Top 100 firme — Construcții, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2020
1.092 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 77,3 %, iar liderul atinge 34.148,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TOPAZ-GROUP PRODEXIM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 34.148,2 %— | — | 341,5 K RON | |
| 2 | 2.RGL REZIDENCE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 2.451,3 %— | — | — | 384,4 K RON |
| 3 | 3.VALSIG CONSTRUCT S.R.L.▲ 928 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 972 %— | — | 254,5 K RON | |
| 4 | 4.PRISCILLA IMOBIL SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 756,9 %▲ 218,6 % | ▲ 218,6 % | 381,8 K RON | |
| 5 | 5.BASICON STAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 608 %— | — | 2,8 K RON | |
| 6 | 6.BUILDING OCTAV S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 449,6 %— | — | — | 264,5 K RON |
| 7 | 7.ARABELLA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cireşoaia, Comuna Braniştea, Bistriţa-Năsăud | 360,4 %— | — | — | 32,4 K RON |
| 8 | 8.RAFA HNT CONSTRUCT S.R.L.▲ 936 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 174,2 %— | — | 23,6 K RON | |
| 9 | 9.ELAZARO TOHY FACTORY S.R.L.nou | Sat Breaza, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | 167,4 %— | — | — | 15,4 K RON |
| 10 | 10.ELIAS TRANS S.R.L.▲ 948 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 159,9 %— | — | 7,3 K RON | |
| 11 | 11.ROADSTONE MODEL SRL▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 152,7 %▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 160,8 K RON | |
| 12 | 12.NOD-OVICOM SRL▼ 3 | Sat Poienile Zagrei, Comuna Zagra, Bistriţa-Năsăud | 124,7 %▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 53,3 K RON | |
| 13 | 13.MARIUS ZEYNAL VERPUTZA SRLnou | Sat Budacu de Jos, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 99 %— | — | 607 RON | |
| 14 | 14.ADRIALIN MOLDOVAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 99 %— | — | 49,5 K RON | |
| 15 | 15.ELLY HOUSE CLEANING SRLnou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 98,1 %▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 338,4 K RON | |
| 16 | 16.EMANUELE-MIRI IMPORT EXPORT SRLnou | Sat Sant, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | 97,5 %— | — | 78 RON | |
| 17 | 17.SARMIS AD CONSTRUCTION S.R.L.▲ 88 | Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistriţa-Năsăud | 97,3 %▲ 39 % | ▲ 39 % | 5,4 K RON | |
| 18 | 18.VĂNEL RUTNO S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 47,8 K RON |
| 19 | 19.BREDA-PROD SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | 1,5 K RON | |
| 20 | 20.AUTO PREJMER S.R.L.▲ 59 | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 97 %▲ 26 % | ▲ 26 % | 34 K RON | |
| 21 | 21.ADRIPAV ULTRACONSTRUCT S.R.L.▼ 10 | Sat Lesu, Comuna Lesu, Bistriţa-Năsăud | 97 %0,0% | 0,0% | 2,9 K RON | |
| 22 | 22.URS CASA S.R.L.nou | Sat Mijlocenii Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 23 | 23.POL STRATEGY CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 4,9 K RON |
| 24 | 24.AUTENTIC VILLAGE S.R.L.nou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 92,2 K RON |
| 25 | 25.OCTO TRADE CONCEPT S.R.L.▼ 14 | Sat Târlisua, Comuna Târlisua, Bistriţa-Năsăud | 97 %0,0% | 0,0% | 6,5 K RON | |
| 26 | 26.EMISGRAND TIRES S.R.L.nou | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | 39,3 K RON | |
| 27 | 27.ALEFLOR LINES S.R.L.nou | Sat Târlisua, Comuna Târlisua, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 23,8 K RON |
| 28 | 28.BABEL SRL▲ 18 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 97 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 49,6 K RON | |
| 29 | 29.NLB-INSTAL-BOG SRLnou | Sat Teaca, Comuna Teaca, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | 2 K RON | |
| 30 | 30.MIXT LEGOFRUCT S.R.L.nou | Sat Sintereag, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 31 | 31.BAZALT TOMOROGA SRL▼ 21 | Sat Tureac, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 96,9 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 284,9 K RON | |
| 32 | 32.TEAM CONSTRUCT INVEST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,9 %— | — | — | 60,1 K RON |
| 33 | 33.EXPERTASIG TRAINNING SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,9 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 26,3 K RON | |
| 34 | 34.SOLWAY VENTURES S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,8 %— | — | — | 65,5 K RON |
| 35 | 35.CMP CHALLENGE PARTNERS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,8 %— | — | — | 9,7 K RON |
| 36 | 36.PETER HAUS IMOBIL S.R.L.nou | Loc. Slatiniţa, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,8 %— | — | — | 41 K RON |
| 37 | 37.NICUYCA.CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Nimigea de Jos, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 96,6 %— | — | — | 101,4 K RON |
| 38 | 38.ROBERT BUILDING SRL▲ 147 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 96,2 %▲ 92,7 % | ▲ 92,7 % | 34,3 K RON | |
| 39 | 39.KEVALEX DECOR S.R.L.nou | Sat Ilisua, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 96 %— | — | — | 25,8 K RON |
| 40 | 40.LUCIAN BARAR S.R.L.nou | Sat Nimigea de Sus, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 96 %— | — | — | 43,2 K RON |
| 41 | 41.DST 2016 SRL-D▼ 25 | Sat Romuli, Comuna Romuli, Bistriţa-Năsăud | 95,5 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 55,4 K RON | |
| 42 | 42.LMI CARING INVEST S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,5 %— | — | — | 41,1 K RON |
| 43 | 43.LAZOLTI IMOBIL S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 94,6 %— | — | — | 196,1 K RON |
| 44 | 44.TMN.CONSTRUCTII S.R.L.nou | Sat Nimigea de Jos, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 94 %— | — | — | 47 K RON |
| 45 | 45.RKBS INTERNCONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 94 %— | — | — | 15 K RON |
| 46 | 46.EMILVAN PROD SRL▲ 381 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,9 %▲ 423,8 % | ▲ 423,8 % | 8 K RON | |
| 47 | 47.MAIDE CONCRETE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,6 %— | — | — | 9,4 K RON |
| 48 | 48.BGL GABI CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 93,6 %— | — | — | 25,4 K RON |
| 49 | 49.UTIL UNDERCROSSINGS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,5 %— | — | — | 79,2 K RON |
| 50 | 50.GREEN IMOBIL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93 %— | — | — | 109,4 K RON |
| 51 | 51.CCS INTERIOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,6 %▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 20,2 K RON | |
| 52 | 52.MEDITATOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 31 | Sat Rusu Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 92,5 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 8,6 K RON | |
| 53 | 53.ANK & DANIA GRUP S.R.L.▼ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,5 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 5,2 K RON | |
| 54 | 54.FISCUCONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 92 %— | — | — | 23,2 K RON |
| 55 | 55.VD STRUCTURA S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 91,9 %— | — | — | 96,2 K RON |
| 56 | 56.JURGEN ROGNEAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Stramba, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 91,8 %— | — | — | 57,7 K RON |
| 57 | 57.MONDA COMPANY INS SRL▼ 16 | Sat Mijlocenii Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 91,7 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 4,4 K RON | |
| 58 | 58.MASTEC UNDERGROUND SRL▲ 38 | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 91,7 %▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 437,8 K RON | |
| 59 | 59.MIHMAR EXPERT S.R.L.nou | Sat Ardan, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 91,5 %— | — | — | 48,6 K RON |
| 60 | 60.EDY PROFI STRUCTURI S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 91,4 %— | — | — | 540,1 K RON |
| 61 | 61.GARENA STAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,7 %— | — | 19 K RON | |
| 62 | 62.OFICIALES BUILDING SRL-Dnou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 90,2 %— | — | 40,4 K RON | |
| 63 | 63.AUTENTIC ROTILEX SRL▲ 124 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,9 %▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 3,3 K RON | |
| 64 | 64.MACRO INSTAL BISTRITA S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,1 %— | — | — | 135,5 K RON |
| 65 | 65.BONAVENTURA BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89 %— | — | — | 54,4 K RON |
| 66 | 66.LOREDAN SANIERUNG S.R.L.nou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 88,9 %— | — | — | 353,7 K RON |
| 67 | 67.SORINAZA SERVICII S.R.L.▼ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,8 %▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 1,1 K RON | |
| 68 | 68.AMOS ILISUAN SRL▲ 462 | Sat Cristeştii Ciceului, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 88,6 %▲ 849,8 % | ▲ 849,8 % | 77,6 K RON | |
| 69 | 69.DUCA & SONS CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Barla, Comuna Măriselu, Bistriţa-Năsăud | 87,6 %— | — | — | 250 K RON |
| 70 | 70.EXCAVCONSTRUCT S.R.L.▼ 12 | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 87,3 %▲ 7 % | ▲ 7 % | 81,3 K RON | |
| 71 | 71.BENSARD BAU S.R.L.▲ 126 | Sat Ocniţa, Comuna Teaca, Bistriţa-Năsăud | 86,9 %▲ 82,2 % | ▲ 82,2 % | 34,7 K RON | |
| 72 | 72.MEGA CONSTRUCT MANCIU SRL▲ 46 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 86,8 %▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 444,1 K RON | |
| 73 | 73.B & M COMPANY 2020 S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | 86,1 %— | — | — | 147,2 K RON |
| 74 | 74.PETRIX AVANTAJ S.R.L.nou | Sat Herina, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 86,1 %— | — | — | 41,4 K RON |
| 75 | 75.TEHNOINSTAL PRO S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,6 %— | — | — | 42,4 K RON |
| 76 | 76.ELECTRIC VERDE BOSS S.R.L.▲ 37 | Sat Tiha Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 85,1 %▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 29,8 K RON | |
| 77 | 77.CANDALE TDR SRL▲ 176 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,9 %▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 12,7 K RON | |
| 78 | 78.CICEU CONSTRUCT SRL▼ 35 | Sat Ciceu-Giurgeşti, Comuna Ciceu-Giurgeşti, Bistriţa-Năsăud | 84,5 %▼ 3 % | ▼ 3 % | 20,7 K RON | |
| 79 | 79.SIMIGABOR CONSTRUCT S.R.L.▼ 59 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 84,3 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 62,6 K RON | |
| 80 | 80.AXIAL CONSTRUCT SRL▲ 719 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 83,5 %— | — | 20,4 K RON | |
| 81 | 81.GELEX-GEO S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 83,4 %— | — | — | 79,4 K RON |
| 82 | 82.INOVATIV HOUSE SRL▼ 31 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 83,3 %▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 176,5 K RON | |
| 83 | 83.RED TACTIC SRLnou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 81,9 %— | — | 254,5 K RON | |
| 84 | 84.LORINȚIU PRO CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 81,8 %— | — | — | 32,8 K RON |
| 85 | 85.CONICUFLORSTRUCT SRL▲ 213 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 81,6 %▲ 157,9 % | ▲ 157,9 % | 998,9 K RON | |
| 86 | 86.EMABEN MIRON PLUS S.R.L.▲ 64 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 81,5 %▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 243,5 K RON | |
| 87 | 87.LAC ALEXHAUS CONST S.R.L.nou | Sat Budacu de Jos, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 80,9 %— | — | — | 587,2 K RON |
| 88 | 88.MATTEO COZ S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 80,9 %— | — | — | 16,2 K RON |
| 89 | 89.APS BUILD INOVATIV S.R.L.▲ 64 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 80,2 %▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 155,5 K RON | |
| 90 | 90.MOȚOC REZIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 80 %— | — | — | 21,2 K RON |
| 91 | 91.CITTA' DELLA SETA SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,9 %▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 2,5 mil. RON | |
| 92 | 92.PRES VAS CONSTRUCT SRL▲ 15 | Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistriţa-Năsăud | 79,4 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 1,2 mil. RON | |
| 93 | 93.FLORVASI IMOB S.R.L.▲ 5 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 79,2 %▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 237,5 K RON | |
| 94 | 94.KYO TRUST S.R.L.▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,9 %▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 316 K RON | |
| 95 | 95.TOUT RENOV S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,7 %— | — | — | 2,5 mil. RON |
| 96 | 96.ELMI DECOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 718 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,4 %— | — | 74,3 K RON | |
| 97 | 97.TARPIANA AGRO CONSTRUCT SRLnou | Sat Piatra, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 78,3 %— | — | — | 20,4 K RON |
| 98 | 98.CIOCÎRLĂ DECOR CONSTRUCT S.R.L.▼ 13 | Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 77,6 %▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 26,5 K RON | |
| 99 | 99.COLDSIG CONSTRUCT S.R.L.▼ 52 | Sat Târlisua, Comuna Târlisua, Bistriţa-Năsăud | 77,5 %▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 159,6 K RON | |
| 100 | 100.LUCA LUCIAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 77,3 %— | — | — | 111,4 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Bistrița-Năsăud
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
714 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
369 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
116 firme · 227,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
102 firme · 147,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
114 firme · 113,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 55,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
26 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
49 firme · 53,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
28 firme · 44 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
37 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 13 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
12 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 943,6 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 571,7 K RON