Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, București după marjă netă în 2023
498 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 45,1 %, iar liderul atinge 3.895 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ONE DEVELOPMENT SOLUTIONS S.R.L.▲ 297 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3.895 %▲ 34.553 % | ▲ 34.553 % | 3,9 K RON | |
| 2 | 2.HOLSCHER WASSERBAU GMBH HAREN SUCURSALA BUCURESTI▲ 322 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 613,5 %▲ 8.713,9 % | ▲ 8.713,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 3 | 3.GEOLIN TRANSPORT SRL▲ 416 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 479,8 %— | — | 645,6 K RON | |
| 4 | 4.SKIPPERFIX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 98,1 %— | — | — | 2 mil. RON |
| 5 | 5.SISCHER CONSTRUCTIONS SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 94 %— | — | — | 43,1 K RON |
| 6 | 6.POPESCU BEST SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 93,7 %— | — | — | 1,2 mil. RON |
| 7 | 7.HIDRO FIX IZOLATII CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 89,8 %— | — | — | 107,7 K RON |
| 8 | 8.CIMONTUBO INGINERIA INDUSTRIALA S.R.L.▲ 270 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 88,5 %▲ 495,9 % | ▲ 495,9 % | 1,3 mil. RON | |
| 9 | 9.GEO PAVAJ S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 86,7 %— | — | — | 90,5 K RON |
| 10 | 10.JJC TUBING S.R.L.▲ 438 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 84,8 %— | — | 4,2 K RON | |
| 11 | 11.FLORIAN PVC CONSTRUCT S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 13,5 K RON | |
| 12 | 12.VERTICAL UTILITY SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84 %— | — | — | 19,9 K RON |
| 13 | 13.SAIDEL INNOVATION S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 83 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.DID & DID SCHELE METALICE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 82,6 %— | — | — | 254,4 K RON |
| 15 | 15.LOGOTECH CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,1 %— | — | 57,1 K RON | |
| 16 | 16.MIHĂIŢĂ MESERIE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80,5 %— | — | — | 91 K RON |
| 17 | 17.REGCON CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 80,4 %— | — | — | 493,7 K RON |
| 18 | 18.PISCINE MAG S.R.L.▲ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 80,3 %▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 239,7 K RON | |
| 19 | 19.DVK MARMURĂ ŞI GRANIT S.R.L.▲ 132 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 79,5 %▲ 94,1 % | ▲ 94,1 % | 237,5 K RON | |
| 20 | 20.DOBRASAT ALAUN S.R.L.▼ 11 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 79,2 %▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 272,4 K RON | |
| 21 | 21.SARA POOL & SPA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 78,9 %— | — | — | 30,8 K RON |
| 22 | 22.RSK MONTAJ DEMONTAJ SKELE S.R.L.▲ 18 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 77,9 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 635,3 K RON | |
| 23 | 23.AUSTROTECH SRL▲ 338 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 77,8 %▲ 194.450 % | ▲ 194.450 % | 850,1 K RON | |
| 24 | 24.SOLUTIONS MACHINARY GRD S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 76,8 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 380,6 K RON | |
| 25 | 25.ROYALSCAF ESTATE S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 76,7 %▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 181,7 K RON | |
| 26 | 26.ALPIN MIXT DECOR S.R.L.▲ 38 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 76,5 %▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 789,6 K RON | |
| 27 | 27.PASHA PROJECT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,5 %— | — | — | 123,2 K RON |
| 28 | 28.DYNAMIC RIGGING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 76,4 %— | — | — | 153,8 K RON |
| 29 | 29.HIDRO PERFECT SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 76,4 %▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 222,4 K RON | |
| 30 | 30.HIDROTERM GEO CONSTRUCT SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 76,2 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 191,8 K RON | |
| 31 | 31.HIDROMIT SERV SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 76,1 %▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 51,1 K RON | |
| 32 | 32.METAL FURNITURES & SCAFFOLDING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 75,5 %— | — | — | 926,5 K RON |
| 33 | 33.BAU ALPIN EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,9 %▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 24,4 K RON | |
| 34 | 34.CICI RIGG EXPERT SRL▼ 23 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 74,5 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 19,4 K RON | |
| 35 | 35.BURGHEL CONSTRUCT GLOBAL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 73,8 %— | — | — | 1 mil. RON |
| 36 | 36.NEW CONCEPT FUNERARY S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 73,2 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 190,5 K RON | |
| 37 | 37.EXTREME TEAM ALPIN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 72,6 %— | — | — | 75,7 K RON |
| 38 | 38.TOTAL CONSTRUCT LOGISTIK SRL▲ 244 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 72,1 %▲ 400,8 % | ▲ 400,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 39 | 39.TRANSMARINO MACARALE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 71,7 %— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 40 | 40.LILREI ENGINEERING S.R.L.▲ 51 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,2 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 115,8 K RON | |
| 41 | 41.STOREEXPERT ASSEMBLING SRL▲ 46 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 71,2 %▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 447,3 K RON | |
| 42 | 42.FORNO D'ORO PROFESIONAL S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 70,9 %▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 142,2 K RON | |
| 43 | 43.GEO CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,9 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 187,9 K RON | |
| 44 | 44.INOX MONTAGGI S.R.L.▲ 184 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,3 %▲ 201,7 % | ▲ 201,7 % | 117,5 K RON | |
| 45 | 45.AUTFLY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 69,2 %— | — | 26,2 K RON | |
| 46 | 46.THANASIS RIZO SOLUTIONS S.R.L.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 69,1 %▲ 1 % | ▲ 1 % | 532,9 K RON | |
| 47 | 47.LIFT EXTERIOR S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 68,8 %— | — | — | 52,8 K RON |
| 48 | 48.M&M EXPERT ALPIN S.R.L.▼ 14 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 68,3 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 124,9 K RON | |
| 49 | 49.SARA POOL S.R.L.▼ 33 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 68 %▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 195,4 K RON | |
| 50 | 50.DOM TRIUMF CONSTRUCTIA SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 67,1 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 200,7 K RON | |
| 51 | 51.SERIC EFFICIENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 67 %— | — | — | 1,7 mil. RON |
| 52 | 52.EXTREM ALPIN GROUP SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 66,1 %▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 10,5 K RON | |
| 53 | 53.ABES TECHNOLOGY S.R.L.▲ 106 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 65,3 %▲ 71,9 % | ▲ 71,9 % | 253,7 K RON | |
| 54 | 54.N & S FIER FORJAT TOTAL S.R.L.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 63,8 %▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 146,6 K RON | |
| 55 | 55.EFECT ESKALPIN S.R.L.▲ 88 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 63,7 %▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 256,2 K RON | |
| 56 | 56.AMT FASSADEN GROUP S.R.L.▼ 46 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 62,9 %▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 107 K RON | |
| 57 | 57.GEONIC - 79 IMPEX SRL▼ 43 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 62,1 %▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 58 | 58.HIDRO-GENERAL CONSTRUCT S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 61,6 %▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 59 | 59.MONTAJ DRS PONTEGI S.R.L.▲ 43 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 60,6 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 380,5 K RON | |
| 60 | 60.ARI ALPIN S.R.L.▲ 54 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60,2 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 100,8 K RON | |
| 61 | 61.EURO CONSTRUCTII ACOPERISURI S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 60,2 %— | — | — | 171,6 K RON |
| 62 | 62.VERTICON ALPINISM INDUSTRIAL SRL▲ 120 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 59,4 %▲ 75,6 % | ▲ 75,6 % | 121,9 K RON | |
| 63 | 63.SPECONS SRL▲ 310 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 58,3 %— | — | 563,9 K RON | |
| 64 | 64.ZULKUF POLAT BERAT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 58,1 %— | — | — | 58,8 K RON |
| 65 | 65.LUKMAR SCHELA S.R.L.▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 57,7 %▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 214,1 K RON | |
| 66 | 66.HIDROCONFOR SRL▼ 45 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 56,3 %▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 2,8 K RON | |
| 67 | 67.ARTISAN DE MAISON CONCEPT SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 56,3 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 284,8 K RON | |
| 68 | 68.ISOSPUM BAM S.R.L.▼ 44 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 56,3 %▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 20,8 K RON | |
| 69 | 69.HEAVY LIFT SOLUTION S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 56,2 %— | — | — | 361,4 K RON |
| 70 | 70.NEW STYLE FUNERARY S.R.L.▲ 227 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 55,6 %▲ 377,4 % | ▲ 377,4 % | 86,8 K RON | |
| 71 | 71.CROMATIC CONCEPT S.R.L.▲ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 55,4 %▼ 1 % | ▼ 1 % | 22,6 K RON | |
| 72 | 72.INVENTIVE ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 130 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 55,3 %▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | 5,1 K RON | |
| 73 | 73.GBA ALPINE CONSULTING S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 54,9 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 293,2 K RON | |
| 74 | 74.GLOBAL ECOPREST S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 54,6 %— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 75 | 75.HIDROIZOLATII ACTIV CIP S.R.L.▼ 56 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 54,1 %▼ 41,7 % | ▼ 41,7 % | 150,6 K RON | |
| 76 | 76.MAFTEI HIDROCONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 53,9 %— | — | — | 272,9 K RON |
| 77 | 77.SORIN RENO CONSTRUCT S.R.L.▼ 59 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 53,6 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 157,1 K RON | |
| 78 | 78.MELCHIOR SERV SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 53,1 %▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 363,7 K RON | |
| 79 | 79.AB FUNERARY CONSTRUCT S.R.L.▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 53,1 %▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 144,6 K RON | |
| 80 | 80.TONKA TECHNOLOGY S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53 %▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 3,1 mil. RON | |
| 81 | 81.LIVING 97 SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 52,8 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 82 | 82.VLADART CONCEPT SRL▲ 71 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 52,7 %▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 156,1 K RON | |
| 83 | 83.PAV ALPIN CONSTRUCT S.R.L.▼ 46 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 52,6 %▼ 36 % | ▼ 36 % | 146 K RON | |
| 84 | 84.BPA CONSTRUCT CONSULTING S.R.L.▲ 110 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 52,5 %▲ 68,2 % | ▲ 68,2 % | 464,5 K RON | |
| 85 | 85.LUKA MONTAJE S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 51,9 %▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 37,5 K RON | |
| 86 | 86.BIAL UTILAJE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 51,4 %— | — | — | 346,1 K RON |
| 87 | 87.PACC URBAN SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 51,1 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 189,6 K RON | |
| 88 | 88.TOP SERV MPM S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 50,5 %— | — | 142,5 K RON | |
| 89 | 89.EXCON-FUN PALETTE S.R.L.▲ 112 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 49,7 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 22,8 K RON | |
| 90 | 90.ADEVADECOR CONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 49,1 %— | — | 146,4 K RON | |
| 91 | 91.CLARIS CONSTRUCT SRL▼ 24 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49,1 %▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 287,6 K RON | |
| 92 | 92.DID & DID TOP SCHELE S.R.L.▼ 31 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 47,9 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 483,2 K RON | |
| 93 | 93.LABORATORUL DE CONSTRUCŢII LC SRL▲ 56 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 47,6 %▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 118,5 K RON | |
| 94 | 94.TOP IGLOS SRL▲ 143 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 47,3 %▲ 125,5 % | ▲ 125,5 % | 19,8 K RON | |
| 95 | 95.BUSY BUSINESS SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47,3 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 106,8 K RON | |
| 96 | 96.DOMU FERICIT ACASA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 46,9 %— | — | 67,7 K RON | |
| 97 | 97.PAM PAMIZO S.R.L.▲ 90 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 46,8 %▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 221 K RON | |
| 98 | 98.DINU PRESTSERV SRL▲ 117 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 46,3 %▲ 83,6 % | ▲ 83,6 % | 87,8 K RON | |
| 99 | 99.EXTREM ACCES SRL▲ 46 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 45,1 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 786,4 K RON | |
| 100 | 100.22 ALEX SRL▲ 169 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 45,1 %▲ 177,7 % | ▲ 177,7 % | 411,7 K RON |