Top 100 firme — Transport și depozitare, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2025
1.094 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 31,9 %, iar liderul atinge 5.368 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALFER PRODCOM SRL▲ 1.075 | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 5.368 %— | — | 644,2 K RON | |
| 2 | 2.BLAJEANA SRL▲ 981 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 827,6 %— | — | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.TEO 85 ȚOL S.R.L.▲ 805 | Sat Dobric, Comuna Căianu Mic, Bistriţa-Năsăud | 207,5 %— | — | 17,3 K RON | |
| 4 | 4.CATUNA PRODCOM SRL▲ 156 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 138,7 %▲ 409,9 % | ▲ 409,9 % | 227,4 K RON | |
| 5 | 5.BATLIN TRANS S.R.L.▲ 1.089 | Sat Agrişu de Sus, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 99,8 %— | — | 395 RON | |
| 6 | 6.COMPLETE TRADING SOLUTIONS S.R.L.▲ 24 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,3 %▲ 48 % | ▲ 48 % | 301,1 K RON | |
| 7 | 7.TALAE EXPEDITI SRL▲ 588 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 85,5 %▲ 2.910,6 % | ▲ 2.910,6 % | 513 RON | |
| 8 | 8.VSA TRANZITPRO S.R.L.nou | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 84,3 %— | — | — | 3 K RON |
| 9 | 9.IBERIC LOGISTIC S.R.L.nou | Sat Dobric, Comuna Căianu Mic, Bistriţa-Năsăud | 83,8 %— | — | 67,3 K RON | |
| 10 | 10.NECOM SRL▲ 972 | Sat Rusu Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 77,7 %— | — | 93,5 K RON | |
| 11 | 11.TIBERIU LAUR PRS S.R.L.nou | Sat Sângeorzu Nou, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 74,9 %— | — | — | 19,4 K RON |
| 12 | 12.BREF-MOTO-ADVENTURE S.R.L.nou | Sat Cusma, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 72,9 %— | — | 18,5 K RON | |
| 13 | 13.RARES CIUPA S.R.L.▲ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 72,5 %▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 53,1 K RON | |
| 14 | 14.AUTOGARA NĂSĂUD S.R.L.▲ 11 | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 72,4 %▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 153,5 K RON | |
| 15 | 15.BISTRICURIER S.R.L.▲ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 70,8 %▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 56,7 K RON | |
| 16 | 16.ARIANATIBERIU CURIER S.R.L.▲ 6 | Sat Dorolea, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 69,8 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 42,1 K RON | |
| 17 | 17.ELYON GROUP SPEDITION SRL▲ 1 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 69,7 %▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 35,5 K RON | |
| 18 | 18.UAD LOGISTIC CURIER S.R.L.▲ 52 | Sat Orheiu Bistriţei, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 69,4 %▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 66,1 K RON | |
| 19 | 19.CIPLUCTRANSPORT S.R.L.nou | Sat Enciu, Comuna Matei, Bistriţa-Năsăud | 69,2 %— | — | 17,6 K RON | |
| 20 | 20.FLA IMOBIL INVEST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 68 %— | — | — | 5,1 K RON |
| 21 | 21.KAMA DROP MAIL S.R.L.▲ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 66 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 395,3 K RON | |
| 22 | 22.REM BLACK TRANS S.R.L.▲ 55 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 62,6 %▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 166,8 K RON | |
| 23 | 23.COPIII PALL S.R.L.▼ 9 | Sat Sângeorzu Nou, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 62,1 %▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 12,1 K RON | |
| 24 | 24.TRANSERIC S.R.L.▲ 51 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 61,8 %▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 6,3 K RON | |
| 25 | 25.CSL TAXI SRL▲ 1.037 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 61,6 %— | — | 20,3 K RON | |
| 26 | 26.COTUTIU DSG S.R.L.▲ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,4 %▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 58,7 K RON | |
| 27 | 27.DANI & GABRIELA S.R.L.nou | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 60,2 %— | — | — | 42,7 K RON |
| 28 | 28.GOBUMBU S.R.L.nou | Sat Dipsa, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 60,1 %— | — | — | 3,5 K RON |
| 29 | 29.ACORD IONUŢ S.R.L.▲ 258 | Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 57,7 %▲ 279,1 % | ▲ 279,1 % | 169,3 K RON | |
| 30 | 30.RULCARGO DELIVERY S.R.L.▲ 22 | Sat Blajenii de Jos, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 55,9 %▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 137,2 K RON | |
| 31 | 31.COSMIN NADINE TRANS S.R.L.▲ 11 | Sat Teaca, Comuna Teaca, Bistriţa-Năsăud | 55,7 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 30 K RON | |
| 32 | 32.NARCH HOLDING S.R.L.▲ 79 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 55,6 %▲ 54 % | ▲ 54 % | 109,2 K RON | |
| 33 | 33.ANDREI IONUT & SIMIDA S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 55 %▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 23,8 K RON | |
| 34 | 34.SÎNGEORZAN EXPRES S.R.L.▲ 72 | Sat Parva, Comuna Parva, Bistriţa-Năsăud | 54,8 %▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 108,1 K RON | |
| 35 | 35.PATRICHEALEX LOGISTICS S.R.L.▲ 25 | Sat Dipsa, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 52,7 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 41,5 K RON | |
| 36 | 36.IDEAL MAR IMOBIL S.R.L.▲ 4 | Sat Dipsa, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 51,9 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 16,6 K RON | |
| 37 | 37.CSEAP S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 51,6 %— | — | — | 49,4 K RON |
| 38 | 38.TIR NOVA TRANS SRL▲ 10 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 51,4 %▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 117,1 K RON | |
| 39 | 39.AUTO KOEDRO SRL▲ 221 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 49,3 %▲ 180,8 % | ▲ 180,8 % | 10,2 K RON | |
| 40 | 40.FRIGORIFICOS MIGUEL S.R.L.▲ 601 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 49,2 %▲ 2.422,1 % | ▲ 2.422,1 % | 307,6 K RON | |
| 41 | 41.LUCAS BOKU TRANS S.R.L.▲ 248 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 48,8 %▲ 222,1 % | ▲ 222,1 % | 48,8 K RON | |
| 42 | 42.VASY OŢELEA TRANS SRL▲ 836 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 48,5 %— | — | 188,2 K RON | |
| 43 | 43.FLW SPEDITION S.R.L.▲ 62 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 48,5 %▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 58,4 K RON | |
| 44 | 44.LIDILARIS S.R.L.nou | Sat Nimigea de Jos, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 47,4 %— | — | — | 3,4 K RON |
| 45 | 45.CORNELTODORIM CURIER S.R.L.▲ 159 | Sat Mintiu, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 47,1 %▲ 109,2 % | ▲ 109,2 % | 56,3 K RON | |
| 46 | 46.RUSU STIL SRL▲ 97 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 46,3 %▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 119,9 K RON | |
| 47 | 47.AVEMAR TRUCK SRL▲ 442 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 45,7 %▲ 653,4 % | ▲ 653,4 % | 69,7 K RON | |
| 48 | 48.MBG RUNNER S.R.L.▼ 10 | Sat Coldău, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 45,6 %▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 324,5 K RON | |
| 49 | 49.SOFIX MAR S.R.L.▲ 71 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,3 %▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 74 K RON | |
| 50 | 50.NARCH XN INTL S.R.L.▲ 45 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,2 %▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 107,7 K RON | |
| 51 | 51.R&M FIRST CLASS TEAM SRL▲ 1.016 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 45,1 %— | — | 13,6 K RON | |
| 52 | 52.GEOTRANS INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Fântânele, Comuna Matei, Bistriţa-Năsăud | 44,3 %— | — | — | 38,6 K RON |
| 53 | 53.IAZU' MORII DIN SIEU S.R.L.▲ 18 | Sat Sieu, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 44 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 43 K RON | |
| 54 | 54.SUPERSONYC SPEED S.R.L.▲ 120 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,8 %▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | 13,9 K RON | |
| 55 | 55.KASZABO BEAUTY S.R.L.▲ 1.079 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,7 %— | — | 1,6 K RON | |
| 56 | 56.BARTA EXPEDITION S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,5 %— | — | — | 7,6 K RON |
| 57 | 57.JEE AUTO DETAILING S.R.L.▲ 365 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 43,4 %▲ 446,9 % | ▲ 446,9 % | 5 K RON | |
| 58 | 58.VLD TRANSPORT S.R.L.▲ 10 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 43 %▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 27,3 K RON | |
| 59 | 59.GALCOB HAUS S.R.L.nou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 42,9 %— | — | 7,2 K RON | |
| 60 | 60.EMIL TRANS CMR S.R.L.nou | Sat Satu Nou, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 42,8 %— | — | — | 13,4 K RON |
| 61 | 61.OCTA UNIC CONCEPT S.R.L.▼ 7 | Sat Sant, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | 42,7 %▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | 113,8 K RON | |
| 62 | 62.FGI IMPERIAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 625 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 42,7 %▲ 4.395,8 % | ▲ 4.395,8 % | 176,1 K RON | |
| 63 | 63.DARIO PONUS SRL▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 42,3 %▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 21,4 K RON | |
| 64 | 64.ANTOVAL CURIER S.R.L.= | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 42,2 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 28,2 K RON | |
| 65 | 65.IASMINA INTERTRANS S.R.L.▲ 15 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 42,1 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 119,9 K RON | |
| 66 | 66.TAVI TIA TRANS S.R.L.nou | Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 41,7 %— | — | — | 23,3 K RON |
| 67 | 67.RIANOVACONCEPT S.R.L.▲ 550 | Sat Jelna, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 41,4 %▲ 1.632,2 % | ▲ 1.632,2 % | 126,5 K RON | |
| 68 | 68.PASSION TAXI S.R.L.▲ 307 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 40,8 %▲ 318,3 % | ▲ 318,3 % | 78,7 K RON | |
| 69 | 69.IULMIR BISTRITA S.R.L.▲ 704 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,4 %— | — | 22,7 K RON | |
| 70 | 70.CRESCENT INVESTMENT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 40,2 %— | — | — | 14,5 K RON |
| 71 | 71.ALYELA SPEDITION SRL▲ 102 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 39,9 %▲ 55,5 % | ▲ 55,5 % | 48,6 K RON | |
| 72 | 72.ALENTE SPEDITION SZ S.R.L.nou | Sat Reteag, Comuna Petru Rareş, Bistriţa-Năsăud | 39,2 %— | — | — | 188,9 K RON |
| 73 | 73.MARDEDA S.R.L.nou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 38,9 %— | — | — | 26,4 K RON |
| 74 | 74.MARIO & CHETA LOGISTIC S.R.L.▼ 21 | Loc. Liviu Rebreanu, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 38 %▼ 33,2 % | ▼ 33,2 % | 41,2 K RON | |
| 75 | 75.DASH ERA EXPRESSION S.R.L.▲ 32 | Sat Nepos, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 37,9 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 37,6 K RON | |
| 76 | 76.RAZRAYDIA BAX SRL▲ 673 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 37,9 %▲ 19.831,6 % | ▲ 19.831,6 % | 15,4 K RON | |
| 77 | 77.YOKO TRANSPORT S.R.L.▼ 54 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 37,2 %▼ 46,6 % | ▼ 46,6 % | 73,5 K RON | |
| 78 | 78.DELUREL S.R.L.▼ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,9 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 57,5 K RON | |
| 79 | 79.MIMAPA LOGISTIC S.R.L.▼ 72 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 36,7 %▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 46,4 K RON | |
| 80 | 80.MARIO LOGISTIC CENTER S.R.L.▲ 128 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,6 %▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 68,3 K RON | |
| 81 | 81.CARPATIC SPEED S.R.L.nou | Sat Feleac, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 36,6 %— | — | — | 53,3 K RON |
| 82 | 82.SPEED EUROCOR S.R.L.▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 36,5 %▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 52,4 K RON | |
| 83 | 83.KYK EXA S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,6 %— | — | — | 168,2 K RON |
| 84 | 84.MEDIMEX SRL▲ 79 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,5 %▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 80,1 K RON | |
| 85 | 85.PREJA TAXI S.R.L.▲ 797 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,4 %— | — | 16,8 K RON | |
| 86 | 86.NICO TRANS INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Ciceu-Mihăieşti, Comuna Ciceu-Mihăieşti, Bistriţa-Năsăud | 35,2 %— | — | — | 7,4 K RON |
| 87 | 87.GRROBIN-FAN SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35 %— | — | 45,5 K RON | |
| 88 | 88.HORATIU DRIVE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,9 %▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 31 K RON | |
| 89 | 89.RARITEA FOCUS S.R.L.▲ 21 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,6 %▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 40,2 K RON | |
| 90 | 90.GEO TRANSPORTES SRL▲ 106 | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 34,5 %▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 317,9 K RON | |
| 91 | 91.GDC MAMBA SRL▲ 97 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34,3 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 12,9 K RON | |
| 92 | 92.ANIMAN RAFA S.R.L.▲ 4 | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | 33,8 %▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 75,4 K RON | |
| 93 | 93.ELVIN SPEDITION S.R.L.▲ 102 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 33,6 %▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 79,3 K RON | |
| 94 | 94.MIADI ALESS SRL▲ 675 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 33,5 %— | — | 3,9 K RON | |
| 95 | 95.TIMTRANS MATYAS SRL▲ 36 | Sat Coldău, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 33,3 %▲ 5 % | ▲ 5 % | 1,5 K RON | |
| 96 | 96.C.C.S. PROFILEIND SRL▲ 130 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 33 %▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 124,2 K RON | |
| 97 | 97.NASPID PC S.R.L.▲ 64 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 32,3 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 22,8 K RON | |
| 98 | 98.NEXT TRANSPORT S.R.L.▲ 169 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 32,3 %▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | 237,9 K RON | |
| 99 | 99.RUSADINEXT S.R.L.▲ 33 | Sat Parva, Comuna Parva, Bistriţa-Năsăud | 32,1 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 196,2 K RON | |
| 100 | 100.YRISTRANS NFG S.R.L.▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,9 %▼ 24 % | ▼ 24 % | 16,9 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Bistrița-Năsăud
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
806 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
92 firme · 140,4 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
11 firme · 77,5 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
99 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
12 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
5 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
168 firme · 11,8 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
13 firme · 10,3 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
75 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
9 firme · 6 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
1 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
2 firme · 3 mil. RON
CAEN 4910
Transporturi interurbane de călători pe calea ferată
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 279,7 K RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
1 firme · 206,8 K RON
CAEN 5232
Activități de intermediere pentru transportul de pasageri
1 firme · 62,5 K RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 0 RON