COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Timiș după marjă netă în 2022

3.899 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 95,8 %, iar liderul atinge 324.514 %.

FirmăMarjă netă
ADI CONSTRUCT SRLnou324.514 %—
RETEGAN RGCA COMPANY S.R.L.▲ 1.485169.352,9 %▲ 853.923,8 %
CLASOF 925 SRLnou99.052,9 %—
ITAL FIMCO SRL▲ 3.36512.532,8 %—
FLORA CERAMICH 2009 SRL▲ 3.2584.884,9 %—
LA BUGHY SRL▲ 8544.790,2 %▲ 11.884,4 %
HARTMANN RO SRLnou4.553,5 %—
CONEX CONSTRUCT SRL▲ 3.4183.572,9 %—
GV REAL DEVELOPMENT S.R.L.▲ 3.4382.462 %—
ALLIANZ CREATIVE S.R.L.nou2.415 %—
HT IDEAL HOUSE SRLnou1.588,5 %—
MULTINSTAL SRLnou1.451 %—
VIBE RESIDENCE S.R.L.=990,2 %▲ 95,4 %
DETA CONSTRUZIONI SRL▲ 2.766905,4 %—
INSTALATII TERMICE SI ELECTRICE S.R.L.nou894,1 %—
STADEMIR CONSTRUCTII 2017 S.R.L.▲ 3.428872,7 %—
NEW AGE ENERGY SRL▼ 10818,9 %▼ 83,6 %
ARMAND ENERGY SRLnou648,6 %—
ANTREPRIZA DRUMURI SI PODURI-A.D.P. TIMISOARA S.R.L.▲ 3.152486,1 %—
SMART MOB SRL▲ 784357,8 %▲ 747,4 %
S.I.C. TIM INDUSTRY SRL▲ 3.415346,6 %—
ADIL STE SRLnou291,8 %—
OFFICE CONSTRUCT SRL▲ 2.969288 %—
MOSAICO PIU SRL▲ 1.295276,5 %▲ 1.024,7 %
SPATAREX S.R.L.▲ 3.310265,7 %—
ALMASOF CONSTRUCT S.R.L.nou253,4 %—
ANGEL MARTIN SRL▲ 3.085236,1 %—
ISO PORTA DRESSING SRL▲ 2.003235,7 %▲ 3.142,1 %
EUROSONDA 3 ROM SRL▲ 1.580232,6 %▲ 1.300,5 %
UZURI GROUP INTERNATIONAL SRL▲ 3.306223,8 %—
RC VEST IMOCONSTRUCT S.R.L.nou200,4 %—
CORIAL CONSTRUCT SRL▲ 2.061172,6 %▲ 2.626,2 %
CONTRAST LOGISTICS STAFF S.R.L.▲ 1.169153,8 %▲ 443,7 %
IMOBPRACTIC SRL▲ 427148,8 %▲ 138,8 %
ALMA CASA PRIMĂVERII SRL▲ 1.208145,5 %▲ 439,4 %
PACHITOMIS CONSTRUCT SRL▲ 3.283141,5 %—
L & A TANDEMUS SRL▲ 3.217137 %—
BODEA INVEST DG S.R.L.▲ 290128,3 %▲ 70,3 %
SORITIM-CONSTRUCT S.R.L.nou126,6 %—
DRUBAU AXA CONSTRUCT S.R.L.▲ 612124,6 %▲ 148,3 %
MIRODAR INSTAL SRL▲ 335123,2 %▲ 76,2 %
RYKES WEST SRLnou118,1 %—
MIGUEL SOLUTIONS SRL▲ 2.978117,5 %—
RMM CONSTRUCT STAFF 2023 S.R.L.▲ 1.175111,4 %▲ 303,4 %
M & D IZABEL MIXT SRLnou106 %▼ 40 %
PANNELLO CONSTRUCT SRLnou101,8 %—
LUCIAN ANDREEA CONSTRUCT 2019 S.R.L.nou101,6 %—
AIR RESIDENCE TM S.R.L.▲ 826100,6 %▲ 154,9 %
T & T IMMOBILIARE SRL▲ 413100,2 %▲ 60,9 %
SIMETRICS CONSTRUCT SRL▲ 761100 %▲ 138,6 %
ZUBA PROPERTY DEVELOPMENT S.R.L.▲ 1.292100 %▲ 321,4 %
PĂTRUȚI FAMILY S.R.L.▲ 45899,4 %▲ 70,1 %
VDC CASA S.R.L.▲ 1.22799,2 %▲ 283,1 %
PROSPECT CONSTRUCTII TIMIS S.R.L.nou99,1 %—
CONSTRUCT DENLUG GRUP SRLnou99 %—
HM GROUP ESTATE S.R.L.nou99 %—
CLEANING FLOR CONSTRUCT S.R.L.nou98,3 %—
VL BATI TRAVAUX.CONS SRL▼ 298,2 %▲ 0,8 %
DANIEL PERFECT BUILDING S.R.L.nou97,8 %—
ZEKE CONSTRUCT&CO SRL▲ 91597,8 %▲ 173,6 %
KIBO ENGINEERING S.R.L.nou97,8 %—
MDM BAUTIMCONSTRUCT S.R.L.nou97,7 %—
DEMIAN CONSTRUCT REGIUM S.R.L.nou97,6 %—
MDG DREAM HOMES S.R.L.nou97,5 %—
MUNTEAN G5 CONS S.R.L.nou97,4 %—
SQUASH BANAT SRL▲ 2097,2 %▲ 0,4 %
RGH MD GROUP S.R.L.nou97,2 %—
CMM INTERN CONTRANS SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 5997,1 %▲ 3,3 %
BOLOJAN FAST FOOD S.R.L.nou97,1 %—
RUDY MAISTOR CONSTRUCT S.R.L.nou97,1 %—
WPB WORKERS ASSOCIATES SRLnou97,1 %—
DOVAOVA FINISAJE S.R.L.nou97,1 %—
GER CONSTRUCT SRL▲ 2.12497 %▲ 2.055,6 %
AGRO TRANS FIBIS CONSTRUCT S.R.L.▲ 30797 %▲ 39,5 %
M.M.C. MIHAI INSTAL S.R.L.▲ 7897 %▲ 6,7 %
ALE MCA CONSTRUCT S.R.L.nou97 %—
H.T. SORIN IZOCONSTRUCT S.R.L.nou97 %—
ACL ELECTRIC ALEX S.R.L.nou97 %—
ALEX COOL S.R.L.nou96,9 %—
ANGELS VOYAGER CR SRLnou96,9 %—
LUZ CONSTRUCT INVESTMENT SRL▲ 2496,9 %▲ 1,1 %
TIMEWEST S.R.L.nou96,9 %—
PIC PAVI LIGHT S.R.L.nou96,8 %—
BUILD FUTURE M.A S.R.L.nou96,8 %—
MYN WEST ELECTRICS S.R.L.▲ 7296,6 %▲ 6,8 %
CAZAC BUILDING SRLnou96,6 %—
SEBICAR SERVICE S.R.L.▲ 5696,5 %▲ 4,9 %
EXCLUSIV CONSTRUCT LĂȚUNAȘ S.R.L.nou96,4 %—
INSTAL NIC & POPA SRL▲ 1096,4 %▲ 0,3 %
SPEKAUFF BRICKS S.R.L.nou96,4 %—
KA ELECTRIC & SERVICES S.R.L.nou96,3 %—
LEGO 365 PANTICONST S.R.L.▲ 1496,3 %▲ 0,8 %
SECOSAN CONSTRUCT S.R.L.nou96,1 %—
TOP CRISSPORT S.R.L.nou96,1 %—
BOG INSTAL PLUS COMPANY S.R.L.▲ 1796,1 %▲ 1,2 %
NKN-TEAM CHISODA S.R.L.nou96 %—
MIC INVEST BUSINESS S.R.L.nou96 %—
MISMA MORIA S.R.L.▲ 1196 %▲ 0,7 %
MARSIELLA PROJECT GROUP S.R.L.nou95,8 %—
PROMTI&SOLES SRLnou95,8 %—

Codurile CAEN din construcții — Timiș

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
654 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.470 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
113 firme · 998,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
528 firme · 958,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
487 firme · 840,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
47 firme · 353 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
409 firme · 280 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
185 firme · 179,3 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
176 firme · 130 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
134 firme · 121,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
94 firme · 95,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
151 firme · 77,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
24 firme · 33,3 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
7 firme · 29,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
7 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
25 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
20 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
22 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
29 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
44 firme · 15,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
42 firme · 12,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
21 firme · 12 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
28 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 360 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 248,1 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 166,2 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci