COMERCIAL.ro

BANU LUCDAN AGRO S.R.L.

Radiată

Radiată la 27 iulie 2023

Activitate principală: 0111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase

Înregistrată la 6 aprilie 2017 · 9 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2022)
0 RON
Profit net (2022)
-23,4 K RON▲ 23.330 %
Angajați
0
Capitaluri proprii
-730 RON▼ 103,2 %

Cifra de afaceri și profitul — BANU LUCDAN AGRO S.R.L.

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și pierdere netă de 23.430 lei. A depus bilanțuri pentru 5 ani (2018–2022). Cifra de afaceri a scăzut de la 5.700 lei în 2018 la 3.250 lei în 2020.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre BANU LUCDAN AGRO S.R.L.

BANU LUCDAN AGRO S.R.L. are CUI 37348374 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J15/383/2017. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 6 aprilie 2017, cu o vechime de 9 ani. Starea actuală: „radiată”. Sediul social este în Sat Perșinari, Comuna Perșinari, Dâmbovița. Activitatea principală este CAEN 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase.

Alte firme din domeniu

CAEN 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre BANU LUCDAN AGRO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BANU LUCDAN AGRO S.R.L.?

CUI-ul firmei BANU LUCDAN AGRO S.R.L. este 37348374. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J15/383/2017.

Unde are sediul BANU LUCDAN AGRO S.R.L.?

BANU LUCDAN AGRO S.R.L. are sediul social în Sat Perșinari, Comuna Perșinari, Dâmbovița.

Ce activitate are BANU LUCDAN AGRO S.R.L.?

Activitatea principală declarată de BANU LUCDAN AGRO S.R.L. este CAEN 0111 – Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase.

Ce cifră de afaceri are BANU LUCDAN AGRO S.R.L.?

În 2022, BANU LUCDAN AGRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. A încheiat anul cu o pierdere netă de 23.430 lei.

Câți angajați are BANU LUCDAN AGRO S.R.L.?

În 2022, BANU LUCDAN AGRO S.R.L. nu a raportat angajați.

Cât de veche este BANU LUCDAN AGRO S.R.L. față de alte firme din domeniu?

BANU LUCDAN AGRO S.R.L. are o vechime de 9 ani și este mai nouă decât 64,9% dintre cele 9.421 de firme active cu CAEN 0111 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 14 ani.

Câte firme cu CAEN 0111 înființate în 2017 mai sunt active?

Dintre cele 727 de firme cu CAEN 0111 înființate în 2017 care au depus cel puțin un bilanț, 588 (80,9%) mai sunt active; BANU LUCDAN AGRO S.R.L. nu mai este activă.

În ce județe activează firmele cu CAEN 0111?

Cele mai multe firme active cu CAEN 0111 sunt în județul Timiș: 654 din 9.421 (6,9%). În județul Dâmbovița sunt 107.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci