Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Dâmbovița după marjă netă în 2019
236 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 13,5 %, iar liderul atinge 4.572,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BIO FRUCT DEN S.R.L.▲ 112 | Sat Dealu Mare, Comuna Buciumeni, Dâmboviţa | 4.572,7 %▲ 55.801,3 % | ▲ 55.801,3 % | 12,6 K RON | |
| 2 | 2.BANU LUCDAN AGRO S.R.L.▲ 2 | Sat Perşinari, Comuna Perşinari, Dâmboviţa | 563,3 %▲ 187,8 % | ▲ 187,8 % | 5,2 K RON | |
| 3 | 3.TOM TOMIS AGRO S.R.L.▲ 37 | Sat Bălteni, Comuna Conţeşti, Dâmboviţa | 353,3 %▲ 551,2 % | ▲ 551,2 % | 55,6 K RON | |
| 4 | 4.ALEXSNATCH S.R.L.▲ 16 | Sat Boteni, Comuna Conţeşti, Dâmboviţa | 345,1 %▲ 303,9 % | ▲ 303,9 % | 48,3 K RON | |
| 5 | 5.RORAM GARDEN ECO S.R.L.nou | Sat Văleni-Dâmboviţa, Comuna Văleni-Dâmboviţa, Dâmboviţa | 313 %— | — | — | 161,4 K RON |
| 6 | 6.ABC INSURGENT S.R.L.▼ 3 | Sat Corbii Mari, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 285,9 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 55,5 K RON | |
| 7 | 7.ABC FARM & AGRICULTURE SRL▲ 9 | Sat Corbii Mari, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 250,3 %▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | 72,6 K RON | |
| 8 | 8.DECAB FARM S.R.L.▲ 5 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 237,1 %▲ 141,3 % | ▲ 141,3 % | 31,1 K RON | |
| 9 | 9.AGRO SOFT MAP S.R.L.▲ 28 | Sat Broşteni, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 230,2 %▲ 303,7 % | ▲ 303,7 % | 29,7 K RON | |
| 10 | 10.AGROMEC BRANISTE SA▲ 195 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 176,2 %— | — | 28,8 K RON | |
| 11 | 11.PISCICOLA SĂLCIOARA SRLnou | Sat Băneşti, Comuna Sălcioara, Dâmboviţa | 130 %— | — | 295 RON | |
| 12 | 12.AGROARENA S.R.L.▲ 6 | Sat Lunguleţu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 125 %▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 22,3 K RON | |
| 13 | 13.INVEST AGRICOM SUD S.R.L.▼ 3 | Sat Corbii Mari, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 100 %0,0% | 0,0% | 5,6 K RON | |
| 14 | 14.NICLARI SERV ECO SRL▼ 4 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 100 %0,0% | 0,0% | 17 K RON | |
| 15 | 15.DNG DAVAGRO S.R.L.nou | Sat Ulieşti, Comuna Ulieşti, Dâmboviţa | 99,6 %— | — | 59,2 K RON | |
| 16 | 16.FOND VEST SRL▼ 2 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 97 %0,0% | 0,0% | 970 RON | |
| 17 | 17.LA TEVA TENDA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 97 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,6 K RON | |
| 18 | 18.NUŢĂ GEO FAMILY S.R.L.▲ 9 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 95,7 %▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 229 K RON | |
| 19 | 19.ILNED AGRO S.R.L.▼ 2 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 95,2 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 22,8 K RON | |
| 20 | 20.ROXVAL JOVIAL SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 85,7 %— | — | — | 56,6 K RON |
| 21 | 21.DIN TERARIU S.R.L.nou | Sat Bechineşti, Comuna Finta, Dâmboviţa | 85,2 %— | — | — | 29,8 K RON |
| 22 | 22.TRADI FARMLAND SRL▲ 66 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 84,8 %▲ 464,3 % | ▲ 464,3 % | 22,9 K RON | |
| 23 | 23.ASO CROP PRODUCTION S.R.L.▲ 24 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 84,3 %▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | 34 K RON | |
| 24 | 24.FANU PISCICULTURA S.R.L.nou | Loc. Colacu, Oraş Răcari, Dâmboviţa | 83,1 %— | — | — | 24,2 K RON |
| 25 | 25.CABANA DE LA RÂU S.R.L.▲ 127 | Sat Pucheni, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 82,5 %▲ 6.554,8 % | ▲ 6.554,8 % | 17,7 K RON | |
| 26 | 26.SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.▲ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 81,4 %▲ 28 % | ▲ 28 % | 2,6 mil. RON | |
| 27 | 27.ADIPISCING CARPIO S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 76,5 %— | — | — | 148,6 K RON |
| 28 | 28.MOSIA SUD SRL▼ 2 | Sat Ulieşti, Comuna Ulieşti, Dâmboviţa | 75,7 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 904,3 K RON | |
| 29 | 29.LAU DAN SRL▼ 4 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 75,2 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 59,1 K RON | |
| 30 | 30.ZIDROMAR ANTONY S.R.L.▲ 184 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 74,9 %— | — | 15,8 K RON | |
| 31 | 31.BRICHET FOREST PROD S.R.L.nou | Sat Cândeşti-Vale, Comuna Cândeşti, Dâmboviţa | 74 %— | — | 46 K RON | |
| 32 | 32.NOBILIS SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 71,7 %▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 40,5 K RON | |
| 33 | 33.PEREN INDUSTRIES S.R.L.▲ 23 | Sat Potlogi, Comuna Potlogi, Dâmboviţa | 71,6 %▲ 104,5 % | ▲ 104,5 % | 22,3 K RON | |
| 34 | 34.PEER PACKING & IMOB SRLnou | Sat Ciocăneşti, Comuna Ciocăneşti, Dâmboviţa | 71,5 %— | — | 10,5 K RON | |
| 35 | 35.BLS AGRICOLA CONCEPT SRL▲ 40 | Sat Slobozia Moara, Comuna Slobozia Moara, Dâmboviţa | 67,2 %▲ 217,4 % | ▲ 217,4 % | 109,7 K RON | |
| 36 | 36.BARONELU S.R.L.▼ 12 | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 64,1 %▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 383,6 K RON | |
| 37 | 37.DROPIA AGROTRANSPORT S.R.L.▲ 18 | Sat Sperieteni, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 61,9 %▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 308,9 K RON | |
| 38 | 38.NORISTOM FOREST S.R.L.nou | Sat Gemenea Brătuleşti, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 61,3 %— | — | — | 10,7 K RON |
| 39 | 39.LEGUME 4 ANOTIMPURI S.R.L.▲ 83 | Sat Slobozia Moara, Comuna Slobozia Moara, Dâmboviţa | 59,7 %▲ 908,8 % | ▲ 908,8 % | 348,5 K RON | |
| 40 | 40.INXS SOLUTIONS S.R.L.▼ 12 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 59 %▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 7,1 K RON | |
| 41 | 41.ASO AGRI SRLnou | Sat Serdanu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 56,5 %— | — | 401,5 K RON | |
| 42 | 42.GHIŢĂ SRLnou | Sat Brezoaele, Comuna Brezoaele, Dâmboviţa | 54,2 %— | — | 1,1 mil. RON | |
| 43 | 43.ALCOS BIOPROD S.R.L.▼ 7 | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 53,3 %▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 44 | 44.AGRO CARMION CEREAL S.R.L.▲ 66 | Sat Fierbinţi, Comuna Şelaru, Dâmboviţa | 50,2 %▲ 496,6 % | ▲ 496,6 % | 376,7 K RON | |
| 45 | 45.361 GRADE CONSULTING S.R.L.▲ 35 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 49,8 %▲ 189,2 % | ▲ 189,2 % | 337,5 K RON | |
| 46 | 46.SUINPAN AGRO SRL▼ 14 | Sat Niculeşti, Comuna Niculeşti, Dâmboviţa | 48,8 %▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 398,7 K RON | |
| 47 | 47.CIBATUS AGRO S.R.L.▲ 30 | Sat Băleni Sârbi, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 48 %▲ 140,9 % | ▲ 140,9 % | 94,8 K RON | |
| 48 | 48.GENEROS D SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 46,3 %▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 123,2 K RON | |
| 49 | 49.AGROLEX VALAHIA S.R.L.nou | Sat Odobeşti, Comuna Odobeşti, Dâmboviţa | 44 %— | — | — | 307,2 K RON |
| 50 | 50.AGROSTATIC S.R.L.▲ 138 | Sat Podu Rizii, Comuna Sălcioara, Dâmboviţa | 42,5 %— | — | 202,2 K RON | |
| 51 | 51.EMCOS SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 42,1 %— | — | 19,1 K RON | |
| 52 | 52.CREON IMPEX SRL▲ 65 | Sat Văcăreşti, Comuna Văcăreşti, Dâmboviţa | 41,9 %▲ 461,8 % | ▲ 461,8 % | 4,3 mil. RON | |
| 53 | 53.MAGRADI SRL▲ 1 | Sat Morteni, Comuna Morteni, Dâmboviţa | 39,4 %▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 54 | 54.SIG AGRO SRL▼ 12 | Loc. Ghergani, Oraş Răcari, Dâmboviţa | 34,3 %▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | 65 K RON | |
| 55 | 55.ALMADIM PROD SRL▲ 10 | Sat Bilciureşti, Comuna Bilciureşti, Dâmboviţa | 33,6 %▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 56 | 56.DED NATURALIA TERRA S.R.L.nou | Sat Băleni-Români, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 33,4 %— | — | 81,8 K RON | |
| 57 | 57.FOREST FOX CLIC SRL▲ 115 | Loc. Colacu, Oraş Răcari, Dâmboviţa | 32 %— | — | 2,9 K RON | |
| 58 | 58.PROD ACTIV IMPEX SLOBOZIA MOARĂ COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▼ 1 | Sat Slobozia Moara, Comuna Slobozia Moara, Dâmboviţa | 30,4 %▼ 13 % | ▼ 13 % | 179,5 K RON | |
| 59 | 59.GRUP DE PRODUCĂTORI PROLEG SLOBOZIA MOARĂ COOPERATIVĂ AGRICOLĂ▲ 9 | Sat Slobozia Moara, Comuna Slobozia Moara, Dâmboviţa | 30,3 %▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 504,1 K RON | |
| 60 | 60.HORTI BIO NATURAL S.R.L.▲ 36 | Sat Brezoaele, Comuna Brezoaele, Dâmboviţa | 29,9 %▲ 140,8 % | ▲ 140,8 % | 264,1 K RON | |
| 61 | 61.AGRICOL INVEST GURA OCNIŢEI S.R.L.▲ 134 | Sat Săcueni, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 29,2 %— | — | 394,4 K RON | |
| 62 | 62.VITPREST SRL▲ 9 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 27,8 %▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 730,2 K RON | |
| 63 | 63.MONTEAGRO INVEST SRL▲ 27 | Sat Vadu Stanchii, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 27,3 %▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 64 | 64.MOTECO COSTEŞTI VALE SRL▼ 11 | Sat Mărunţisu, Comuna Costeştii din Vale, Dâmboviţa | 27,2 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 605,6 K RON | |
| 65 | 65.AGROHORTICOLA OPRISAN S.R.L.nou | Sat Bâldana, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 26,8 %— | — | — | 4 K RON |
| 66 | 66.GEOAGRA SRL▲ 59 | Sat Cuza Vodă, Comuna Sălcioara, Dâmboviţa | 26,7 %▲ 443,9 % | ▲ 443,9 % | 170,4 K RON | |
| 67 | 67.MERE DE VOINEŞTI SRL▲ 83 | Sat Izvoarele, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 24,4 %▲ 1.546,6 % | ▲ 1.546,6 % | 579,1 K RON | |
| 68 | 68.MULTILEG MATSO S.R.L.▲ 48 | Sat Lunguleţu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 23,8 %▲ 217,5 % | ▲ 217,5 % | 519,1 K RON | |
| 69 | 69.SELAVIL SRL▲ 122 | Sat Şelaru, Comuna Şelaru, Dâmboviţa | 23,7 %— | — | 58,6 K RON | |
| 70 | 70.VICSAB COM SRL▲ 131 | Sat Ioneşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa | 23,6 %— | — | 227,6 K RON | |
| 71 | 71.ECO AGRISIM TOTAL SRL▼ 12 | Sat Dobra, Comuna Dobra, Dâmboviţa | 23,4 %▼ 30 % | ▼ 30 % | 181,5 K RON | |
| 72 | 72.AGRICOLA CORNATELU S.R.L.▲ 32 | Sat Cornăţelu, Comuna Cornăţelu, Dâmboviţa | 23,3 %▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 73 | 73.PRODUCŢIE ANIMALĂ POTLOGI SRL▲ 8 | Sat Pitaru, Comuna Potlogi, Dâmboviţa | 23,1 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 243,6 K RON | |
| 74 | 74.AGRO GAB PROD SRL▲ 20 | Sat Petreşti, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 21,9 %▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 109,3 K RON | |
| 75 | 75.LUIE TOTAL S.R.L.▲ 22 | Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 21,8 %▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 76 | 76.SILCAR TRANS SRL▲ 67 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 21,7 %▲ 954,4 % | ▲ 954,4 % | 112 K RON | |
| 77 | 77.TATA IULIA ŞI OANA SRL▲ 93 | Sat Pietrosiţa, Comuna Pietrosiţa, Dâmboviţa | 21,5 %— | — | 15,5 K RON | |
| 78 | 78.SILVADOR COMPANY SRL▼ 20 | Sat Pucheni, Comuna Pucheni, Dâmboviţa | 21,2 %▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 2,9 mil. RON | |
| 79 | 79.BADEA COM CEREAL S.R.L.▲ 33 | Sat Dragodana, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 21,1 %▲ 155,9 % | ▲ 155,9 % | 140 K RON | |
| 80 | 80.AGROCORAL SRL▲ 51 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 19,7 %▲ 384,7 % | ▲ 384,7 % | 850,7 K RON | |
| 81 | 81.GEABA SRL▲ 12 | Sat Potlogeni Vale, Comuna Crângurile, Dâmboviţa | 19,7 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 147,4 K RON | |
| 82 | 82.FERMA NR.2 ALEMANI SRL▼ 10 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 19,5 %▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 118 K RON | |
