Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., București după profit net în 2010
1.580 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 70 mil. RON. Pragul de intrare în top este 118,2 K RON, iar liderul atinge 6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Profit net | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CHELLO CENTRAL EUROPE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 6 mil. RON— | — | 6 mil. RON | |
| 2 | 2.GENPACT ROMANIA SRL▲ 1.703 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 5,6 mil. RON— | — | 5,6 mil. RON | |
| 3 | 3.TECHNICAL SERVICES GROUP - TSG ROMANIA S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 4,6 mil. RON | |
| 4 | 4.SRAC CERT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,3 mil. RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 5 | 5.UNICREDIT S.P.A. MILANO SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,9 mil. RON— | — | 3,9 mil. RON | |
| 6 | 6.FMCG MARKETING & DISTRIBUTIE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,5 mil. RON— | — | 3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.PRICEWATERHOUSECOOPERS SERVICII SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,4 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 3,4 mil. RON | |
| 8 | 8.CERTROM SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3 mil. RON— | — | 3 mil. RON | |
| 9 | 9.EULER HERMES SERVICES ROMÂNIA SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 10 | 10.SINDSERV SA▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 11 | 11.BT PRODUCTION GROUP SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 23,6 % | ▼ 23,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 12 | 12.MACONDO PRODUCTION SRL▲ 36 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 480,7 % | ▲ 480,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 13 | 13.ECO-ROM AMBALAJE SA▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.ALLSYS ENERGY S.A.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.REAL PHONE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 969,3 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 969,3 K RON | |
| 16 | 16.ZERO EVENTS SRL▲ 1.432 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 951,7 K RON— | — | 951,7 K RON | |
| 17 | 17.SOCIETATEA DE ASISTENTA - RECUPERARE - INVESTIGATII PRIN SERVICII "ARIS - 2000" SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 895,2 K RON▼ 29 % | ▼ 29 % | 895,2 K RON | |
| 18 | 18.PROSISTEM 94 SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 852,4 K RON▲ 49,6 % | ▲ 49,6 % | 852,4 K RON | |
| 19 | 19.F.A.NK. TEAM SRL▲ 1.558 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 770,9 K RON— | — | 770,9 K RON | |
| 20 | 20.ECOLOGIC 3R S.R.L.▲ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 753 K RON▲ 148,4 % | ▲ 148,4 % | 753 K RON | |
| 21 | 21.GARRETT MOTION INTERNATIONAL SERVICES S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 722,1 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 722,1 K RON | |
| 22 | 22.DAYMON WORLDWIDE EUROPE INC WILMINGTON DELWARE USA SUCURSALA BUCURESTI ROMANIA▲ 1.572 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 670,2 K RON— | — | 670,2 K RON | |
| 23 | 23.CREDITEXPRESS FINANCIAL SERVICES SRL▲ 1.599 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 610,5 K RON— | — | 610,5 K RON | |
| 24 | 24.PATRU ACE SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 561,6 K RON▼ 55,2 % | ▼ 55,2 % | 561,6 K RON | |
| 25 | 25.PIATA DRUMUL TABEREI SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 554,3 K RON▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 554,3 K RON | |
| 26 | 26.TURBOGRUP 2000 SRL▲ 201 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 483,8 K RON▲ 583,6 % | ▲ 583,6 % | 483,8 K RON | |
| 27 | 27.G&C BUSINESS CONSULTING SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 425,7 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 425,7 K RON | |
| 28 | 28.ANTOPREST ACTIV SRL▲ 141 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 418 K RON▲ 311,8 % | ▲ 311,8 % | 418 K RON | |
| 29 | 29.LOGOS CORPORATE SRL▲ 356 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 398,4 K RON▲ 1.148,1 % | ▲ 1.148,1 % | 398,4 K RON | |
| 30 | 30.COMPANIA RETAIL MARKETING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 380 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 380 K RON | |
| 31 | 31.EURAMIS CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 379,8 K RON▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 379,8 K RON | |
| 32 | 32.AVANGATE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 369,1 K RON— | — | — | 369,1 K RON |
| 33 | 33.SYSTEL SRL▲ 585 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 354,2 K RON▲ 5.252,3 % | ▲ 5.252,3 % | 354,2 K RON | |
| 34 | 34.PRONTO OIL SRL▲ 1.343 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 329,8 K RON— | — | 329,8 K RON | |
| 35 | 35.BrainWave Communication SRL▲ 1.516 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 324,6 K RON— | — | 324,6 K RON | |
