COMERCIAL.ro

SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.

Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa
În funcțiunePlătitor TVA

Activitate principală: 0210 — Silvicultură și alte activități forestiere

Înregistrată la 13 martie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
11,7 mil. RON▲ 7,6 %
Profit net (2025)
5 mil. RON▼ 11 %
Angajați
70,0%
Capitaluri proprii
5 mil. RON▼ 11 %

Cifra de afaceri și profitul — SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11,7 mil. lei, profit net de 5,0 mil. lei și 7 angajați. A depus bilanțuri pentru 9 ani (2017–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 475.860 lei în 2017 la 11,7 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.

SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. are CUI 37196667, cod de TVA RO37196667 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J15/244/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 13 martie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Municipiul Târgoviște, Dâmbovița. Activitatea principală este CAEN 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere.

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.?

CUI-ul firmei SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. este 37196667. Este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul RO37196667. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J15/244/2017.

Unde are sediul SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.?

SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. are sediul social în Municipiul Târgoviște, Dâmbovița.

Ce activitate are SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.?

Activitatea principală declarată de SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. este CAEN 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere.

Ce cifră de afaceri are SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.?

În 2025, SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11,7 mil. lei. Profitul net a fost de 5,0 mil. lei.

Câți angajați are SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L.?

În 2025, SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. a avut în medie 7 angajați.

Pe ce loc se află SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. se află pe locul 28 din 939 de firme active cu CAEN 0210 care au depus bilanț, iar în județul Dâmbovița pe locul 1 din 15. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 349.011 lei.

Cât de veche este SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. față de alte firme din domeniu?

SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. are o vechime de 9 ani și este mai nouă decât 67,4% dintre cele 939 de firme active cu CAEN 0210 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 16 ani.

Câte firme cu CAEN 0210 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 52 de firme cu CAEN 0210 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 40 (76,9%) mai sunt active, iar SILVAPAN BEST DISTRIBUTION S.R.L. este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0210?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0210 sunt în județul Suceava: 104 din 939 (11,1%). În județul Dâmbovița sunt 15.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci