Top 100 firme — Imobiliare, Satu Mare după marjă netă în 2019
179 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 18,4 %, iar liderul atinge 1.864,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARMEDICA STOMA SRL▲ 149 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1.864,7 %— | — | 111,9 K RON | |
| 2 | 2.DAVIDADO AGRICOLA SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 762,4 %▲ 166,1 % | ▲ 166,1 % | 608,4 K RON | |
| 3 | 3.PROGRESUL SOCIETATE COOPERATIVĂ= | Municipiul Carei, Satu Mare | 759,3 %▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 185,4 K RON | |
| 4 | 4.SIGNUM IMOBILIARE SRL▲ 128 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 683,9 %— | — | 325,5 K RON | |
| 5 | 5.IMO - TRUST SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 608 %▼ 51 % | ▼ 51 % | 1,8 mil. RON | |
| 6 | 6.NICULENA SRL▲ 106 | Municipiul Carei, Satu Mare | 228 %▲ 379.933,3 % | ▲ 379.933,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 7 | 7.ÎNFRĂŢIREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 124 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 121,4 %— | — | 125,6 K RON | |
| 8 | 8.CORVINUL SA▲ 64 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 113,9 %▲ 241,2 % | ▲ 241,2 % | 221,8 K RON | |
| 9 | 9.NORDSILV COMPANY SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 110,5 %▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 55,3 K RON | |
| 10 | 10.ARRAMI RENT APARTMENTS S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 97 %— | — | — | 1,7 K RON |
| 11 | 11.MIHI SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 96,8 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 289,1 K RON | |
| 12 | 12.CARRIAGE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 92,1 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 271,7 K RON | |
| 13 | 13.AURA COM SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 91,6 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 39,1 K RON | |
| 14 | 14.ROBRAD 73 SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 89,2 %▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 107,4 K RON | |
| 15 | 15.TQM INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 88,4 %▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 7,3 K RON | |
| 16 | 16.MIHI 2017 SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 88 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 164,2 K RON | |
| 17 | 17.RTS PRO IMOB S.R.L.▲ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85,5 %▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 1,5 K RON | |
| 18 | 18.VLADIMOB CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85,3 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 66,8 K RON | |
| 19 | 19.IMOB CHLOE S.R.L.nou | Sat Mărtineşti, Comuna Odoreu, Satu Mare | 85,1 %— | — | — | 8,3 K RON |
| 20 | 20.BAOBAB PROPERTIES SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 84,9 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 77,5 K RON | |
| 21 | 21.KONCRET SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 83,2 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 81,5 K RON | |
| 22 | 22.PAL HAG S.R.L.▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 82,3 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 156,7 K RON | |
| 23 | 23.CLEVER ONE SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 80,9 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 7,4 K RON | |
| 24 | 24.FULLSTACK BROKER S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 79,5 %— | — | — | 6 K RON |
| 25 | 25.INTIM SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 78,6 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 321 K RON | |
| 26 | 26.CRAMA ZOLI SRLnou | Sat Sanislău, Comuna Sanislău, Satu Mare | 78,1 %— | — | 130,9 K RON | |
| 27 | 27.BELLA VILLA FLORENTINA SRL▲ 32 | Sat Bixad, Comuna Bixad, Satu Mare | 77,2 %▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 48,1 K RON | |
| 28 | 28.DDO RENT SRL▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 75,3 %▲ 75 % | ▲ 75 % | 144,9 K RON | |
| 29 | 29.GABRIEL M&M SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 73,9 %▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 65,8 K RON | |
| 30 | 30.PAOLETTI INVEST SRLnou | Sat Moftinu Mare, Comuna Moftin, Satu Mare | 73,1 %— | — | — | 46,7 K RON |
| 31 | 31.KRISZTIAN & SANDA BALOG S.R.L.nou | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 72,4 %— | — | — | 27,5 K RON |
| 32 | 32.CONSUMCOOP SUPUR SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 68 | Sat Supuru de Jos, Comuna Supur, Satu Mare | 70,4 %▲ 726,1 % | ▲ 726,1 % | 28,6 K RON | |
| 33 | 33.UNIQUE BUSINESS NETWORK S.R.L.nou | Sat Turţ, Comuna Turţ, Satu Mare | 68,7 %— | — | — | 7,4 K RON |
| 34 | 34.TRADEMARK PROPERTIES SRL▲ 16 | Municipiul Carei, Satu Mare | 68,6 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 155,7 K RON | |
| 35 | 35.YORK IMOB SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,2 %▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 129 K RON | |
| 36 | 36.GLG MIORITA SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 65,9 %▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 61,2 K RON | |
| 37 | 37.VAIGAN REAL ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,6 %— | — | — | 12,8 K RON |
| 38 | 38.PLANET SBV SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,1 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 56 K RON | |
| 39 | 39.LINDNER SRL▲ 79 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 64,1 %— | — | 922,1 K RON | |
| 40 | 40.SM MAXIMAL SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62,4 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 274,8 K RON | |
| 41 | 41.AP IMOB ARDELEAN SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62,2 %▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 99,7 K RON | |
| 42 | 42.ELVI & GEO SRL▼ 12 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 62,1 %▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 185,3 K RON | |
| 43 | 43.ARALI & PORTO S.R.L.nou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 60,7 %— | — | — | 184,4 K RON |
| 44 | 44.SIESTA COM SRL▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 59,6 %▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 79,7 K RON | |
| 45 | 45.AGENTIA IMOBILIARA BRI COMPLEX SRL▲ 51 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 59,5 %▲ 367,9 % | ▲ 367,9 % | 90,5 K RON | |
| 46 | 46.IMOBILIARE CONCEPT SATU MARE SRL▲ 57 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58,8 %▲ 1.130,5 % | ▲ 1.130,5 % | 26,8 K RON | |
| 47 | 47.LISBETH GAMES S.R.L.▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,5 %▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 159,6 K RON | |
| 48 | 48.MADI THEN SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,4 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 438,5 K RON | |
| 49 | 49.MATEŞ EXPERT ACCOUNTING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54 %— | — | 45,4 K RON | |
| 50 | 50.IMOB MATIARN SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,8 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 47,1 K RON | |
| 51 | 51.MIMA COMPANY SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 51,1 %▲ 23 % | ▲ 23 % | 40,4 K RON | |
| 52 | 52.POLIPOL AUSLANDS BETEILIGUNGS SCS GERMANIA SUCURSALA FOIENI▼ 4 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 50,5 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 3,6 mil. RON | |
| 53 | 53.WOTANA POLYOPTIK SRL▲ 88 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50 %— | — | 187,5 K RON | |
| 54 | 54.ALIBECA BET SRL▼ 19 | Municipiul Carei, Satu Mare | 49,5 %▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 52,4 K RON | |
| 55 | 55.KIRA STONE SRL▼ 48 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 49,3 %▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 56 | 56.TAMERVAN SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 48,4 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 58,4 K RON | |
| 57 | 57.IMOBILIEN VARGA SRL▼ 24 | Municipiul Carei, Satu Mare | 47,9 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 231,4 K RON | |
| 58 | 58.VINDOBONA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,6 %— | — | — | 53,1 K RON |
| 59 | 59.MIDAVA IMPEX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,6 %▼ 4 % | ▼ 4 % | 11,4 K RON | |
| 60 | 60.REAL ESTATE HARSANYI S.R.L.▼ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,7 %▼ 39,1 % | ▼ 39,1 % | 3,6 K RON | |
| 61 | 61.RAFCAROT S.R.L.▼ 43 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 46,1 %▼ 43,1 % | ▼ 43,1 % | 44,3 K RON | |
| 62 | 62.MIXEDIL SA▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,8 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 50,1 K RON | |
| 63 | 63.MINI MAX IMPEX SRL▼ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,7 %▼ 41 % | ▼ 41 % | 304,8 K RON | |
| 64 | 64.RI & CO SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,5 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 115,3 K RON | |
| 65 | 65.VIVERA SALES CONSULT S.R.L.▼ 38 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 43,7 %▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 39,3 K RON | |
| 66 | 66.CBAR CONSULTING ESTATE SATU MARE SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,8 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 41,1 K RON | |
| 67 | 67.MIXINVEST SA▼ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,6 %▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 56,7 K RON | |
| 68 | 68.TELUR SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,6 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 198 K RON | |
| 69 | 69.COMEX SRL▲ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 39,9 %▲ 352,8 % | ▲ 352,8 % | 118,4 K RON | |
| 70 | 70.CONSULTING GROUP SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 36,7 %▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 4,9 K RON | |
| 71 | 71.CRISALBA COM SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,8 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 179,7 K RON | |
| 72 | 72.IRBA SRL▼ 15 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 35,4 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 133,6 K RON | |
| 73 | 73.CASTRUM REALTY SRL▼ 9 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 35,2 %▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 5,1 mil. RON | |
| 74 | 74.IMOBILE HERMANN SRL▼ 28 | Municipiul Carei, Satu Mare | 35,1 %▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 80,1 K RON | |
| 75 | 75.BULEVARD SRL▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34,5 %▲ 1.679,4 % | ▲ 1.679,4 % | 26,1 K RON | |
| 76 | 76.SIGNUM SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,9 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 32,2 K RON | |
| 77 | 77.GOLF EDAN SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 33,6 %▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 42 K RON | |
| 78 | 78.BECK SRL▼ 35 | Sat Sărăuad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 32,7 %▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 5,9 K RON | |
| 79 | 79.NOVECOM SA▲ 14 | Municipiul Carei, Satu Mare | 32,7 %▲ 126,9 % | ▲ 126,9 % | 588,6 K RON | |
| 80 | 80.CRIS INVESTMENTS SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,3 %▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 11 K RON | |
| 81 | 81.GREENLIFE REAL ESTATE BOUTIQUE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31,9 %— | — | — | 98 K RON |
| 82 | 82.GLOBUL DE AUR SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 31,7 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 31,4 K RON | |
| 83 | 83.MITTEFRITZ SRL▼ 18 | Municipiul Carei, Satu Mare | 31,5 %▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 53,3 K RON | |
| 84 | 84.MAR'S SIC SRL▲ 21 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 31,2 %▲ 1.056,7 % | ▲ 1.056,7 % | 3,1 K RON | |
| 85 | 85.MINEELLI SRL▼ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,7 %▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 17 K RON | |
| 86 | 86.HUNYADI & PARTNER SRL= | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 29,4 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 561,6 K RON | |
| 87 | 87.FARMACIA HYGEEA SRL▼ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,5 %▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 22,4 K RON | |
| 88 | 88.INTERNATIONAL POLYSACKS ROMANIA S.R.L.▼ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 26,1 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 949,3 K RON | |
| 89 | 89.TENISUL PENTRU TINE SRL▲ 41 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,7 %— | — | 96,1 K RON | |
| 90 | 90.KIBIC MEN SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,2 %▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 51,6 K RON | |
| 91 | 91.HERCULES SA▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,2 %▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 573 K RON | |
| 92 | 92.HORECA HAUS SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 24,3 %▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 234,6 K RON | |
| 93 | 93.M INVEST SRL▲ 18 | Municipiul Carei, Satu Mare | 23,1 %▲ 5.404,8 % | ▲ 5.404,8 % | 52,2 K RON | |
| 94 | 94.HELLAS IMOBILIARE 1985 S.R.L.▲ 53 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,8 %— | — | 43 K RON | |
| 95 | 95.INVESTCOM SA▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,4 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 22,6 K RON | |
| 96 | 96.MARCUS PROD COM SRL▲ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 19,7 %▲ 324,4 % | ▲ 324,4 % | 63,7 K RON | |
| 97 | 97.MELCIU EVENIMENTE SRL▼ 19 | Sat Târşolţ, Comuna Târşolţ, Satu Mare | 19,5 %▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 2,8 K RON | |
| 98 | 98.DIMENA SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,1 %— | — | 5,8 K RON | |
| 99 | 99.DAUN IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,5 %— | — | 131,6 K RON | |
| 100 | 100.SOLE APARTMENT S.R.L.▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,4 %▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 6,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Satu Mare
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
208 firme · 107,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
62 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
22 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
6 firme · 888,5 K RON