Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Bihor după marjă netă în 2017
115 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -9,5 %, iar liderul atinge 97 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Marjă netă | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ZORITA SRL▲ 18 | Municipiul Oradea, Bihor | 97 %▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 2,3 K RON | |
| 2 | 2.SUN THERAPY MEDCENTER SRL▲ 103 | Municipiul Oradea, Bihor | 97 %— | — | 582 RON | |
| 3 | 3.METBALANCE SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 96,9 %— | — | — | 165,7 K RON |
| 4 | 4.MEDIPHYS GHIŢ S.R.L.▲ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 96,1 %▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 78,8 K RON | |
| 5 | 5.METABOLICBYO SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 95,8 %— | — | — | 184,6 K RON |
| 6 | 6.PROASIMED SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 95,7 %▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 197 K RON | |
| 7 | 7.GAMOARMI SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 94,4 %▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 100,1 K RON | |
| 8 | 8.ESMALER SRLnou | Sat Viişoara, Comuna Viişoara, Bihor | 94,3 %— | — | — | 23,2 K RON |
| 9 | 9.PHYSIO BALANCE SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 94,3 %— | — | — | 108,9 K RON |
| 10 | 10.BABY BORN SRL▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 93,3 %▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 68,3 K RON | |
| 11 | 11.MEDGARIM SRL▼ 8 | Municipiul Oradea, Bihor | 93,1 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 63,2 K RON | |
| 12 | 12.METABOLIC INVEST ONE SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 91,1 %— | — | — | 172,1 K RON |
| 13 | 13.VOXLAB SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 90,6 %▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 86,7 K RON | |
| 14 | 14.BECHTOLD SRL▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 90,5 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 74,7 K RON | |
| 15 | 15.ECHO GIN MED SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 82,5 %▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 219 K RON | |
| 16 | 16.PSIHOMEDICAL SRL▲ 16 | Municipiul Oradea, Bihor | 81,1 %▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 342,2 K RON | |
| 17 | 17.EXPERTGYN SRL= | Municipiul Oradea, Bihor | 79,6 %▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 215,7 K RON | |
| 18 | 18.DARIARAD SRL▼ 16 | Municipiul Oradea, Bihor | 79,3 %▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 95,4 K RON | |
| 19 | 19.FLOREM MEDICAL SRL▲ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 74,8 %▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 27,3 K RON | |
| 20 | 20.HRANĂ & SĂNĂTATE SRL▲ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 70,8 %▲ 116 % | ▲ 116 % | 3,3 K RON | |
| 21 | 21.MOMA S.R.L.nou | Sat Codru, Comuna Şoimi, Bihor | 66,4 %— | — | — | 2,1 K RON |
| 22 | 22.ADRIASISTMED SRL▲ 20 | Sat Băile Felix, Comuna Sânmartin, Bihor | 65,3 %▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 93,9 K RON | |
| 23 | 23.NUTRIȚIE INVEST S.R.L.▲ 66 | Municipiul Oradea, Bihor | 64 %— | — | 441,1 K RON | |
| 24 | 24.MEDANA LABORATORY SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 62,2 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 208,7 K RON | |
| 25 | 25.DARIHOME INVEST S.R.L.▲ 31 | Municipiul Oradea, Bihor | 61 %▲ 171,2 % | ▲ 171,2 % | 72 K RON | |
| 26 | 26.ACUPUNCT FITOMED SRL▼ 15 | Sat Sânmartin, Comuna Sânmartin, Bihor | 56,9 %▼ 29,7 % | ▼ 29,7 % | 34,5 K RON | |
| 27 | 27.GYNLIFE MEDICAL SRL▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 56,6 %▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 175,1 K RON | |
| 28 | 28.METTRANSILVANIA SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 55,6 %— | — | — | 109,6 K RON |
| 29 | 29.QC MICROBIO SRL▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 55,1 %▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 33,3 K RON | |
| 30 | 30.GYNLIFE MEDICAL IMPEX SRL▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 54,7 %▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 163,6 K RON | |
| 31 | 31.BIOSTANDARD SRL▲ 26 | Municipiul Oradea, Bihor | 54,4 %▲ 145 % | ▲ 145 % | 560,7 K RON | |
| 32 | 32.MEDICAL IMPEX SRL▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 53,6 %▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 12,1 K RON | |
| 33 | 33.MEDICOR SRL▼ 23 | Sat Girişu de Criş, Comuna Girişu de Criş, Bihor | 53,6 %▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | 72,4 K RON | |
| 34 | 34.STAR VITA SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 53,2 %▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 142,3 K RON | |
| 35 | 35.LISA MEDICAL SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 52,5 %▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 150,1 K RON | |
| 36 | 36.VITAL MEDGYN SRL▲ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 49,1 %▲ 82,7 % | ▲ 82,7 % | 175,5 K RON | |
| 37 | 37.VITAL MED SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 48,8 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 167,1 K RON | |
| 38 | 38.KERSZMED SRL▼ 1 | Sat Săldăbagiu de Munte, Comuna Paleu, Bihor | 47,2 %▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 13,9 K RON | |
| 39 | 39.LISA MEDICAL IMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Oradea, Bihor | 45,1 %▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 128,9 K RON | |
| 40 | 40.MELAB SRL▼ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 44,5 %▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | 220 K RON | |
| 41 | 41.ELEPET SRL▼ 2 | Sat Livada de Bihor, Comuna Nojorid, Bihor | 44,2 %▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 33,8 K RON | |
| 42 | 42.NUTRIONE BALANCE SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 41,1 %— | — | — | 101,3 K RON |
| 43 | 43.EUCLID IMPEX SRL▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 32,8 %▼ 39 % | ▼ 39 % | 117,5 K RON | |
| 44 | 44.KINETOZONE SRL▲ 54 | Municipiul Oradea, Bihor | 32 %— | — | 45,6 K RON | |
| 45 | 45.SALUSART SRL▼ 1 | Municipiul Marghita, Bihor | 31 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 34,6 K RON | |
| 46 | 46.CICV.RO SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 30,3 %▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 148 K RON | |
| 47 | 47.MORGANA OPTIC SRL▲ 3 | Municipiul Beiuş, Bihor | 28,3 %▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 173,5 K RON | |
| 48 | 48.AUTO DORINA MEDICAL S.R.L.▼ 14 | Municipiul Oradea, Bihor | 28,2 %▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 303,6 K RON | |
| 49 | 49.TIMEAMEDICA S.R.L.▼ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 27,9 %▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 22,3 K RON | |
| 50 | 50.IASMED RO SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 27,1 %▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 284,5 K RON | |
| 51 | 51.BRILISIMA SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 26,4 %— | — | — | 4,3 K RON |
| 52 | 52.TUCAN MED SRL▲ 33 | Municipiul Oradea, Bihor | 25,5 %▲ 3.445,8 % | ▲ 3.445,8 % | 17,6 K RON | |
| 53 | 53.MALAGNAT SRL▼ 13 | Municipiul Oradea, Bihor | 24,2 %▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 11,7 K RON | |
| 54 | 54.DENTAL DIGITAL EXPERT SRL▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 23,7 %▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 82,1 K RON | |
| 55 | 55.ECOMED SRL▼ 39 | Municipiul Oradea, Bihor | 22,7 %▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 50,9 K RON | |
| 56 | 56.FIZIO STYLE SRL▲ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 21,2 %▲ 123,8 % | ▲ 123,8 % | 45,7 K RON | |
| 57 | 57.HOSPICE SRL▼ 10 | Municipiul Marghita, Bihor | 20,9 %▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 23 K RON | |
| 58 | 58.BALANCEONE INVEST SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 19,1 %— | — | — | 42,4 K RON |
| 59 | 59.OFTACENTRUM S.R.L.▲ 33 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,9 %— | — | 44,8 K RON | |
| 60 | 60.FIZIOVITA SRL▲ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 18,7 %▲ 345,1 % | ▲ 345,1 % | 36,3 K RON | |
| 61 | 61.DR. SLUSAR DAOMED SRL▼ 13 | Municipiul Salonta, Bihor | 18,1 %▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 17 K RON | |
| 62 | 62.BIOSTANDARD 2007 SRL▲ 12 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,9 %▲ 84,2 % | ▲ 84,2 % | 713,6 K RON | |
| 63 | 63.LABORATOARELE MEDICIS SRL▲ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,9 %▲ 437,7 % | ▲ 437,7 % | 164,8 K RON | |
| 64 | 64.VENA MED SRL▲ 29 | Municipiul Oradea, Bihor | 17,3 %— | — | 1,6 K RON | |
| 65 | 65.ALPHA DIGITAL CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,3 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 60,6 K RON | |
| 66 | 66.BIOINVEST SRL▼ 5 | Municipiul Oradea, Bihor | 15,2 %▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 826,4 K RON | |
| 67 | 67.BIO CENTER MEDICAL SRL▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 14,7 %▼ 31,6 % | ▼ 31,6 % | 68,7 K RON | |
| 68 | 68.TOMI - KINETODANCE SRL▼ 8 | Municipiul Oradea, Bihor | 13,4 %▼ 31,2 % | ▼ 31,2 % | 9,2 K RON | |
| 69 | 69.LIDYCIPRI MED SERV SRL▼ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | 13,2 %▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 7,9 K RON | |
| 70 | 70.DENT AS MED SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,9 %▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 107,1 K RON | |
| 71 | 71.BIOCLINICA SRL▲ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 12,5 %▲ 237,6 % | ▲ 237,6 % | 889,4 K RON | |
| 72 | 72.MEDICA SPORT LUMIRO SRL= | Sat Cordău, Comuna Sânmartin, Bihor | 11,5 %▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 55,6 K RON | |
| 73 | 73.SANTEST SRL▼ 30 | Municipiul Oradea, Bihor | 8,4 %▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | 49 K RON | |
| 74 | 74.NECTARIUM PMS S.R.L.▼ 8 | Sat Sărand, Comuna Copăcel, Bihor | 8,3 %▼ 34 % | ▼ 34 % | 3,8 K RON | |
| 75 | 75.NUTRIŢIE DIA G S.R.L.▼ 22 | Municipiul Oradea, Bihor | 8,3 %▼ 66,5 % | ▼ 66,5 % | 6,7 K RON | |
| 76 | 76.SZEDITMED SRL▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 7,8 %▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 1,7 K RON | |
| 77 | 77.RADIDENTA SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 7,6 %▼ 87,1 % | ▼ 87,1 % | 2 K RON | |
| 78 | 78.OPTIC VISAJE ART SRL▼ 8 | Municipiul Oradea, Bihor | 5,9 %▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | 60 K RON | |
| 79 | 79.EUCLID SRL▼ 28 | Municipiul Oradea, Bihor | 5,1 %▼ 80,4 % | ▼ 80,4 % | 108,7 K RON | |
| 80 | 80.OZON EXPERT SRL▲ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 3,9 %— | — | 2 K RON | |
| 81 | 81.TURISM CRIŞUL S.A.▲ 13 | Sat Tinca, Comuna Tinca, Bihor | 3,5 %— | — | 36,5 K RON | |
| 82 | 82.HUMANAMED SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 3,1 %▼ 72,5 % | ▼ 72,5 % | 13,4 K RON | |
| 83 | 83.GOLDEN AGE - VÂRSTA DE AUR SRL▼ 38 | Sat Borş, Comuna Borş, Bihor | 2,8 %▼ 90,7 % | ▼ 90,7 % | 6 K RON | |
| 84 | 84.ETAMED SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 2,5 %▼ 35 % | ▼ 35 % | 1,7 K RON | |
| 85 | 85.NUTRITWO SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 2,1 %— | — | — | 4,1 K RON |
| 86 | 86.FIZIOGRATI SRL▼ 34 | Municipiul Oradea, Bihor | 2 %▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 791 RON | |
| 87 | 87.RESIDENT LABORATORY SRL▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | 1,9 %▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | 7,9 K RON | |
| 88 | 88.CENTRUL CLINIC AVRONA SRL▼ 12 | Municipiul Oradea, Bihor | 1,7 %▼ 80,5 % | ▼ 80,5 % | 6 K RON | |
| 89 | 89.AVRONA MEDICA SRL▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,7 %▼ 81,4 % | ▼ 81,4 % | 3,2 K RON | |
| 90 | 90.PRONATAL SRL▲ 1 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,4 %— | — | 221 RON | |
| 91 | 91.LABORATOR MEDICAL BIOCONSULTING SRL▼ 22 | Sat Bratca, Comuna Bratca, Bihor | 0,1 %▼ 98,9 % | ▼ 98,9 % | 1,3 K RON | |
| 92 | 92.METABOLIC ONE SRL▼ 9 | Municipiul Oradea, Bihor | 0,1 %▼ 97,2 % | ▼ 97,2 % | 224 RON | |
| 93 | 93.CENTRUL SALVIA S.R.L.▲ 6 | Municipiul Oradea, Bihor | -0,4 %— | — | -409 RON | |
| 94 | 94.ARTIMED SRL▼ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | -1,8 %▼ 117,8 % | ▼ 117,8 % | -21,2 K RON | |
| 95 | 95.SANOSMART SRL-D▼ 7 | Municipiul Oradea, Bihor | -3,1 %— | — | -437 RON | |
| 96 | 96.METABOLIC TWO SRL▼ 19 | Municipiul Oradea, Bihor | -5,5 %▼ 169,2 % | ▼ 169,2 % | -11,5 K RON | |
| 97 | 97.ENERGO THERAPY SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | -6,1 %— | — | -1,9 K RON | |
| 98 | 98.TRANSILVANIA IMAGISTICA S.A.▼ 60 | Municipiul Oradea, Bihor | -7,2 %▼ 119,4 % | ▼ 119,4 % | -189 K RON | |
| 99 | 99.FILODENTAL SRL▼ 34 | Loc. Aleşd, Oraş Aleşd, Bihor | -8,4 %▼ 166,2 % | ▼ 166,2 % | -2 K RON | |
| 100 | 100.CRINAMED CARE SRL▼ 36 | Sat Săcădat, Comuna Săcădat, Bihor | -9,5 %▼ 168,1 % | ▼ 168,1 % | -3,2 K RON |