Top 100 firme — Învățământ, Cluj după profit net în 2013
218 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 380 RON, iar liderul atinge 208,5 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.JMY AUDITING S.R.L.▲ 125 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 208,5 K RON— | — | 208,5 K RON | |
| 2 | 2.AUTO RALLY DEVELOPMENT SRL▲ 127 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 193,2 K RON— | — | 193,2 K RON | |
| 3 | 3.CHIFOR DEVELOPMENT SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 165,9 K RON▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 165,9 K RON | |
| 4 | 4.GEO CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 157,6 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 157,6 K RON | |
| 5 | 5.D&D PRO BEAUTY SRL▲ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 132,2 K RON▲ 194,9 % | ▲ 194,9 % | 132,2 K RON | |
| 6 | 6.CENTRUL DE EDUCATIE CONTINUA SRLnou | Sat Corpadea, Comuna Apahida, Cluj | 131 K RON— | — | — | 131 K RON |
| 7 | 7.TRIF TRANS SRL▲ 197 | Municipiul Turda, Cluj | 124,7 K RON— | — | 124,7 K RON | |
| 8 | 8.PRO SMART & INTELLIGENT TRAINING SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 120,9 K RON▲ 272,9 % | ▲ 272,9 % | 120,9 K RON | |
| 9 | 9.SMART HR SRL▼ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 112,8 K RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 112,8 K RON | |
| 10 | 10.TRANSOBJECTIVE CONSULTING SRL▲ 173 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 105,7 K RON— | — | 105,7 K RON | |
| 11 | 11.CORPORATE STRATEGIC PLANNING SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 101,3 K RON▲ 397,6 % | ▲ 397,6 % | 101,3 K RON | |
| 12 | 12.LEX NETWORKING SRL▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 89,9 K RON▲ 411,8 % | ▲ 411,8 % | 89,9 K RON | |
| 13 | 13.POP EXPRESSION SRL▲ 186 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 89,3 K RON— | — | 89,3 K RON | |
| 14 | 14.TONI AUTO SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87,4 K RON▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 87,4 K RON | |
| 15 | 15.MAN CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 81,6 K RON▼ 20,2 % | ▼ 20,2 % | 81,6 K RON | |
| 16 | 16.RODNA SERVICII RUTIERE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 77,2 K RON▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 77,2 K RON | |
| 17 | 17.INNOVA OPTIME SRL▲ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 76,7 K RON▲ 1.792 % | ▲ 1.792 % | 76,7 K RON | |
| 18 | 18.INSTRUIRE ABCDE SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,7 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 74,7 K RON | |
| 19 | 19.INTERSTUDIA L&T SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,4 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 74,4 K RON | |
| 20 | 20.KIDS AGENCY SRL▲ 172 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 66,6 K RON— | — | 66,6 K RON | |
| 21 | 21.ARTBOARD SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 64,9 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 64,9 K RON | |
| 22 | 22.SECTRA SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 63,8 K RON▲ 878,5 % | ▲ 878,5 % | 63,8 K RON | |
| 23 | 23.CDI CONSULT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 62,2 K RON— | — | — | 62,2 K RON |
| 24 | 24.PILOTAJ INVEST SRL▲ 98 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,7 K RON— | — | 57,7 K RON | |
| 25 | 25.ADVENTURE INC SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,2 K RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 57,2 K RON | |
| 26 | 26.ARINI SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 54,3 K RON▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 54,3 K RON | |
| 27 | 27.PILOTAJ ALFA SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 53,9 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 53,9 K RON | |
| 28 | 28.KINDERGARTENWUNDER SRL▲ 153 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 52,7 K RON— | — | 52,7 K RON | |
| 29 | 29.RUSU ABCDE SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,8 K RON▼ 36 % | ▼ 36 % | 49,8 K RON | |
| 30 | 30.BUSINESS LEGACY CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,8 K RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 49,8 K RON | |
| 31 | 31.GENERAL PROGRAMATIC SRL▲ 16 | Municipiul Gherla, Cluj | 47,4 K RON▲ 388,1 % | ▲ 388,1 % | 47,4 K RON | |
| 32 | 32.PILOTAJ ABCDE SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,6 K RON▲ 296,9 % | ▲ 296,9 % | 42,6 K RON | |
| 33 | 33.BMM ACADEMY SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,5 K RON▲ 190,2 % | ▲ 190,2 % | 40,5 K RON | |
| 34 | 34.AUTO RALLY INVESTMENTS SRL▲ 127 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 38,6 K RON— | — | 38,6 K RON | |
| 35 | 35.WORK & CARIERE DESIGN SRL▲ 103 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,8 K RON— | — | 32,8 K RON | |
| 36 | 36.MURKLASS COMPANY SRL▲ 159 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,3 K RON— | — | 31,3 K RON | |
| 37 | 37.AGORA HUMAN RESOURCES SRL▼ 26 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 29,9 K RON▼ 71,8 % | ▼ 71,8 % | 29,9 K RON | |
| 38 | 38.EXPERT TRAINING SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 28,6 K RON▲ 54,9 % | ▲ 54,9 % | 28,6 K RON | |
| 39 | 39.LINGUASTAR SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,1 K RON▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | 27,1 K RON | |
| 40 | 40.PERMIS CAT ABCDE SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,8 K RON▼ 70,3 % | ▼ 70,3 % | 26,8 K RON | |
| 41 | 41.FY COACHING SRL-Dnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,8 K RON— | — | — | 26,8 K RON |
| 42 | 42.ELVEST AUTO SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | 25,5 K RON— | — | — | 25,5 K RON |
| 43 | 43.WIZZ FOR KIDS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,9 K RON— | — | — | 24,9 K RON |
| 44 | 44.PROFESSIONAL CARE SRL▲ 130 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,8 K RON— | — | 24,8 K RON | |
| 45 | 45.TEMAT IMPEX SRL▲ 110 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 24,4 K RON— | — | 24,4 K RON | |
| 46 | 46.ECOSERV SRL▼ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,1 K RON▼ 90,9 % | ▼ 90,9 % | 24,1 K RON | |
| 47 | 47.PROWORK SOLUTIONS SRL▲ 16 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 22,6 K RON▲ 571,1 % | ▲ 571,1 % | 22,6 K RON | |
| 48 | 48.REDUCATE SRL▼ 8 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 21 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | 21 K RON | |
| 49 | 49.PROSAN MED SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20,8 K RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 20,8 K RON | |
| 50 | 50.ARHONTE SRL▲ 6 | Municipiul Turda, Cluj | 19,9 K RON▲ 249,1 % | ▲ 249,1 % | 19,9 K RON | |
| 51 | 51.MOTO GHIRAN SRL▼ 25 | Municipiul Gherla, Cluj | 19,2 K RON▼ 50,7 % | ▼ 50,7 % | 19,2 K RON | |
| 52 | 52.PICARD AUTO PREST SRL▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,9 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 18,9 K RON | |
| 53 | 53.LINGUA NOSTRA SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,5 K RON▲ 3.066,8 % | ▲ 3.066,8 % | 18,5 K RON | |
| 54 | 54.PRO GNOSIS CONSULT SRL▼ 21 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | 18,4 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 18,4 K RON | |
| 55 | 55.EDUKADO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,5 K RON— | — | — | 17,5 K RON |
| 56 | 56.DRIVE AUTO TIM SRL▲ 14 | Municipiul Dej, Cluj | 17,4 K RON▲ 615,2 % | ▲ 615,2 % | 17,4 K RON | |
| 57 | 57.ARC TRAINING SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,8 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 16,8 K RON | |
| 58 | 58.ALL IN ONE LEARNING S.R.L.▲ 140 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15,7 K RON— | — | 15,7 K RON | |
| 59 | 59.HR PERFORM TRAINING SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,8 K RON▲ 1.011,6 % | ▲ 1.011,6 % | 14,8 K RON | |
| 60 | 60.SANADERI SRL-Dnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,8 K RON— | — | — | 14,8 K RON |
| 61 | 61.RCG CONSULTING GROUP S.R.L.▼ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,7 K RON▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | 14,7 K RON | |
| 62 | 62.KVALITO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,1 K RON— | — | — | 14,1 K RON |
| 63 | 63.MIRAKIDS SRL▲ 121 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,9 K RON— | — | 10,9 K RON | |
| 64 | 64.CONNECTING CIRCLES S.R.L.▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,2 K RON▼ 56,1 % | ▼ 56,1 % | 10,2 K RON | |
| 65 | 65.FOCSTING CONSULT SRL▲ 86 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 9,6 K RON— | — | 9,6 K RON | |
| 66 | 66.KIDS OFFICE SRL▲ 97 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,4 K RON— | — | 9,4 K RON | |
| 67 | 67.BRITANNIA STUDY SRL▲ 97 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,2 K RON— | — | 9,2 K RON | |
| 68 | 68.KEROASIT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9 K RON— | — | — | 9 K RON |
| 69 | 69.DANIS CONSULTING SRL▲ 116 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9 K RON— | — | 9 K RON | |
| 70 | 70.GMC PILOTAJ SRL▼ 41 | Municipiul Dej, Cluj | 8,8 K RON▼ 73,6 % | ▼ 73,6 % | 8,8 K RON | |
| 71 | 71.SITAS SRL▲ 102 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,2 K RON— | — | 8,2 K RON | |
| 72 | 72.TRAINING PENTRU MANAGERI SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,9 K RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 6,9 K RON | |
| 73 | 73.TONI PRODUCTION SRL▲ 75 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,9 K RON— | — | 6,9 K RON | |
| 74 | 74.GENIUM SRL▲ 57 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,7 K RON— | — | 6,7 K RON | |
| 75 | 75.PSYCOLOGICAL QUALITY MANAGEMENT SRL▲ 92 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,2 K RON— | — | 6,2 K RON | |
| 76 | 76.GLIA CENTER SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,1 K RON▲ 555,1 % | ▲ 555,1 % | 6,1 K RON | |
| 77 | 77.ALFA ABCDE SRL▼ 60 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,8 K RON▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | 5,8 K RON | |
| 78 | 78.R & M CONTAPROF SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,8 K RON▲ 1.660,6 % | ▲ 1.660,6 % | 5,8 K RON | |
| 79 | 79.TUSCO CENTRU DE CONSULTANTA SI FORMARE PROFESIONALA SRL▼ 21 | Municipiul Dej, Cluj | 5,4 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 5,4 K RON | |
| 80 | 80.ADA 99 SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,2 K RON— | — | 5,2 K RON | |
| 81 | 81.BORA TRAINING & CONSULTING SRL▲ 72 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,7 K RON— | — | 4,7 K RON | |
| 82 | 82.GLOBCONSULTING SRL▼ 69 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,5 K RON▼ 95,5 % | ▼ 95,5 % | 4,5 K RON | |
| 83 | 83.RD RESEARCH DEVELOPMENT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,4 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 4,4 K RON | |
| 84 | 84.MEIN HAUS SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,3 K RON— | — | 4,3 K RON | |
| 85 | 85.SEJUR SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,2 K RON▲ 952,6 % | ▲ 952,6 % | 4,2 K RON | |
| 86 | 86.BIA BLANCA SRL▲ 89 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 3,5 K RON— | — | 3,5 K RON | |
| 87 | 87.INFO MIAD SRL▼ 18 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 3,3 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 3,3 K RON | |
| 88 | 88.INTEGRA HR & ASOCIATII SRL▼ 24 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3,2 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 3,2 K RON | |
| 89 | 89.MODERN LANGUAGES TRAINING CENTER SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3 K RON— | — | — | 3 K RON |
| 90 | 90.FLORISTIQ ART SRL▲ 43 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 K RON— | — | 2,7 K RON | |
| 91 | 91.ADVENTURE SPIRIT SRLnou | Sat Vultureni, Comuna Vultureni, Cluj | 2,2 K RON— | — | — | 2,2 K RON |
| 92 | 92.GROOVE ING SRL▲ 80 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 K RON— | — | 1,9 K RON | |
| 93 | 93.DRIBLI PENTRU COPII SRL▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 K RON▲ 36,6 % | ▲ 36,6 % | 1,9 K RON | |
| 94 | 94.STUDIO SHANTI SRL▲ 58 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 K RON— | — | 1,8 K RON | |
| 95 | 95.AUTO START SRL▲ 95 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 K RON— | — | 1,6 K RON | |
| 96 | 96.MONA PROFESIONAL CONSULTING SRL▲ 91 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 1,5 K RON— | — | 1,5 K RON | |
| 97 | 97.ARC CONSULTING SRL▼ 70 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 K RON▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 1,4 K RON | |
| 98 | 98.ABSOLUTE TRAINING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 899 RON— | — | — | 899 RON |
| 99 | 99.SDI NETWORK SRL▼ 31 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 791 RON▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 791 RON | |
| 100 | 100.STABILITY IN MOTION SRL▲ 82 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 380 RON— | — | 380 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Cluj
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
715 firme · 166,1 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
52 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
116 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
31 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
93 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
12 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 580,6 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 432,4 K RON
CAEN 8541
Învățământ superior non- universitar
1 firme · 2,7 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
1 firme · 0 RON