Top 100 firme — Imobiliare, Satu Mare după marjă netă în 2011
137 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -30,9 %, iar liderul atinge 3.207,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAR'S SIC SRL▲ 129 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 3.207,2 %— | — | 267,2 K RON | |
| 2 | 2.CALIFORNIA SRL▲ 122 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 165,1 %— | — | 28,7 K RON | |
| 3 | 3.HYGIENIX DISTRIBUTION SRL▲ 38 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 87,1 %▲ 413,2 % | ▲ 413,2 % | 43,2 K RON | |
| 4 | 4.IMO - TRUST SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 84,8 %— | — | — | 3,3 mil. RON |
| 5 | 5.BECK SRL= | Sat Sărăuad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 81,2 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 7,4 K RON | |
| 6 | 6.ZORAME SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 79,2 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 42,8 K RON | |
| 7 | 7.TERRA FIRMA SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 76 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 66,4 K RON | |
| 8 | 8.GABRIEL M&M SRL▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 75,9 %▲ 237,7 % | ▲ 237,7 % | 58 K RON | |
| 9 | 9.AUDEXCO SRLnou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 72,7 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 92,8 K RON | |
| 10 | 10.TAMERVAN SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 71,3 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 235,8 K RON | |
| 11 | 11.INTIM SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 70,7 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 272,2 K RON | |
| 12 | 12.STESARO GROUP SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 69,9 %— | — | — | 22,6 K RON |
| 13 | 13.AURA COM SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 69,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 21 K RON | |
| 14 | 14.INVESTCOM SA▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 68,9 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 65,8 K RON | |
| 15 | 15.MIXINVEST SA▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 67,9 %▲ 111,5 % | ▲ 111,5 % | 93 K RON | |
| 16 | 16.SARAH & MARIO SRL▲ 91 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 66,6 %— | — | 140,4 K RON | |
| 17 | 17.VILA EXPERT SRL▲ 86 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 66,1 %— | — | 39,5 K RON | |
| 18 | 18.IRBA SRL▼ 7 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 63,6 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 82,3 K RON | |
| 19 | 19.KONCRET SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 63,4 %▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 67 K RON | |
| 20 | 20.FREEMAN SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 61,7 %▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 87,6 K RON | |
| 21 | 21.PASCUCCI SERVICE S.R.L.▲ 52 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 61,3 %— | — | 11,5 K RON | |
| 22 | 22.SN PRINZINGER SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,5 %▲ 115,5 % | ▲ 115,5 % | 7,3 K RON | |
| 23 | 23.GEO & STEFY SRL▲ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 59 %▲ 2.168,5 % | ▲ 2.168,5 % | 103,4 K RON | |
| 24 | 24.SIESTA COM SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 58 %▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 72,1 K RON | |
| 25 | 25.MON PROTECT SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 56,7 %▲ 150,7 % | ▲ 150,7 % | 230,9 K RON | |
| 26 | 26.IMOBILIEN VARGA SRL▼ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 51,9 %▲ 31 % | ▲ 31 % | 90,4 K RON | |
| 27 | 27.ASTORIA TRAVEL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,9 %▲ 225,9 % | ▲ 225,9 % | 84,7 K RON | |
| 28 | 28.SANAQUA SRL▼ 26 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 50,2 %▼ 77,3 % | ▼ 77,3 % | 7,9 K RON | |
| 29 | 29.MIXEDIL SA▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 44,5 %▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 46,7 K RON | |
| 30 | 30.ELVI & GEO SRL▼ 9 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 44,2 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 111,8 K RON | |
| 31 | 31.SIGNUM IMOBILIARE SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 43,9 %▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 110,1 K RON | |
| 32 | 32.HERCULES SA▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 42,7 %▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 33 | 33.CORVINUL SA▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 37,9 %▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 54,2 K RON | |
| 34 | 34.BEATRIX SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 36,1 %— | — | — | 39,7 K RON |
| 35 | 35.SAMLEF SA▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 35,5 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 588,5 K RON | |
| 36 | 36.AGENŢIA OAŞ IMOB SRL▲ 8 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 33,9 %▲ 135 % | ▲ 135 % | 71,4 K RON | |
| 37 | 37.GLOBUL DE AUR SRL▼ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 33,7 %▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 35,7 K RON | |
| 38 | 38.NOVALAND CONSULTING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 29,6 %— | — | 12,6 K RON | |
| 39 | 39.POLIPOL IMOBILIARE SRL▲ 6 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 29 %▲ 137,9 % | ▲ 137,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 40 | 40.HUNYADI & PARTNER SRL▼ 8 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 23,2 %▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 226,1 K RON | |
| 41 | 41.OCOT IMOBILIARE SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 22,4 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 10,9 K RON | |
| 42 | 42.MECANO SH SRL▲ 55 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 21,9 %— | — | 19,3 K RON | |
| 43 | 43.SCD PREST SRL▲ 78 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 21,6 %— | — | 2,1 K RON | |
| 44 | 44.IMOVEST SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 21,4 %▲ 1.535,1 % | ▲ 1.535,1 % | 11,7 K RON | |
| 45 | 45.ANDRA ALEX SRL▲ 90 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,7 %— | — | 300 RON | |
| 46 | 46.GATI NORBERT SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18,6 %▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 21,5 K RON | |
| 47 | 47.MARCUS PROD COM SRL▲ 18 | Municipiul Carei, Satu Mare | 16,8 %▲ 1.430,9 % | ▲ 1.430,9 % | 35,7 K RON | |
| 48 | 48.CALATO SRL▲ 69 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,6 %— | — | 6,6 K RON | |
| 49 | 49.MPV & CO SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16,4 %▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | 161,9 K RON | |
| 50 | 50.ROMESCHIR SRL▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 16 %▼ 66,9 % | ▼ 66,9 % | 40,6 K RON | |
| 51 | 51.EMIFLOVA SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15,2 %▲ 93,3 % | ▲ 93,3 % | 11,8 K RON | |
| 52 | 52.BVA SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 12,5 %▲ 118,4 % | ▲ 118,4 % | 83,9 K RON | |
| 53 | 53.CABINET 2008 SRL▲ 36 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,5 %— | — | 18,4 K RON | |
| 54 | 54.TRADEMARK PROPERTIES SRL▼ 1 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,3 %▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 12,1 K RON | |
| 55 | 55.RAA BUILDINGS SRL▲ 85 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10 %— | — | 34 K RON | |
| 56 | 56.NOVECOM SAnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 9,9 %▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 173,6 K RON | |
| 57 | 57.ORIENTLUX SRL▲ 19 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 9,8 %— | — | 744,1 K RON | |
| 58 | 58.RAICOM IMPEX SRL▼ 33 | Sat Giurtelecu Hododului, Comuna Hodod, Satu Mare | 9,6 %▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 2,3 K RON | |
| 59 | 59.WEST HOST SRL▼ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,8 %▼ 74,4 % | ▼ 74,4 % | 3 K RON | |
| 60 | 60.SOMES SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7,2 %▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 25 K RON | |
| 61 | 61.ROMSTYLL SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6,1 %— | — | 60,1 K RON | |
| 62 | 62.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 4,8 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 14,6 K RON | |
| 63 | 63.AGROTRANSPORT SATU MARE SUD SA▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4,1 %— | — | 10,1 K RON | |
| 64 | 64.AGENŢIA MARIA SRL▲ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,4 %— | — | 1,4 K RON | |
| 65 | 65.AUTONOMCOOP SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 30 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,9 %▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | 7,3 K RON | |
| 66 | 66.COMEX SRL▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2 %▼ 91,7 % | ▼ 91,7 % | 4,7 K RON | |
| 67 | 67.CASTRUM REALTY SRL▲ 15 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2 %— | — | 192,4 K RON | |
| 68 | 68.INTERRA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 26 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,8 %▼ 88,8 % | ▼ 88,8 % | 31,6 K RON | |
| 69 | 69.CONSULTING GROUP SRL▼ 11 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 1,8 %▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 784 RON | |
| 70 | 70.RI & CO SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,9 %▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 1,9 K RON | |
| 71 | 71.RADORTA SRL▼ 52 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,8 %▼ 98,1 % | ▼ 98,1 % | 141 RON | |
| 72 | 72.COMETA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 13 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 0,5 %— | — | 817 RON | |
| 73 | 73.RESSLER CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,3 %— | — | 2 K RON | |
| 74 | 74.COMCAS SA▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0,1 %— | — | 175 RON | |
| 75 | 75.AGENŢIA IMOBILIARĂ LUP SRL▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0 %▼ 99,8 % | ▼ 99,8 % | 48 RON | |
| 76 | 76.PANATEK INVESTMENT GROUP SRL▼ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -1,2 %▼ 106,3 % | ▼ 106,3 % | -28,1 K RON | |
| 77 | 77.IMOBILIARE PENTRU ENERGIA REGENERABILĂ SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -2,1 %— | — | — | -31 RON |
| 78 | 78.BULEVARD SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -2,3 %— | — | -2 K RON | |
| 79 | 79.WOTANA POLYOPTIK SRL▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -3,9 %▼ 134,2 % | ▼ 134,2 % | -13,8 K RON | |
| 80 | 80.URANIA 2005 SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -5,4 %— | — | -10,4 K RON | |
| 81 | 81.BUSINESS IMOBILIAR SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -5,5 %— | — | -33,5 K RON | |
| 82 | 82.RET LBN SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -6,1 %— | — | -16,4 K RON | |
| 83 | 83.NICULENA SRL▲ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | -8 %— | — | -16,2 K RON | |
| 84 | 84.PHOENIX SRL▲ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -12,7 %— | — | -62 K RON | |
| 85 | 85.TQM INVEST SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -12,8 %— | — | — | -112 RON |
| 86 | 86.MARIAN & RUBIO 2006 SRL▲ 51 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -13,7 %— | — | -1,8 K RON | |
| 87 | 87.HANNA SRL▲ 23 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -15,1 %— | — | -8,9 K RON | |
| 88 | 88.CUTIN IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -16,4 %— | — | -13,1 K RON | |
| 89 | 89.TEHNOMETAL SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -16,4 %— | — | -42,4 K RON | |
| 90 | 90.ORIZONT L SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -16,8 %— | — | -4,2 K RON | |
| 91 | 91.IMOBILIARE NORA SRL▼ 39 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -18,1 %▼ 360,1 % | ▼ 360,1 % | -30,2 K RON | |
| 92 | 92.SM MAXIMAL SRL▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -18,8 %▼ 1.216,1 % | ▼ 1.216,1 % | -13,5 K RON | |
| 93 | 93.PLANET SBV SRL▲ 13 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -19,4 %— | — | -7,9 K RON | |
| 94 | 94.BIO PLANT SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -23,2 %— | — | -10,4 K RON | |
| 95 | 95.SANTAI COMPANY SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -23,4 %— | — | -8 K RON | |
| 96 | 96.SISA TRADING SRL▼ 17 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | -24,6 %— | — | -27,4 K RON | |
| 97 | 97.MADI THEN SRL▼ 75 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -26,5 %▼ 172,6 % | ▼ 172,6 % | -14,8 K RON | |
| 98 | 98.WEST IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -26,6 %— | — | — | -7,5 K RON |
| 99 | 99.ZOKY SRL▼ 53 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -28,2 %▼ 332 % | ▼ 332 % | -47,3 K RON | |
| 100 | 100.TEHNOCASA SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | -30,9 %— | — | -3,9 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Satu Mare
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
208 firme · 107,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
62 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
22 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
6 firme · 888,5 K RON