| 83 | 83.SEMALEX AGRO-TOP S.R.L.▼ 32 | Sat Finta Mare, Comuna Finta, Dâmboviţa | 19,1 %▼ 51,7 % | ▼ 51,7 % | 104,2 K RON | |
| 84 | 84.FORESTIERA ROSETTI SRL▼ 22 | Sat Glod, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 18,3 %▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 168,6 K RON | |
| 85 | 85.ALEYANICAT SRL▲ 48 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 18 %▲ 370,8 % | ▲ 370,8 % | 254,3 K RON | |
| 86 | 86.AGRO ALEXOANA SRL▼ 20 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 18 %▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 589,1 K RON | |
| 87 | 87.COMPLEX TAVY S.R.L.▼ 44 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 17,3 %▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 1,6 mil. RON | |
| 88 | 88.VADARO FOREST SRL▲ 93 | Sat Pietrosiţa, Comuna Pietrosiţa, Dâmboviţa | 17,3 %— | — | 144,1 K RON | |
| 89 | 89.CONŢEŞTI AGRICULTURĂ-INDUSTRIE-COMERŢ S.R.L.▲ 3 | Sat Bălteni, Comuna Conţeşti, Dâmboviţa | 16,6 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 108,2 K RON | |
| 90 | 90.RĂDUCĂ MARKET S.R.L.nou | Sat Râncaciov, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 16 %— | — | — | 28,3 K RON |
| 91 | 91.M-T AGRO BRANIS SRL▲ 23 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 15,6 %▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 92 | 92.AGRICOLA-CORBII MARI-COM SRL▲ 73 | Sat Petreşti, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 15,4 %▲ 4.426,5 % | ▲ 4.426,5 % | 79,3 K RON | |
| 93 | 93.STRONG BERRY SRL▲ 62 | Sat Dragomireşti, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 15 %▲ 1.194,8 % | ▲ 1.194,8 % | 26,2 K RON | |
| 94 | 94.TEHNICA AGRICOLA COJASCA SRL▲ 21 | Sat Cojasca, Comuna Cojasca, Dâmboviţa | 14,9 %▲ 86 % | ▲ 86 % | 687,6 K RON | |
| 95 | 95.PISCICULTORUL SA▼ 62 | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 14,7 %▼ 76 % | ▼ 76 % | 233,4 K RON | |
| 96 | 96.ALA UTIL FOREST S.R.L.▼ 14 | Sat Moţăieni, Comuna Moţăieni, Dâmboviţa | 14,6 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 65,9 K RON | |
| 97 | 97.DAIBO FOREXIM SRL▲ 64 | Sat I. L. Caragiale, Comuna I. L. Caragiale, Dâmboviţa | 14,4 %▲ 2.041,8 % | ▲ 2.041,8 % | 610,1 K RON | |
| 98 | 98.CHIM SEM AGRO SRL▲ 29 | Sat Răscăeţi, Comuna Răscăeţi, Dâmboviţa | 14 %▲ 206,6 % | ▲ 206,6 % | 192,2 K RON | |
| 99 | 99.AVICOL PROD-CONSULT SRL▼ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 13,5 %▼ 8 % | ▼ 8 % | 147,2 K RON | |
| 100 | 100.AGRICOLA TMF S.R.L.nou | Sat Morteni, Comuna Morteni, Dâmboviţa | 13,5 %— | — | 80,2 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Dâmbovița
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
8 firme · 373 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
107 firme · 224,2 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
61 firme · 110,3 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
52 firme · 92,9 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
9 firme · 71,2 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
23 firme · 50,6 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
15 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
13 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
14 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
22 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
5 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
5 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
2 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
3 firme · 1 mil. RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 983,6 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
3 firme · 485,8 K RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
6 firme · 329,8 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
5 firme · 99,9 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON