Top 100 firme — Transportul pacienților cu ambulanța, Brașov după marjă netă în 2024
202 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 9,8 %, iar liderul atinge 84,3 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DOFTORII DIN SUFLET S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 84,3 %— | — | — | 24,5 K RON |
| 2 | 2.BRAIN MAP ONLINE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 82,2 %— | — | — | 149,6 K RON |
| 3 | 3.MIHA AKTIVITA MEDICAL S.R.L.▲ 129 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 81 %▲ 3.164,5 % | ▲ 3.164,5 % | 2 K RON | |
| 4 | 4.XS NUTRIHEALTH S.R.L.▲ 16 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 80,9 %▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 14,3 K RON | |
| 5 | 5.MOMUSE S.R.L.= | Municipiul Braşov, Braşov | 79 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 4,4 K RON | |
| 6 | 6.RAY MED SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 78,5 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 708,1 K RON | |
| 7 | 7.CONSTANTINIDE KINETO MED SRL▼ 1 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 78,4 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 36,9 K RON | |
| 8 | 8.GOT YOUR BACK S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 77,1 %— | — | — | 18,8 K RON |
| 9 | 9.VINDECARE PROGRESIVĂ S.R.L.▲ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 76,1 %▲ 44 % | ▲ 44 % | 12,3 K RON | |
| 10 | 10.ALPHACORONIS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Săcele, Braşov | 75 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 264,5 K RON | |
| 11 | 11.NUTRIHEALTH MED S.R.L.▼ 4 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 74,4 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 45,2 K RON | |
| 12 | 12.DR. ALEX UROLOGIE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 73,9 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 630 K RON | |
| 13 | 13.BRAIN MAP NEURO S.R.L.▲ 61 | Municipiul Braşov, Braşov | 71 %▲ 164,5 % | ▲ 164,5 % | 117,4 K RON | |
| 14 | 14.ASTRA-SAN S.R.L.▲ 168 | Municipiul Săcele, Braşov | 68 %— | — | 239,5 K RON | |
| 15 | 15.ANSIAL DIAGNOSIS SRL▼ 2 | Municipiul Codlea, Braşov | 67,4 %▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 20,2 K RON | |
| 16 | 16.MED OPINION SUPPORT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 57,8 %▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 108,8 K RON | |
| 17 | 17.BRAINZOOM S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 57,3 %— | — | — | 63 K RON |
| 18 | 18.LUDO PRO VITA S.R.L.▲ 45 | Municipiul Braşov, Braşov | 56,7 %▲ 74 % | ▲ 74 % | 2,2 K RON | |
| 19 | 19.RELIDADI S.R.L.▲ 18 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 54,7 %▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 22,2 K RON | |
| 20 | 20.BRAIN MAP NEUROSCIENCE TM S.R.L.▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 53,4 %▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.MEDIS CONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 52,9 %▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 447 K RON | |
| 22 | 22.ANGEL CONEMED SRL▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 52,3 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 81,6 K RON | |
| 23 | 23.3D R.X. DENTAL DESIGN SRL▲ 32 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,6 %▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 783,8 K RON | |
| 24 | 24.BRAIN MAP NEUROSCIENCE BC S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 49,5 %— | — | — | 722,3 K RON |
| 25 | 25.TOP SAN CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,5 %▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 44,3 K RON | |
| 26 | 26.MINDBODYFLUX S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 48,5 %— | — | — | 125,6 K RON |
| 27 | 27.BRAIN SINERGY S.R.L.▼ 23 | Municipiul Braşov, Braşov | 48 %▼ 42,8 % | ▼ 42,8 % | 342,4 K RON | |
| 28 | 28.CABINET MEDICAL DR.BECHEANU LILIANA SRL▲ 58 | Municipiul Săcele, Braşov | 45,2 %▲ 105,5 % | ▲ 105,5 % | 25,1 K RON | |
| 29 | 29.ONELIA PESCARU CONSULTING CENTER S.R.L.▲ 53 | Municipiul Săcele, Braşov | 45,1 %▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 62,7 K RON | |
| 30 | 30.PRIMEKINETO S.R.L.▲ 118 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,2 %— | — | 11,1 K RON | |
| 31 | 31.MOVKINETIC S.R.L.▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 41,1 %▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 478,8 K RON | |
| 32 | 32.FOODTALKS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 41,1 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 130,9 K RON | |
| 33 | 33.EMIPERFUSION S.R.L.▲ 20 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 40,4 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 66,2 K RON | |
| 34 | 34.KAMEDRRA CENTER S.R.L.▲ 38 | Municipiul Săcele, Braşov | 39,7 %▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 9,6 K RON | |
| 35 | 35.RITUS-BIOTEC SRL▲ 43 | Municipiul Codlea, Braşov | 38,7 %▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 472 K RON | |
| 36 | 36.CENTRUL PSIHOVITA CONSILIERE,EVALUARE SI SUPORT SRL▲ 66 | Municipiul Braşov, Braşov | 38,4 %▲ 175,4 % | ▲ 175,4 % | 42,6 K RON | |
| 37 | 37.RASTARS BORN S.R.L.▲ 31 | Oraş Ghimbav, Braşov | 37,9 %▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | 47,6 K RON | |
| 38 | 38.MOTOZOOM S.R.L.▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 37,6 %▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 13,9 K RON | |
| 39 | 39.OFTALOGOS S.R.L.▲ 31 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 36,5 %▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 295 K RON | |
| 40 | 40.IMAMED SRL▼ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,9 %▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 11,1 K RON | |
| 41 | 41.ORL ACSIMED S.R.L.▲ 42 | Municipiul Codlea, Braşov | 35,6 %▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 34,1 K RON | |
| 42 | 42.KINETICMED L.C. SRL▲ 87 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,2 %▲ 908 % | ▲ 908 % | 7,5 K RON | |
| 43 | 43.SENSUAL VISION SRL▲ 63 | Municipiul Braşov, Braşov | 34,9 %▲ 205,8 % | ▲ 205,8 % | 9,4 K RON | |
| 44 | 44.BRAIN MAP NEUROSCIENCE IS S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 33,7 %— | — | — | 231 K RON |
| 45 | 45.KINETO SPECIAL THERAPY 4KIDS S.R.L.▲ 17 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 33,6 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 47 K RON | |
| 46 | 46.INDIGO OPTIC S.R.L.▼ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,1 %▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 706,4 K RON | |
| 47 | 47.REHAB 2 PERFORMANCE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 32,8 %▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 46,5 K RON | |
| 48 | 48.S.V. INGRIJIRI ȘI SERVICII MEDICALE LA DOMICILIU S.R.L.▲ 16 | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 31,6 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 19,8 K RON | |
| 49 | 49.BAM & BAC CLEAN DENT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Săcele, Braşov | 29,9 %▼ 18,3 % | ▼ 18,3 % | 76,4 K RON | |
| 50 | 50.CENTRUL MEDICAL METAMED S.R.L.▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 29,6 %▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 107,1 K RON | |
| 51 | 51.THIMACO TEAM S.R.L.▲ 52 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 29,5 %▲ 127,7 % | ▲ 127,7 % | 24,8 K RON | |
| 52 | 52.NOEMI`S THERAPEUTIC MASSAGE S.R.L.▼ 8 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 29,3 %▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 1,7 K RON | |
| 53 | 53.HISTO SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 27 %▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 516,7 K RON | |
| 54 | 54.SOUL HEALING CENTER S.R.L.▲ 148 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,9 %— | — | 15,3 K RON | |
| 55 | 55.KINETO MEDICAL TRAINING S.R.L.▲ 124 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,4 %— | — | 205,8 K RON | |
| 56 | 56.PROCALVIE SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,3 %▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 100 K RON | |
| 57 | 57.SABINAXLAB S.R.L.▲ 156 | Municipiul Codlea, Braşov | 25,9 %— | — | 5,5 K RON | |
| 58 | 58.LOTUS CENTER TERAPHY SRL▲ 26 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,5 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 117,8 K RON | |
| 59 | 59.ACTEAM PROFESIONAL S.R.L.▲ 127 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,4 %— | — | 24,8 K RON | |
| 60 | 60.MEDISAN-SERV SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,1 %▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 76,4 K RON | |
| 61 | 61.ANCESTRAL EQUILIBRIUM CONCEPT S.R.L.▲ 14 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 25,1 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 257,1 K RON | |
| 62 | 62.SIRDENTAL PRAXIS 5 S.R.L.▲ 91 | Municipiul Săcele, Braşov | 25 %— | — | 25,2 K RON | |
| 63 | 63.FLUTURII ALBAŞTRI SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 24,2 %▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 22,3 K RON | |
| 64 | 64.NEURO-SYNAPSES S.R.L.▲ 59 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,8 %▲ 320,9 % | ▲ 320,9 % | 39,4 K RON | |
| 65 | 65.INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,4 %▼ 38,2 % | ▼ 38,2 % | 105,3 K RON | |
| 66 | 66.OASIS OF PEACE S.R.L.nou | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 23,1 %— | — | — | 19,8 K RON |
| 67 | 67.KINETOFIX S.R.L.▲ 28 | Municipiul Codlea, Braşov | 22,7 %▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 85 K RON | |
| 68 | 68.B.G. VISION SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 21,5 %▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 69 | 69.MASEMASAJ S.R.L.▼ 22 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,8 %▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 8,3 K RON | |
| 70 | 70.ARTA ESTI TU S.R.L.▲ 76 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,6 %— | — | 3,1 K RON | |
| 71 | 71.SL FIZIO EXCENTRIC S.R.L.▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,6 %▼ 42,7 % | ▼ 42,7 % | 18,3 K RON | |
| 72 | 72.OPTIDAV MED BRASOV S.R.L.▲ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,4 %▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 38,2 K RON | |
| 73 | 73.ART SOUL THERAPY S.R.L.▲ 137 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,3 %— | — | 3 K RON | |
| 74 | 74.CIRCULAR TECHNOLOGY S.R.L.▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,1 %▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 4,4 K RON | |
| 75 | 75.OVA HOME CARE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 19,1 %— | — | — | 10,3 K RON |
| 76 | 76.KINETICWAY S.R.L.▲ 89 | Municipiul Săcele, Braşov | 19 %— | — | 563 RON | |
| 77 | 77.VALMARA GLOBAL S.R.L.▼ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,9 %▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 273,6 K RON | |
| 78 | 78.MATELAR THERAPY S.R.L.▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,8 %▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 6,3 K RON | |
| 79 | 79.ANTOMI MED S.R.L.▲ 11 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 18,7 %▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 34,6 K RON | |
| 80 | 80.EMOLINK INTERNATIONAL S.R.L.▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,7 %▼ 16 % | ▼ 16 % | 25,6 K RON | |
| 81 | 81.KINETIC HABIT S.R.L.▲ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,5 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 13,7 K RON | |
| 82 | 82.B.G. OPTIC SRL▼ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,3 %▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | 386,9 K RON | |
| 83 | 83.TRAIN & REHAB S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 16,1 %— | — | — | 14,6 K RON |
| 84 | 84.SIMUN MED SRLnou | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 15,4 %▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 15 K RON | |
| 85 | 85.BOBIȚ THERAPIE S.R.L.▼ 58 | Municipiul Braşov, Braşov | 15,2 %▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 47,5 K RON | |
| 86 | 86.CENTRUL DE DEZVOLTARE PERSONALA OTILIA TODOR S.R.L.▼ 5 | Oraş Ghimbav, Braşov | 14,8 %▼ 39 % | ▼ 39 % | 110,2 K RON | |
| 87 | 87.AYRAM M. MEDICAL S.R.L.▲ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,6 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 9,7 K RON | |
| 88 | 88.HELPHOME S.R.L.▲ 64 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,4 %— | — | 40,4 K RON | |
| 89 | 89.ASISTENŢA S.O.S. SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,4 %▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 204,3 K RON | |
| 90 | 90.GAEA CENTER SRL▼ 50 | Municipiul Braşov, Braşov | 14 %▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 2,6 K RON | |
| 91 | 91.ATIS REHAB CENTER S.R.L.▼ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,7 %▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | 112,5 K RON | |
| 92 | 92.PSIHOMEDCARE S.R.L.▲ 127 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,7 %— | — | 13,2 K RON | |
| 93 | 93.CORPORE VITAL DACIA S.R.L.▲ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,4 %▲ 110,2 % | ▲ 110,2 % | 92 K RON | |
| 94 | 94.LIVADA CU SOARE SRL▲ 106 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 11,3 %— | — | 8,9 K RON | |
| 95 | 95.PRO REHAB S.R.L.▲ 86 | Sat Lunca Calnicului, Comuna Prejmer, Braşov | 11 %— | — | 35,4 K RON | |
| 96 | 96.FIZIO VLADTHERAPY S.R.L.▲ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,9 %▲ 151,2 % | ▲ 151,2 % | 11,8 K RON | |
| 97 | 97.HIPERDIA SA▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,8 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 22,2 mil. RON | |
| 98 | 98.BRAIN MAP NEUROSCIENCE CJ S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 10,3 %— | — | — | 116,1 K RON |
| 99 | 99.ESD BOWEN S.R.L.▲ 5 | Municipiul Săcele, Braşov | 10,1 %▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 17,4 K RON | |
| 100 | 100.TANTRA OPTIK S.R.L.▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,8 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 5,3 K RON |