Top 100 firme — Imobiliare, Satu Mare după marjă netă în 2015
142 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -0,9 %, iar liderul atinge 123,5 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.IMO - TRUST SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 123,5 %▲ 51,2 % | ▲ 51,2 % | 3,9 mil. RON | |
| 2 | 2.KONCRET SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 88,9 %▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 89,2 K RON | |
| 3 | 3.ELVI & GEO SRL▲ 4 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 86,8 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 214,5 K RON | |
| 4 | 4.AURA COM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 86,3 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 34,4 K RON | |
| 5 | 5.AGROINVEST SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 86 %▼ 51,3 % | ▼ 51,3 % | 211,1 K RON | |
| 6 | 6.CLEVER ONE SRL▲ 128 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 85,1 %— | — | 12 K RON | |
| 7 | 7.TQM INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 84,6 %▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 4,4 K RON | |
| 8 | 8.FREEMAN SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 80,4 %▲ 45 % | ▲ 45 % | 115,8 K RON | |
| 9 | 9.PANATEK INVESTMENT GROUP SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,1 %— | — | 229,7 K RON | |
| 10 | 10.CALATO SRL▲ 105 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,4 %— | — | 25,9 K RON | |
| 11 | 11.IMOB MATIARN SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 65,9 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 37,4 K RON | |
| 12 | 12.GEO & STEFY SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 65,5 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 141,4 K RON | |
| 13 | 13.SIESTA COM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 62,5 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 79,3 K RON | |
| 14 | 14.BECK SRL▼ 11 | Sat Sărăuad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 57 %▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 6,8 K RON | |
| 15 | 15.TAURIL VAGYONKEZELO ES BEFEKTETO SRL BUDAPESTA SUCURSALA SATU MARE▲ 87 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 55,6 %— | — | 359,6 K RON | |
| 16 | 16.BANFIN S.R.L.▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54,7 %▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 7,5 K RON | |
| 17 | 17.CONSULTING GROUP SRL▲ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 54,7 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 24,7 K RON | |
| 18 | 18.IMOBILE HERMANN SRL▼ 2 | Municipiul Carei, Satu Mare | 53,8 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 114,6 K RON | |
| 19 | 19.HANNA SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,3 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 23,8 K RON | |
| 20 | 20.INTIM SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 53,2 %▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 201,5 K RON | |
| 21 | 21.TENISUL PENTRU TINE SRL▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 52,4 %▲ 107,6 % | ▲ 107,6 % | 111 K RON | |
| 22 | 22.CHEMATIC COM SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,7 %▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 87,1 K RON | |
| 23 | 23.GABRIEL M&M SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,2 %▼ 22 % | ▼ 22 % | 40,2 K RON | |
| 24 | 24.TRADEMARK PROPERTIES SRL▲ 13 | Municipiul Carei, Satu Mare | 49,8 %▲ 38 % | ▲ 38 % | 95,2 K RON | |
| 25 | 25.IRBA SRL▲ 29 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 49 %▲ 137,4 % | ▲ 137,4 % | 93,6 K RON | |
| 26 | 26.MIXEDIL SA▲ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 48,2 %▲ 261,4 % | ▲ 261,4 % | 42,4 K RON | |
| 27 | 27.SM MAXIMAL SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 47,6 %▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 132,9 K RON | |
| 28 | 28.HERCULES SA▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,3 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 29 | 29.MINI MAX IMPEX SRL▲ 32 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45,1 %▲ 264,9 % | ▲ 264,9 % | 122,9 K RON | |
| 30 | 30.PLANET SBV SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 45 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 34,8 K RON | |
| 31 | 31.STESARO GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,7 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 6,3 K RON | |
| 32 | 32.AGENTIA VENUS SRL▲ 46 | Municipiul Carei, Satu Mare | 40,3 %▲ 2.973,3 % | ▲ 2.973,3 % | 37 K RON | |
| 33 | 33.RI & CO SRL▲ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 39,7 %▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 91,8 K RON | |
| 34 | 34.OCOT IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 39,3 %— | — | 19,1 K RON | |
| 35 | 35.VONART NET SRLnou | Sat Cioncheşti, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 38,7 %— | — | — | 436 RON |
| 36 | 36.MIXINVEST SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,6 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 53,6 K RON | |
| 37 | 37.HUNYADI & PARTNER SRL▼ 8 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 38,4 %▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 692,4 K RON | |
| 38 | 38.MADI THEN SRL▲ 69 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 38,3 %— | — | 84,6 K RON | |
| 39 | 39.GLOBUL DE AUR SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,4 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 38,1 K RON | |
| 40 | 40.APOLO TITE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,3 %▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 5,7 K RON | |
| 41 | 41.RISOLO FILD SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,2 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 25,6 K RON | |
| 42 | 42.TOPAN SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,2 %▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 4,2 K RON | |
| 43 | 43.SIGNUM IMOBILIARE SRL▲ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,1 %▲ 140,1 % | ▲ 140,1 % | 23,2 K RON | |
| 44 | 44.CORVINUL SA▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36 %▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 63,6 K RON | |
| 45 | 45.STOFFMARK SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,7 %▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 14,4 K RON | |
| 46 | 46.BENY SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,4 %▲ 234,3 % | ▲ 234,3 % | 15,4 K RON | |
| 47 | 47.RUSTIC BRAD SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 34,6 %▼ 9 % | ▼ 9 % | 39,6 K RON | |
| 48 | 48.CASTRUM REALTY SRL▼ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 32,8 %▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 4,4 mil. RON | |
| 49 | 49.IMOBILIEN VARGA SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 32,4 %▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 75,1 K RON | |
| 50 | 50.QUANTUM TERRA SRL▼ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,4 %▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 1,2 K RON | |
| 51 | 51.GATI NORBERT SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 32,2 %▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 51,1 K RON | |
| 52 | 52.FEODORACHI SRL▼ 33 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 32,2 %▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 60,8 K RON | |
| 53 | 53.INVESTCOM SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,9 %▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 33,2 K RON | |
| 54 | 54.BULEVARD SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,6 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 25,3 K RON | |
| 55 | 55.SIGNUM SRL▲ 77 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,6 %— | — | 22,8 K RON | |
| 56 | 56.TERRA FIRMA SRL▼ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28,8 %▼ 57,5 % | ▼ 57,5 % | 27 K RON | |
| 57 | 57.IMOBILIARE NORA SRL▼ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 28,4 %▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | 41,3 K RON | |
| 58 | 58.SAMLEF SA▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 27,9 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 467,5 K RON | |
| 59 | 59.UMHAUSER SRL▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 27 %▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 26,8 K RON | |
| 60 | 60.WOTANA POLYOPTIK SRL▲ 39 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,8 %— | — | 26,3 K RON | |
| 61 | 61.HERAL IMOBILIARE SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,4 %▲ 146,1 % | ▲ 146,1 % | 97 K RON | |
| 62 | 62.CRIS INVESTMENTS SRL▲ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,3 %— | — | 7,5 K RON | |
| 63 | 63.AGENŢIA MARIA SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 26,2 %▲ 64 % | ▲ 64 % | 12,7 K RON | |
| 64 | 64.CRISALBA COM SRL▲ 62 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 25,9 %— | — | 123,4 K RON | |
| 65 | 65.COMEX SRL▼ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 23,1 %▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 68,5 K RON | |
| 66 | 66.BIO PLANT SRL▲ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 22,6 %— | — | 15,1 K RON | |
| 67 | 67.PIEŢE -PARCĂRI SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 22,1 %— | — | — | 58,5 K RON |
| 68 | 68.NORDSILV COMPANY SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,7 %— | — | — | 9,5 K RON |
| 69 | 69.MIMA COMPANY SRL▲ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,1 %— | — | 3,7 K RON | |
| 70 | 70.ROMESCHIR SRL▼ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19,9 %▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 42,4 K RON | |
| 71 | 71.MECANO SH SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19 %▲ 76 % | ▲ 76 % | 13,3 K RON | |
| 72 | 72.M INVEST SRL▼ 20 | Municipiul Carei, Satu Mare | 18,8 %▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 37,8 K RON | |
| 73 | 73.PHOENIX SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 17,3 %▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 105,5 K RON | |
| 74 | 74.FAIR TRADE SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 16,2 %— | — | 17,1 K RON | |
| 75 | 75.COMCAS EXPERT SA▲ 42 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,2 %— | — | 34,1 K RON | |
| 76 | 76.MPV & CO SA▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,8 %▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 132,8 K RON | |
| 77 | 77.WEST HOST SRL▼ 54 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 13,2 %▼ 74,9 % | ▼ 74,9 % | 699 RON | |
| 78 | 78.NOVECOM SA▼ 63 | Municipiul Carei, Satu Mare | 12,5 %▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 221,5 K RON | |
| 79 | 79.INTERNATIONAL POLYSACKS ROMANIA S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 11,8 %— | — | 873,5 K RON | |
| 80 | 80.AGENŢIA IMOBILIARĂ ALIN IMOB SRL▼ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11,5 %▼ 47 % | ▼ 47 % | 4,5 K RON | |
| 81 | 81.COMETA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 9 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 10 %— | — | 16,7 K RON | |
| 82 | 82.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 10 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 9,7 %▲ 59 % | ▲ 59 % | 31,9 K RON | |
| 83 | 83.RAA BUILDINGS SRL▲ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,1 %— | — | 42,8 K RON | |
| 84 | 84.MARCUS PROD COM SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 8,6 %▲ 4.941,2 % | ▲ 4.941,2 % | 24,5 K RON | |
| 85 | 85.IMOVEST SRL▼ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 8,2 %▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 7,2 K RON | |
| 86 | 86.NICULENA SRL▼ 12 | Municipiul Carei, Satu Mare | 5,9 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 16,7 K RON | |
| 87 | 87.LIRA HOLIDAY SRLnou | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 5,3 %— | — | — | 159 RON |
| 88 | 88.YORK IMOB SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,2 %— | — | — | 314 RON |
| 89 | 89.SOMES SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5 %▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 14,5 K RON | |
| 90 | 90.BUSINESS IMOBILIAR SRL▼ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,6 %▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 17,9 K RON | |
| 91 | 91.INTERRA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,1 %▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 44,5 K RON | |
| 92 | 92.ARHIVA SM SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,4 %▲ 445,5 % | ▲ 445,5 % | 7,7 K RON | |
| 93 | 93.VALUE EXPERT SRL▲ 28 | Sat Racşa, Comuna Racşa, Satu Mare | 2,2 %— | — | 3,3 K RON | |
| 94 | 94.TILKING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 %▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | 2,9 K RON | |
| 95 | 95.INFINITY & COM SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 %— | — | 546 RON | |
| 96 | 96.AVEREST CENTER S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,5 %— | — | — | 252,8 K RON |
| 97 | 97.AVEGO & CO SRL▲ 4 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,4 %— | — | 4,2 K RON | |
| 98 | 98.MAR'S SIC SRL▼ 23 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 0,1 %▼ 97 % | ▼ 97 % | 8 RON | |
| 99 | 99.RENOVATIO PARC INDUSTRIAL SRL▼ 23 | Comuna Vetiş, Satu Mare | -0,5 %▼ 111,8 % | ▼ 111,8 % | -985 RON | |
| 100 | 100.COMCAS SA▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -0,9 %— | — | -1 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Satu Mare
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
208 firme · 107,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
62 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
22 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
6 firme · 888,5 K RON