COMERCIAL.ro

LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL

Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor
În funcțiuneo verificare luna aceasta

Activitate principală: 8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Înregistrată la 14 aprilie 2011 · 15 ani vechime ·

Date actualizate la

Cifră de afaceri (2025)
3,8 mil. RON▲ 33,1 %
Profit net (2025)
704 K RON▲ 125,7 %
Angajați
13▲ 8,3 %
Capitaluri proprii
704,6 K RON▲ 125,4 %

Cifra de afaceri și profitul — LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,8 mil. lei, profit net de 703.993 lei și 13 angajați. A depus bilanțuri pentru 15 ani (2011–2025). Cifra de afaceri a crescut de la 10.327 lei în 2011 la 3,8 mil. lei în 2025.

Date de contact

Trebuie să fii autentificat pentru a accesa datele de contact.

Contul gratuit include câteva firme deblocate complet în fiecare lună.

Vezi cum arată o firmă deblocată

Despre LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL

LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL are CUI 28352856 și numărul de înregistrare la Registrul Comerțului J5/739/2011. Este o societate cu răspundere limitată înregistrată din 14 aprilie 2011, cu o vechime de 15 ani. Starea actuală: „funcțiune”. Sediul social este în Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor. Activitatea principală este CAEN 8699 – Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a..

Firme cu cifră de afaceri apropiată

CAEN 8699 – Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · bilanț 2025

Întrebări frecvente despre LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL

Care este CUI-ul firmei LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL?

CUI-ul firmei LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL este 28352856. Numărul de înregistrare la Registrul Comerțului este J5/739/2011.

Unde are sediul LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL?

LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL are sediul social în Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor.

Ce activitate are LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL?

Activitatea principală declarată de LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL este CAEN 8699 – Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a..

Ce cifră de afaceri are LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL?

În 2025, LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,8 mil. lei. Profitul net a fost de 703.993 lei.

Câți angajați are LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL?

În 2025, LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL a avut în medie 13 angajați.

Pe ce loc se află LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL în domeniul său?

După cifra de afaceri din 2025, LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL se află pe locul 30 din 800 de firme active cu CAEN 8699 care au depus bilanț, iar în județul Bihor pe locul 1 din 33. Cifra de afaceri mediană în domeniu este de 123.606 lei.

Cât de veche este LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL față de alte firme din domeniu?

LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL are o vechime de 15 ani și este mai veche decât 83,4% dintre cele 800 de firme active cu CAEN 8699 care au depus bilanț pe 2025. Vârsta mediană a firmelor din domeniu este de 5 ani.

Câte firme cu CAEN 8699 înființate în 2011 mai sunt active?

Dintre cele 256 de firme cu CAEN 8699 înființate în 2011 care au depus cel puțin un bilanț, 149 (58,2%) mai sunt active, iar LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL este una dintre ele.

În ce județe activează firmele cu CAEN 8699?

Cele mai multe firme active cu CAEN 8699 sunt în București: 180 din 800 (22,5%). În județul Bihor sunt 33.

Analiză avansată

Creează un cont pentru profilul complet — include câteva firme deblocate în fiecare lună.

Înregistrare

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci