Top 100 firme — Activități profesionale, Bistrița-Năsăud după marjă netă în 2022
757 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 86,2 %, iar liderul atinge 5.279,9 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALPHA VM MANAGEMENT S.R.L.= | Sat Lechinţa, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 5.279,9 %▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 939,8 K RON | |
| 2 | 2.FABRICA DE PROTEINE S.R.L.▲ 614 | Sat Sieu-Magherus, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 232,6 %— | — | 668,8 K RON | |
| 3 | 3.MARILUC PREST SRL▲ 620 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 184,5 %— | — | 39,8 K RON | |
| 4 | 4.TOPOTERESTRU S.R.L.▲ 261 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 179,4 %▲ 249,9 % | ▲ 249,9 % | 64,6 K RON | |
| 5 | 5.TEODOR MEDVET SRL▲ 63 | Sat Chiuza, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 165,6 %▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 70,9 K RON | |
| 6 | 6.HOBBY MED VET SRL▲ 122 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 159,2 %▲ 99,6 % | ▲ 99,6 % | 111,5 K RON | |
| 7 | 7.FLORE CHEMIE SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 158,6 %▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | 18,2 K RON | |
| 8 | 8.INFO MEDIA DISTRIBUTION SRL▲ 572 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 115,8 %— | — | 28,3 K RON | |
| 9 | 9.SERVICII VETERINARE SBIRCEA SRL▲ 442 | Sat Susenii Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 114,2 %▲ 595,1 % | ▲ 595,1 % | 180,5 K RON | |
| 10 | 10.SPORTVITA JUNIOR SRL▲ 64 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 113,8 %▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 59 K RON | |
| 11 | 11.SABB REMVET S.R.L.nou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 109,3 %— | — | 284 K RON | |
| 12 | 12.313 IMAGE REVOLUTION SRL▲ 515 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 108,2 %▲ 3.819,6 % | ▲ 3.819,6 % | 52,3 K RON | |
| 13 | 13.ANIVETOSAN SRL▲ 137 | Sat Lunca Ilvei, Comuna Lunca Ilvei, Bistriţa-Năsăud | 102,8 %▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 60,4 K RON | |
| 14 | 14.BORGO TOP S.R.L.▲ 474 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 101,1 %▲ 899,5 % | ▲ 899,5 % | 176,8 K RON | |
| 15 | 15.CREATIVE AUTOSOFT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97,5 %— | — | 125,4 K RON | |
| 16 | 16.MARIART MEDIA CREATION S.R.L.▲ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97,4 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 37,9 K RON | |
| 17 | 17.DOADVERTS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97,1 %— | — | — | 3,1 K RON |
| 18 | 18.NEW VERTICAL EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | 80,9 K RON | |
| 19 | 19.MOLINPET CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %0,0% | 0,0% | 388 RON | |
| 20 | 20.RUS FRAME SNAPSHOT S.R.L.nou | Sat Bistriţa Bârgăului, Comuna Bistriţa Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 97 %— | — | — | 2,9 K RON |
| 21 | 21.BEST FINANCE MANAGEMENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 172,5 K RON | |
| 22 | 22.EV SET-MAR S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,9 %— | — | — | 35,9 K RON |
| 23 | 23.PRO GAMING C0NSULTING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,9 %— | — | — | 77,5 K RON |
| 24 | 24.PLANIFICAT CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,7 %— | — | — | 98,9 K RON |
| 25 | 25.OLBIA MEDIA ADVERTISING S.R.L.▲ 7 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 96,7 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 37,8 K RON | |
| 26 | 26.DELFIN METALURG SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,7 %▼ 0 % | ▼ 0 % | 90,3 K RON | |
| 27 | 27.UNGROCON S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,6 %— | — | — | 48,9 K RON |
| 28 | 28.PHOTOMOMENTSTORY S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 96,6 %— | — | — | 39,5 K RON |
| 29 | 29.CARDIOVET CONSULT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96,5 %▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 202,1 K RON | |
| 30 | 30.WOOD CONTRUSS S.R.L.▲ 11 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 96,5 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 134,9 K RON | |
| 31 | 31.BIROU DRGSS S.R.L.▼ 14 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 96,5 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 6,8 K RON | |
| 32 | 32.SARMAS WLT S.R.L.▲ 19 | Sat Runcu Salvei, Comuna Runcu Salvei, Bistriţa-Năsăud | 96,3 %▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 60,3 K RON | |
| 33 | 33.BUSINESS FORM CONS SRL▲ 66 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 96,3 %▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 17,3 K RON | |
| 34 | 34.CHAOS ORDER MOUNTING S.R.L.▲ 6 | Sat Galaţii Bistriţei, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 96,2 %▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 53,4 K RON | |
| 35 | 35.FAURINSPECT S.R.L.= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 96 %▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 204,2 K RON | |
| 36 | 36.ATELIER CONTUR S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,9 %— | — | — | 22,6 K RON |
| 37 | 37.SOREVA ALTHAEA S.R.L.▲ 68 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 95,5 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 24,6 K RON | |
| 38 | 38.PLANEX LINE S.R.L.nou | Sat Feldru, Comuna Feldru, Bistriţa-Năsăud | 95,3 %— | — | — | 31,2 K RON |
| 39 | 39.EXPERT VNC S.R.L.▼ 19 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 95,2 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 64,7 K RON | |
| 40 | 40.ACQUA AZZURA SRL▼ 6 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 94,9 %▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 30,8 K RON | |
| 41 | 41.PROIECTARE SI ASISTENTA IN CONSTRUCTII S.R.L.▲ 118 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,6 %▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 80,3 K RON | |
| 42 | 42.ONLINE WAY SPARK S.R.L.▲ 120 | Sat Maieru, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 94,6 %▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 47,6 K RON | |
| 43 | 43.DIGITAL ART DBA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,6 %▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 139,6 K RON | |
| 44 | 44.SILMAN SRL▼ 42 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 94,4 %▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 86,9 K RON | |
| 45 | 45.SIRE INDUSTRIAL SRL▲ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,3 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 910,7 K RON | |
| 46 | 46.CASA DE CONSULTANTA DARIMAR SRL▲ 78 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,3 %▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 632 K RON | |
| 47 | 47.BIG DESIGN TM S.R.L.▲ 96 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 94,1 %▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 94,3 K RON | |
| 48 | 48.TRUGAL EXPERT S.R.L.▲ 607 | Sat Crainimat, Comuna Sieu-Magherus, Bistriţa-Năsăud | 94 %— | — | 44 K RON | |
| 49 | 49.TIDAYRO EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 93,9 %— | — | 39 K RON | |
| 50 | 50.OMNIVET SRL▼ 39 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 93,7 %▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 79,2 K RON | |
| 51 | 51.CLEAN FOREST COZO S.R.L.nou | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 93,6 %— | — | — | 8,4 K RON |
| 52 | 52.SABO INFO-CONSULT SRL▼ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,9 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 11,8 K RON | |
| 53 | 53.DECO BY VALENTINA CONON S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,6 %— | — | — | 14,4 K RON |
| 54 | 54.LNL TEAM EXPERT S.R.L.nou | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,6 %— | — | — | 32,7 K RON |
| 55 | 55.A & D ACCOUNTING SRL▲ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,6 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 276,9 K RON | |
| 56 | 56.AUDITORS MANAGEMENT PROIECT SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,4 %— | — | 39,7 K RON | |
| 57 | 57.SZTANKOV CONSULT MANAGEMENT SRL▼ 30 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,3 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 189,1 K RON | |
| 58 | 58.FL VIBE HUB S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 92,2 %— | — | — | 2,4 K RON |
| 59 | 59.ASTERO GLOBAL LOGISTICS S.R.L.nou | Sat Chirales, Comuna Lechinţa, Bistriţa-Năsăud | 92,2 %— | — | — | 52,1 K RON |
| 60 | 60.DRUMMAR CONSTRUCTION S.R.L.▼ 16 | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 92,2 %▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 149,3 K RON | |
| 61 | 61.PETRI PTR S.R.L.▲ 145 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,8 %▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 71,7 K RON | |
| 62 | 62.VOICHITA CONTEXPERT S.R.L.▼ 4 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 91,7 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 35,1 K RON | |
| 63 | 63.IR TEST INSPECT SRL▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,6 %▲ 3 % | ▲ 3 % | 137,7 K RON | |
| 64 | 64.NICOMAR NUTRI S.R.L.▼ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,3 %▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 55,2 K RON | |
| 65 | 65.SMS AUDITEX S.R.L.▲ 58 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,2 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 107,7 K RON | |
| 66 | 66.YRY OPTIM BUSINESS CONSULTING S.R.L.▼ 51 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91,2 %▼ 6 % | ▼ 6 % | 10,7 K RON | |
| 67 | 67.SMALL ANIMAL VET S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,7 %— | — | — | 84,2 K RON |
| 68 | 68.MASTERCLASS FINEXPERT S.R.L.▲ 316 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,6 %▲ 225,8 % | ▲ 225,8 % | 237,3 K RON | |
| 69 | 69.DARE TO GROW TRAINING S.R.L.▲ 207 | Sat Sintereag, Comuna Sintereag, Bistriţa-Năsăud | 90,5 %▲ 84,5 % | ▲ 84,5 % | 168,7 K RON | |
| 70 | 70.ALEANDRE CONSULTING S.R.L.nou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,5 %— | — | — | 4,6 K RON |
| 71 | 71.NOSA CREATIV DESIGN S.R.L.▲ 571 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,4 %— | — | 61,4 K RON | |
| 72 | 72.OCTOGON CONSULTANTA & SECURITATE SRL▼ 26 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,4 %▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 74 K RON | |
| 73 | 73.TRANSILVANIA BIZ S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,3 %— | — | 47,3 K RON | |
| 74 | 74.MIR-A PLAN S.R.L.nou | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 90,2 %— | — | — | 6 K RON |
| 75 | 75.BALANTA-RB-CONT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,2 %— | — | — | 41,9 K RON |
| 76 | 76.PIXVILLA S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 90,1 %▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 39,7 K RON | |
| 77 | 77.CONSZALO S.R.L.▼ 46 | Sat Cireşoaia, Comuna Braniştea, Bistriţa-Năsăud | 89,5 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 251,1 K RON | |
| 78 | 78.GREENHEAD CONSULTING S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,4 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 267,1 K RON | |
| 79 | 79.VIDAM FELLEG S.R.L.▼ 55 | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 89,3 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 447,2 K RON | |
| 80 | 80.EXCLUSIVE MEDIA EVENTS SRL▲ 36 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 89,2 %▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 8,1 K RON | |
| 81 | 81.EVENTISHOW SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,8 %— | — | 653 RON | |
| 82 | 82.TIMART PROIECT S.R.L.▼ 61 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,8 %▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 59,5 K RON | |
| 83 | 83.META INSPIRE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,7 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 49,6 K RON | |
| 84 | 84.DUNCA EXPERT RAM S.R.L.▲ 48 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,6 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 131,1 K RON | |
| 85 | 85.RURAL BUSINES PROIECT SRL▲ 61 | Sat Beudiu, Comuna Nuseni, Bistriţa-Năsăud | 88,1 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 116,8 K RON | |
| 86 | 86.PROIECT EXPERTCON PROD SRL▲ 9 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 88,1 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 43,7 K RON | |
| 87 | 87.AOM BIS CONSULTING S.R.L.▲ 28 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88 %▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 86,9 K RON | |
| 88 | 88.RIMCAD ENGINEERING S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88 %— | — | — | 7,1 K RON |
| 89 | 89.STANCIU SILV CONSULT SRL▼ 35 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,9 %▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 311,6 K RON | |
| 90 | 90.M.A.C. HOUSE PROJECT S.R.L.nou | Sat Viile Tecii, Comuna Teaca, Bistriţa-Năsăud | 87,9 %— | — | — | 4,2 K RON |
| 91 | 91.BISTRIPIGS MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Rebrisoara, Comuna Rebrisoara, Bistriţa-Năsăud | 87,9 %— | — | 359,4 K RON | |
| 92 | 92.CRISTI PERFECTCAD SRL▼ 21 | Sat Rodna, Comuna Rodna, Bistriţa-Năsăud | 87,3 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 113,5 K RON | |
| 93 | 93.INTERCONTA DATA SERV S.R.L.▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,3 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 172,7 K RON | |
| 94 | 94.ELECTROPLAST INVESTMENT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,2 %▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 233,2 K RON | |
| 95 | 95.PSSM CUANTO SRL▲ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,1 %▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 108,6 K RON | |
| 96 | 96.LG CONTAUDITEX SRL▼ 15 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 87,1 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 929,9 K RON | |
| 97 | 97.VOID DIGITAL S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,9 %— | — | — | 5,7 K RON |
| 98 | 98.ADSTYLIST S.R.L.nou | Sat Dumitra, Comuna Dumitra, Bistriţa-Năsăud | 86,8 %— | — | — | 48,4 K RON |
| 99 | 99.AA/STUDIOCON S.R.L.▼ 73 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 86,8 %▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 68,8 K RON | |
| 100 | 100.ART RESIDENCE TRANSILVANIA S.R.L.▲ 131 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86,2 %▲ 50 % | ▲ 50 % | 651,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Bistrița-Năsăud
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
215 firme · 134,4 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
104 firme · 39,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
128 firme · 32,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
72 firme · 27 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
116 firme · 26,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
15 firme · 23 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 22,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
63 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
45 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
30 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
8 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
56 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
51 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 835,3 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 701,9 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
9 firme · 692,8 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 399,7 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
9 firme · 349,5 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 267,8 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 248,1 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 219,7 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 217,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 165,2 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
3 firme · 87,6 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 61,2 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
1 firme · 0 RON