COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil, Ilfov după lichiditate ridicată în 2023

86 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,1×, iar liderul atinge 109,3×.

FirmăLichiditate
AVYC MANAGEMENT S.R.L.nou109,3×▼ 27,5 %
MEIRA CONSTRUCTII GRUP SRL=27×▲ 85,1 %
UTILROM MACHINERY S.R.L.nou19,2×—
WEST LOGISTIK S.R.L.nou13,3×—
PREFAB CONCRETE S.R.L.nou12,2×▲ 189,8 %
YMS UTIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 57,9×▲ 136 %
PURE CONSTRUCT PASS S.R.L.nou7,4×▼ 83,1 %
TERRATAZ OIL S.R.L.nou7,4×▼ 16,2 %
ASQUINI SMART SRL▲ 15,6×▲ 56,7 %
ETS TOTAL GRUP S.R.L.nou5,5×▲ 1.138,6 %
UTILPUB PREST ECO SERV PPL S.R.L.▼ 65,1×▲ 5,4 %
DRUMEŢUL TOMIS S.R.L.nou4,9×—
PAN RIZ IMPEX SRL▲ 64,8×▲ 147,9 %
PHOENIX IMPEX SRL▼ 14×▲ 30,2 %
DELTA CONSTRUCT TRADE S.R.L.▼ 83,7×▼ 12,7 %
PRODRUM EXPERT S.R.L.▼ 133,5×▼ 63,9 %
BETON ECOSERV SRL▼ 82,5×▼ 30,6 %
DEEAPROIECT 97 SRL▼ 32,5×▲ 2,9 %
ASPHALT WORK CONSTRUCT S.R.L.▼ 112,5×▼ 38,2 %
TECNOTON CONSTRUCT S.R.L.▲ 62,4×▲ 62,3 %
BALKAN ORMAN SRLnou2,3×▲ 5.725 %
ANASTAMAR CONSTRUCT S.R.L.▼ 12,2×▲ 21,2 %
CALPENA CONSTRUCT S.R.L.▲ 22,2×▲ 48 %
MAG TRADE LINE SRLnou2,1×▼ 93,9 %
RAL UTIL CONSTRUCT S.R.L.nou2,1×▼ 91,6 %
D & V PRODUCTION SRL▼ 222,1×▼ 69,1 %
ROAD CONSTRUCTION SERVICES S.R.L.▼ 51,9×▲ 11,5 %
MIDAS ROAD S.R.L.nou1,9×▲ 96,8 %
ZANTECH CONSTRUCTION S.R.L.nou1,9×—
CON - TRANSPORT SRL=1,8×▲ 55,2 %
CONSTRUCTROM EXIM EDILITARE S.R.L.▼ 171,7×▼ 34,6 %
NOVA ABI CONSTRUCT SRL▼ 81,7×▲ 12,7 %
CRATISCONSTRUCT S.R.L.▼ 171,6×▼ 21,5 %
AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA▼ 61,6×▲ 21,4 %
TAVERNA ARGEȘULUI S.R.L.nou1,6×—
BERTONI CONSTRUCT S.R.L.▼ 131,6×▼ 0,6 %
ENERGIC STIL SRLnou1,5×▼ 69,1 %
REVO STREET S.R.L.▼ 211,3×▼ 33,8 %
GRICO EDILITARE CONSTRUCT S.R.L.nou1,3×▲ 725 %
AVM ART GRUP CONSTRUCT SRL▼ 111,3×▲ 0,8 %
CLASIC DRUM CONSTRUCT S.R.L.nou1,3×—
ILGAZ CONSTRUCTION S.R.L.▲ 181,2×▲ 156,3 %
EMAAR DEVELOPMENT S.R.L.▲ 151,2×▲ 132,1 %
REVIL 2012 S.R.L.nou1,2×—
DABERA MEGA S.R.L.▼ 21,2×▲ 39,1 %
IBB INFRA CONSTRUCT S.R.L.▼ 191,1×▼ 15,2 %
MAGNUM CONTRANS SRLnou1,1×▲ 37 %
DEKI TELCONS SRL▼ 101,1×▲ 15,8 %
MOLNIC SPEED S.R.L.nou1,1×▲ 51,4 %
TRIO-TOM INTERCONSTRUCT S.R.L.nou1,1×—
RAZOR CONSTRUCŢII SRL▼ 41,1×▲ 30,1 %
OMNIA VIA SIGNA SRL▼ 61,1×▲ 26,2 %
IBB-HIB ROMANIA S.R.L.▼ 141×▲ 11,8 %
ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL▼ 191×▲ 7,2 %
BAUTEAM STONE M.C.O. S.R.L.nou1×▼ 43,6 %
NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L.▼ 501×▼ 77,5 %
HORIA SPEDITION SRLnou1×▼ 27,9 %
SSI VIALIS GRUP SRL▼ 241×▼ 5,9 %
COMPANIA DE DRUMURI SI PODURI S.R.L.▼ 191×▲ 4,4 %
MGM ACTIV BUILDINGS S.R.L.nou0,9×▼ 26,6 %
BELGRAVIA INVEST S.R.L.▼ 110,9×▲ 20,8 %
TCTR EDIFICES CONSTRUCT S.R.L.▼ 70,9×▲ 40,9 %
LAUR & VIC CONTRANS SRL▼ 300,9×▼ 11,5 %
PASCON CONSTRUCŢII CIVILE ŞI INDUSTRIALE SRL▼ 130,9×▲ 13 %
GOSPODARIRE, MONITORIZARE ŞI TRANSPORT BRĂNEŞTI SRL▼ 290,9×▼ 12,4 %
CREATIV TUB S.R.L.▼ 290,9×▼ 11,5 %
DANUBE TOTAL GRUP SRL▼ 360,8×▼ 26,3 %
TECNOSCAVI SRL▼ 140,8×▲ 25,8 %
CONSTRUCT PLUS TEHNIC SRL▼ 270,8×▼ 5,8 %
ROSTDORSTROY S.R.L.nou0,8×▲ 252,2 %
VIALMO CONSTRUCT S.R.L.▼ 260,8×▼ 8,1 %
TRIO ALFA S.R.L.▼ 240,8×▼ 5,1 %
DAMO UTILAJ CONSTRUCT S.R.L.▼ 320,7×▼ 17,8 %
AS EDILITARE&INFRASTRUCTURA S.R.L.▼ 300,7×▼ 20,7 %
T&T PARTNER`S CONSTRUCT SRL▼ 180,6×▲ 10,7 %
DP FAROX PROJECT S.R.L.▼ 170,5×▲ 12,5 %
IBB PRODUCTIE BETON & ASFALT S.R.L.▼ 110,5×▲ 372,7 %
CARPAŢI CONS S.R.L.nou0,5×—
AIC - ANTREPRIZĂ & SERVICII S.R.L.▼ 230,5×▼ 26,6 %
ANE MINERAL QUALITY S.R.L.▼ 160,5×▲ 88 %
UNDERCONSTRUCTION STREET S.R.L.▼ 200,5×▲ 9,5 %
ALFASETT CONSTRUCT S.R.L.▼ 330,4×▼ 44,3 %
ELMA TRADING 2004 SRL▼ 300,4×▼ 40,3 %
RECORD MARCAJE VOPSELE S.R.L.nou0,3×—
GRAND CONSTRUCT UTILAJE S.R.L.▼ 200,2×▲ 42,9 %
CREATIVE PAVING SRL▼ 230,1×▼ 65,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci