Top 100 firme — Transportul pacienților cu ambulanța, Brașov după marjă netă în 2023
222 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 15,2 %, iar liderul atinge 99,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TERASANA MED MOTOC S.R.L.= | Municipiul Făgăraş, Braşov | 99,2 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 496 RON | |
| 2 | 2.BRAIN MAP NEUROSCIENCE TM S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 86,7 %— | — | — | 45,4 K RON |
| 3 | 3.MOVILEANU PSIHODIAGNOSTIC S.R.L.nou | Oraş Ghimbav, Braşov | 84,3 %— | — | 10,1 K RON | |
| 4 | 4.BRAIN SINERGY S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 83,9 %— | — | — | 20,4 K RON |
| 5 | 5.MOMUSE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 82,7 %— | — | — | 8,1 K RON |
| 6 | 6.CONSTANTINIDE KINETO MED SRL▲ 1 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 82,6 %▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 56,7 K RON | |
| 7 | 7.NUTRIHEALTH MED S.R.L.▲ 2 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 82,5 %▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 50,7 K RON | |
| 8 | 8.LUNA SERENA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 81,1 %▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 57,6 K RON | |
| 9 | 9.GEORGILEX MED S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 81,1 %— | — | — | 57,8 K RON |
| 10 | 10.BRONIRO SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 78,7 %▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.DR. ALEX UROLOGIE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 78 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 541,9 K RON | |
| 12 | 12.DATIROM WELLNESS S.R.L.▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 77,2 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 6,1 K RON | |
| 13 | 13.ANSIAL DIAGNOSIS SRL▲ 10 | Municipiul Codlea, Braşov | 77 %▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 46,2 K RON | |
| 14 | 14.ALPHACORONIS S.R.L.= | Municipiul Săcele, Braşov | 75,3 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 230,9 K RON | |
| 15 | 15.KINETO MEDICAL ACTIVE S.R.L.▲ 173 | Municipiul Braşov, Braşov | 73 %— | — | 201,7 K RON | |
| 16 | 16.RAY MED SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 71,6 %▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 639 K RON | |
| 17 | 17.KINETO MEDICAL CARE S.R.L.▲ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 71,2 %▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 296,1 K RON | |
| 18 | 18.APROAPE DE SOARE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 71,1 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 27,9 K RON | |
| 19 | 19.MED OPINION SUPPORT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 70,9 %▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 135,5 K RON | |
| 20 | 20.XS NUTRIHEALTH S.R.L.nou | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 69,6 %— | — | 11,2 K RON | |
| 21 | 21.IMAMED SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 66,6 %▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 31,6 K RON | |
| 22 | 22.ARAYALDAF CONSILIERE S.R.L.▲ 161 | Municipiul Braşov, Braşov | 59,2 %— | — | 13 K RON | |
| 23 | 23.MOTOZOOM S.R.L.▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 58,1 %▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 26,3 K RON | |
| 24 | 24.TOP SAN CONSULT SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 57,6 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 66,1 K RON | |
| 25 | 25.ARTLANTIARA S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 56,3 %— | — | — | 21,1 K RON |
| 26 | 26.FOODTALKS S.R.L.▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 54,7 %▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 126,5 K RON | |
| 27 | 27.BOBIȚ THERAPIE S.R.L.▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 53,8 %▼ 30 % | ▼ 30 % | 189,2 K RON | |
| 28 | 28.KINETOKA S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 53,4 %— | — | — | 3,3 K RON |
| 29 | 29.TEHNICI PRIMORDIALE S.R.L.▲ 56 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 53 %▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 12,6 K RON | |
| 30 | 30.VINDECARE PROGRESIVĂ S.R.L.= | Municipiul Braşov, Braşov | 52,9 %▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 14 K RON | |
| 31 | 31.VUBRA S.R.L.▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 52,3 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 57,2 K RON | |
| 32 | 32.INDIGO OPTIC S.R.L.▲ 59 | Municipiul Braşov, Braşov | 51,5 %▲ 134,1 % | ▲ 134,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 33 | 33.MEDIS CONSULT SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 51,4 %▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 334,3 K RON | |
| 34 | 34.HOLISTCONSULT S.R.L.▲ 42 | Municipiul Braşov, Braşov | 50,2 %▲ 77,1 % | ▲ 77,1 % | 132,2 K RON | |
| 35 | 35.MOVKINETIC S.R.L.▲ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 50 %▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 574,4 K RON | |
| 36 | 36.ANGEL CONEMED SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,4 %▼ 23,1 % | ▼ 23,1 % | 77,1 K RON | |
| 37 | 37.RELIDADI S.R.L.▲ 14 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 48,9 %▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 30,5 K RON | |
| 38 | 38.CIRCULAR TECHNOLOGY S.R.L.▲ 116 | Municipiul Braşov, Braşov | 48,1 %— | — | 22,9 K RON | |
| 39 | 39.HEALTHCARE ZONE SRL▲ 34 | Municipiul Braşov, Braşov | 47,9 %▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 28,9 K RON | |
| 40 | 40.GAEA CENTER SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 46,8 %▲ 0 % | ▲ 0 % | 5,5 K RON | |
| 41 | 41.REHAB 2 PERFORMANCE S.R.L.▲ 30 | Municipiul Braşov, Braşov | 46 %▲ 55,9 % | ▲ 55,9 % | 56,9 K RON | |
| 42 | 42.MATELAR THERAPY S.R.L.▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 43,9 %▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 43,8 K RON | |
| 43 | 43.PROCALVIE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 43,7 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 114,3 K RON | |
| 44 | 44.NOEMI`S THERAPEUTIC MASSAGE S.R.L.▼ 6 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 43,6 %▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 6,2 K RON | |
| 45 | 45.MTJ & CO SERV S.R.L.▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 42,1 %▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 49,5 K RON | |
| 46 | 46.HISTO SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 41 %▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 784,7 K RON | |
| 47 | 47.MASEMASAJ S.R.L.▲ 48 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,9 %▲ 100,1 % | ▲ 100,1 % | 21,2 K RON | |
| 48 | 48.DOMANDSEBA S.R.L.nou | Municipiul Făgăraş, Braşov | 40,5 %— | — | — | 86,9 K RON |
| 49 | 49.BENESSERE-ALMA S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 40 %— | — | — | 9,2 K RON |
| 50 | 50.IC KINETIC S.R.L.▼ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 40 %▼ 48,1 % | ▼ 48,1 % | 10,2 K RON | |
| 51 | 51.SF. IOSIF KINETO S.R.L.▲ 114 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 40 %— | — | 9,6 K RON | |
| 52 | 52.VALMARA GLOBAL S.R.L.▲ 86 | Municipiul Braşov, Braşov | 39,9 %▲ 6.900 % | ▲ 6.900 % | 652 K RON | |
| 53 | 53.EMIPERFUSION S.R.L.nou | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 39,2 %— | — | — | 21,5 K RON |
| 54 | 54.INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▲ 46 | Municipiul Braşov, Braşov | 37,9 %▲ 111,1 % | ▲ 111,1 % | 210,2 K RON | |
| 55 | 55.3D R.X. DENTAL DESIGN SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 37,3 %▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 514,5 K RON | |
| 56 | 56.BAM & BAC CLEAN DENT S.R.L.▲ 16 | Municipiul Săcele, Braşov | 36,6 %▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 86,1 K RON | |
| 57 | 57.CENTRUL MEDICAL METAMED S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 36,5 %— | — | 45,6 K RON | |
| 58 | 58.NATURLICH DIETS S.R.L.▼ 55 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 35,9 %▼ 62,8 % | ▼ 62,8 % | 7,7 K RON | |
| 59 | 59.SL FIZIO EXCENTRIC S.R.L.▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,9 %▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 18 K RON | |
| 60 | 60.ESENTIAL HOLISTIC S.R.L.▼ 32 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 33,1 %▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | 15 K RON | |
| 61 | 61.ESD PSIHO CONSULTING S.R.L.▲ 18 | Oraş Ghimbav, Braşov | 33,1 %▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 93,8 K RON | |
| 62 | 62.KINETO SPECIAL THERAPY 4KIDS S.R.L.▲ 1 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 32,7 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 41,3 K RON | |
| 63 | 63.LUDO PRO VITA S.R.L.▼ 34 | Municipiul Braşov, Braşov | 32,6 %▼ 47 % | ▼ 47 % | 836 RON | |
| 64 | 64.S.V. INGRIJIRI ȘI SERVICII MEDICALE LA DOMICILIU S.R.L.nou | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 31,9 %— | — | — | 14,9 K RON |
| 65 | 65.AROMA CREATIV S.R.L.nou | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 31,9 %— | — | 3,3 K RON | |
| 66 | 66.B.G. OPTIC SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,2 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 506 K RON | |
| 67 | 67.ATIS REHAB CENTER S.R.L.▲ 52 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,1 %▲ 292,5 % | ▲ 292,5 % | 156,6 K RON | |
| 68 | 68.RASTARS BORN S.R.L.▲ 82 | Oraş Ghimbav, Braşov | 30 %— | — | 30 K RON | |
| 69 | 69.B.G. VISION SRL▲ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 30 %▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 822,6 K RON | |
| 70 | 70.OFTALOGOS S.R.L.▲ 99 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 29,4 %— | — | 191,3 K RON | |
| 71 | 71.FLUTURII ALBAŞTRI SRL▲ 34 | Municipiul Braşov, Braşov | 29,2 %▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 18,8 K RON | |
| 72 | 72.KAMEDRRA CENTER S.R.L.▼ 47 | Municipiul Săcele, Braşov | 27,9 %▼ 57 % | ▼ 57 % | 7 K RON | |
| 73 | 73.IN-OUT JOURNEY S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 27,1 %— | — | — | 10,7 K RON |
| 74 | 74.BRAIN MAP NEURO S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 26,9 %— | — | — | 198,5 K RON |
| 75 | 75.ANCESTRAL EQUILIBRIUM CONCEPT S.R.L.▲ 9 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 26,6 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 193,7 K RON | |
| 76 | 76.MEDISAN-SERV SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,6 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 75,5 K RON | |
| 77 | 77.BRAIN MAP NEUROSCIENCE S.R.L.▲ 102 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,8 %— | — | 277,2 K RON | |
| 78 | 78.RITUS-BIOTEC SRL▲ 25 | Municipiul Codlea, Braşov | 25,5 %▲ 61,1 % | ▲ 61,1 % | 383,2 K RON | |
| 79 | 79.ASOSEPTIS SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Săcele, Braşov | 25 %▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 65,9 K RON | |
| 80 | 80.SKIN AESTHETICS CLINIQUE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 24,4 %— | — | — | 3,7 K RON |
| 81 | 81.CENTRUL DE DEZVOLTARE PERSONALA OTILIA TODOR S.R.L.▲ 13 | Oraş Ghimbav, Braşov | 24,2 %▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 130,9 K RON | |
| 82 | 82.ONELIA PESCARU CONSULTING CENTER S.R.L.▲ 45 | Municipiul Săcele, Braşov | 24 %▲ 350,2 % | ▲ 350,2 % | 28,8 K RON | |
| 83 | 83.ORL ACSIMED S.R.L.▲ 34 | Municipiul Codlea, Braşov | 23,5 %▲ 177,3 % | ▲ 177,3 % | 16,4 K RON | |
| 84 | 84.LOTUS CENTER TERAPHY SRL▲ 64 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,5 %— | — | 108,8 K RON | |
| 85 | 85.ASISTENŢA S.O.S. SRL▼ 37 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,4 %▼ 48,9 % | ▼ 48,9 % | 262,7 K RON | |
| 86 | 86.CABINET MEDICAL DR.BECHEANU LILIANA SRL▼ 31 | Municipiul Săcele, Braşov | 22 %▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 12,7 K RON | |
| 87 | 87.MEDSOR SRL▼ 44 | Municipiul Braşov, Braşov | 21,2 %▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 227,5 K RON | |
| 88 | 88.EMOLINK INTERNATIONAL S.R.L.▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 21 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 21,5 K RON | |
| 89 | 89.EQ-ASIS PARK S.R.L.▲ 86 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,2 %— | — | 1,8 K RON | |
| 90 | 90.ANTOMI MED S.R.L.nou | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 20,2 %— | — | 35,6 K RON | |
| 91 | 91.CORONA OPTIC SRLnou | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 20,1 %— | — | — | 49,9 K RON |
| 92 | 92.VS PHYSIO CONCEPT S.R.L.▲ 59 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,3 %— | — | 20,1 K RON | |
| 93 | 93.TOP RADYX S.R.L.▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,2 %▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 7,6 K RON | |
| 94 | 94.CONTACT LENS SPECIALISTS SRL▼ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 19 %▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 410,9 K RON | |
| 95 | 95.KINETOFIX S.R.L.▼ 35 | Municipiul Codlea, Braşov | 18,3 %▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 34,8 K RON | |
| 96 | 96.FIZIOACTIV BY BOBIT SRL▼ 29 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,9 %▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | 53,2 K RON | |
| 97 | 97.LOOK OPTIK SRL▲ 37 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,5 %▲ 528,3 % | ▲ 528,3 % | 72,5 K RON | |
| 98 | 98.DAVCO OPTIC SRL▼ 61 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,4 %▼ 69 % | ▼ 69 % | 18,4 K RON | |
| 99 | 99.OPTIDAV MED BRASOV S.R.L.= | Municipiul Braşov, Braşov | 15,2 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 25 K RON | |
| 100 | 100.KINETIC HABIT S.R.L.▼ 46 | Municipiul Braşov, Braşov | 15,2 %▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 4,3 K RON |