Top 100 firme — Sănătate, București după profit net în 2019
5.060 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 297,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 29,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SYNEVO ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 29,4 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 29,4 mil. RON | |
| 2 | 2.DELTA HEALTH CARE SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 17,4 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 17,4 mil. RON | |
| 3 | 3.FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,7 mil. RON▲ 128,6 % | ▲ 128,6 % | 11,7 mil. RON | |
| 4 | 4.CEBIS INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11 mil. RON▲ 72,4 % | ▲ 72,4 % | 11 mil. RON | |
| 5 | 5.SANADOR SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,5 mil. RON▲ 287,4 % | ▲ 287,4 % | 8,5 mil. RON | |
| 6 | 6.LEV ALON MED SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7 mil. RON▲ 225,2 % | ▲ 225,2 % | 7 mil. RON | |
| 7 | 7.AMA OPTIMEX SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,8 mil. RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 5,8 mil. RON | |
| 8 | 8.MED LIFE SA▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,6 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 5,6 mil. RON | |
| 9 | 9.EUROCLINIC HOSPITAL SA▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,3 mil. RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 5,3 mil. RON | |
| 10 | 10.REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,7 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 4,7 mil. RON | |
| 11 | 11.LASER VISION MED SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 4,6 mil. RON | |
| 12 | 12.LAPAROSCOPIE XXI SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,4 mil. RON▲ 183,5 % | ▲ 183,5 % | 4,4 mil. RON | |
| 13 | 13.CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR DR.OVIDIU CRISTIAN CHIRIAC SRL▲ 317 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,3 mil. RON▲ 1.045,5 % | ▲ 1.045,5 % | 4,3 mil. RON | |
| 14 | 14.CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 4,2 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 4,2 mil. RON | |
| 15 | 15.NEFROMED DIALYSIS CENTERS SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,1 mil. RON▲ 63,8 % | ▲ 63,8 % | 4,1 mil. RON | |
| 16 | 16.GENESIS ATHENS INTERNATIONAL S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 4 mil. RON | |
| 17 | 17.LIVIADENT SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 18 | 18.NICOLESCU & AGATSTEIN SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 19 | 19.CLINICA MEDICALA GYNERA SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,5 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 3,5 mil. RON | |
| 20 | 20.SWISS HOSPITAL S.R.L.▲ 3.811 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3,4 mil. RON— | — | 3,4 mil. RON | |
| 21 | 21.DENT ESTET CLINIC S.A.▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,3 mil. RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 3,3 mil. RON | |
| 22 | 22.VALUMA DENTCARE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,3 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 23 | 23.SANO CARE DENT SRL▲ 184 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 496,9 % | ▲ 496,9 % | 3,2 mil. RON | |
| 24 | 24.NEURO HEALTH SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 84 % | ▲ 84 % | 3,2 mil. RON | |
| 25 | 25.AMBULANTA BGS MEDICAL UNIT SRL▲ 44 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 135,9 % | ▲ 135,9 % | 3 mil. RON | |
| 26 | 26.LOTUS.RO GROUP SERVICII SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,9 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 27 | 27.COURSERA EDU S.R.L.▲ 1.140 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,9 mil. RON▲ 2.865,6 % | ▲ 2.865,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 28 | 28.RUBIN MEDICAL CENTER SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 2,8 mil. RON | |
| 29 | 29.NEFROCARE MS SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,7 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 30 | 30.EUREKA MEDICAL GROUP SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,6 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 2,6 mil. RON | |
| 31 | 31.INFOSAN SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 75,8 % | ▲ 75,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 32 | 32.CT CLINIC SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 2,5 mil. RON | |
| 33 | 33.WEST EYE HOSPITAL SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 34 | 34.MMH ACTIVITATE MEDICALĂ SRL▲ 221 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 424,4 % | ▲ 424,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 35 | 35.HEALTH MANAGEMENT SOLUTIONS SRL▲ 387 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 676,9 % | ▲ 676,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 36 | 36.DINAMIC OPTIC SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 2,3 mil. RON | |
| 37 | 37.ART ESTETICA WORLD SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 38 | 38.FLORET VISION SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 39 | 39.DR. FELIX HAIR IMPLANT S.R.L.▲ 540 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 874,1 % | ▲ 874,1 % | 2,3 mil. RON | |
| 40 | 40.NUTRILIFE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 41 | 41.AIS CLINICS & HOSPITAL SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 42 | 42.LIFE LINE - MEDICAL CENTER SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 43 | 43.RIVONCO SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 2,2 mil. RON | |
| 44 | 44.IMPLANT EXPERT S.A.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.CENTRELE DE EXCELENŢĂ ARES SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.BAU M.A.N. CONSTRUCT SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 47 | 47.TEAM4BRAIN S.R.L.▲ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 73,6 % | ▲ 73,6 % | 2,1 mil. RON | |
| 48 | 48.ATANASIU DENT IMPLANT S.R.L.▲ 279 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 442,8 % | ▲ 442,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 49 | 49.SUNDAY MEDICAL CENTER SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 64,5 % | ▲ 64,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 50 | 50.LABORATOARELE SYNLAB SRL▲ 4.658 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2 mil. RON— | — | 2 mil. RON | |
| 51 | 51.MEDICALES SERVICII DE SANATATE PREMIUM S.A.▲ 2.615 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 32.731,5 % | ▲ 32.731,5 % | 2 mil. RON | |
| 52 | 52.ALFA MEDICAL SERVICES SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 2 mil. RON | |
| 53 | 53.LOTUS - MED SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 54 | 54.FM MEDIDENT SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,9 mil. RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 55 | 55.INARET VISION SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.BEAUTYQUE MED SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 105,2 % | ▲ 105,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 57 | 57.DENTALMED - CLINICA STOMATOLOGICA SRL▼ 41 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,9 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 58 | 58.BREAST EXPERT SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 59 | 59.GENERAL MED SERVICES SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 40,6 % | ▲ 40,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 60 | 60.DIGIDENT EXCLUSIVE CENTER SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 85,3 % | ▲ 85,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 61 | 61.ALEXDOR MEDICAL SOLUTIONS SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 62 | 62.TOP-DERM u.n.i. SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 80,5 % | ▲ 80,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.ZEEDDENT CLINIC SRL▲ 119 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 185,2 % | ▲ 185,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 64 | 64.ANTOHI MEDICAL CARE SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 65 | 65.ONE LIFE SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 116,9 % | ▲ 116,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 66 | 66.DOCTOR SMILE SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 67 | 67.FIT4YOU RECOVERY SRL▲ 81 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 129,5 % | ▲ 129,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 68 | 68.DENTAL CROWN HEALTH SRL▲ 98 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 157 % | ▲ 157 % | 1,6 mil. RON | |
| 69 | 69.SURCELMEDICAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 70 | 70.CLINICA NOVA - EXPLORĂRI ORL SRL▲ 44 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 87 % | ▲ 87 % | 1,6 mil. RON | |
| 71 | 71.SAMA STAR SERV SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 72 | 72.ANGEL MANAGEMENT NETWORK S.R.L.▲ 244 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 288,7 % | ▲ 288,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 73 | 73.PETROMED SOLUTIONS SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 74 | 74.YTS DENTAL VIEW - LUJERULUI S.R.L.▲ 4.352 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 75 | 75.CLINICA ROMGERMED SRL▲ 4.631 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 76 | 76.OVERMED MEDICAL CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 77 | 77.ORTOPREDESCU SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 78 | 78.L-TECH HEALTHCARE S.R.L.▲ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 79 | 79.ROSANA MEDICAL SRL▲ 57 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 80 | 80.PRIMA MEDICAL SRL▲ 51 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 81 | 81.PHARMACEUTICAL RESEARCH ASSOCIATES ROMANIA SRL▲ 4.628 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 82 | 82.L L L DENTAL SRL▼ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,4 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 1,4 mil. RON | |
| 83 | 83.FORTIS MEDICAL CENTER SRL▲ 202 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 221,4 % | ▲ 221,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 84 | 84.DIGITAL IMPLANT CENTER S.R.L.▲ 49 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 85 | 85.ELGINMED CENTER SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | 1,3 mil. RON | |
| 86 | 86.LOOK CLINIC SRL▲ 356 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 345,8 % | ▲ 345,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.CLINICA MICOMI SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 88 | 88.DENTORIENT PREST-SERV SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 1,3 mil. RON | |
| 89 | 89.CLASSMEDISPA SRL▲ 53 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 78,2 % | ▲ 78,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 90 | 90.NEFROCARE VS SRL▼ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 91 | 91.SUTER INN COM SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 92 | 92.ALSARIS MEDICUS CENTER SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,3 mil. RON | |
| 93 | 93.EURODENT B.P. SRL▲ 793 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 765,6 % | ▲ 765,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.DIA MEDICAL PORT SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 95 | 95.CAREGIVERS SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 96 | 96.ARTDENT TOTAL SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 97 | 97.MEDINST DIAGNOSTIC ROMANO-GERMAN SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.MEDICUM CLINIC SRL▲ 32 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 99 | 99.GENESIS ATHENS SRL▼ 53 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 100 | 100.IVAKINETIC SRL▼ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din sănătate — București
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
2.726 firme · 8,5 mld. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
2.588 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
87 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
813 firme · 889,1 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
56 firme · 863,6 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
411 firme · 583,6 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
77 firme · 159,6 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
180 firme · 146,8 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
211 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
51 firme · 33 mil. RON
CAEN 8790
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
3 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
19 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
17 firme · 9 mil. RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
22 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
36 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
10 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8799
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
2 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
10 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
2 firme · 350,4 K RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 0 RON