Top 100 firme — Construcții, Cluj după profit net în 2014
4.275 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 198,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 528,3 K RON, iar liderul atinge 15 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DIFERIT SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15 mil. RON▲ 130,8 % | ▲ 130,8 % | 15 mil. RON | |
| 2 | 2.ELECTROGRUP SA▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,8 mil. RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 14,8 mil. RON | |
| 3 | 3.SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,5 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 8,5 mil. RON | |
| 4 | 4.MIXT LOGISTIC SRL▲ 4.194 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6,3 mil. RON— | — | 6,3 mil. RON | |
| 5 | 5.PORSCHE IMMOBILIEN S.R.L.▲ 4.217 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,1 mil. RON— | — | 6,1 mil. RON | |
| 6 | 6.KESZ EPITO ES SZERELO ZRT SZEGED SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 104 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,4 mil. RON▲ 1.472,4 % | ▲ 1.472,4 % | 5,4 mil. RON | |
| 7 | 7.GRUP ENERGOINSTAL SA▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,4 mil. RON▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | 5,4 mil. RON | |
| 8 | 8.TIRRENA SCAVI SPA ITALIA SUCURSALA CLUJ▼ 3 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 5,1 mil. RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 5,1 mil. RON | |
| 9 | 9.GENERAL SECURITY SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,8 mil. RON▲ 79,4 % | ▲ 79,4 % | 4,8 mil. RON | |
| 10 | 10.SDC IMOBILIARE SRL▲ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,6 mil. RON▲ 175,7 % | ▲ 175,7 % | 4,6 mil. RON | |
| 11 | 11.ELITE GRUP SRL▲ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,6 mil. RON▲ 192,8 % | ▲ 192,8 % | 4,6 mil. RON | |
| 12 | 12.CLUJ-NAPOCA ESTATE SRL▲ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,2 mil. RON▲ 492,3 % | ▲ 492,3 % | 4,2 mil. RON | |
| 13 | 13.INSTAL EXPERT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 4 mil. RON | |
| 14 | 14.PIZZAROTTI SA LUGANO SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8 mil. RON▲ 240,5 % | ▲ 240,5 % | 3,8 mil. RON | |
| 15 | 15.BURGAU CONSTRUCT SRL▲ 3.909 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,8 mil. RON— | — | 3,8 mil. RON | |
| 16 | 16.LUCA PREST SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,4 mil. RON▲ 38,3 % | ▲ 38,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 17 | 17.EVO CENTER SRL▲ 1.430 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,3 mil. RON▲ 479.802,8 % | ▲ 479.802,8 % | 3,3 mil. RON | |
| 18 | 18.ASA CONS ROMANIA SRL▲ 4.195 | Municipiul Turda, Cluj | 3,3 mil. RON— | — | 3,3 mil. RON | |
| 19 | 19.STUDIUM GREEN SRL▲ 386 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,2 mil. RON▲ 3.965,1 % | ▲ 3.965,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 20 | 20.DATIAN INVEST SRL▲ 24 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3 mil. RON▲ 203,2 % | ▲ 203,2 % | 3 mil. RON | |
| 21 | 21.TF LAVANDA SRL= | Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 3 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 3 mil. RON | |
| 22 | 22.GIGHIBANDA SRL▲ 57 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,8 mil. RON▲ 471,1 % | ▲ 471,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 23 | 23.CH TRANSBETON CONSTRUCTII SRL▲ 730 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,8 mil. RON▲ 10.937,8 % | ▲ 10.937,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 24 | 24.ASPHADIF SRL▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,7 mil. RON▲ 137,1 % | ▲ 137,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 25 | 25.WINCON SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 mil. RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 2,4 mil. RON | |
| 26 | 26.STENDEC ELECTRIC SRL▲ 302 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,3 mil. RON▲ 2.212,5 % | ▲ 2.212,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 27 | 27.IMSAT SERVICE CLUJ SA▲ 54 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 341,7 % | ▲ 341,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 28 | 28.ESCORPION 707 IMPEX SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 75,7 % | ▲ 75,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 29 | 29.ACI CLUJ SA▲ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 30 | 30.WOHNUNG INVEST SRL▲ 3.130 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON— | — | 2,1 mil. RON | |
| 31 | 31.ESPINA OBRAS HIDRAULICAS SA SANTIAGO DE COMPOSTELA SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 288 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2 mil. RON▲ 1.846,4 % | ▲ 1.846,4 % | 2 mil. RON | |
| 32 | 32.BETONLIFT RO SRL▲ 3.245 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON— | — | 1,8 mil. RON | |
| 33 | 33.ALTENOVA ROMANIA S.R.L.▲ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 34 | 34.TRANSILVANIA CONSTRUCTII SA▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,7 mil. RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 1,7 mil. RON | |
| 35 | 35.PASOCOM SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 36 | 36.TOPOTRUST CONSTRUCT SRL▲ 73 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON▲ 319,2 % | ▲ 319,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 37 | 37.ROMADA SRL▲ 4.151 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,4 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.MULTISERV SRL▲ 282 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 1.220,4 % | ▲ 1.220,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 39 | 39.PROFIMATIC SRL▲ 56 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON▲ 218,2 % | ▲ 218,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.SOPHIA BUSINESS CAPITAL SRL▲ 3.850 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 41 | 41.COVACIU CONSTRUCT SRL▲ 201 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 704,1 % | ▲ 704,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 42 | 42.KRAWK SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 83,1 % | ▲ 83,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 43 | 43.DECORINT S.R.L.▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 44 | 44.TRIPOL CONSTRUCT SRL▲ 3.913 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.VERTONI CASE SRL▲ 15 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,1 mil. RON▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.CARAUSUL CONSTRUCT SRL▲ 3.709 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 47 | 47.CONEXINSTAL SRL▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 1 mil. RON | |
| 48 | 48.LUXOR RESIDENCE SRL▼ 13 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1 mil. RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 1 mil. RON | |
| 49 | 49.ROMTIF PARTNERS SRL▲ 183 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON▲ 598,8 % | ▲ 598,8 % | 1 mil. RON | |
| 50 | 50.TOTAL INVEST SRL▲ 3 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 993,9 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 993,9 K RON | |
| 51 | 51.VIALIN INVEST SRL▲ 461 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 989,1 K RON▲ 1.746,7 % | ▲ 1.746,7 % | 989,1 K RON | |
| 52 | 52.SOCIETA ITALIANA PER CONDOTTE D'ACQUA SPA ROMA SUCURSALA CLUJ▼ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 919,1 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 919,1 K RON | |
| 53 | 53.MORAR BUILDING SRL▲ 146 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 916,2 K RON▲ 439,2 % | ▲ 439,2 % | 916,2 K RON | |
| 54 | 54.MIDICONS SRL▲ 73 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 910,9 K RON▲ 233,8 % | ▲ 233,8 % | 910,9 K RON | |
| 55 | 55.CONIMET IMPEX SRL▲ 69 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 902 K RON▲ 208,6 % | ▲ 208,6 % | 902 K RON | |
| 56 | 56.DOMENIUL PUBLIC TURDA SA▲ 469 | Municipiul Turda, Cluj | 890,3 K RON▲ 1.678,5 % | ▲ 1.678,5 % | 890,3 K RON | |
| 57 | 57.TENANGO SRL▲ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 874,7 K RON▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 874,7 K RON | |
| 58 | 58.SERVINSTAL IMPORT EXPORT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 846,5 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 846,5 K RON | |
| 59 | 59.AXIAL CONSTRUCT INVEST SRL▲ 1.070 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 835,8 K RON▲ 11.007,3 % | ▲ 11.007,3 % | 835,8 K RON | |
| 60 | 60.WTE WASSERTECHNIK GMBH ESSEN SUCURSALA CLUJ-NAPOCA▲ 4.020 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 811,8 K RON— | — | 811,8 K RON | |
| 61 | 61.PROJECT EXCAV SRL▲ 86 | Sat Păniceni, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 810,5 K RON▲ 254,6 % | ▲ 254,6 % | 810,5 K RON | |
| 62 | 62.NOVA CONFORT SRL▲ 4.056 | Comuna Sinpaul, Cluj | 787,3 K RON— | — | 787,3 K RON | |
| 63 | 63.NERVIA SRL▲ 4.126 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 786,9 K RON— | — | 786,9 K RON | |
| 64 | 64.NEW EXPERT CONSTRUCT SRL▲ 78 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 781,8 K RON▲ 223,9 % | ▲ 223,9 % | 781,8 K RON | |
| 65 | 65.STEVE IMPEX SRL▲ 1.270 | Sat Stolna, Comuna Savadisla, Cluj | 778,9 K RON▲ 33.399,2 % | ▲ 33.399,2 % | 778,9 K RON | |
| 66 | 66.MEGAMIX COMIMPEX SRL▲ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 775,8 K RON▲ 125,3 % | ▲ 125,3 % | 775,8 K RON | |
| 67 | 67.ELIN GMBH VIENA SUCURSALA CLUJ-NAPOCA▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 766,4 K RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 766,4 K RON | |
| 68 | 68.RMS INVEST SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 748,1 K RON— | — | — | 748,1 K RON |
| 69 | 69.PATRIK INVEST SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 742,6 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 742,6 K RON | |
| 70 | 70.REAL ESTATE SPECIALIST SRL▲ 36 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 731 K RON▲ 107,3 % | ▲ 107,3 % | 731 K RON | |
| 71 | 71.INSIDE TELECOM SRL▲ 85 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 730,1 K RON▲ 239,9 % | ▲ 239,9 % | 730,1 K RON | |
| 72 | 72.DELTA SERV SRL▲ 503 | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 723,7 K RON▲ 1.610,3 % | ▲ 1.610,3 % | 723,7 K RON | |
| 73 | 73.M C R INVEST SRL▲ 82 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 718 K RON▲ 229,5 % | ▲ 229,5 % | 718 K RON | |
| 74 | 74.SAT REABILITARE RECICLARE SRL▼ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 714,1 K RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 714,1 K RON | |
| 75 | 75.RIOLIV SA▲ 946 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 711,7 K RON▲ 6.413,4 % | ▲ 6.413,4 % | 711,7 K RON | |
| 76 | 76.ZECO ELECTRONICS AND IMPORT EXPORT SRL▲ 103 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 706,4 K RON▲ 280,2 % | ▲ 280,2 % | 706,4 K RON | |
| 77 | 77.ROINSTPIPE SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 698,2 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 698,2 K RON | |
| 78 | 78.HIROS - ROM SRL▼ 36 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 686,9 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 686,9 K RON | |
| 79 | 79.EDELSTEIN PROJECT 02 S.R.L.▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 678 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 678 K RON | |
| 80 | 80.SAAN RUTTRANS SRL▲ 90 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 651,5 K RON▲ 233,7 % | ▲ 233,7 % | 651,5 K RON | |
| 81 | 81.INVEST SERVICII COMERCIALE SRL▼ 43 | Municipiul Dej, Cluj | 651,4 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 651,4 K RON | |
| 82 | 82.FOC PROIECT SERVICE SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 645,8 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 645,8 K RON | |
| 83 | 83.PANPETROL COM SRL▲ 532 | Comuna Căpusu Mare, Cluj | 640,9 K RON▲ 1.574,4 % | ▲ 1.574,4 % | 640,9 K RON | |
| 84 | 84.ROMBIANCA PRESTCOM SRL▲ 341 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 640,8 K RON▲ 773,8 % | ▲ 773,8 % | 640,8 K RON | |
| 85 | 85.CAAB CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 620,6 K RON— | — | — | 620,6 K RON |
| 86 | 86.KLIM PROD COM SRL▲ 115 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 614,5 K RON▲ 269,4 % | ▲ 269,4 % | 614,5 K RON | |
| 87 | 87.CASTOLIN LOGISTIC SRL▲ 402 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 611,4 K RON▲ 949,9 % | ▲ 949,9 % | 611,4 K RON | |
| 88 | 88.CONNEXION GROUP SRL▲ 467 | Sat Fundătura, Comuna Iclod, Cluj | 604,7 K RON▲ 1.258,5 % | ▲ 1.258,5 % | 604,7 K RON | |
| 89 | 89.BERES CM SRL▼ 26 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 589,3 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 589,3 K RON | |
| 90 | 90.VIPP LAVORI SPECIALI SRL VERONA SUCURSALA CLUJ-NAPOCA▲ 4.022 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 587,9 K RON— | — | 587,9 K RON | |
| 91 | 91.CONSTRUCT BOB INVEST SRLnou | Sat Sânnicoara, Comuna Apahida, Cluj | 586,1 K RON▲ 675,4 % | ▲ 675,4 % | 586,1 K RON | |
| 92 | 92.DARA INTACT SRL▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 585,9 K RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | 585,9 K RON | |
| 93 | 93.GLOBINSTAL SRL▼ 37 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 578,1 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 578,1 K RON | |
| 94 | 94.RUSERVO CONSTRUCTII METALICE SRL▲ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 577,3 K RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 577,3 K RON | |
| 95 | 95.HEMELY SRL▲ 407 | Municipiul Turda, Cluj | 577,2 K RON▲ 961 % | ▲ 961 % | 577,2 K RON | |
| 96 | 96.OMS ROMANIA SRL▲ 172 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 560 K RON▲ 336,1 % | ▲ 336,1 % | 560 K RON | |
| 97 | 97.FRITECH SRL▲ 212 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 557,8 K RON▲ 428 % | ▲ 428 % | 557,8 K RON | |
| 98 | 98.ELECTROPLUS SRL▲ 594 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 553,8 K RON▲ 1.729,7 % | ▲ 1.729,7 % | 553,8 K RON | |
| 99 | 99.IACO PRESTSERV CONSTRUCT SRL▲ 4.053 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 546,9 K RON— | — | 546,9 K RON | |
| 100 | 100.VER BAU EPITOIPARI ES SZOLGALTATO SRL UNGARIA SUCURSALA CLUJ▲ 4.107 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 528,3 K RON— | — | 528,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Cluj
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON