Top 100 firme — Construcții, Cluj după profit net în 2018
5.057 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 550,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,6 mil. RON, iar liderul atinge 51,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TELLUS INVEST SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51,4 mil. RON▲ 330,2 % | ▲ 330,2 % | 51,4 mil. RON | |
| 2 | 2.HEXAGON DEVELOPMENTS SRL▲ 4.757 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,5 mil. RON— | — | 26,5 mil. RON | |
| 3 | 3.ELECTROGRUP SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 23,3 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 23,3 mil. RON | |
| 4 | 4.AGROMEC UNU SA▲ 4.784 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 18,3 mil. RON— | — | 18,3 mil. RON | |
| 5 | 5.CITADINIA REAL ESTATE SRL▲ 4.200 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,9 mil. RON— | — | 16,9 mil. RON | |
| 6 | 6.ASA CONS ROMANIA SRL▼ 2 | Municipiul Turda, Cluj | 15,3 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 15,3 mil. RON | |
| 7 | 7.VIALIN INVEST SRL= | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 12,7 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 12,7 mil. RON | |
| 8 | 8.CRISTAL TURISM SRL▲ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,5 mil. RON▲ 376,9 % | ▲ 376,9 % | 12,5 mil. RON | |
| 9 | 9.SCHOLA PROPERTY MANAGEMENT IMOB S.R.L.▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,5 mil. RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 11,5 mil. RON | |
| 10 | 10.STUDIUM GREEN SRL▲ 49 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11 mil. RON▲ 482,9 % | ▲ 482,9 % | 11 mil. RON | |
| 11 | 11.MATRIX DEVELOPMENT S.R.L.▲ 4.651 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,6 mil. RON— | — | 10,6 mil. RON | |
| 12 | 12.HEXAGON RETAIL PROPERTIES S.R.L.▲ 3.076 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,6 mil. RON— | — | 10,6 mil. RON | |
| 13 | 13.INSTAL EXPERT SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,4 mil. RON▲ 67,4 % | ▲ 67,4 % | 10,4 mil. RON | |
| 14 | 14.ACOPLAC SRL▲ 4.807 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,7 mil. RON— | — | 9,7 mil. RON | |
| 15 | 15.REAL ESTATE SPECIALIST SRL▲ 158 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,7 mil. RON▲ 1.457,7 % | ▲ 1.457,7 % | 9,7 mil. RON | |
| 16 | 16.GEROMED DELTA S.A.▲ 4.684 | Municipiul Gherla, Cluj | 9,3 mil. RON— | — | 9,3 mil. RON | |
| 17 | 17.WINCON SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,8 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 8,8 mil. RON | |
| 18 | 18.NERVIA SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,3 mil. RON▲ 202 % | ▲ 202 % | 8,3 mil. RON | |
| 19 | 19.TERRA HABITAT SRL▲ 184 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,1 mil. RON▲ 1.431,4 % | ▲ 1.431,4 % | 8,1 mil. RON | |
| 20 | 20.PORSCHE IMMOBILIEN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,8 mil. RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 7,8 mil. RON | |
| 21 | 21.GRUP ENERGOINSTAL SA▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,3 mil. RON▲ 114,2 % | ▲ 114,2 % | 7,3 mil. RON | |
| 22 | 22.VARINA IMOBILE SRL▲ 4.394 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,1 mil. RON— | — | 7,1 mil. RON | |
| 23 | 23.LUXOR RESIDENCE SRL▼ 12 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6,9 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 6,9 mil. RON | |
| 24 | 24.ZAROM CONSTRUCTII SRL▲ 157 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,6 mil. RON▲ 1.017,8 % | ▲ 1.017,8 % | 6,6 mil. RON | |
| 25 | 25.CASA REAL ESTATE SRL▲ 4.798 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,2 mil. RON— | — | 6,2 mil. RON | |
| 26 | 26.MIDICONS SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,2 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 6,2 mil. RON | |
| 27 | 27.GENERAL SECURITY SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,9 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 5,9 mil. RON | |
| 28 | 28.MEGALOC IMOB SRL▲ 4.738 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 5,8 mil. RON— | — | 5,8 mil. RON | |
| 29 | 29.CLUJ-NAPOCA ESTATE SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,7 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 5,7 mil. RON | |
| 30 | 30.TRANSILVANIA CONSTRUCTII SA▲ 332 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,5 mil. RON▲ 1.896,2 % | ▲ 1.896,2 % | 5,5 mil. RON | |
| 31 | 31.BS RECYCLING SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,5 mil. RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 5,5 mil. RON | |
| 32 | 32.CYANE SRL▲ 4.782 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,4 mil. RON— | — | 5,4 mil. RON | |
| 33 | 33.CFM AGA CONSTRUCT SRL▲ 4.540 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 5,3 mil. RON— | — | 5,3 mil. RON | |
| 34 | 34.LUCA PREST SRL▲ 71 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,3 mil. RON▲ 378,2 % | ▲ 378,2 % | 5,3 mil. RON | |
| 35 | 35.CFO INTEGRATOR SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,3 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 5,3 mil. RON | |
| 36 | 36.OMNIMAT SA▲ 648 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,1 mil. RON▲ 3.932,8 % | ▲ 3.932,8 % | 5,1 mil. RON | |
| 37 | 37.GIGHIBANDA SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,9 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 4,9 mil. RON | |
| 38 | 38.IMSAT SERVICE CLUJ SA▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,9 mil. RON▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 4,9 mil. RON | |
| 39 | 39.FELINVEST SA▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,9 mil. RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 4,9 mil. RON | |
| 40 | 40.EXPERT INVEST SRL▲ 324 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,7 mil. RON▲ 1.620,9 % | ▲ 1.620,9 % | 4,7 mil. RON | |
| 41 | 41.ALTENOVA ROMANIA S.R.L.▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,4 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 4,4 mil. RON | |
| 42 | 42.EOSAN COMCONSTRUCT SRL▲ 2.209 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,4 mil. RON▲ 656.650,2 % | ▲ 656.650,2 % | 4,4 mil. RON | |
| 43 | 43.HEXAGON STRUCTURES SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,2 mil. RON▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 4,2 mil. RON | |
| 44 | 44.MONO CONSTRUCTII SRL▲ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,1 mil. RON▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 4,1 mil. RON | |
| 45 | 45.SDC IMOBILIARE SRL▼ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8 mil. RON▼ 61,2 % | ▼ 61,2 % | 3,8 mil. RON | |
| 46 | 46.VECTOR CAPITAL SRL▲ 115 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8 mil. RON▲ 465,3 % | ▲ 465,3 % | 3,8 mil. RON | |
| 47 | 47.DIFERIT SRL▼ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,7 mil. RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 3,7 mil. RON | |
| 48 | 48.EVO CENTER SRL▼ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,6 mil. RON▼ 64,4 % | ▼ 64,4 % | 3,6 mil. RON | |
| 49 | 49.EUROPA BUSINESS CENTER SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,5 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 50 | 50.TOTAL INVEST SRL▲ 29 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 3,3 mil. RON▲ 110,3 % | ▲ 110,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 51 | 51.TELE DISTRIBUTION SRL▲ 4.742 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 mil. RON— | — | 3,1 mil. RON | |
| 52 | 52.COVACIU BUILDINGS SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,9 mil. RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 2,9 mil. RON | |
| 53 | 53.CH TRANSBETON CONSTRUCTII SRL▼ 51 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,9 mil. RON▼ 83,9 % | ▼ 83,9 % | 2,9 mil. RON | |
| 54 | 54.TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ▼ 40 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 2,8 mil. RON▼ 65,7 % | ▼ 65,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 55 | 55.ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 2,7 mil. RON | |
| 56 | 56.STRASSE CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 2,6 mil. RON | |
| 57 | 57.FAD ERA IMOBILIARE SRL▲ 1.112 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 5.241 % | ▲ 5.241 % | 2,5 mil. RON | |
| 58 | 58.RINAT CONSTRUCȚII UTILAJE SRL▲ 3.374 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON— | — | 2,5 mil. RON | |
| 59 | 59.VECONIT SRL▲ 118 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 316,1 % | ▲ 316,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 60 | 60.HIROS - ROM SRL▲ 64 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 154,3 % | ▲ 154,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 61 | 61.NEGOIU CONSTRUCT SRL▲ 130 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 341,1 % | ▲ 341,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 62 | 62.VERTONI CASE SRL▲ 57 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,4 mil. RON▲ 139,6 % | ▲ 139,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 63 | 63.MARCOTIM IMPEX SRL▼ 27 | Sat Ciucea, Comuna Ciucea, Cluj | 2,4 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 64 | 64.POLUS RESIDENCE SRL▲ 2.220 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,4 mil. RON▲ 736.711,5 % | ▲ 736.711,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 65 | 65.KESZ EPITO ES SZERELO ZRT SZEGED SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 4.755 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 66 | 66.ALIN & NICOLE SRL▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 2,2 mil. RON | |
| 67 | 67.CONEXINSTAL SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 68 | 68.BLAZONE RESIDENCE SRL▲ 671 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 1.789,8 % | ▲ 1.789,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 69 | 69.MULTIAMENAJARI CONSTRUCT SRL▲ 761 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 2.123,6 % | ▲ 2.123,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 70 | 70.REDITERRA SRL▲ 4.679 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 71 | 71.PHOENIX RESIDENCE DEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 2,1 mil. RON— | — | — | 2,1 mil. RON |
| 72 | 72.ROMADA SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 2 mil. RON | |
| 73 | 73.GIGHIBANDA CONSTRUCT SRL▲ 157 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 310,7 % | ▲ 310,7 % | 2 mil. RON | |
| 74 | 74.PAD INVEST SRL▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 2 mil. RON | |
| 75 | 75.SERVINSTAL IMPORT EXPORT SRL▲ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 76 | 76.COOLING POWER SRL▲ 51 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 99,2 % | ▲ 99,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 77 | 77.WOHNUNG INVEST SRL▼ 50 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 78 | 78.EDIL VALENTINO SRL▲ 88 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▲ 188 % | ▲ 188 % | 1,9 mil. RON | |
| 79 | 79.ROMBIANCA PRESTCOM SRL▲ 4.657 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 80 | 80.CRISTIANIA IMPEX SRL▲ 4.474 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 81 | 81.LUKACOM INVEST SRL▲ 190 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 371,4 % | ▲ 371,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 82 | 82.LORSAN DESIGN SRL▲ 35 | Municipiul Gherla, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 83 | 83.CENTRAL BUSINESS PLAZA SRL▼ 54 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 84 | 84.ACL GENERAL PREST SRL-D▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 85 | 85.BAUROM INTENS SRL▲ 4.465 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 86 | 86.AVIVA HOUSE SRL▲ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 87 | 87.CDD HOUSE DESIGN SRL▲ 41 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 88 | 88.DOMUS URBAN CONSTRUCT SRL▲ 4.559 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 89 | 89.DECOR DANY BUILDINGS SRL▲ 386 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 769,2 % | ▲ 769,2 % | 1,8 mil. RON | |
| 90 | 90.ARGO DEVELOPMENT SRL▲ 4.723 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 91 | 91.I & I CONDOR SOLUTION SRL▲ 1.133 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 3.953,8 % | ▲ 3.953,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 92 | 92.BUILDIT SRL▼ 26 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 93 | 93.WOHNUNG IMOBILIARE S.R.L.▲ 3.153 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 94 | 94.COMPANIA TINO SRL▲ 3.775 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 95 | 95.AXA IMOB INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 1.176,1 % | ▲ 1.176,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 96 | 96.EMS FHP SYSTEMS S.R.L.▲ 10 | Municipiul Turda, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 97 | 97.DIGGER CONSTRUCT SRL▲ 274 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 525,3 % | ▲ 525,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 98 | 98.BLUE FENIX SRL▼ 66 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,7 mil. RON▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 99 | 99.RMS INVEST SRL▲ 90 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 191,5 % | ▲ 191,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 100 | 100.DECORINT INVEST SRL▲ 170 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 302,4 % | ▲ 302,4 % | 1,6 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Cluj
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON