Top 100 firme — Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil, Ilfov după lichiditate ridicată în 2020
61 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0×, iar liderul atinge 49,2×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DEEAPROIECT 97 SRL▲ 14 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 49,2×▲ 1.502 % | ▲ 1.502 % | -444,1 K RON | |
| 2 | 2.ASPHALT WORK CONSTRUCT S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 36×▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 52,8 K RON | |
| 3 | 3.ASQUINI SMART SRL▲ 2 | Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, Ilfov | 17,2×▲ 106,9 % | ▲ 106,9 % | 160,4 K RON | |
| 4 | 4.LAUR & VIC CONTRANS SRL▲ 9 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 5,8×▲ 62,4 % | ▲ 62,4 % | 350,4 K RON | |
| 5 | 5.MEIRA CONSTRUCTII GRUP SRL▼ 1 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 5,7×▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 891,1 K RON | |
| 6 | 6.RAZOR CONSTRUCŢII SRL▲ 13 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 5,4×▲ 111,9 % | ▲ 111,9 % | 5,5 mil. RON | |
| 7 | 7.D & V PRODUCTION SRL▲ 41 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 5,3×▲ 734,9 % | ▲ 734,9 % | 691,4 K RON | |
| 8 | 8.NCC ALPHA BUILD CONSULT S.R.L.▲ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 4,9×▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 622,7 K RON | |
| 9 | 9.COLAS DRUMURI S.R.L.▲ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,9×▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -106,3 K RON | |
| 10 | 10.CALPENA CONSTRUCT S.R.L.▲ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 4,8×▲ 60,7 % | ▲ 60,7 % | 156,3 K RON | |
| 11 | 11.PHOENIX IMPEX SRL▲ 6 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 4,2×▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 613,4 K RON | |
| 12 | 12.BETON ECOSERV SRL▼ 6 | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 4×▼ 49,8 % | ▼ 49,8 % | 780,7 K RON | |
| 13 | 13.INDUSTRIAL CUBIC S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,6×▼ 98 % | ▼ 98 % | 248,6 K RON | |
| 14 | 14.NOVA ABI CONSTRUCT SRL= | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 3,1×▼ 8 % | ▼ 8 % | 742,9 K RON | |
| 15 | 15.ELMA TRADING 2004 SRL▲ 5 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 3×▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 16 | 16.DABERA MEGA S.R.L.▲ 11 | Oraş Voluntari, Ilfov | 2,6×▲ 92,5 % | ▲ 92,5 % | 664 K RON | |
| 17 | 17.MINIUTIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Pasărea, Comuna Brăneşti, Ilfov | 2,4×— | — | 44,3 K RON | |
| 18 | 18.PAN RIZ IMPEX SRL▲ 4 | Oraş Otopeni, Ilfov | 2,3×▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 19 | 19.GES AGREGATE CONSTRUCT S.R.L.▲ 24 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 2,3×▲ 198,7 % | ▲ 198,7 % | 1,9 mil. RON | |
| 20 | 20.UTILPUB PREST ECO SERV PPL S.R.L.▼ 2 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 2,2×▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | -412,8 K RON | |
| 21 | 21.OMNIA VIA SIGNA SRL= | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,7×▼ 25,6 % | ▼ 25,6 % | 873,3 K RON | |
| 22 | 22.ROAD CONSTRUCTION SERVICES S.R.L.▲ 3 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,6×▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 194,5 K RON | |
| 23 | 23.DANUBE TOTAL GRUP SRL▲ 18 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,6×▲ 98,7 % | ▲ 98,7 % | 7,9 mil. RON | |
| 24 | 24.AVM ART GRUP CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 1,6×▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 337,5 K RON | |
| 25 | 25.VESTA INVESTMENT SRL▲ 10 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,5×▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | 11,6 mil. RON | |
| 26 | 26.COMPANIA DE DRUMURI SI PODURI S.R.L.▼ 18 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,5×▼ 71,7 % | ▼ 71,7 % | 2,4 mil. RON | |
| 27 | 27.GOSPODARIRE, MONITORIZARE ŞI TRANSPORT BRĂNEŞTI SRLnou | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Ilfov | 1,4×▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 671,2 K RON | |
| 28 | 28.ADYSAN PROJECTCONSTRUCT SRLnou | Sat Ghermăneşti, Comuna Snagov, Ilfov | 1,3×▲ 135,7 % | ▲ 135,7 % | 15,6 K RON | |
| 29 | 29.TERRATAZ CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,3×▼ 100 % | ▼ 100 % | 39,9 K RON | |
| 30 | 30.AURORA CONSTRUCT MONTAJ SA▲ 14 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,3×▲ 69,3 % | ▲ 69,3 % | 16,3 K RON | |
| 31 | 31.TECNOSCAVI SRL▲ 9 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 1,3×▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 7 mil. RON | |
| 32 | 32.BELGRAVIA INVEST S.R.L.▲ 23 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 1,2×▲ 138,5 % | ▲ 138,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 33 | 33.CONSTRUCT PLUS TEHNIC SRL▲ 5 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 1,2×▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 398,8 K RON | |
| 34 | 34.FSR OPERATIV SRL▼ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,2×▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 57,6 K RON | |
| 35 | 35.DELTA CONSTRUCT TRADE S.R.L.▼ 7 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,2×▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | -134,4 K RON | |
| 36 | 36.BERTONI CONSTRUCT S.R.L.▲ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,2×▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 12 mil. RON | |
| 37 | 37.CRATISCONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,2×▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 4,3 mil. RON | |
| 38 | 38.ALFASETT CONSTRUCT S.R.L.▼ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,1×▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 11,5 mil. RON | |
| 39 | 39.TRIO ALFA S.R.L.▼ 2 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,1×▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 13,3 K RON | |
| 40 | 40.DEKI TELCONS SRL▼ 10 | Oraş Măgurele, Ilfov | 1×▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | 760,3 K RON | |
| 41 | 41.CONSIROUTE SRL▼ 12 | Sat Cornetu, Comuna Cornetu, Ilfov | 1×▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 17,2 K RON | |
| 42 | 42.VIALMO CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | -6,5 K RON | |
| 43 | 43.DP FAROX PROJECT S.R.L.▼ 11 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 0,9×▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 17,7 K RON | |
| 44 | 44.SSI VIALIS GRUP SRL▲ 1 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 0,9×▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 105,4 K RON | |
| 45 | 45.ANASTAMAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 0,8×▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 407,5 K RON | |
| 46 | 46.CON - TRANSPORT SRL▲ 7 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 0,7×▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 205,3 K RON | |
| 47 | 47.DAMO UTILAJ CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Comuna Cornetu, Ilfov | 0,7×▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 17,6 K RON | |
| 48 | 48.ROAD CONSTRUCT INDUSTRY SRL▲ 3 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 0,6×▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 72,9 K RON | |
| 49 | 49.UNDERCONSTRUCTION STREET S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,6×▲ 6.000 % | ▲ 6.000 % | 310,2 K RON | |
| 50 | 50.AS EDILITARE&INFRASTRUCTURA S.R.L.= | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 0,6×▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 604,6 K RON | |
| 51 | 51.TCTR EDIFICES CONSTRUCT S.R.L.▼ 5 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 0,6×▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 52 | 52.T&T PARTNER`S CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 0,5×▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 54,6 K RON | |
| 53 | 53.AIC - ANTREPRIZĂ & SERVICII S.R.L.▼ 4 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 0,5×▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | -25,8 K RON | |
| 54 | 54.GRAND CONSTRUCT UTILAJE S.R.L.▲ 4 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 0,3×▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | -3,2 mil. RON | |
| 55 | 55.IBB-HIB ROMANIA S.R.L.▲ 8 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 0,2×▲ 15 % | ▲ 15 % | 3,5 mil. RON | |
| 56 | 56.TOTAL DRUM SRL▼ 2 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 0,2×▼ 55,8 % | ▼ 55,8 % | -1,5 mil. RON | |
| 57 | 57.CREATIVE PAVING SRL▲ 2 | Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 0,2×▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 204,2 K RON | |
| 58 | 58.TEHCON EDILITARE & INFRASTRUCTURA SRL▲ 3 | Oraş Otopeni, Ilfov | 0,2×▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -243,2 K RON | |
| 59 | 59.GLACIAL PROD SRL▲ 1 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 0,1×▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -2,5 mil. RON | |
| 60 | 60.GRIPAL COSTRUZIONI SRL▲ 5 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 0,1×▲ 600 % | ▲ 600 % | 9,4 mil. RON | |
| 61 | 61.EMAAR DEVELOPMENT S.R.L.▼ 49 | Sat Jilava, Comuna Jilava, Ilfov | 0×▼ 99,5 % | ▼ 99,5 % | 1,7 mil. RON |