Top 100 firme — Activități profesionale, Botoșani după lichiditate ridicată în 2014
86 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este -0×, iar liderul atinge 28,5×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CAMP PROIECTARE SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 28,5×▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 83,7 K RON | |
| 2 | 2.TEHNO-CONSULTING SRL▼ 1 | Sat Roma, Comuna Roma, Botoşani | 26,9×▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 165,9 K RON | |
| 3 | 3.TEHNOTEX COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 23,7×▲ 56 % | ▲ 56 % | 243,4 K RON | |
| 4 | 4.COTOC VET SRLnou | Sat Tudora, Comuna Tudora, Botoşani | 17,4×▲ 203,1 % | ▲ 203,1 % | 123,3 K RON | |
| 5 | 5.PINTI-VET SRLnou | Sat Vorniceni, Comuna Vorniceni, Botoşani | 16,2×▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 76,1 K RON | |
| 6 | 6.VIA PRO IT CONSULTING SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 13,3×▼ 70,2 % | ▼ 70,2 % | 112,9 K RON | |
| 7 | 7.VELMA SRL▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 12,2×▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 406,1 K RON | |
| 8 | 8.EXPERT CONTALEX SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 10,9×▼ 40,2 % | ▼ 40,2 % | 20,9 K RON | |
| 9 | 9.DIMENS SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,4×▲ 231,6 % | ▲ 231,6 % | 136,6 K RON | |
| 10 | 10.GRUP EXPERT SRL▲ 24 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 8,1×▲ 377,7 % | ▲ 377,7 % | 35,2 K RON | |
| 11 | 11.BOBIVET SRLnou | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Botoşani | 7×▼ 11 % | ▼ 11 % | 21 K RON | |
| 12 | 12.TAHOS PLAN SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,7×▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 78,7 K RON | |
| 13 | 13.NORD PROIECT SA▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 6,3×▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 2,5 K RON | |
| 14 | 14.IDCERI S.R.L.nou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5,8×▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | 134,2 K RON | |
| 15 | 15.ARH-CON PROIECT SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5×▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 130,6 K RON | |
| 16 | 16.ALTERNATIVE PUBLICITATE SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 5×▼ 66,2 % | ▼ 66,2 % | 102,8 K RON | |
| 17 | 17.FORTUNA-VET SRL▼ 7 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 4,7×▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 52,6 K RON | |
| 18 | 18.TOPO VENATUS SRLnou | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Botoşani | 4,2×▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 80,3 K RON | |
| 19 | 19.CONSPROIECT 2001 BARBOSELU-CHIABURU SNC▼ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 4×▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 71,8 K RON | |
| 20 | 20.H & H CONVET SRLnou | Sat Baluşeni, Comuna Baluşeni, Botoşani | 3,9×▲ 113,6 % | ▲ 113,6 % | 45,2 K RON | |
| 21 | 21.SANTEC SRL▲ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,8×▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 12,1 K RON | |
| 22 | 22.COLUMNA AG S.R.L.nou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 3,5×▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 298,1 K RON | |
| 23 | 23.AVA PROIECT SRL▼ 7 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,4×▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 1,3 K RON | |
| 24 | 24.MARIGRAF CAD SRL▲ 27 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,2×▲ 283,3 % | ▲ 283,3 % | 62 K RON | |
| 25 | 25.CONPROIECT-AKY SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3,2×▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 440,3 K RON | |
| 26 | 26.CASA PROIECT CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 3×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 101,3 K RON | |
| 27 | 27.FLASH POSM SRLnou | Sat Coşula, Comuna Coşula, Botoşani | 2,7×▲ 227,7 % | ▲ 227,7 % | 87,7 K RON | |
| 28 | 28.TECHNICAL ASSISTANCE SRL▲ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,7×▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 29,6 K RON | |
| 29 | 29.PROIECT LDPB SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,7×— | — | 77,4 K RON | |
| 30 | 30.PRESTA CONTY SRL▲ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,4×▲ 112,5 % | ▲ 112,5 % | 43,4 K RON | |
| 31 | 31.VET-ORHEI SRL▲ 2 | Sat Dragalina, Comuna Cristineşti, Botoşani | 2,4×▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 45,1 K RON | |
| 32 | 32.COMIR SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,4×▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 173,9 K RON | |
| 33 | 33.HARABAGIU VET SRL▲ 19 | Sat Plopenii Mari, Comuna Ungureni, Botoşani | 2,3×▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 77 K RON | |
| 34 | 34.EDIFICO SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2,1×▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 42,2 K RON | |
| 35 | 35.ALL PERFECT CONSULTING SRL▼ 29 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 2×▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 105,2 K RON | |
| 36 | 36.PILULA SRL▼ 4 | Sat Avrămeni, Comuna Avrămeni, Botoşani | 2×▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 70,7 K RON | |
| 37 | 37.PETRUJINSKI CONSULTING SRL▼ 30 | Sat Suliţa, Comuna Suliţa, Botoşani | 1,7×▼ 70,9 % | ▼ 70,9 % | 101,4 K RON | |
| 38 | 38.TEHNICDESIGN M.C. SRL▲ 16 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,5×▲ 91,3 % | ▲ 91,3 % | 68 K RON | |
| 39 | 39.HYDROCON PROIECT SRL▼ 19 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,5×▼ 60,6 % | ▼ 60,6 % | 19 K RON | |
| 40 | 40.VIACONS SRL▼ 5 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,5×▼ 7 % | ▼ 7 % | 129,2 K RON | |
| 41 | 41.PROCONTAB SRL▲ 15 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,3×▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 129,9 K RON | |
| 42 | 42.TROCON SRL▲ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2×▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 11,6 K RON | |
| 43 | 43.COSMARIAMA SRL▲ 3 | Sat Burleşti, Comuna Unţeni, Botoşani | 1,2×▲ 21 % | ▲ 21 % | 13,5 K RON | |
| 44 | 44.AUDIT EXPERT VD SRL▼ 26 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2×▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | 58,9 K RON | |
| 45 | 45.AGENŢIA DE PUBLICITATE BOARDMEDIA SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,2×▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 4,9 K RON | |
| 46 | 46.ALEX SANIVET SRLnou | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,1×— | — | — | 22,3 K RON |
| 47 | 47.INGINER CONSULTANT SRL▼ 10 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | -2,7 K RON | |
| 48 | 48.ELON COM SRL▲ 11 | Sat Durneşti, Comuna Durneşti, Botoşani | 1,1×▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 45,7 K RON | |
| 49 | 49.GRIFF SRL= | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 22,6 K RON | |
| 50 | 50.ELDIS PROIECT SRL▼ 38 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▼ 77,8 % | ▼ 77,8 % | 28 RON | |
| 51 | 51.CONS-EXPERTIZA-PRO SRL▲ 6 | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 1,1×▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 16 K RON | |
| 52 | 52.ZOOVET EXPERT SRL▼ 12 | Sat Hudeşti, Comuna Hudeşti, Botoşani | 1,1×▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 53,1 K RON | |
| 53 | 53.LABORATOARE SRL▲ 11 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▲ 110 % | ▲ 110 % | 31,6 K RON | |
| 54 | 54.GEOFORAJ SRL▲ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1,1×▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 183,1 K RON | |
| 55 | 55.TEHNO INSTAL NORD SRL▼ 17 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 1×▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 11,8 K RON | |
| 56 | 56.TUDOR MEDICAL VETFARM SRLnou | Sat Gorbăneşti, Comuna Gorbăneşti, Botoşani | 1×▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 3,1 K RON | |
| 57 | 57.ELSACO ESCO SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,9×▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 151,5 K RON | |
| 58 | 58.ANNEMEDICA PHARM SRL▼ 30 | Sat Mihălăşeni, Comuna Mihălăşeni, Botoşani | 0,9×▼ 62,7 % | ▼ 62,7 % | 36,6 K RON | |
| 59 | 59.DTC GROUP SRL▼ 29 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,9×▼ 59,8 % | ▼ 59,8 % | -200,1 K RON | |
| 60 | 60.FISH AQUACULTURE SRL▼ 10 | Sat Hudeşti, Comuna Hudeşti, Botoşani | 0,9×▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 97 RON | |
| 61 | 61.CAPISCO SRL▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8×▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -38 K RON | |
| 62 | 62.DORICAL DESIGN SRL▲ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8×▲ 69,6 % | ▲ 69,6 % | 35,1 K RON | |
| 63 | 63.CALINDU PRO SRL▲ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,8×▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 33,9 K RON | |
| 64 | 64.AGENTIA DE AUDIT FINANCIAR-AFIL SRL▼ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,7×▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 1,6 K RON | |
| 65 | 65.SORTEM CONSULTING SRL▼ 21 | Sat Truşeşti, Comuna Truşeşti, Botoşani | 0,7×▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -642,7 K RON | |
| 66 | 66.PHOTO DESIGN SRLnou | Sat Cătămăreşti-Deal, Comuna Mihai Eminescu, Botoşani | 0,7×▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | -1,3 K RON | |
| 67 | 67.FAIRMEDIA SRL▼ 28 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,7×▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 43,6 K RON | |
| 68 | 68.TEHNITES SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,6×▲ 152 % | ▲ 152 % | 39,9 K RON | |
| 69 | 69.GEODEZIE CADASTRU MOLDOVA SRL▲ 4 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,6×▲ 238,9 % | ▲ 238,9 % | 30,9 K RON | |
| 70 | 70.SITFINCONT SRL▼ 7 | Sat Hudum, Comuna Curteşti, Botoşani | 0,5×▲ 2 % | ▲ 2 % | 10,2 K RON | |
| 71 | 71.MAR-CAMI SRL▼ 2 | Loc. Flămânzi, Oraş Flămânzi, Botoşani | 0,5×▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | -13,5 K RON | |
| 72 | 72.VEYRON SRL▼ 1 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,5×▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 1,7 K RON | |
| 73 | 73.AUTO BULEVARD SRL▼ 13 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | -21,4 K RON | |
| 74 | 74.CIPRO SRL▼ 16 | Sat Copălău, Comuna Copălău, Botoşani | 0,4×▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | -70,7 K RON | |
| 75 | 75.HIGH SECURITY SISTEM SRL▼ 8 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,4×▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -44,5 K RON | |
| 76 | 76.VASI-VET SRL▼ 6 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,3×▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 757 RON | |
| 77 | 77.TOPO NORD EST SRL▼ 56 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,3×▼ 92,6 % | ▼ 92,6 % | 81 K RON | |
| 78 | 78.GIRASOLE SRL▼ 10 | Loc. Săveni, Oraş Săveni, Botoşani | 0,3×▼ 39 % | ▼ 39 % | -102 K RON | |
| 79 | 79.TOP-PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▲ 175 % | ▲ 175 % | 28,1 K RON | |
| 80 | 80.MEDIVET SRL▼ 5 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 0,2×▲ 40 % | ▲ 40 % | 36,9 K RON | |
| 81 | 81.ONIX CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▲ 250 % | ▲ 250 % | 52,9 K RON | |
| 82 | 82.ALGO MEDIA SRL▼ 41 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▼ 83,8 % | ▼ 83,8 % | 25,4 K RON | |
| 83 | 83.MA-DA PROIECT SRL▼ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 34,4 K RON | |
| 84 | 84.ACS-DESIGN PROIECT SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0,2×▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 22,9 K RON | |
| 85 | 85.BEST FINANCIAL CONSULTING SRLnou | Municipiul Botoşani, Botoşani | 0×▼ 25 % | ▼ 25 % | 150,4 K RON | |
| 86 | 86.DANNCO CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Botoşani, Botoşani | -0×▼ 112,5 % | ▼ 112,5 % | -30,9 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Botoșani
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
161 firme · 66,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
67 firme · 28,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
74 firme · 18,4 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
58 firme · 17,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
47 firme · 16,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
49 firme · 14 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
35 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
24 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
19 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
36 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
16 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
7 firme · 854,3 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 749,7 K RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
2 firme · 542,5 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
2 firme · 526,6 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
1 firme · 231,6 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
3 firme · 210,1 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 138,9 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
2 firme · 137,2 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 114,5 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 114,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
2 firme · 59,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 36,8 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 14,5 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON