Top 100 firme — Sănătate, București după scădere cifră de afaceri în 2025
1.530 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -149,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este -592,5 K RON, iar liderul atinge -10,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AFFIDEA ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -10,5 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 5,3 mil. RON | |
| 2 | 2.DENTPARK GROUP S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -9,5 mil. RON▼ 47,7 % | ▼ 47,7 % | 133,1 K RON | |
| 3 | 3.IMUNOMEDICA PROVITA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -7,8 mil. RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | -5,1 mil. RON | |
| 4 | 4.3S PHARMACOLOGICAL CONSULTATION & RES. SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -4,4 mil. RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 291,4 K RON | |
| 5 | 5.LMS PLASTIC SURGERY CLINIQUE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -3,2 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 59 K RON | |
| 6 | 6.DENT ESTET CLINIC S.A.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,9 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -2,8 mil. RON | |
| 7 | 7.CAG HEALTHCARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -2,6 mil. RON▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 728,2 K RON | |
| 8 | 8.MED EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -2,6 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 122,4 K RON | |
| 9 | 9.MEACON EUROPE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -2,5 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 11,4 K RON | |
| 10 | 10.MARHABA AESTHETIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,4 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 11 | 11.MEDICAL VIRTUAL S.R.L.▲ 875 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -2,4 mil. RON▼ 99,9 % | ▼ 99,9 % | -20,8 K RON | |
| 12 | 12.KRAFTMED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -2,4 mil. RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 617,9 K RON | |
| 13 | 13.UROLOGICA EXCLUSIV MED SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,3 mil. RON▼ 90,3 % | ▼ 90,3 % | -177,6 K RON | |
| 14 | 14.CENTRUL MEDICAL MEDICUM SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -2,3 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.CARDIO ICC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -2,2 mil. RON▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 33,6 K RON | |
| 16 | 16.CENTRUL MEDICAL DR. JUMUGĂ SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -2,2 mil. RON▼ 90,8 % | ▼ 90,8 % | 48,4 K RON | |
| 17 | 17.GYNECO M.C. SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -2,2 mil. RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | -195,4 K RON | |
| 18 | 18.DELBANI BEAUTY AESTHETICS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,1 mil. RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | -1,1 mil. RON | |
| 19 | 19.GYNECOLOGIC SURGERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,1 mil. RON▼ 98 % | ▼ 98 % | -71,6 K RON | |
| 20 | 20.YGEIA MEDICAL S.R.L.▲ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,1 mil. RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 24,4 K RON | |
| 21 | 21.CLINICA OFTALMOLOGICA VIZUALIS S.R.L.▲ 159 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2,1 mil. RON▼ 98,2 % | ▼ 98,2 % | -1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.DERMATOLOGICA EXPERT S.R.L.▲ 926 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -2 mil. RON▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 164,9 K RON | |
| 23 | 23.IMPACT LABORATORY SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -2 mil. RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 973,6 K RON | |
| 24 | 24.TEMPLE TOP BEAUTY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -1,9 mil. RON▼ 47,4 % | ▼ 47,4 % | -708 K RON | |
| 25 | 25.IQHEART S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,8 mil. RON▼ 76,3 % | ▼ 76,3 % | 225,3 K RON | |
| 26 | 26.ONIX MEDICA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -1,8 mil. RON▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | 440,4 K RON | |
| 27 | 27.REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,6 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 5,1 mil. RON | |
| 28 | 28.DCS DIGITAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,6 mil. RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | -137,2 K RON | |
| 29 | 29.BABILON DENTAL SMILE S.R.L.▲ 338 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1,4 mil. RON▼ 62,2 % | ▼ 62,2 % | -24,2 K RON | |
| 30 | 30.GOELDENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 64,9 % | ▼ 64,9 % | 20,7 K RON | |
| 31 | 31.MEDESA CLINIC CENTER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 615,3 K RON | |
| 32 | 32.CARDIOSAVE SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | 603,6 K RON | |
| 33 | 33.CABINET DENTAR DR. LUIZA BADESCU SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 34 | 34.BEAUTYQUE MED SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 24 % | ▼ 24 % | 82,8 K RON | |
| 35 | 35.INSPIRE ELITE HUB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1,3 mil. RON▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | -5,1 K RON | |
| 36 | 36.DELITOS DNT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | 288,7 K RON | |
| 37 | 37.SURGITEC PRO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 38 | 38.EUREKA MEDICAL GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 5,2 mil. RON | |
| 39 | 39.VITAL MEDICAL CONCEPT S.R.L.▲ 52 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 97,8 % | ▼ 97,8 % | 1,4 K RON | |
| 40 | 40.FETALHOPE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 369,1 K RON | |
| 41 | 41.ILRO MEDICAL SRL▲ 206 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,2 mil. RON▼ 68 % | ▼ 68 % | 571,2 K RON | |
| 42 | 42.AS DENT IMPLANT SRL▲ 118 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.SAMA STAR SERV SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | -980,1 K RON | |
| 44 | 44.BARONESSE CENTER AUSTRULUI S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 55,7 % | ▼ 55,7 % | -130,9 K RON | |
| 45 | 45.INKLSQ HEALTH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 84,9 % | ▼ 84,9 % | 13,8 K RON | |
| 46 | 46.HOPE & CARE MEDICAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 209,3 K RON | |
| 47 | 47.MY-YO HEALTHCARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -1,1 mil. RON▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | 305,2 K RON | |
| 48 | 48.CADADO MED SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1 mil. RON▼ 64,3 % | ▼ 64,3 % | 429,1 K RON | |
| 49 | 49.BLUMED CONSULT SRL▲ 149 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -1 mil. RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 9,2 K RON | |
| 50 | 50.ESTETIC DENTAL SURGERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -1 mil. RON▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | 302,5 K RON | |
| 51 | 51.DR. KURBE AESTHETIC TREATMENT CENTER S.R.L.▲ 166 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -993,2 K RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 150,5 K RON | |
| 52 | 52.JASTRO DENTAL S.R.L.▲ 368 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -982 K RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | -328,8 K RON | |
| 53 | 53.CENTRUL MEDICAL HUMANITY LIFE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -970 K RON▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 153,3 K RON | |
| 54 | 54.CF DENT PROFESSIONAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -962,8 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 507,4 K RON | |
| 55 | 55.DIGITAL DENTAL PARTNERS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -959,1 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 578,8 K RON | |
| 56 | 56.RIA CLINIC SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -939,6 K RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 6,7 K RON | |
| 57 | 57.MONTESSORI RAY OF LIGHT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -929,4 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 71,9 K RON | |
| 58 | 58.ANTOHI MEDICAL CARE SRL▲ 227 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -919,4 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 354,5 K RON | |
| 59 | 59.APOLLO SMART CITY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -906,9 K RON▼ 75,1 % | ▼ 75,1 % | 207,3 K RON | |
| 60 | 60.IDC MED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -905,4 K RON▼ 99,7 % | ▼ 99,7 % | -18,7 K RON | |
| 61 | 61.PRIMA MEDICAL SRL▲ 388 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -896,6 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 592,1 K RON | |
| 62 | 62.LORSANO SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -884,9 K RON▼ 46,7 % | ▼ 46,7 % | 188,3 K RON | |
| 63 | 63.SURGITEC SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -884,1 K RON▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | -148,4 K RON | |
| 64 | 64.SENIOR HOME HEALTHCARE S.R.L.▲ 126 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -882,5 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 65 | 65.ART IMPLANT SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -869,5 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | -657,2 K RON | |
| 66 | 66.BLISS DENTAL CLINIC SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -867,8 K RON▼ 53,1 % | ▼ 53,1 % | 292,7 K RON | |
| 67 | 67.PREMIUM SERVICES DR CALU S.R.L.▲ 525 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -844 K RON▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | -34,3 K RON | |
| 68 | 68.SILHOUETTE MEDICAL CENTERS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -829,9 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 70,2 K RON | |
| 69 | 69.HOSPITAL FOR HAIR RECONSTRUCTIVE SURGERY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -794,8 K RON▼ 52,1 % | ▼ 52,1 % | 9,7 K RON | |
| 70 | 70.WORLD EST ESTETICA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -783,8 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 71 | 71.AVE CLINIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -771 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 447 RON | |
| 72 | 72.ELDA IMPEX SRL▲ 133 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -762,9 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -382,9 K RON | |
| 73 | 73.SSM PROTECT MEDICAL CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -750,9 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 14 K RON | |
| 74 | 74.DENTAL CLINIC HERASTRAU S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -750,4 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | -101,1 K RON | |
| 75 | 75.DARAL MED SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -743,7 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 193,6 K RON | |
| 76 | 76.ACTIV DENT SRL▲ 96 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -713,8 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 413,5 K RON | |
| 77 | 77.CLINICA SMILE LIFE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -710,2 K RON▼ 58,9 % | ▼ 58,9 % | 342,7 K RON | |
| 78 | 78.ORTO PREMIUM SMILE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -704,2 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 394,5 K RON | |
| 79 | 79.ENT MLA MEDICAL SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -697,1 K RON▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | 229,2 K RON | |
| 80 | 80.DENTISTS INTERNATIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -682,2 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | -125,4 K RON | |
| 81 | 81.SMILE BIBIDENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -675,4 K RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 439,1 K RON | |
| 82 | 82.ALTIX VISION SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -674,8 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 76 K RON | |
| 83 | 83.ONCOING MEDICAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -674 K RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 355,2 K RON | |
| 84 | 84.LYRDENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -666,4 K RON▼ 94 % | ▼ 94 % | -43,5 K RON | |
| 85 | 85.HIGHTECH MEDICAL SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -666,2 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 86 | 86.VENEERS SMILE DESIGN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -661,5 K RON▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 400,1 K RON | |
| 87 | 87.HEART TEAM SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -643,2 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 1,1 mil. RON | |
| 88 | 88.SKINEXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -640,5 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | -11,9 K RON | |
| 89 | 89.BEAUTYTUDE CARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -638,1 K RON▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 78,9 K RON | |
| 90 | 90.OFTARA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -626,6 K RON▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 151,9 K RON | |
| 91 | 91.DB DENTAL EXPERT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -625 K RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 137 K RON | |
| 92 | 92.GYNHEALTH REAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -620 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 93 | 93.MIPTIKON MED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | -619,7 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | 116,7 K RON | |
| 94 | 94.MEDSANA BUCHAREST MEDICAL CENTER SRL▲ 95 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | -617,9 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -3,6 mil. RON | |
| 95 | 95.GOOD BRAIN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -611,8 K RON▼ 85,2 % | ▼ 85,2 % | 75,7 K RON | |
| 96 | 96.C.A.M.I. STEF DENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | -611,6 K RON▼ 35 % | ▼ 35 % | 248,3 K RON | |
| 97 | 97.DIALES MEDICALCARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -604,4 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 134,7 K RON | |
| 98 | 98.OPTEAM MED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | -604,1 K RON▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 132,1 K RON | |
| 99 | 99.SUTER INN COM SRL▲ 286 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | -599,9 K RON▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 691,1 K RON | |
| 100 | 100.CLINICA DR. DRAGUS S.R.L.▲ 64 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | -592,5 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | -92,7 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — București
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
2.726 firme · 8,5 mld. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
2.588 firme · 2,1 mld. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
87 firme · 1,7 mld. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
813 firme · 889,1 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
56 firme · 863,6 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
411 firme · 583,6 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
77 firme · 159,6 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
180 firme · 146,8 mil. RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
211 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
51 firme · 33 mil. RON
CAEN 8790
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
3 firme · 25,8 mil. RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
19 firme · 24,6 mil. RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
17 firme · 9 mil. RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
22 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
36 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
10 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8799
Alte activități de asistență socială, cu cazare n.c.a.
2 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
10 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
7 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 8720
Activități ale centrelor de recuperare psihică și de dezintoxicare, exclusiv spitale
2 firme · 350,4 K RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 0 RON