Top 100 firme — Construcții, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2018
792 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 66,5 %, iar liderul atinge 35.651 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.KUBIC HOHOYU SRLnou | Sat Cepari, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 35.651 %— | — | 35,7 K RON | |
| 2 | 2.TERRA NOSTRA 2001 SRL▲ 715 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1.839,9 %— | — | 602 K RON | |
| 3 | 3.IMSAT BISTRITA SRL▲ 609 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 766,7 %— | — | 144,9 K RON | |
| 4 | 4.EXPROMAS SRL▲ 432 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 537,5 %▲ 13.542,1 % | ▲ 13.542,1 % | 43,2 K RON | |
| 5 | 5.ETRO BUILDING SRL▲ 451 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 196,6 %▲ 6.656,7 % | ▲ 6.656,7 % | 1 mil. RON | |
| 6 | 6.MASTEC UNDERGROUND SRL▲ 113 | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 185,6 %▲ 232,4 % | ▲ 232,4 % | 200,2 K RON | |
| 7 | 7.BEST TEAM SRL▲ 355 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 181,3 %▲ 1.828,3 % | ▲ 1.828,3 % | 55 K RON | |
| 8 | 8.KERKYRA SPIRIDON S.R.L.nou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 122,9 %— | — | — | 567,7 K RON |
| 9 | 9.MAVA BAT SRL▲ 576 | Sat Cociu, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 115,8 %— | — | 344,3 K RON | |
| 10 | 10.SILILAND BUILDING GRUP S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 114,1 %— | — | — | 26,7 K RON |
| 11 | 11.ATOLO MADRIFERA SRLnou | Sat Stramba, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 100 %— | — | 7,5 K RON | |
| 12 | 12.DAVIDAN CONSTRUCT HOUSE S.R.L.nou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 98 %— | — | — | 293,4 K RON |
| 13 | 13.MOLINAS IMOBILIARE SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %0,0% | 0,0% | 326 RON | |
| 14 | 14.TIMISENI PIEMONTE SRLnou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | 1,2 K RON | |
| 15 | 15.ALEX REBRISOARA CONSTRUCT SRLnou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 3,2 K RON |
| 16 | 16.EDIL TUMARANA SRL▲ 1 | Sat Dorolea, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 97 %0,0% | 0,0% | 40,3 K RON | |
| 17 | 17.BAZALT TOMOROGA SRL▼ 4 | Sat Tureac, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 97 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 6,4 K RON | |
| 18 | 18.FIRST SERVMED S.R.L.▲ 6 | Sat Tureac, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 97 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 6,3 K RON | |
| 19 | 19.EMISGRAND TIRES S.R.L.▲ 639 | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | 96,8 %— | — | 244 K RON | |
| 20 | 20.DANY MELLA CONSTRUCT INSTAL SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,5 %— | — | — | 73,2 K RON |
| 21 | 21.DAFINA DIANA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 96,4 %— | — | — | 77,3 K RON |
| 22 | 22.FLORVASI IMOB S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 96,1 %— | — | — | 211,8 K RON |
| 23 | 23.ANK & DANIA GRUP S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,9 %— | — | 22,1 K RON | |
| 24 | 24.DENDARIGADD X S.R.L.nou | Sat Sieu-Magherus, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 95,7 %— | — | — | 43,3 K RON |
| 25 | 25.SALABEN CONSTRUCT S.R.L.▲ 11 | Sat Dumbrava, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 95,6 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 170,8 K RON | |
| 26 | 26.BALASANA EDILITARE SRL▼ 5 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 95,3 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 57,6 K RON | |
| 27 | 27.EAP ENERGEYES SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 95,1 %— | — | 570,6 K RON | |
| 28 | 28.BABEL SRL▲ 107 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 94,9 %▲ 83,8 % | ▲ 83,8 % | 39,2 K RON | |
| 29 | 29.TURCU DAM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,6 %— | — | 851 K RON | |
| 30 | 30.ALPINBIST CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Strugureni, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 93,9 %— | — | — | 161,7 K RON |
| 31 | 31.POP GROUND WORKS & PLANT HIRE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,1 %— | — | — | 14,6 K RON |
| 32 | 32.EXPERTASIG TRAINNING SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 21,3 K RON | |
| 33 | 33.AUTO PREJMER S.R.L.▼ 19 | Sat Poiana Ilvei, Comuna Poiana Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 92,1 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 164,4 K RON | |
| 34 | 34.CREATIVE NOVA PLUS S.R.L.nou | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 91,2 %— | — | — | 35 K RON |
| 35 | 35.AUTENTIC ROTILEX SRL▲ 687 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91 %— | — | 2,9 K RON | |
| 36 | 36.APS BUILD INOVATIV S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,1 %— | — | — | 111,6 K RON |
| 37 | 37.GREEN CITY RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,9 %— | — | — | 3,7 mil. RON |
| 38 | 38.CORALIS PAUL S.R.L.nou | Sat Vermes, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 87,6 %— | — | — | 127,1 K RON |
| 39 | 39.COMIRA INSTAL SRL▲ 627 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,6 %— | — | 1,7 K RON | |
| 40 | 40.APH COMPANY SRLnou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 86,6 %— | — | 5,8 K RON | |
| 41 | 41.COMIAND IMOBIL SRL▲ 431 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,6 %▲ 4.386,5 % | ▲ 4.386,5 % | 18,7 K RON | |
| 42 | 42.CHRISTIAN IMMO PRO S.R.L.nou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 86 %— | — | — | 288,2 K RON |
| 43 | 43.VIO DECOR HOUSE S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 86 %— | — | — | 83,6 K RON |
| 44 | 44.TEHNOELECTRIK SRL▲ 625 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,2 %— | — | 68,5 K RON | |
| 45 | 45.ROPARD PARTNER SRL▼ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85,2 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 318,7 K RON | |
| 46 | 46.VIC CONSTRUCT SRL▼ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 85 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 179,4 K RON | |
| 47 | 47.STRETEA INSTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 84,8 %— | — | — | 30,5 K RON |
| 48 | 48.S.R.A. GEOCON S.R.L.nou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 83,9 %— | — | — | 211,8 K RON |
| 49 | 49.FLOADRI TOPCONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 83,9 %— | — | — | 149,5 K RON |
| 50 | 50.BETAMPRENT STRUCT-ELITE SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 83,2 %— | — | 230 K RON | |
| 51 | 51.MIHAI DARIAN CONSTRUCT SRL▲ 596 | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 82,7 %— | — | 12,4 K RON | |
| 52 | 52.PROCONSTRUCT SRL▲ 571 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,6 %— | — | 9,9 K RON | |
| 53 | 53.EMIDAV BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,3 %— | — | — | 243,1 K RON |
| 54 | 54.ENCI INSTAL SRL-Dnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 82,2 %▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 70,2 K RON | |
| 55 | 55.ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII NORD-VEST S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 82 %— | — | — | 820 RON |
| 56 | 56.OANA LAVINIA CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Dorolea, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 81,7 %— | — | — | 51,7 K RON |
| 57 | 57.DENADI MEGACONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 81,5 %— | — | — | 134,5 K RON |
| 58 | 58.TVH MEGA CONSTRUCT SRL▲ 216 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 79,5 %▲ 306,8 % | ▲ 306,8 % | 38,6 K RON | |
| 59 | 59.TERCER MILENIO EX SRL▲ 5 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 79,4 %▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 186,4 K RON | |
| 60 | 60.LEPYCONS SRL▲ 656 | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 79,1 %— | — | 232,8 K RON | |
| 61 | 61.VIDOMAS FLO SRL= | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 78,2 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 229,9 K RON | |
| 62 | 62.ELBRO M&A S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76,6 %— | — | — | 2,2 K RON |
| 63 | 63.INOVATIV HOUSE SRL▼ 6 | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 76,5 %▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 98,7 K RON | |
| 64 | 64.LISIM ART CONSTRUCT SRL▼ 31 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 76,2 %▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 314,3 K RON | |
| 65 | 65.BETAMPRENT JONYCA SRL▼ 27 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 75,6 %▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 222,6 K RON | |
| 66 | 66.VILLA LATINA SRLnou | Sat Petris, Comuna Cetate, Bistriţa-Năsăud | 75,6 %▲ 99,6 % | ▲ 99,6 % | 669,6 K RON | |
| 67 | 67.MARASUL SYGCONSTRUCT SRLnou | Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | 75,2 %— | — | — | 349,3 K RON |
| 68 | 68.ADRIPAV ULTRACONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Lesu, Comuna Lesu, Bistriţa-Năsăud | 75,1 %— | — | — | 3 K RON |
| 69 | 69.JACOBSS BUILDING SRL▼ 39 | Sat Dorolea, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 75 %▼ 19 % | ▼ 19 % | 85,5 K RON | |
| 70 | 70.DELOR CON INSTAL SRL▲ 20 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 74,7 %▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 223,5 K RON | |
| 71 | 71.CASA MAIEREANA SRL▲ 474 | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 74,6 %— | — | 248,5 K RON | |
| 72 | 72.BODEA SI FIII CONSTRUCT SRL-D▲ 4 | Sat Nimigea de Jos, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | 74,5 %▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 256,2 K RON | |
