Top 100 firme — Construcții, Cluj după profit net în 2013
4.241 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 709,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 373,2 K RON, iar liderul atinge 246,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BECHTEL INTERNATIONAL INC SRL RENO NEVADA SUA SUCURSALA CLUJ NAPOCA ROMANIA▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 246,7 mil. RON▲ 1.038,3 % | ▲ 1.038,3 % | 246,7 mil. RON | |
| 2 | 2.ENKA CONSTRUCTION AND DEVELOPMENT BV AMSTERDAM SUCURSALA CLUJ ROMANIA▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 246,6 mil. RON▲ 1.042,7 % | ▲ 1.042,7 % | 246,6 mil. RON | |
| 3 | 3.ENERGOBIT S.A.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,8 mil. RON▼ 31,9 % | ▼ 31,9 % | 36,8 mil. RON | |
| 4 | 4.ELECTROGRUP SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,2 mil. RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 24,2 mil. RON | |
| 5 | 5.TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ= | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 13,3 mil. RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 13,3 mil. RON | |
| 6 | 6.MECDRU SA▲ 4.207 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,6 mil. RON— | — | 12,6 mil. RON | |
| 7 | 7.ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,2 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 11,2 mil. RON | |
| 8 | 8.ARCADOM EPITOIPARI ZRT UNGARIA SUCURSALA CLUJ▲ 4.073 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,2 mil. RON— | — | 8,2 mil. RON | |
| 9 | 9.SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,1 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 8,1 mil. RON | |
| 10 | 10.DIFERIT SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,5 mil. RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 6,5 mil. RON | |
| 11 | 11.WINCON SRL▲ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,4 mil. RON▲ 325,2 % | ▲ 325,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 12 | 12.SOCIETA ITALIANA PER CONDOTTE D'ACQUA SPA ROMA SUCURSALA CLUJ▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,3 mil. RON▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | 3,3 mil. RON | |
| 13 | 13.BS RECYCLING SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 14 | 14.INSTAL EXPERT SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,9 mil. RON▲ 141,9 % | ▲ 141,9 % | 2,9 mil. RON | |
| 15 | 15.TRANSILVANIA CONSTRUCTII SA▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 2,7 mil. RON | |
| 16 | 16.GENERAL SECURITY SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 17 | 17.CONSIZO SRL▲ 4.073 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON— | — | 2,7 mil. RON | |
| 18 | 18.IDECON S.A.U. ZARAGOZA SUCURSALA CLUJ NAPOCA▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,6 mil. RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 2,6 mil. RON | |
| 19 | 19.GRUP ENERGOINSTAL SA▲ 74 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 463,6 % | ▲ 463,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 20 | 20.LUCA PREST SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 2,5 mil. RON | |
| 21 | 21.TF LAVANDA SRL▲ 11 | Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 2,4 mil. RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 22 | 22.NICOL ROM SRL▲ 66 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 355,3 % | ▲ 355,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 23 | 23.CONEXINSTAL SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 115,8 % | ▲ 115,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 24 | 24.MAOK INVEST SRL▲ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 164,9 % | ▲ 164,9 % | 2 mil. RON | |
| 25 | 25.LBU DEVELOPMENT SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,9 mil. RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 1,9 mil. RON | |
| 26 | 26.SDC IMOBILIARE SRL▲ 219 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 1.179,5 % | ▲ 1.179,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 27 | 27.SAT REABILITARE RECICLARE SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 28 | 28.ELITE GRUP SRL▲ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON▲ 169,3 % | ▲ 169,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 29 | 29.MAGIK CONSTRUCT SRL▲ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 99,8 % | ▲ 99,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 30 | 30.ELIN GMBH VIENA SUCURSALA CLUJ-NAPOCA▲ 4.170 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 31 | 31.DECORINT S.R.L.▲ 65 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 190,4 % | ▲ 190,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 32 | 32.EMS FHP SYSTEMS S.R.L.▲ 93 | Municipiul Turda, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 298,8 % | ▲ 298,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 33 | 33.DMT CONSTRUCT SRL▲ 87 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 274,2 % | ▲ 274,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 34 | 34.ESCORPION 707 IMPEX SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 1,2 mil. RON | |
| 35 | 35.LUXOR RESIDENCE SRL▲ 14 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 36 | 36.ASPHADIF SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.PIZZAROTTI SA LUGANO SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 595 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 3.910,6 % | ▲ 3.910,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 38 | 38.INVEST SERVICII COMERCIALE SRL▼ 10 | Municipiul Dej, Cluj | 1,1 mil. RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 39 | 39.CGMMA SOLUTIONS & DEVELOPMENT S.R.L.▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 40 | 40.MERIDIAN CONSTRUCT SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 26,9 % | ▲ 26,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 41 | 41.ACI CLUJ SA▼ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▼ 75,3 % | ▼ 75,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 42 | 42.HIROS - ROM SRL▲ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 999,4 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 999,4 K RON | |
| 43 | 43.PASOCOM SRL▲ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 985,1 K RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 985,1 K RON | |
| 44 | 44.DATIAN INVEST SRL▲ 19 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 981,4 K RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 981,4 K RON | |
| 45 | 45.TCT HIGH DEVELOPMENTS SRL▲ 4.171 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 980,6 K RON— | — | 980,6 K RON | |
| 46 | 46.MINACCI ROM SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 954,2 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 954,2 K RON | |
| 47 | 47.ANVJ DESIGN CONSTRUCT S.R.L.▲ 395 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 950,2 K RON▲ 1.632,6 % | ▲ 1.632,6 % | 950,2 K RON | |
| 48 | 48.COSSI COSTRUZIONI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ▼ 29 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 925,1 K RON▼ 73,6 % | ▼ 73,6 % | 925,1 K RON | |
| 49 | 49.MONO CONSTRUCTII SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 881,9 K RON▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 881,9 K RON | |
| 50 | 50.ALTENOVA ROMANIA S.R.L.▲ 292 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 837,9 K RON▲ 937 % | ▲ 937 % | 837,9 K RON | |
| 51 | 51.FELINVEST SA▲ 3.973 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 822,7 K RON— | — | 822,7 K RON | |
| 52 | 52.PATRIK INVEST SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 821,2 K RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 821,2 K RON | |
| 53 | 53.TOTAL INVEST SRL▲ 39 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 800 K RON▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 800 K RON | |
| 54 | 54.FLOROMAR PROD SRL▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 746,7 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 746,7 K RON | |
| 55 | 55.POLISOL PRODEXIM SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 729,7 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 729,7 K RON | |
| 56 | 56.GLOBINSTAL SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 710,8 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 710,8 K RON | |
| 57 | 57.CLUJ-NAPOCA ESTATE SRL▼ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 707,8 K RON▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 707,8 K RON | |
| 58 | 58.SERVINSTAL IMPORT EXPORT SRL▲ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 693,4 K RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 693,4 K RON | |
| 59 | 59.DACIA FABER SRL▲ 31 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 679,6 K RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 679,6 K RON | |
| 60 | 60.VERTONI CASE SRL▲ 459 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 655,3 K RON▲ 1.449,4 % | ▲ 1.449,4 % | 655,3 K RON | |
| 61 | 61.ROSTAR BATI SRL▲ 474 | Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj | 653,8 K RON▲ 1.577,2 % | ▲ 1.577,2 % | 653,8 K RON | |
| 62 | 62.ROINSTPIPE SRL▲ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 652,9 K RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 652,9 K RON | |
| 63 | 63.BERES CM SRL▲ 88 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 638,3 K RON▲ 174,9 % | ▲ 174,9 % | 638,3 K RON | |
| 64 | 64.FOC PROIECT SERVICE SRL▲ 364 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 604,2 K RON▲ 938,6 % | ▲ 938,6 % | 604,2 K RON | |
| 65 | 65.INDUSTRIAL BUILDING CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 601,2 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 601,2 K RON | |
| 66 | 66.KRAWK SRL▲ 217 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 599,8 K RON▲ 455,9 % | ▲ 455,9 % | 599,8 K RON | |
| 67 | 67.EDELSTEIN PROJECT 02 S.R.L.▲ 3.134 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 597,6 K RON— | — | 597,6 K RON | |
| 68 | 68.DORALEX COM SRL▲ 53 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 585,7 K RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 585,7 K RON | |
| 69 | 69.REIF INFRA SRL▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 573,6 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 573,6 K RON | |
| 70 | 70.BAUTRUST SRL▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 553,4 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 553,4 K RON | |
| 71 | 71.ARCADOM SRL▲ 4.136 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 542,1 K RON— | — | 542,1 K RON | |
| 72 | 72.TIKONSTRUCT SRL▲ 3.322 | Municipiul Dej, Cluj | 527,5 K RON— | — | 527,5 K RON | |
| 73 | 73.HOME CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 512,5 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 512,5 K RON | |
| 74 | 74.ACSA SA▼ 38 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 511,7 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 511,7 K RON | |
| 75 | 75.PROTECNO SRL MONDOLFO SUCURSALA CLUJ NAPOCA▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 508,8 K RON▼ 43,6 % | ▼ 43,6 % | 508,8 K RON | |
| 76 | 76.TAMAS GEBE CONSTRUCTION SRL▲ 314 | Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj | 495,8 K RON▲ 642,9 % | ▲ 642,9 % | 495,8 K RON | |
| 77 | 77.MODERN BAU SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 495,4 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 495,4 K RON | |
| 78 | 78.COM SALES SRL▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 494,6 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 494,6 K RON | |
| 79 | 79.GIGHIBANDA SRL▲ 3.371 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 494 K RON— | — | 494 K RON | |
| 80 | 80.D&M CONSTRUCT SRL▲ 4.062 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 492,6 K RON— | — | 492,6 K RON | |
| 81 | 81.IMSAT SERVICE CLUJ SA▲ 498 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 482,7 K RON▲ 1.344 % | ▲ 1.344 % | 482,7 K RON | |
| 82 | 82.RAI CONSTRUCT SRL▲ 3.594 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 479,3 K RON— | — | 479,3 K RON | |
| 83 | 83.REEA PROCONS SERV SRL▲ 289 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 478 K RON▲ 572,1 % | ▲ 572,1 % | 478 K RON | |
| 84 | 84.BEA & MAGDA SRLnou | Sat Palatca, Comuna Palatca, Cluj | 472,8 K RON▲ 86,6 % | ▲ 86,6 % | 472,8 K RON | |
| 85 | 85.OSANU PRESTARI SERVICII SRL▲ 3.997 | Municipiul Turda, Cluj | 438 K RON— | — | 438 K RON | |
| 86 | 86.PHP PROPERTIES SRL▲ 90 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 433,3 K RON▲ 128,8 % | ▲ 128,8 % | 433,3 K RON | |
| 87 | 87.ALINSERV SRL▲ 86 | Sat Iclod, Comuna Iclod, Cluj | 432,8 K RON▲ 121,7 % | ▲ 121,7 % | 432,8 K RON | |
| 88 | 88.DOMSTROI GRUP SRL▲ 3.782 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 431,6 K RON— | — | 431,6 K RON | |
| 89 | 89.HAD INSTAL SRL▲ 17 | Municipiul Dej, Cluj | 419,2 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 419,2 K RON | |
| 90 | 90.STK PROPERTIES SA▲ 39 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 417,4 K RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 417,4 K RON | |
| 91 | 91.INDUSTRIAL SERVICES INTERNATIONAL SRL▲ 65 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 415,9 K RON▲ 89,4 % | ▲ 89,4 % | 415,9 K RON | |
| 92 | 92.ELETRIX SRL▲ 3.711 | Sat Cuzdrioara, Comuna Cuzdrioara, Cluj | 413,9 K RON— | — | 413,9 K RON | |
| 93 | 93.TENANGO SRL▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 401,8 K RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 401,8 K RON | |
| 94 | 94.BUZ DECOR CONSTRUCTII SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 401,4 K RON— | — | — | 401,4 K RON |
| 95 | 95.PROFIMATIC SRL▲ 515 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 391,8 K RON▲ 1.180,8 % | ▲ 1.180,8 % | 391,8 K RON | |
| 96 | 96.ART GRAFIC SRL▲ 635 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 387,6 K RON▲ 1.870,1 % | ▲ 1.870,1 % | 387,6 K RON | |
| 97 | 97.ELITINSTAL SRL▲ 64 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 386,2 K RON▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 386,2 K RON | |
| 98 | 98.REIF CONSTRUCT SRL▼ 67 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 384,5 K RON▼ 74,5 % | ▼ 74,5 % | 384,5 K RON | |
| 99 | 99.CONSULT CORECT CONSTRUCȚII SRL▲ 985 | Sat Cetan, Comuna Vad, Cluj | 375,5 K RON▲ 7.751,1 % | ▲ 7.751,1 % | 375,5 K RON | |
| 100 | 100.CANION IMPEX SRL▲ 4.062 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 373,2 K RON— | — | 373,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Cluj
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON