Top 100 firme — Învățământ, Cluj după profit net în 2022
858 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 67,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 133,4 K RON, iar liderul atinge 14 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALL ABOUT PARENTING S.R.L.▲ 560 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14 mil. RON— | — | 14 mil. RON | |
| 2 | 2.GODEA EDUCATION S.R.L.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 mil. RON▲ 311,7 % | ▲ 311,7 % | 3,1 mil. RON | |
| 3 | 3.RO-SHIKSHA S.R.L.▲ 7 | Sat Panticeu, Comuna Panticeu, Cluj | 2,8 mil. RON▲ 239,7 % | ▲ 239,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 4 | 4.BAGHEERA AKAADAMEE S.R.L.▲ 1 | Sat Panticeu, Comuna Panticeu, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 5 | 5.ACIBO LEARNING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 6 | 6.PARENTING STUDY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 7 | 7.KNOW CONCEPT SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 298,1 % | ▲ 298,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 8 | 8.PARENTING TEACHING S.R.L.▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 9 | 9.RCG CONSULTING GROUP S.R.L.▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 780,5 % | ▲ 780,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 10 | 10.EDUCAŢIE INFORMALĂ S.A.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 81,5 % | ▲ 81,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 11 | 11.PODOCLINICA IMC S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 89,4 % | ▲ 89,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 12 | 12.INSPIRED LIFE S.R.L.▲ 5 | Sat Mănăsturel, Comuna Cuzdrioara, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 227,9 % | ▲ 227,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 13 | 13.PARENTING ONLINE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.AUTO TUDOR SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.TRAINING ACT TEAM SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON▲ 56 % | ▲ 56 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.PARENTING READING S.R.L.▲ 525 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 17 | 17.PARENTING LEARNING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 18 | 18.EDU PARENTING S.R.L.▲ 702 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 19 | 19.TONI AUTO DRIVE S.R.L.▲ 680 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 20 | 20.AUGERE-COACHING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON— | — | — | 1 mil. RON |
| 21 | 21.ANATOMY RESEARCH CONSULTING S.R.L.▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 952,8 K RON▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | 952,8 K RON | |
| 22 | 22.PROFESSIONAL CARE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 941,2 K RON▲ 108,9 % | ▲ 108,9 % | 941,2 K RON | |
| 23 | 23.HELLO IT FACTORY S.R.L.▲ 113 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 835 K RON▲ 970,6 % | ▲ 970,6 % | 835 K RON | |
| 24 | 24.ADVENTURE INC SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 802,2 K RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | 802,2 K RON | |
| 25 | 25.AUTO TUDOR TS SRL▲ 32 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 771 K RON▲ 337 % | ▲ 337 % | 771 K RON | |
| 26 | 26.J.FRATICHELLI EDUCATION S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 610,6 K RON— | — | — | 610,6 K RON |
| 27 | 27.IMOMAX TRAINING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 603,2 K RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 603,2 K RON | |
| 28 | 28.GRAVITY LYNX S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 580,5 K RON— | — | 580,5 K RON | |
| 29 | 29.BERAR SERVICII SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 538,7 K RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 538,7 K RON | |
| 30 | 30.GEO FORMARE SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 505 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 505 K RON | |
| 31 | 31.UPLIFTING FLOW S.R.L.▼ 7 | Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj | 462,3 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 462,3 K RON | |
| 32 | 32.DESTINATION FITNESS S.R.L.▲ 79 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 396 K RON▲ 327,8 % | ▲ 327,8 % | 396 K RON | |
| 33 | 33.CHIFOR DEVELOPMENT SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 362,2 K RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 362,2 K RON | |
| 34 | 34.INSPIRED LEADERSHIP S.R.L.▼ 11 | Sat Băbuţiu, Comuna Vultureni, Cluj | 352,1 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 352,1 K RON | |
| 35 | 35.ALFA INSTRUIRE A CONDUCATORILOR AUTO AMATORI SA▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 348,1 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 348,1 K RON | |
| 36 | 36.DINU ACADEMY S.R.L.▲ 51 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 331,9 K RON▲ 188,3 % | ▲ 188,3 % | 331,9 K RON | |
| 37 | 37.EMPOWERED LIVING S.R.L.▲ 671 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 328,9 K RON— | — | 328,9 K RON | |
| 38 | 38.ASV CONSULT S.R.L.▲ 30 | Sat Miceşti, Comuna Tureni, Cluj | 317,2 K RON▲ 116,3 % | ▲ 116,3 % | 317,2 K RON | |
| 39 | 39.FUTURE MINDS CONSULTING SRL▲ 262 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 299,2 K RON▲ 1.666,4 % | ▲ 1.666,4 % | 299,2 K RON | |
| 40 | 40.HUMAN INSPIRE SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 283,5 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 283,5 K RON | |
| 41 | 41.ETONANT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 272,3 K RON▲ 4.263,8 % | ▲ 4.263,8 % | 272,3 K RON | |
| 42 | 42.TRANSILVANIAN EDUCATIONAL SERVICES AND TOURISM SRL▲ 19 | Sat Macău, Comuna Aghireşu, Cluj | 271,6 K RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 271,6 K RON | |
| 43 | 43.PUTERE PE TOCURI S.R.L.▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 267,5 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 267,5 K RON | |
| 44 | 44.PHOENIXX PRO WINGS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 263,9 K RON— | — | — | 263,9 K RON |
| 45 | 45.SUPERACTIV DM S.R.L.▲ 87 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 250,8 K RON▲ 214,1 % | ▲ 214,1 % | 250,8 K RON | |
| 46 | 46.BASE 7 TECH S.R.L.▲ 156 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 250,2 K RON▲ 510,5 % | ▲ 510,5 % | 250,2 K RON | |
| 47 | 47.CENTRUL PAIDEEA S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 247,5 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 247,5 K RON | |
| 48 | 48.BOOTINTECH S.R.L.▲ 602 | Municipiul Turda, Cluj | 245,9 K RON— | — | 245,9 K RON | |
| 49 | 49.SMART HR SRL▼ 10 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 245,6 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 245,6 K RON | |
| 50 | 50.BURCASH TRAINING & COACHING SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 241,4 K RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 241,4 K RON | |
| 51 | 51.ANIMA COACHING S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 235 K RON— | — | — | 235 K RON |
| 52 | 52.PROMAMA TRAINING S.R.L.▲ 89 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 231 K RON▲ 218,5 % | ▲ 218,5 % | 231 K RON | |
| 53 | 53.UNLIMITED EDUCATION S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 230,6 K RON— | — | — | 230,6 K RON |
| 54 | 54.DOCENDO DISCIMUS SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 228 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 228 K RON | |
| 55 | 55.ECOM EVOLVED S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 227,5 K RON— | — | — | 227,5 K RON |
| 56 | 56.VLANTOMAR S.R.L.▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 227,1 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 227,1 K RON | |
| 57 | 57.ATELIER SCHIŢA SRL▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 219,1 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 219,1 K RON | |
| 58 | 58.ALTEREDU S.R.L.▲ 36 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 213,4 K RON▲ 101,3 % | ▲ 101,3 % | 213,4 K RON | |
| 59 | 59.NGOFITPT S.R.L.▲ 164 | Municipiul Turda, Cluj | 205,5 K RON▲ 523,7 % | ▲ 523,7 % | 205,5 K RON | |
| 60 | 60.RLJ CONSULT TRAINING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 202,4 K RON— | — | — | 202,4 K RON |
| 61 | 61.GENERAL LOCOMOTION ARTS & MOTOR DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 196,5 K RON— | — | — | 196,5 K RON |
| 62 | 62.CAMIGO AFTER SCHOOL SRL▲ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 196,4 K RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | 196,4 K RON | |
| 63 | 63.THE TOP SPEAKERS S.R.L.▲ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 195,1 K RON▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 195,1 K RON | |
| 64 | 64.LOGOPRAXIS ”CAROLINA BODEA HAȚEGAN” S.R.L.▲ 42 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 190,4 K RON▲ 98,8 % | ▲ 98,8 % | 190,4 K RON | |
| 65 | 65.STUDIO CIORCHIN SRL▲ 154 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 184,1 K RON▲ 434,6 % | ▲ 434,6 % | 184,1 K RON | |
| 66 | 66.BLINK COACHING S.R.L.▼ 13 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 183,5 K RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 183,5 K RON | |
| 67 | 67.SEVEN STEPS SRL▼ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 182 K RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | 182 K RON | |
| 68 | 68.EDU GENIUS SRL▲ 322 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 179,5 K RON▲ 4.106 % | ▲ 4.106 % | 179,5 K RON | |
| 69 | 69.ORTOLIFE CONCEPT S.R.L.▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 174,5 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 174,5 K RON | |
| 70 | 70.QUALITY TUDOR RADU S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 174,5 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 174,5 K RON | |
| 71 | 71.INSPIRED ENTREPRENEURS S.R.L.▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 173,9 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 173,9 K RON | |
| 72 | 72.ATELIER LIRICO-DRAMATIC MARIAN POP S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 173,4 K RON— | — | — | 173,4 K RON |
| 73 | 73.RDN SRL▲ 70 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 172,1 K RON▲ 138,7 % | ▲ 138,7 % | 172,1 K RON | |
| 74 | 74.TODDLERS SCHOOLHOUSE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 167,5 K RON— | — | — | 167,5 K RON |
| 75 | 75.BRAIN FIT CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 166 K RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 166 K RON | |
| 76 | 76.D&D CONSULTANTA DE AFACERI S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 165,3 K RON— | — | — | 165,3 K RON |
| 77 | 77.HORECA HUB SRL▼ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 164,4 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 164,4 K RON | |
| 78 | 78.COGNITYMOS ARCHITECTURE S.R.L.▲ 82 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 160,2 K RON▲ 164,3 % | ▲ 164,3 % | 160,2 K RON | |
| 79 | 79.CAMIGO HAPPY DAY S.R.L.▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159,8 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 159,8 K RON | |
| 80 | 80.TCA CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159,8 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 159,8 K RON | |
| 81 | 81.ARTA SINELUI S.R.L.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159,6 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 159,6 K RON | |
| 82 | 82.IC CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 159,3 K RON▼ 69 % | ▼ 69 % | 159,3 K RON | |
| 83 | 83.REAL ESTATE COACHING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 158,2 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 158,2 K RON | |
| 84 | 84.MIRAKIDS SRL▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 157,8 K RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 157,8 K RON | |
| 85 | 85.ROMSWISS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 154 K RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 154 K RON | |
| 86 | 86.KID LOGIC ACTIVITIES S.R.L.▲ 94 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 151,3 K RON▲ 199,1 % | ▲ 199,1 % | 151,3 K RON | |
| 87 | 87.CONSULTFORM LEARNING & MANAGEMENT S.R.L.▲ 316 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 150,9 K RON▲ 4.985,1 % | ▲ 4.985,1 % | 150,9 K RON | |
| 88 | 88.EUROCONT RESURSE UMANE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 147,5 K RON▲ 165,2 % | ▲ 165,2 % | 147,5 K RON | |
| 89 | 89.EDLAB SCOPUB SRL▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 147,3 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 147,3 K RON | |
| 90 | 90.CREATIVE ORG SOLUTIONS SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 146,8 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 146,8 K RON | |
| 91 | 91.YOUR KEY TO SUCCESS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 141,1 K RON— | — | — | 141,1 K RON |
| 92 | 92.SECTRA SRL▼ 61 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 140 K RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 140 K RON | |
| 93 | 93.CEO CLUBS TRANSILVANIA S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 139,7 K RON▲ 1.300,3 % | ▲ 1.300,3 % | 139,7 K RON | |
| 94 | 94.MANIFESTA IUBIREA S.R.L.▲ 317 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 139,1 K RON▲ 6.030,3 % | ▲ 6.030,3 % | 139,1 K RON | |
| 95 | 95.FLORIN SWIMMING TEAM S.R.L.▲ 86 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 137,8 K RON▲ 175,2 % | ▲ 175,2 % | 137,8 K RON | |
| 96 | 96.TOP TRIGGER EVOLUTION S.R.L.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 136,9 K RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 136,9 K RON | |
| 97 | 97.GLOBAL EQUILIBRIUM TEAM SRL▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 136,1 K RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 136,1 K RON | |
| 98 | 98.EDUCAȚIE DIGITALĂ S.R.L.▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 134 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 134 K RON | |
| 99 | 99.DP COACHING S.R.L.▼ 62 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 133,8 K RON▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 133,8 K RON | |
| 100 | 100.ARINI EDUFORM S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 133,4 K RON— | — | — | 133,4 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON