Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Bihor după marjă netă în 2023
167 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 8,1 %, iar liderul atinge 99 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MEDITAR S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 99 %— | — | — | 5,3 K RON |
| 2 | 2.PSIHOMEDICAL SRL▲ 55 | Municipiul Oradea, Bihor | 96,7 %▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 492,9 K RON | |
| 3 | 3.DENTAVIS RADIOLOGIE S.R.L.▲ 88 | Municipiul Oradea, Bihor | 93 %▲ 817,9 % | ▲ 817,9 % | 67,4 K RON | |
| 4 | 4.MEDICAL NIADERA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 84,9 %▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 246 K RON | |
| 5 | 5.EXPERTGYN SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 84,8 %▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 727,7 K RON | |
| 6 | 6.MERAPE ACUPUNCT MED S.R.L.nou | Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor | 79,1 %— | — | — | 201,4 K RON |
| 7 | 7.EFRATAMED S.R.L.nou | Sat Auşeu, Comuna Auşeu, Bihor | 78,8 %— | — | — | 22,4 K RON |
| 8 | 8.ORTOMAR DUO S.R.L.= | Municipiul Oradea, Bihor | 75,1 %▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 107,7 K RON | |
| 9 | 9.LUNCFAM FUTURE MED S.R.L.nou | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 74,9 %— | — | — | 53,9 K RON |
| 10 | 10.CENTRUL HOLISTIC NATUROPAT NATURAL CLINICA S.R.L.▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 73,7 %▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 7,8 K RON | |
| 11 | 11.DARIARAD SRL▲ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 73,2 %▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 408,7 K RON | |
| 12 | 12.MEDIPHYS GHIŢ S.R.L.▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 72,7 %▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 86,7 K RON | |
| 13 | 13.IACOBINAZAU MED S.R.L.▲ 18 | Municipiul Oradea, Bihor | 69,2 %▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 235,3 K RON | |
| 14 | 14.FIZIO SISTEMA S.R.L.▲ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 67,9 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 89,1 K RON | |
| 15 | 15.IMADIAMED S.R.L.▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 66,5 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 78,6 K RON | |
| 16 | 16.CABINET DE PSIHOLOGIE POPOVICIU PATRICIA S.R.L.▲ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 65,8 %▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 195,1 K RON | |
| 17 | 17.TIMEAMEDICA S.R.L.▲ 20 | Municipiul Oradea, Bihor | 64,1 %▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 157,1 K RON | |
| 18 | 18.ECHO GIN MED SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 63,6 %▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 166,7 K RON | |
| 19 | 19.KERSZMED SRLnou | Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor | 63,1 %— | — | 139,7 K RON | |
| 20 | 20.DENIOTOC MED S.R.L.▼ 18 | Sat Lunca, Comuna Lunca, Bihor | 61,2 %▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 33,3 K RON | |
| 21 | 21.CAMELIA16FIT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Salonta, Bihor | 59,7 %▼ 35,5 % | ▼ 35,5 % | 60,3 K RON | |
| 22 | 22.SENTIGIOIA S.R.L.nou | Sat Borod, Comuna Borod, Bihor | 59,6 %— | — | — | 18,7 K RON |
| 23 | 23.MEDICAL IMPEX SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 59,1 %— | — | 1,9 K RON | |
| 24 | 24.LISA MEDICAL IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 58,2 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 546,6 K RON | |
| 25 | 25.PHYSIO BALANCE SRL▲ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 57,7 %▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 257,9 K RON | |
| 26 | 26.VOXLAB SRL▼ 25 | Municipiul Oradea, Bihor | 53,3 %▼ 45,2 % | ▼ 45,2 % | 52,2 K RON | |
| 27 | 27.BECHTOLD SRL▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 52,6 %▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 63,2 K RON | |
| 28 | 28.PSIHOCOGNIS S.R.L.▼ 15 | Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor | 52,5 %▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 60,3 K RON | |
| 29 | 29.GYNLIFE MEDICAL IMPEX SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 52,4 %▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 533,3 K RON | |
| 30 | 30.MALAGNAT SRL▲ 16 | Municipiul Oradea, Bihor | 51,6 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 78,2 K RON | |
| 31 | 31.TMG MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 51,3 %— | — | 191,3 K RON | |
| 32 | 32.TELERADIX S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 50,9 %— | — | — | 12,4 K RON |
| 33 | 33.RADIDENTA SRL▲ 35 | Municipiul Oradea, Bihor | 50,1 %▲ 90 % | ▲ 90 % | 128,3 K RON | |
| 34 | 34.DENTAL CORECT SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 49,9 %▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 35 | 35.SUN THERAPY MEDCENTER SRL▼ 20 | Municipiul Oradea, Bihor | 49,8 %▼ 39,4 % | ▼ 39,4 % | 12,2 K RON | |
| 36 | 36.MEDLINE SERVICII MEDICALE SRLnou | Sat Hidişelu de Jos, Comuna Hidişelu de Sus, Bihor | 47,1 %— | — | 57,9 K RON | |
| 37 | 37.RAD FIZ MED CONSULT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 46,7 %▼ 41,3 % | ▼ 41,3 % | 53,5 K RON | |
| 38 | 38.MEDANA LABORATORY SRL▲ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 45,6 %▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 230,2 K RON | |
| 39 | 39.RAIERAKAI SRL▲ 22 | Sat Biharia, Comuna Biharia, Bihor | 45,1 %▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 39,5 K RON | |
| 40 | 40.EFFETTO S.R.L.▲ 10 | Sat Măgura, Comuna Pietroasa, Bihor | 44,6 %▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 36,2 K RON | |
| 41 | 41.NUTRI CONSULT BEST S.R.L.▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 43,7 %▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 28,6 K RON | |
| 42 | 42.CARDAMON SRL▲ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 43,6 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 289,2 K RON | |
| 43 | 43.NUTRIMORE S.R.L.▼ 13 | Municipiul Marghita, Bihor | 43,1 %▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 13,7 K RON | |
| 44 | 44.VITAL MEDGYN SRL▼ 28 | Municipiul Oradea, Bihor | 42,4 %▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 350,2 K RON | |
| 45 | 45.EUCLID IMPEX SRL▼ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 41,4 %▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 421,9 K RON | |
| 46 | 46.SALINA RESPIRO S.R.L.▼ 7 | Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor | 39,5 %▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | 69,3 K RON | |
| 47 | 47.BIOFLOR VESTMEDICAL S.R.L.nou | Sat Gălăşeni, Comuna Măgeşti, Bihor | 38,7 %— | — | — | 66,1 K RON |
| 48 | 48.IASMED RO SRL▲ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 38,5 %▲ 22 % | ▲ 22 % | 1,1 mil. RON | |
| 49 | 49.THAI THERAPY MASSAGE TMC S.R.L.▼ 43 | Municipiul Oradea, Bihor | 38,2 %▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 3,7 K RON | |
| 50 | 50.MORGANA OPTIC SRL▲ 15 | Municipiul Beiuş, Bihor | 36,2 %▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 436,3 K RON | |
| 51 | 51.NUTRI MED CARE S.R.L.▲ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 35,4 %▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 1,6 K RON | |
| 52 | 52.NUTRIȚIE INVEST S.R.L.= | Municipiul Oradea, Bihor | 34,6 %▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 676,6 K RON | |
| 53 | 53.CC&HC MEDICAL NURSE S.R.L.▲ 50 | Sat Cihei, Comuna Sânmartin, Bihor | 34,2 %▲ 679 % | ▲ 679 % | 1,3 K RON | |
| 54 | 54.AUTO DORINA MEDICAL S.R.L.▼ 27 | Municipiul Oradea, Bihor | 34,2 %▼ 46,8 % | ▼ 46,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 55 | 55.TUCAN MED SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 33,1 %— | — | 5,1 K RON | |
| 56 | 56.BENEFICLINE S.R.L.▲ 2 | Sat Borod, Comuna Borod, Bihor | 32 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 30,8 K RON | |
| 57 | 57.ELEVATE NUTRITION S.R.L.▼ 16 | Sat Paleu, Comuna Paleu, Bihor | 31,7 %▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 7,7 K RON | |
| 58 | 58.ECOMED SRL▲ 32 | Municipiul Oradea, Bihor | 31,6 %▲ 189,6 % | ▲ 189,6 % | 12,7 K RON | |
| 59 | 59.NUTRIPAK FIT S.R.L.▼ 37 | Municipiul Oradea, Bihor | 31,4 %▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | 21,8 K RON | |
| 60 | 60.GOKINETIK S.R.L.▲ 32 | Sat Haieu, Comuna Sânmartin, Bihor | 31 %▲ 216,6 % | ▲ 216,6 % | 395,2 K RON | |
| 61 | 61.KINETOZONE SRL▼ 8 | Municipiul Oradea, Bihor | 29,9 %▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 98,2 K RON | |
| 62 | 62.BIO CENTER MEDICAL SRL▲ 18 | Municipiul Oradea, Bihor | 29,4 %▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 208,8 K RON | |
| 63 | 63.BI-KINETICS S.R.L.▲ 30 | Municipiul Oradea, Bihor | 28,9 %▲ 200,4 % | ▲ 200,4 % | 59,8 K RON | |
| 64 | 64.ELEPET SRL▲ 17 | Sat Livada de Bihor, Comuna Nojorid, Bihor | 28,5 %▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 121,8 K RON | |
| 65 | 65.FIZIO STYLE SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 28,2 %▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 159,9 K RON | |
| 66 | 66.KRISKA-TIKA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Salonta, Bihor | 27,8 %▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | 178,7 K RON | |
| 67 | 67.LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL▲ 7 | Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor | 27,8 %▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 672,3 K RON | |
| 68 | 68.NUTRITIO CONCEPT S.R.L.nou | Sat Sântandrei, Comuna Sântandrei, Bihor | 27,3 %— | — | — | 1,7 K RON |
| 69 | 69.ATTEGGIAMENTO S.R.L.▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 27 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 21,6 K RON | |
| 70 | 70.MAGNUM SATVA S.R.L.▼ 23 | Municipiul Oradea, Bihor | 26,8 %▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 17,2 K RON | |
| 71 | 71.DENTAL DIGITAL EXPERT SRL▲ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 26 %▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 80,3 K RON | |
| 72 | 72.KINETICREHAB S.R.L.▼ 8 | Municipiul Beiuş, Bihor | 25,2 %▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 5,7 K RON | |
| 73 | 73.ULTRAFITNESS S.R.L.▼ 37 | Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor | 25,1 %▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 20,4 K RON | |
| 74 | 74.MIHELERDENT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Marghita, Bihor | 24,3 %▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 35 K RON | |
| 75 | 75.AYANETIK S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 24 %— | — | — | 16,2 K RON |
| 76 | 76.NUTRIŢIE DIA G S.R.L.▼ 33 | Municipiul Oradea, Bihor | 22,8 %▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 37,9 K RON | |
| 77 | 77.COLŢUL DE SĂNĂTATE S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 21,3 %— | — | — | 1,5 K RON |
| 78 | 78.MEDICA SPORT LUMIRO SRL▼ 16 | Sat Cordău, Comuna Sânmartin, Bihor | 20,3 %▼ 35,8 % | ▼ 35,8 % | 123,8 K RON | |
| 79 | 79.PRONATAL SRL▲ 36 | Municipiul Oradea, Bihor | 20,3 %— | — | 13,5 K RON | |
| 80 | 80.IOFILADA CONCEPT S.R.L.nou | Sat Nimăieşti, Comuna Curăţele, Bihor | 20,3 %— | — | 5,2 K RON | |
| 81 | 81.TRANSILVANIA IMAGISTICA S.A.▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 19,9 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 82 | 82.MC ELITE THERAPY S.R.L.▲ 6 | Municipiul Beiuş, Bihor | 18,6 %▲ 57,9 % | ▲ 57,9 % | 15,5 K RON | |
| 83 | 83.ONYS TERAPIA S.R.L.▼ 4 | Sat Nojorid, Comuna Nojorid, Bihor | 18,5 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 168,9 K RON | |
| 84 | 84.DR. SLUSAR DAOMED SRL▼ 11 | Municipiul Salonta, Bihor | 18,1 %▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 36 K RON | |
| 85 | 85.ELVIRA MED SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 18,1 %— | — | 9,3 K RON | |
| 86 | 86.LOLLYPOPMED BOD S.R.L.▼ 61 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,1 %▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 7,6 K RON | |
| 87 | 87.EZEKIELMEDRAY S.R.L.▲ 63 | Municipiul Oradea, Bihor | 16,4 %— | — | 37,8 K RON | |
| 88 | 88.OSTEOKINETOMEDICA SRL▲ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,6 %▲ 1.974,7 % | ▲ 1.974,7 % | 28,7 K RON | |
| 89 | 89.CMI DR.BUCIUMAN & FIUL S.R.L.▲ 15 | Sat Leş, Comuna Nojorid, Bihor | 15,5 %▲ 346 % | ▲ 346 % | 23,1 K RON | |
| 90 | 90.SZEDITMED SRL▲ 31 | Municipiul Oradea, Bihor | 13,6 %— | — | 3,1 K RON | |
| 91 | 91.ARTIMED SRL▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 13 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 256,7 K RON | |
| 92 | 92.BIOINVEST SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,7 %▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 93 | 93.ETAMED SRL▲ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,5 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 13,6 K RON | |
| 94 | 94.BIOCLINICA SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 11,4 %▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 2 mil. RON | |
| 95 | 95.MYOPIA CENTER S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 11,1 %— | — | — | 47,9 K RON |
| 96 | 96.CRIOSAUNA COSTICĂ S.R.L.▲ 23 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,8 %— | — | 20,1 K RON | |
| 97 | 97.FIZIO-NIC&V S.R.L.▼ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,8 %▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 3,3 K RON | |
| 98 | 98.DENT AS MED SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,6 %▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 117 K RON | |
| 99 | 99.AQUAMARTIN S.R.L.▼ 48 | Municipiul Oradea, Bihor | 10,1 %▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 24,3 K RON | |
| 100 | 100.DETOX PENTRU TINE S.R.L.▲ 41 | Municipiul Oradea, Bihor | 8,1 %— | — | 6,8 K RON |