| 36 | 36.LYON CONSULTING GROUP SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 315,2 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 315,2 K RON | |
| 37 | 37.CIMOLAI PROJECT SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 308,1 K RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 308,1 K RON | |
| 38 | 38.NEW STAR SERVICES SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 304,1 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 304,1 K RON | |
| 39 | 39.VISAND IMPEX SRL▲ 100 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 291,6 K RON▲ 140,3 % | ▲ 140,3 % | 291,6 K RON | |
| 40 | 40.AUDIO VIDEO LIGHTS SYSTEMS SRL▲ 69 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 286,9 K RON▲ 85,7 % | ▲ 85,7 % | 286,9 K RON | |
| 41 | 41.FARMELA COMERT SI PRODUCTIE SRL▲ 69 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 285 K RON▲ 84,6 % | ▲ 84,6 % | 285 K RON | |
| 42 | 42.STINGOMAT PROD COM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 283,8 K RON— | — | 283,8 K RON | |
| 43 | 43.TRADE SUPPORT ARHIVARE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 280,1 K RON▲ 238,1 % | ▲ 238,1 % | 280,1 K RON | |
| 44 | 44.RUN BUSINESS SOLUTIONS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 279,8 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 279,8 K RON | |
| 45 | 45.CARPREST SERV SRL▲ 93 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 271,8 K RON▲ 123,9 % | ▲ 123,9 % | 271,8 K RON | |
| 46 | 46.EPC - CONSULTANTA DE MEDIU SRL▲ 1.597 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 269,9 K RON— | — | 269,9 K RON | |
| 47 | 47.ASTRA DEZVOLTARE PARTICIPATII SRL▲ 1.589 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 262,5 K RON— | — | 262,5 K RON | |
| 48 | 48.GERDIN COM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 259,9 K RON▲ 6.902,3 % | ▲ 6.902,3 % | 259,9 K RON | |
| 49 | 49.PIATA GORJULUI SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 258,6 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 258,6 K RON | |
| 50 | 50.CORNELIU'S GRUP SERV SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 255,5 K RON▼ 41,1 % | ▼ 41,1 % | 255,5 K RON | |
| 51 | 51.MC FINANCIAL DATA SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 244,1 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 244,1 K RON | |
| 52 | 52.CXB CONSULTING & TECHNICAL SUPPORT SRL▲ 269 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 225,1 K RON▲ 416,3 % | ▲ 416,3 % | 225,1 K RON | |
| 53 | 53.SORELI CONSULTING P M SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 224,4 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 224,4 K RON | |
| 54 | 54.MASTER LIV ENTERPRISE SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 223,4 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 223,4 K RON | |
| 55 | 55.TIPARITURI.RO SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 221 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 221 K RON | |
| 56 | 56.INTERADA SERVICE DOI SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 218,2 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 218,2 K RON | |
| 57 | 57.PRO AUTO GENERAL SRL▲ 1.521 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 212,2 K RON— | — | 212,2 K RON | |
| 58 | 58.FAST PREST SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 211,3 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 211,3 K RON | |
| 59 | 59.BEMIAL COM SRL▲ 147 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 210,6 K RON▲ 152,4 % | ▲ 152,4 % | 210,6 K RON | |
| 60 | 60.TOTAL CONSTRUCT COMPANY SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 207,3 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 207,3 K RON | |
| 61 | 61.TOTAL AUTOMATIZARI SRL▲ 120 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 203,3 K RON▲ 114,7 % | ▲ 114,7 % | 203,3 K RON | |
| 62 | 62.ECAR LOGISTIC MANAGER SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 203,3 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 203,3 K RON | |
| 63 | 63.PRO-MUN SERVICES SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 200,7 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 200,7 K RON | |
| 64 | 64.STANCIU SERVMED SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 188,8 K RON▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 188,8 K RON | |
| 65 | 65.DI-BAS MOTORS SRL▲ 1.555 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 177 K RON— | — | 177 K RON | |
| 66 | 66.MEGA TCP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 171 K RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 171 K RON | |
| 67 | 67.CRITICAL PROJECTS SRL▲ 47 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 169,8 K RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 169,8 K RON | |
| 68 | 68.LINDA CONCEPT SRL▲ 422 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 169 K RON▲ 907,1 % | ▲ 907,1 % | 169 K RON | |
| 69 | 69.CRISTAL CONSULTANTA SI SERVICII SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 166,6 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 166,6 K RON | |
| 70 | 70.EUROFIN CONSULT SRL▲ 128 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 166,4 K RON▲ 93,9 % | ▲ 93,9 % | 166,4 K RON | |
| 71 | 71.EURAMIS HEALTH & SAFETY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 160,7 K RON▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 160,7 K RON | |
| 72 | 72.N&S MEGA HOLDING INVESTITII SRL▲ 1.622 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 159,9 K RON— | — | 159,9 K RON | |
| 73 | 73.OPLAS INTERNATIONAL SRL▼ 56 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 158,5 K RON▼ 79,3 % | ▼ 79,3 % | 158,5 K RON | |
| 74 | 74.FAST QUALITY SERVICE SRL▲ 205 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 157 K RON▲ 186,6 % | ▲ 186,6 % | 157 K RON | |
| 75 | 75.RLG SYSTEMS ROMANIA S.R.L.▲ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 154,5 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 154,5 K RON | |
| 76 | 76.R & P INTERNATIONAL MANAGEMENT CONSULTING SRL▲ 26 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 154,4 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 154,4 K RON | |
| 77 | 77.SRAC SERVICII GRUP SA SRL▼ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 153,7 K RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | 153,7 K RON | |
| 78 | 78.PROTECTOM EXPERT SRL▲ 34 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 150,8 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 150,8 K RON | |
| 79 | 79.DEGOLD INTERNATIONAL SRL▲ 70 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 150,2 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 150,2 K RON | |
| 80 | 80.SAFETY CONSULTING GROUP SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 149,9 K RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 149,9 K RON | |
| 81 | 81.DELTA SPEED SOLUTIONS SRL▲ 506 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 145,5 K RON▲ 1.683,7 % | ▲ 1.683,7 % | 145,5 K RON | |
| 82 | 82.GRUPUL INDUSTRIEI AERONAUTICE ROMANE (GIAR) SA▼ 29 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 142,8 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 142,8 K RON | |
| 83 | 83.MVOPLUS Services SRL▼ 52 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 140,2 K RON▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 140,2 K RON | |
| 84 | 84.ROMANIAN EXPERT CONSULTING SRL▼ 51 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 139,8 K RON▼ 58,7 % | ▼ 58,7 % | 139,8 K RON | |
| 85 | 85.LOHMANN TRADING COMPANY SRL▲ 671 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 139,3 K RON▲ 15.910,1 % | ▲ 15.910,1 % | 139,3 K RON | |
| 86 | 86.PROTOM SERV SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 139,3 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 139,3 K RON | |
| 87 | 87.SMARTON SRL▲ 92 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 138,8 K RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 138,8 K RON | |
| 88 | 88.MED MARKET SRL▲ 252 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 137,8 K RON▲ 248,6 % | ▲ 248,6 % | 137,8 K RON | |
| 89 | 89.EXPERT SECURITY GRUP SRL▼ 64 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 134 K RON▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | 134 K RON | |
| 90 | 90.COMPANIA URSUVA SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 132,7 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 132,7 K RON | |
| 91 | 91.RONA OPHIR GROUP SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 131,5 K RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 131,5 K RON | |
| 92 | 92.EDNA CONCEPT SRL▲ 148 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 131,1 K RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 131,1 K RON | |
| 93 | 93.AVA INTER INVEST SRL▲ 266 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 129,3 K RON▲ 258,3 % | ▲ 258,3 % | 129,3 K RON | |
| 94 | 94.MORLIRO CONSULTING SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 129,3 K RON▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 129,3 K RON | |
| 95 | 95.SIAN BOOKS SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 127,7 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 127,7 K RON | |
| 96 | 96.Fin Expert Services SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 124,4 K RON▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 124,4 K RON | |
| 97 | 97.AC&CA CONSULTING SERVICES SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 122,2 K RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 122,2 K RON | |
| 98 | 98.INFOPRO DIGITAL AUTOMOTIVE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▼ 17 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 121,4 K RON▼ 41,2 % | ▼ 41,2 % | 121,4 K RON | |
| 99 | 99.TREXIMOD COM SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 119,1 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 119,1 K RON | |
| 100 | 100.ENERGY SERV SRL▲ 1.582 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 118,2 K RON— | — | 118,2 K RON |