| 73 | 73.A-CRIS INSTAL WATER S.R.L.▲ 8 | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 74,5 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 80,8 K RON | |
| 74 | 74.GREEN MOUSE SRL▼ 59 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 74,5 %▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 1,5 K RON | |
| 75 | 75.COFRADORES VIO SRL▲ 86 | Sat Nepos, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 74,5 %▲ 63,8 % | ▲ 63,8 % | 215,6 K RON | |
| 76 | 76.THE SIS CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 74,5 %— | — | — | 393,3 K RON |
| 77 | 77.PRES VAS CONSTRUCT SRL▼ 36 | Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistriţa-Năsăud | 74,2 %▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 457,6 K RON | |
| 78 | 78.MONUFLORYNEL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Ocniţa, Comuna Teaca, Bistriţa-Năsăud | 73,5 %— | — | — | 32,9 K RON |
| 79 | 79.BUDURLEAN CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Agrişu de Sus, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | 73,3 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 355,1 K RON | |
| 80 | 80.AFL DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 51 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 73,1 %▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 497,7 K RON | |
| 81 | 81.GEVOLT BLUE LINE S.R.L.nou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 72,5 %— | — | — | 544,8 K RON |
| 82 | 82.ARCSIM PLUS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 72,3 %— | — | — | 216,9 K RON |
| 83 | 83.DEFISEANA CONSTRUCT SRLnou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 72 %— | — | — | 618,3 K RON |
| 84 | 84.C.A.Z. LARIONESI ALEXANDRU S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 71,5 %— | — | — | 110,9 K RON |
| 85 | 85.BUIA CONSTRUCTII SRL▲ 96 | Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 71,5 %▲ 88,7 % | ▲ 88,7 % | 926,5 K RON | |
| 86 | 86.CONICUFLORSTRUCT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 71,5 %— | — | — | 403,8 K RON |
| 87 | 87.MIH GRAND CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 70,8 %— | — | — | 164,7 K RON |
| 88 | 88.SIVA PRODCOM SRL▲ 267 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 70,2 %▲ 578,1 % | ▲ 578,1 % | 190,6 K RON | |
| 89 | 89.MEDITATOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Rusu Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 70 %— | — | — | 21,2 K RON |
| 90 | 90.NEW ARTIZAN TOTAL SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 69,3 %— | — | 9,8 K RON | |
| 91 | 91.BORGOVAN CONSTRUCT SRL▲ 391 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 69,2 %▲ 4.455,3 % | ▲ 4.455,3 % | 151,6 K RON | |
| 92 | 92.DIAMELF SRL▲ 105 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 69,1 %▲ 100,8 % | ▲ 100,8 % | 74,7 K RON | |
| 93 | 93.CASA SKAL SRL▲ 23 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 69,1 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 94 | 94.CELTA BLUID B.G. SRL-D▲ 24 | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 68,5 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 224,1 K RON | |
| 95 | 95.AVRAMII SWEET SRL▲ 286 | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 68,3 %▲ 810,1 % | ▲ 810,1 % | 153,7 K RON | |
| 96 | 96.CLIMAT CONSTRUCT SRL▲ 131 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 68,1 %▲ 142,3 % | ▲ 142,3 % | 81,1 K RON | |
| 97 | 97.AMIMOND IMMOBILE SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 67,5 %▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 679,7 K RON | |
| 98 | 98.MAR-TONE NEW CONSTRUCT S.R.L.-D.nou | Sat Strugureni, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | 67,3 %— | — | — | 55 K RON |
| 99 | 99.ADY IONIS IMOBIL S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 67,1 %— | — | — | 51 K RON |
| 100 | 100.ARTA CONSTRUCT BBC SRL▲ 594 | Sat Galaţii Bistriţei, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 66,5 %— | — | 3,5 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Bistrița-Năsăud
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
714 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
369 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
116 firme · 227,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
102 firme · 147,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
114 firme · 113,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 55,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
26 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
49 firme · 53,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
28 firme · 44 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
37 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 13 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
12 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 943,6 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 571,7 K RON