Top 100 firme — Construcții, Bistrița-Năsăud după scădere cifră de afaceri în 2025
451 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează -269,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este -477,4 K RON, iar liderul atinge -42,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Scădere CA | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TRANSILVANIA GRAND CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -42,2 mil. RON▼ 51 % | ▼ 51 % | 8,8 mil. RON | |
| 2 | 2.DACIA ASPHALT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -27,6 mil. RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 3 | 3.RECORD SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -22,1 mil. RON▼ 54,3 % | ▼ 54,3 % | 731 K RON | |
| 4 | 4.CONSTRUCT PEROM SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -15,8 mil. RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 365,5 K RON | |
| 5 | 5.TRANS-SIMY SRLnou | Sat Jelna, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | -13,3 mil. RON▼ 45,7 % | ▼ 45,7 % | 107,2 K RON | |
| 6 | 6.BAS GLOBAL TECHNOLOGY S.R.L.nou | Sat Nepos, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | -12,2 mil. RON▼ 91 % | ▼ 91 % | 49,3 K RON | |
| 7 | 7.CAMPEADOR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -11 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 2,6 mil. RON | |
| 8 | 8.TDA AUTENTIC DECOR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -9,5 mil. RON▼ 55,4 % | ▼ 55,4 % | 362,2 K RON | |
| 9 | 9.PERFEKT STRUKTUR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -7,8 mil. RON▼ 40,3 % | ▼ 40,3 % | 53 K RON | |
| 10 | 10.FORTUNA CONFORT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -3,5 mil. RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 300,4 K RON | |
| 11 | 11.GIRONIC STAR COM SRLnou | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | -3,3 mil. RON▼ 30,7 % | ▼ 30,7 % | 99,4 K RON | |
| 12 | 12.CRIDAR CONS SRL▼ 2 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -3 mil. RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 164,9 K RON | |
| 13 | 13.INFRAX SRLnou | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | -2,8 mil. RON▼ 67 % | ▼ 67 % | 101 K RON | |
| 14 | 14.DAMON CONINSTAL SRL▲ 29 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,7 mil. RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | -167,6 K RON | |
| 15 | 15.CMP VIZUAL COM S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,5 mil. RON▼ 85 % | ▼ 85 % | 2,1 K RON | |
| 16 | 16.GIS BOUW S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,5 mil. RON▼ 89,1 % | ▼ 89,1 % | -124,2 K RON | |
| 17 | 17.CSD ECO TRADE S.R.L.nou | Sat Mogoşeni, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | -2,4 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 18 | 18.MM & CLASS REZIDENT S.R.L.▲ 404 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,4 mil. RON▼ 97,1 % | ▼ 97,1 % | 605 RON | |
| 19 | 19.ROLPROJECT S.R.L.▲ 178 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2,2 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -98,6 K RON | |
| 20 | 20.CCM PAVAJE S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Spermezeu, Bistriţa-Năsăud | -2,2 mil. RON▼ 46,5 % | ▼ 46,5 % | -629 RON | |
| 21 | 21.IONES-SACIS-SERV SRLnou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -2,1 mil. RON▼ 60,5 % | ▼ 60,5 % | 24,8 K RON | |
| 22 | 22.TRAKSA TEKNIC RED S.R.L.nou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -2 mil. RON▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 383 K RON | |
| 23 | 23.CLAUDIA FATADE S.R.L.▲ 37 | Sat Corvineşti, Comuna Matei, Bistriţa-Năsăud | -2 mil. RON▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | -183,3 K RON | |
| 24 | 24.FLO ART LUXURY SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -2 mil. RON▼ 73,2 % | ▼ 73,2 % | 21,5 K RON | |
| 25 | 25.BLUE NOVA SOLUTIONS S.R.L.▲ 101 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,9 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -65,3 K RON | |
| 26 | 26.PUGNAFLOR CONSTRUCT SRLnou | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu Mic, Bistriţa-Năsăud | -1,7 mil. RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 207 K RON | |
| 27 | 27.TOMOROGA CONSTRUCT SRL▼ 5 | Sat Tureac, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -1,7 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 5,8 mil. RON | |
| 28 | 28.TOURRE INTERIM SRLnou | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | -1,6 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 498,3 K RON | |
| 29 | 29.DELIA ALEX IOANA CONSTRUCT SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -1,6 mil. RON▼ 56,7 % | ▼ 56,7 % | 24,4 K RON | |
| 30 | 30.BUGA TEAM ATS S.R.L.nou | Loc. Cormaia, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -1,6 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 87,8 K RON | |
| 31 | 31.MMF CLASS EXPERT CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,5 mil. RON▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 15,2 K RON | |
| 32 | 32.COS CONSRAR S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | -1,5 mil. RON▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | 9,1 K RON | |
| 33 | 33.SERV-LINE SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,5 mil. RON▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 76,5 K RON | |
| 34 | 34.FLAELY GRUP SRLnou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,4 mil. RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,7 mil. RON | |
| 35 | 35.DEAVAS CRIS CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,3 mil. RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 366,9 K RON | |
| 36 | 36.EUROKAMA S.R.L.nou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -1,3 mil. RON▼ 75,4 % | ▼ 75,4 % | 139,8 K RON | |
| 37 | 37.INSTAL CONSTRUCTNORD SRLnou | Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistriţa-Năsăud | -1,3 mil. RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 52,7 K RON | |
| 38 | 38.ELMI DECOR CONSTRUCT S.R.L.▲ 33 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 95,8 % | ▼ 95,8 % | -17 K RON | |
| 39 | 39.RIVER PARK S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 3,1 mil. RON | |
| 40 | 40.ALICANTE SRLnou | Sat Mintiu, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 180,8 K RON | |
| 41 | 41.IMOBIL DAN CONSTRUCTII S.R.L.nou | Sat Susenii Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 72,9 % | ▼ 72,9 % | -114,2 K RON | |
| 42 | 42.DARABAN CONSTRUCT PATRU SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | -188,9 K RON | |
| 43 | 43.TAVY DIGGING S.R.L.nou | Sat Sant, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | -1,2 mil. RON▼ 57 % | ▼ 57 % | 6,3 K RON | |
| 44 | 44.ONE BUILDING BSM S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,1 mil. RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -670 RON | |
| 45 | 45.AMALFI START CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1,1 mil. RON▼ 79,2 % | ▼ 79,2 % | 13 K RON | |
| 46 | 46.AGROCONSTRUCT ALX S.R.L.nou | Sat Sant, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | -1,1 mil. RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 111,9 K RON | |
| 47 | 47.SOIMUL BIRGAULUI SRLnou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -1,1 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 774,2 K RON | |
| 48 | 48.GSV PLANKO SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -1 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 762,9 K RON | |
| 49 | 49.VEO ELECTRIC S.R.L.▼ 2 | Sat Ilisua, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | -1 mil. RON▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | 125,5 K RON | |
| 50 | 50.IDEAL BRICIU S.R.L.nou | Sat Sieu-Magherus, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | -1 mil. RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 306,1 K RON | |
| 51 | 51.INTERNATIONAL BAU CONNECT S.R.L.▲ 402 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -993,9 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 471,3 K RON | |
| 52 | 52.ALPINBIST CONSTRUCT S.R.L.▲ 93 | Sat Strugureni, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | -986 K RON▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | -758,8 K RON | |
| 53 | 53.TEIDE-STAR SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -979,5 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -49,3 K RON | |
| 54 | 54.TERA ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.▲ 102 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -975,7 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 613,6 K RON | |
| 55 | 55.CELSIE EXCELENT SRL▲ 54 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -971,5 K RON▼ 98 % | ▼ 98 % | -359 K RON | |
| 56 | 56.FABRICA DE CASE B-N S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -950,9 K RON▼ 85 % | ▼ 85 % | 116,9 K RON | |
| 57 | 57.GVG LUTU GRUP S.R.L.nou | Sat Zagra, Comuna Zagra, Bistriţa-Năsăud | -918,5 K RON▼ 51,4 % | ▼ 51,4 % | 6,9 K RON | |
| 58 | 58.PET INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 141 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -905,2 K RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 63,4 K RON | |
| 59 | 59.MDF INTERNATIONAL WINDOW S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -901,4 K RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 60 | 60.NOVACLASS COMPACT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -862,1 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 502,3 K RON | |
| 61 | 61.DOMOBUILD SRL▲ 419 | Sat Mijlocenii Bârgăului, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -847,6 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | -38,7 K RON | |
| 62 | 62.LAGUNA AIRBUS INSTAL SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -846,3 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 63,4 K RON | |
| 63 | 63.CONSTRUCTORUL HORIACON S.R.L.nou | Sat Ilva Mică, Comuna Ilva Mică, Bistriţa-Năsăud | -831,9 K RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 3,4 K RON | |
| 64 | 64.FABRICA DE PARDOSELI SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -821,6 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 264,8 K RON | |
| 65 | 65.CONDIV & ALM SRLnou | Sat Negrileşti, Comuna Negrileşti, Bistriţa-Năsăud | -810,8 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | -1,2 mil. RON | |
| 66 | 66.SIC ORION SRLnou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -809,5 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 91 K RON | |
| 67 | 67.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SAnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -791,6 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 1 mil. RON | |
| 68 | 68.TCS DRILLING GRUP S.R.L.▼ 40 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -780,2 K RON▼ 71,6 % | ▼ 71,6 % | -341,4 K RON | |
| 69 | 69.NEDAR CONSTRUCT SRLnou | Sat Ciceu-Giurgeşti, Comuna Ciceu-Giurgeşti, Bistriţa-Năsăud | -773,9 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 637,2 K RON | |
| 70 | 70.MIH GRAND CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -750,7 K RON▼ 66,2 % | ▼ 66,2 % | -86,8 K RON | |
| 71 | 71.NAETRUC ALCON SRLnou | Sat Chetiu, Comuna Chiochis, Bistriţa-Năsăud | -737,2 K RON▼ 67,2 % | ▼ 67,2 % | 3,1 K RON | |
| 72 | 72.BRUMALIREB CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Rebra, Comuna Rebra, Bistriţa-Năsăud | -721,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -72,9 K RON | |
| 73 | 73.EMIDAV BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -716,8 K RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 5,6 K RON | |
| 74 | 74.BUIA CONSTRUCTII SRL▲ 29 | Sat Măgura Ilvei, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | -709,8 K RON▼ 84,5 % | ▼ 84,5 % | -253,2 K RON | |
| 75 | 75.TDS GRAND CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -705,3 K RON▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 71 K RON | |
| 76 | 76.CAAM IDEAL BUILDING S.R.L.nou | Sat Stramba, Comuna Josenii Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -686,2 K RON▼ 97,9 % | ▼ 97,9 % | -291,8 K RON | |
| 77 | 77.SRB-CONSTRUCT BN S.R.L.▲ 423 | Sat Nuseni, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | -681,1 K RON▼ 39,8 % | ▼ 39,8 % | 51,1 K RON | |
| 78 | 78.SDR IOAN CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | -672,8 K RON▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | -242,8 K RON | |
| 79 | 79.CARPATYA NEWIS SRL▲ 26 | Sat Parva, Comuna Parva, Bistriţa-Năsăud | -642,7 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 143,9 K RON | |
| 80 | 80.SAMI TOADER PROCONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Cormaia, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -630,7 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -393,9 K RON | |
| 81 | 81.CRISTOFLOR CONSTRUCT SRLnou | Sat Nimigea de Sus, Comuna Nimigea, Bistriţa-Năsăud | -627,2 K RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 5,2 K RON | |
| 82 | 82.TROTE GRUP CONSTRUCT SRLnou | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -626,8 K RON▼ 52,3 % | ▼ 52,3 % | 54,2 K RON | |
| 83 | 83.G DRILLING S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -620,4 K RON▼ 98,6 % | ▼ 98,6 % | -189,7 K RON | |
| 84 | 84.EXPRESS DRUM PROCONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | -607,9 K RON▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | 24,7 K RON | |
| 85 | 85.MEGA EXCAVATION S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -598,7 K RON▼ 61 % | ▼ 61 % | 144,6 K RON | |
| 86 | 86.ALS SCAVI UTILITIES SRLnou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | -594,3 K RON▼ 47,1 % | ▼ 47,1 % | 40,9 K RON | |
| 87 | 87.MOȚOC REZIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -591,8 K RON▼ 49 % | ▼ 49 % | 18,8 K RON | |
| 88 | 88.PAVA RAF SRLnou | Sat Măluţ, Comuna Braniştea, Bistriţa-Năsăud | -586,5 K RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | -211,7 K RON | |
| 89 | 89.MYHLAND GOLD S.R.L.nou | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -549,4 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 262,5 K RON | |
| 90 | 90.SEVERBASTIAN SRLnou | Sat Ilva Mare, Comuna Ilva Mare, Bistriţa-Năsăud | -542,9 K RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 268,8 K RON | |
| 91 | 91.PAVAJE BIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Arsiţa, Comuna Măgura Ilvei, Bistriţa-Năsăud | -536,5 K RON▼ 71,2 % | ▼ 71,2 % | 42,2 K RON | |
| 92 | 92.DGSV DAN IMOBILIAR CONSTRUCT SRL▼ 16 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | -535,9 K RON▼ 79,5 % | ▼ 79,5 % | 836 RON | |
| 93 | 93.NEMESIS WORKS SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -517,8 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 161,9 K RON | |
| 94 | 94.REGLAJ PVC S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -503 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -35 K RON | |
| 95 | 95.LOAD-DAV TRANS S.R.L.▼ 78 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | -501,6 K RON▼ 86,8 % | ▼ 86,8 % | 13,4 K RON | |
| 96 | 96.DAN DECOR SYSTEMS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | -496,9 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -55,4 K RON | |
| 97 | 97.ITALRO ROSARIO & ADRIAN SRLnou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -489,2 K RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | 832 RON | |
| 98 | 98.BAUER CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | -488,5 K RON▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | -24,7 K RON | |
| 99 | 99.AQUA GAS PAULO S.R.L.▲ 256 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | -486,6 K RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 29,6 K RON | |
| 100 | 100.GEMELLE M & N S.R.L.nou | Sat Sieu-Odorhei, Comuna Sieu-Odorhei, Bistriţa-Năsăud | -477,4 K RON▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | -142,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Bistrița-Năsăud
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
714 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
369 firme · 1,5 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
54 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
116 firme · 227,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
102 firme · 147,9 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
114 firme · 113,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 55,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
26 firme · 53,7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
49 firme · 53,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
28 firme · 44 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
37 firme · 27,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 15,7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 13 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
12 firme · 8,6 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
15 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
6 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 4,1 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 943,6 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 571,7 K RON