COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Neamț după lichiditate ridicată în 2010

208 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,4×, iar liderul atinge 8,6×.

FirmăLichiditate
2 VABIS SRL▲ 28,6×▲ 164,9 %
COZLA S.R.L.▲ 63×▲ 54,1 %
RESAR INVEST SRL▲ 222,8×▲ 144,4 %
MACOVEI ACTGEN SNC▲ 102,7×▲ 61,7 %
CORA LAUCOM SRL▲ 142,3×▲ 73,7 %
ROMCLUB SRL▲ 72,3×▲ 34,5 %
FRAŢII BROTHERS SRLnou2,1×▲ 206 %
PRO KARILI SRL▲ 1162×▲ 528,1 %
MOTOR OIL & PARTS S.R.L.▲ 271,9×▲ 92,7 %
STYLE NICK SRL▲ 771,8×▲ 254,9 %
PARADIS SPERANTA SRL▲ 111,8×▲ 43,9 %
MCM PROTECT SRL▼ 111,6×▼ 68,8 %
CAPRIOARA SRL▲ 71,5×▲ 16,9 %
DALISA SIM SRL▲ 141,4×▲ 28,8 %
CONCETA SRL▲ 91,4×▲ 22,2 %
AMO SRL▼ 91,4×▼ 40,4 %
GYC POIANA COM SRLnou1,3×▼ 38,6 %
GEOMAT VAS SRL▼ 71,3×▼ 24,3 %
GASTROMET SRL▲ 71,3×▲ 13,2 %
STAR EXIM TUR SRL▼ 21,3×▼ 3,7 %
DELFINUL SRL▲ 21,3×▲ 3,3 %
BIMPEX SRL▲ 101,1×▲ 12,9 %
ID BURLEA SRL▼ 21,1×▼ 11,3 %
NTK SYSTEMS SRLnou1,1×▲ 7 %
UNIO PRIMA SERV SRL▲ 81,1×▲ 4 %
STAR POP SRL▲ 171×▲ 14,4 %
FLORISAM COM SRL▲ 41×▼ 1 %
OLY & OLIVIAN SRLnou1×▲ 155 %
GROSAN BACARDI SRL▼ 121×▼ 26,8 %
ARTES TUR SRLnou1×▲ 7,5 %
CASSY M & L SRL▲ 1481×▲ 506,3 %
BILATERAL COMPANY SRL▲ 31×▲ 1 %
ROMEO CO & D SRL▲ 770,9×▲ 132,5 %
DOLIRA SRL▲ 270,9×▲ 34,8 %
PRODSONIC SRL▲ 320,9×▲ 46 %
MIRELANA SRL▲ 240,9×▲ 29,6 %
EDELVAIS SRL▲ 1160,9×▲ 309,1 %
IRBIDIUS SRL▲ 430,9×▲ 67,9 %
MAR & COS SRL▼ 290,9×▼ 49,7 %
ROXICANICU SRLnou0,9×▲ 85,1 %
MISS CEREMONIA IMPEX SRL▲ 210,9×▲ 24,6 %
OPREA SICOM SRL▼ 30,8×▼ 10,8 %
MIRION COM SRL▼ 30,8×▼ 8,8 %
DUMBRAVA MINUNATA SRL▼ 70,8×▼ 16,7 %
AMETIST SRL▲ 180,8×▲ 13,2 %
BITCOM SRLnou0,8×▲ 15,4 %
P & S COM SRL▲ 100,8×▲ 1,4 %
PATIBAR CERES SRLnou0,7×▲ 184,6 %
DOUGLAS SRL▼ 220,7×▼ 35,1 %
LINDOR COM SRL▲ 190,7×▲ 21,7 %
FORT N & A SRL▲ 630,7×▲ 97,3 %
LUCOV PREST SRL▼ 80,7×▼ 19,1 %
DAMIANCO SRL▲ 580,7×▲ 77,5 %
TIMORA SRLnou0,7×▲ 86,8 %
EUGEN IMPEX SRLnou0,7×▲ 36,5 %
EMILIANA COM SRLnou0,7×▲ 1,4 %
RO TRONIC SRL▼ 270,7×▼ 34,6 %
ZORIA RESORT SRL▼ 520,7×▼ 72,7 %
RALEMO SRLnou0,7×▲ 7,9 %
FOOD GRUP SRL▲ 150,7×▲ 17,5 %
DAROM IMPEX SRL▲ 170,7×▲ 21,8 %
CONVERS COM SRL▲ 340,7×▲ 48,9 %
LODAGE SRL▲ 90,7×▲ 11,9 %
INTERFOR SRL▲ 270,7×▲ 37,5 %
TRANSFOR YOU SRL▲ 50,6×▲ 6,7 %
COMPLEX AGROALIMENTAR SRL▲ 100,6×▲ 12,5 %
ESTER ROVEX SRL▼ 290,6×▼ 35,4 %
LAV ELITOM SRL▼ 40,6×▼ 6,1 %
GRAND HOTEL CEAHLAU SA▲ 40,6×▲ 6,9 %
BAR PERLA SRL▼ 200,6×▼ 22,8 %
CAMPING TROIAN SRL▼ 150,6×▼ 17,6 %
ECOTUR SRL▼ 270,6×▼ 28,2 %
GABRIELA CATANĂ SRL▲ 310,6×▲ 45,2 %
TODIRICA GENTI SNCnou0,6×▼ 4,7 %
MAN GROUP SRL▲ 990,6×▲ 247,1 %
ANDACOS 2006 SRL▲ 320,6×▲ 43,9 %
PROIRISHK SRL▲ 150,6×▲ 18,8 %
INDMET SRLnou0,6×▲ 16,7 %
MARYPACK SRL▼ 240,6×▼ 25,3 %
IRILUC SRL▲ 170,6×▲ 25 %
ORHIDEEA TURIST SRL▲ 340,5×▲ 50 %
GIDA COM SRLnou0,5×▼ 22,9 %
RAREŞ SERV SRL▼ 60,5×▼ 3,6 %
RAMI IMPEX SRL▲ 1170,5×▲ 430 %
ONIX CONFORT SRL▼ 310,5×▼ 32 %
TUTUIANU CRIMATI SNC▲ 80,5×▲ 8,7 %
GROM ANDREPAV SRL▲ 20,5×0,0%
BRAVES SRL▲ 350,5×▲ 53,1 %
LAKE RESORT SRLnou0,5×▲ 188,2 %
MAGNIFIC COM SRL▲ 100,5×▲ 11,4 %
AGMADY SRLnou0,5×—
TYK IMPEX SRL▲ 1010,5×▲ 300 %
MAVIO SRLnou0,5×▲ 27 %
BRENDA AGROTUR SRL▼ 90,5×▼ 9,6 %
SĂTEANCA RALI S.R.L.▲ 330,5×▲ 48,4 %
SERV BLITZ SRL▼ 130,4×▼ 15,4 %
COSITAL SRLnou0,4×▲ 76 %
DALFF SRL▲ 510,4×▲ 68 %
NOIR CINQ SRL▼ 150,4×▼ 19,2 %
TREDOR COM SRL▲ 70,4×▲ 2,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci