 9 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 82,6 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 82,6 K RON | |
| 60 | 60.GRIN CONSULT SRL▲ 465 | Municipiul Zalău, Sălaj | 81,7 K RON— | — | 81,7 K RON | |
| 61 | 61.PROVET SRL▲ 7 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 81,3 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 81,3 K RON | |
| 62 | 62.DIMENYSTING SRL▲ 20 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 80,7 K RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 80,7 K RON | |
| 63 | 63.AV RIDA URBAN SRL▲ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 80,6 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 80,6 K RON | |
| 64 | 64.PRONET SRL▼ 43 | Municipiul Zalău, Sălaj | 79,4 K RON▼ 55,3 % | ▼ 55,3 % | 79,4 K RON | |
| 65 | 65.CONCRET DESIGN PLUS▼ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 79,3 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 79,3 K RON | |
| 66 | 66.ACCENT ART SRL▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 77,8 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 77,8 K RON | |
| 67 | 67.TEHNO CONSSISTEM SRL▲ 443 | Municipiul Zalău, Sălaj | 76 K RON— | — | 76 K RON | |
| 68 | 68.PENTA PROCAD SRL▲ 13 | Sat Badon, Comuna Hereclean, Sălaj | 74,3 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 74,3 K RON | |
| 69 | 69.CONFIN PREST SRLnou | Sat Câmpia, Comuna Bocşa, Sălaj | 71,3 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 71,3 K RON | |
| 70 | 70.H INVEST SRL▲ 461 | Municipiul Zalău, Sălaj | 71,2 K RON— | — | 71,2 K RON | |
| 71 | 71.ECOPROIECT SRL▼ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 70,4 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 70,4 K RON | |
| 72 | 72.PETROL CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 70,3 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 70,3 K RON | |
| 73 | 73.ARTOFCHRIS MULTIMEDIA SRL▲ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 69,6 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 69,6 K RON | |
| 74 | 74.HATCHBACK EXE SRL▼ 39 | Municipiul Zalău, Sălaj | 69,2 K RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | 69,2 K RON | |
| 75 | 75.TEXTIL CONSULT SRL▲ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 66,5 K RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 66,5 K RON | |
| 76 | 76.CRIVET SRL▲ 473 | Municipiul Zalău, Sălaj | 65,3 K RON— | — | 65,3 K RON | |
| 77 | 77.RPA CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 63,4 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 63,4 K RON | |
| 78 | 78.WYA-PROJECT SRL▲ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 62,7 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 62,7 K RON | |
| 79 | 79.GERO BEDOT SRL▲ 33 | Municipiul Zalău, Sălaj | 61,5 K RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 61,5 K RON | |
| 80 | 80.RADU ZETTAVET SRL▼ 11 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 61,3 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | 61,3 K RON | |
| 81 | 81.SALES SRL▼ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 60,9 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 60,9 K RON | |
| 82 | 82.PROJECT HAWK SRL▼ 51 | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,8 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | 59,8 K RON | |
| 83 | 83.ETAMATIC SRL▼ 59 | Sat Tihău, Comuna Surduc, Sălaj | 59,3 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | 59,3 K RON | |
| 84 | 84.JARCA TOPOPRES SRL▲ 214 | Municipiul Zalău, Sălaj | 59,2 K RON▲ 52.714,3 % | ▲ 52.714,3 % | 59,2 K RON | |
| 85 | 85.ZOLTAN SRL▼ 7 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 58,7 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 58,7 K RON | |
| 86 | 86.DAMPROD SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 58,4 K RON▲ 138,8 % | ▲ 138,8 % | 58,4 K RON | |
| 87 | 87.IZOCONT EXPERT SRL▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 58,3 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 58,3 K RON | |
| 88 | 88.GABO SPIC SRL▲ 60 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 58,1 K RON▲ 139,1 % | ▲ 139,1 % | 58,1 K RON | |
| 89 | 89.FINANCIAR CONSULT SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 58,1 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 58,1 K RON | |
| 90 | 90.CREATIVE MEDIA SRL▼ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 56,9 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 56,9 K RON | |
| 91 | 91.OSIRIS SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 56,8 K RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 56,8 K RON | |
| 92 | 92.ATON BUSINESS DEVELOPEMENT SRL▲ 10 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 55,5 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 55,5 K RON | |
| 93 | 93.LEADER HOLDING SRL▲ 425 | Sat Valea Pomilor, Comuna Şamşud, Sălaj | 55,3 K RON— | — | 55,3 K RON | |
| 94 | 94.AMS CONT SRL▼ 74 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 53,6 K RON▼ 70,2 % | ▼ 70,2 % | 53,6 K RON | |
| 95 | 95.LUMINEX SRL▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 53,6 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 53,6 K RON | |
| 96 | 96.FORM SRL▲ 104 | Municipiul Zalău, Sălaj | 53,5 K RON▲ 364,2 % | ▲ 364,2 % | 53,5 K RON | |
| 97 | 97.DUCAVET SRL▼ 13 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 52,9 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 52,9 K RON | |
| 98 | 98.PROIECT CONSTRUCT SRL▼ 84 | Municipiul Zalău, Sălaj | 52,1 K RON▼ 74,8 % | ▼ 74,8 % | 52,1 K RON | |
| 99 | 99.TOPO PLUS SRL▲ 201 | Municipiul Zalău, Sălaj | 51,6 K RON— | — | 51,6 K RON | |
| 100 | 100.DEMED EXPERT SRL▼ 38 | Municipiul Zalău, Sălaj | 50,9 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 50,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Sălaj
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
199 firme · 80,4 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
59 firme · 51,5 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
92 firme · 27,7 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
105 firme · 25,9 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
90 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
42 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
41 firme · 11,5 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
23 firme · 9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
26 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
26 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
46 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 704,4 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
5 firme · 567,2 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
4 firme · 548,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
9 firme · 473,9 K RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
8 firme · 319 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 48,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 38,3 K RON