Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după profit net în 2024
2.222 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 788,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 256,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FELIX RENEWABLE HOLDINGS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 256,7 mil. RON▼ 27,1 % | ▼ 27,1 % | 256,7 mil. RON | |
| 2 | 2.SOCIETE GENERALE GLOBAL SOLUTION CENTRE S.A.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 71,1 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 71,1 mil. RON | |
| 3 | 3.ARRISE LIVE S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 65,7 mil. RON▲ 461,3 % | ▲ 461,3 % | 65,7 mil. RON | |
| 4 | 4.GENPACT ROMANIA SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 54 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 54 mil. RON | |
| 5 | 5.SOLIDMET SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 38,9 mil. RON▼ 15,6 % | ▼ 15,6 % | 38,9 mil. RON | |
| 6 | 6.AFFINITY TRANSPORT SOLUTIONS SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 18,7 mil. RON▲ 121,9 % | ▲ 121,9 % | 18,7 mil. RON | |
| 7 | 7.AVANGATE SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 18,1 mil. RON▲ 96,9 % | ▲ 96,9 % | 18,1 mil. RON | |
| 8 | 8.BRP ENERGY CONSULTING SA▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 15,7 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 15,7 mil. RON | |
| 9 | 9.DSV GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13 mil. RON▲ 217,3 % | ▲ 217,3 % | 13 mil. RON | |
| 10 | 10.EZUGI RO S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 12 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 12 mil. RON | |
| 11 | 11.GARRETT MOTION INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 10,8 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 10,8 mil. RON | |
| 12 | 12.BOOKING.COM (ROMANIA) SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 8,1 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 8,1 mil. RON | |
| 13 | 13.DELOITTE SHARED SERVICES S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7,4 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 7,4 mil. RON | |
| 14 | 14.TOTALENERGIES GLOBAL SERVICES BUCHAREST S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6,8 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 6,8 mil. RON | |
| 15 | 15.IPP SALES SUPPORT SERVICES S.R.L.▲ 1.374 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,8 mil. RON— | — | 5,8 mil. RON | |
| 16 | 16.PTR LIVE TECHNOLOGIES SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,5 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 5,5 mil. RON | |
| 17 | 17.GOODYEAR OPERATIONS ROMANIA S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,2 mil. RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 5,2 mil. RON | |
| 18 | 18.AYVENS SERVICE CENTER S.R.L.▲ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,2 mil. RON▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 5,2 mil. RON | |
| 19 | 19.FMCG MARKETING & DISTRIBUTIE SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,1 mil. RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 5,1 mil. RON | |
| 20 | 20.PETROLEUM EQUIPMENT AND SUPPLIES FZE JEBEL ALI - SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,7 mil. RON▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 4,7 mil. RON | |
| 21 | 21.AQUARIUS DEVELOPMENTS SRL▲ 2.074 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,5 mil. RON— | — | 4,5 mil. RON | |
| 22 | 22.AY-NUR CONSULTING S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 4,4 mil. RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 4,4 mil. RON | |
| 23 | 23.SRAC CERT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,1 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 4,1 mil. RON | |
| 24 | 24.POWERHOUSE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 4 mil. RON | |
| 25 | 25.TENNECO ROMANIA SERVICES S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4 mil. RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 4 mil. RON | |
| 26 | 26.TECHNICAL SERVICES GROUP - TSG ROMANIA S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,9 mil. RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 3,9 mil. RON | |
| 27 | 27.CEGEDIM SERVICE CENTER SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 3,8 mil. RON | |
| 28 | 28.HKR MEDIA SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,6 mil. RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 3,6 mil. RON | |
| 29 | 29.REDPOINT MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,3 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 3,3 mil. RON | |
| 30 | 30.RILVAN SERVICII DE RELOCARI SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 3,2 mil. RON | |
| 31 | 31.EASYPAY SYSTEM SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 3,2 mil. RON | |
| 32 | 32.VECTOR CONSULTING SRL▲ 95 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 304 % | ▲ 304 % | 3,2 mil. RON | |
| 33 | 33.KPMG DELIVERY CENTER SRL▲ 48 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,1 mil. RON▲ 161,8 % | ▲ 161,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 34 | 34.RLG SYSTEMS ROMANIA S.R.L.▲ 2.098 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 3 mil. RON— | — | 3 mil. RON | |
| 35 | 35.ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL▲ 156 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,9 mil. RON▲ 445,2 % | ▲ 445,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 36 | 36.MTIL GROUP DEVELOPMENT SRL▲ 545 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 2.058,9 % | ▲ 2.058,9 % | 2,8 mil. RON | |
| 37 | 37.DKV EURO SERVICE ROMANIA SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 2,8 mil. RON | |
| 38 | 38.METALS SUPPLY CONSULTING SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 2,8 mil. RON | |
| 39 | 39.WEST TIGER SERVICE SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,7 mil. RON▲ 64,7 % | ▲ 64,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 40 | 40.NITRO NOBEL GROUP SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,6 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 2,6 mil. RON | |
| 41 | 41.GRBIO WEST S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 42 | 42.LEGACY CAPITAL S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 43 | 43.MILLENNIUM ASSISTANCE SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 44 | 44.ORGANIZING SOLUTIONS SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 95,9 % | ▼ 95,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 45 | 45.SYNEOS HEALTH ROMANIA S.R.L.▲ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 46 | 46.DDA DISTINCTIVE ACTIVITIES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON— | — | — | 2,1 mil. RON |
| 47 | 47.SYNEK MED S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,1 mil. RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 2,1 mil. RON | |
| 48 | 48.KMG ROMPETROL SERVICES CENTER SRL▲ 274 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 653,5 % | ▲ 653,5 % | 2,1 mil. RON | |
| 49 | 49.CLEAN RECYCLE S.A.▼ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 2 mil. RON | |
| 50 | 50.EVOLUTION PRODUCTS RO S.R.L.▲ 20 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 2 mil. RON | |
| 51 | 51.ACTIV TOP MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 2 mil. RON | |
| 52 | 52.WKX INTERNATIONAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 289,8 % | ▲ 289,8 % | 2 mil. RON | |
| 53 | 53.XPATH GLOBAL MOBILITY SERVICES S.R.L.▲ 317 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 693,8 % | ▲ 693,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 54 | 54.CONGRESS SOLUTIONS SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 55 | 55.SERVICE HUB SPA MILANO SUCURSALA BUCURESTI▲ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 56 | 56.ENGINEERING GROUP WEST S.R.L.▲ 152 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 285,9 % | ▲ 285,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 57 | 57.SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA PUBLITER▲ 107 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 186,6 % | ▲ 186,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 58 | 58.ALLSYS ENERGY S.A.▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 59 | 59.INTERECYCLING S.R.L.▲ 521 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 1.248,9 % | ▲ 1.248,9 % | 1,8 mil. RON | |
| 60 | 60.PEAK SUPPORT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 1.467,6 % | ▲ 1.467,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 61 | 61.RENOVATIO MOBILITY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON— | — | 1,7 mil. RON | |
| 62 | 62.VWR INTERNATIONAL EUROPE SERVICES S.R.L.▲ 42 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 86,5 % | ▲ 86,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.GREENPOINT MANAGEMENT S.A.▲ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 58 % | ▲ 58 % | 1,7 mil. RON | |
| 64 | 64.GREENFALL IPROPERTY S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,7 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 1,7 mil. RON | |
| 65 | 65.ECO ANVELOPE SA▲ 2.100 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON | |
| 66 | 66.HMY MANAGEMENT CONCEPT SRL▲ 47 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 67 | 67.BUSINESS & SALES SUPPORT S.R.L.▲ 1.322 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 68 | 68.HYPNOTIC COMMUNICATION S.R.L.▲ 33 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 69 | 69.ENCO IDEAS SRL▲ 48 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 82,7 % | ▲ 82,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 70 | 70.SALESTECH PRO S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | — | 1,5 mil. RON |
| 71 | 71.LIVE TERMINALS S.R.L.▼ 20 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,4 mil. RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 72 | 72.AMAZONAS PARTNERS S.R.L.▼ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.DIGHITAL DESIGN CONSULTANTS S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 1,3 mil. RON | |
| 74 | 74.WORLDWIDE BUSINESS DEVELOPMENT SRL▲ 42 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 56 % | ▲ 56 % | 1,3 mil. RON | |
| 75 | 75.DELTA SPEED SOLUTIONS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 76 | 76.RECICLAD'OR S.A.▼ 64 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 83,7 % | ▼ 83,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 77 | 77.GREEN RESOURCES MANAGEMENT S.A.▲ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 78 | 78.VERIFIES INTEGRITY SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 79 | 79.MULTI PROFESSIONAL SOLUTIONS SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 1,3 mil. RON | |
| 80 | 80.GOLDEN GRAND MANAGEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 81 | 81.RLG REBAT ROMANIA S.R.L.▲ 72 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 84 % | ▲ 84 % | 1,2 mil. RON | |
| 82 | 82.CLIENS CONSULT S.R.L.▲ 193 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 271,7 % | ▲ 271,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 83 | 83.NIVAS BUSINESS S.R.L.▲ 1.274 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 66.233,8 % | ▲ 66.233,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 84 | 84.ALMA PREST S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 85 | 85.RAY MAXX SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 86 | 86.S MART CONSULT DEVELOPMENT S.R.L.▲ 44 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 87 | 87.FIGO.PRO S.R.L.▲ 511 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 810,1 % | ▲ 810,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 88 | 88.UBER B.V. - FILIALA BUCURESTI S.R.L.▲ 111 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 127,6 % | ▲ 127,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.WKDA AUTOMOTIVE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 1,1 mil. RON | |
| 90 | 90.SOUTH STAR ENTERPRISE S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 91 | 91.IOWA SUPPORT S.R.L.▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 92 | 92.GLOBAL VIGILANCE S.R.L.▼ 23 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 93 | 93.PROFESSIONAL SCENT SOLUTIONS SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 94 | 94.GENERALI FT2 SHARED SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 1.238,5 % | ▲ 1.238,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 95 | 95.GRAND STEP SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.NORD PROPERTY INVESTMENTS SRL▲ 48 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.ADEMCO SUPPLY S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 98 | 98.SCALA EVENTS SRL▼ 43 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 1,1 mil. RON | |
| 99 | 99.GENIAL MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 100 | 100.GLIESE CONSULTING SRL▲ 124 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 156,1 % | ▲ 156,1 % | 1,1 mil. RON |