Top 100 firme — Construcții, Olt după datorii în 2021
1.147 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 573,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 58,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GRUP PRIMACONS SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 58,1 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 4,4 mil. RON | |
| 2 | 2.WAGRAMER TERMO 2000 SRL▲ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 36,4 mil. RON▲ 156,7 % | ▲ 156,7 % | 3,3 mil. RON | |
| 3 | 3.CONDOR PADURARU SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 31,3 mil. RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 5 mil. RON | |
| 4 | 4.S.C.A.D.T. SA= | Municipiul Slatina, Olt | 21,9 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 5 | 5.TOP DECON SRL▲ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 17,6 mil. RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 6 | 6.OLD & NEW CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 17,3 mil. RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | 234,2 K RON | |
| 7 | 7.RO CONSTRUCT CENTER SRL▲ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 15,9 mil. RON▲ 70,3 % | ▲ 70,3 % | 395,3 K RON | |
| 8 | 8.BEBE TRANS ROM SRL▲ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 15,7 mil. RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 9 | 9.PANADRIA SRL▼ 4 | Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Olt | 15,7 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 7,4 mil. RON | |
| 10 | 10.PADRINO SRL▼ 1 | Sat Criva de Jos, Oraş Piatra-Olt, Olt | 15,4 mil. RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 209,9 K RON | |
| 11 | 11.SIMPLU CONS 2004 SRL▲ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 14,5 mil. RON▲ 78,9 % | ▲ 78,9 % | 792,2 K RON | |
| 12 | 12.ACETI SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 13,8 mil. RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 13,8 K RON | |
| 13 | 13.SERENA '94 SA▼ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 13,3 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -259,5 K RON | |
| 14 | 14.CONSREP CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Caracal, Olt | 12,5 mil. RON▲ 142,3 % | ▲ 142,3 % | 4,9 mil. RON | |
| 15 | 15.DANSTUD SRL= | Sat Studina, Comuna Studina, Olt | 12,1 mil. RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 478,2 K RON | |
| 16 | 16.VIOFELI SRL▲ 36 | Municipiul Caracal, Olt | 10,3 mil. RON▲ 308,5 % | ▲ 308,5 % | -1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.TRANS COMPANI ANDREI SRL▲ 1 | Sat Malu Roşu, Comuna Mărunţei, Olt | 9,9 mil. RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 233,6 K RON | |
| 18 | 18.DROEXPERT DAVCONS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 9,3 mil. RON▲ 25 % | ▲ 25 % | 994,8 K RON | |
| 19 | 19.DIAMOND QUARTIER S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 8,1 mil. RON— | — | — | 6,7 mil. RON |
| 20 | 20.CONFAS SRL▼ 1 | Comuna Baldovineşti, Olt | 7,9 mil. RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 21 | 21.NORBIT REAL PROPERTY S.R.L.▲ 8 | Municipiul Caracal, Olt | 7,2 mil. RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | -202,9 K RON | |
| 22 | 22.ELECTRIC-TOTAL SRL▲ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 7,2 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 2 mil. RON | |
| 23 | 23.CAFMIN SRL▲ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 6,3 mil. RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 3,6 mil. RON | |
| 24 | 24.CONCEPT CONSTRUCT SRL▲ 2 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 6,3 mil. RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 823,7 K RON | |
| 25 | 25.MARIAD INTERCONS SRL▼ 14 | Municipiul Slatina, Olt | 6,2 mil. RON▼ 39,3 % | ▼ 39,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 26 | 26.AGROMEAT TRADING VM SRLnou | Sat Nicolae Titulescu, Comuna Nicolae Titulescu, Olt | 6,1 mil. RON▲ 54,1 % | ▲ 54,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 27 | 27.ROXANA MIRANLIV SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 4,8 mil. RON0,0% | 0,0% | -2,8 K RON | |
| 28 | 28.GS ELECTRIC AMPERVOLT SRL▲ 35 | Municipiul Caracal, Olt | 4,7 mil. RON▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 29 | 29.FORCONS SRL▲ 1 | Sat Proaspeţi, Comuna Curtişoara, Olt | 4,6 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.NICOSORIAN AGRO SRLnou | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 4,1 mil. RON▲ 1.923,6 % | ▲ 1.923,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 31 | 31.RASUB CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 3,9 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 1,3 mil. RON | |
| 32 | 32.AUTO-TRANS-COM SRL▲ 19 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 3,8 mil. RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 99,9 K RON | |
| 33 | 33.INSTAL ILIAS SRL▲ 24 | Municipiul Slatina, Olt | 3,8 mil. RON▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 1 mil. RON | |
| 34 | 34.ELISABETH CRIS SRL▼ 2 | Sat Cezieni, Comuna Cezieni, Olt | 3,7 mil. RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -1 mil. RON | |
| 35 | 35.ELECTRO ALFAMET S.R.L.nou | Sat Bistriţa Nouă, Oraş Piatra-Olt, Olt | 3,7 mil. RON▲ 322,5 % | ▲ 322,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 36 | 36.DAPO SKAY CONSTRUCT SRL▲ 14 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 3,7 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | -628,2 K RON | |
| 37 | 37.VIOCLAR IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Slatina, Olt | 3,5 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 982,5 K RON | |
| 38 | 38.OLT DRUM SA▲ 45 | Municipiul Slatina, Olt | 3,5 mil. RON▲ 153,6 % | ▲ 153,6 % | -946,2 K RON | |
| 39 | 39.BIO CONSTRUCŢIE SRL▲ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 3,4 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | -8,1 K RON | |
| 40 | 40.COLAD INTERCONS SRL▼ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 3,4 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.ADICOMIS SRL▼ 18 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 3,4 mil. RON▼ 34,3 % | ▼ 34,3 % | -279,5 K RON | |
| 42 | 42.MOMENTI DORO RESIDENCE S.R.L.▲ 43 | Municipiul Slatina, Olt | 3,2 mil. RON▲ 138,6 % | ▲ 138,6 % | 419,5 K RON | |
| 43 | 43.PRODUCTION METAL NICSAN SRL▼ 7 | Comuna Slătioara, Olt | 3,2 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -854 RON | |
| 44 | 44.ECOMINERAL GRUP SRL▼ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 3,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 45 | 45.ARTEMIS INDUSTRIE SRL▼ 7 | Municipiul Slatina, Olt | 3,1 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 46 | 46.ANTARI AB PROD SRL▼ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 3 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 148,3 K RON | |
| 47 | 47.OMP CONCRET CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 2,9 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 48 | 48.MIROMAG LIVCONS SRL▲ 26 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 2,9 mil. RON▲ 68 % | ▲ 68 % | 118,2 K RON | |
| 49 | 49.PLURISAN SRL▼ 1 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 2,9 mil. RON0,0% | 0,0% | -1,6 K RON | |
| 50 | 50.MAR CONSTRUCT TRANSPORT 2008 SRL▼ 11 | Sat Beria de Jos, Comuna Oporelu, Olt | 2,7 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 51 | 51.ALPHA MAAP CREATIONS SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▼ 5 | Sat Arceşti Cot, Comuna Pleşoiu, Olt | 2,7 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 577,9 K RON | |
| 52 | 52.GRITCO GRUP SRL▼ 5 | Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt | 2,7 mil. RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 668,1 K RON | |
| 53 | 53.AMBIENT CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Slatina, Olt | 2,6 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 9,3 K RON | |
| 54 | 54.RXC LIMITED IMOB S.R.L.▲ 139 | Municipiul Slatina, Olt | 2,5 mil. RON▲ 390,1 % | ▲ 390,1 % | -158,2 K RON | |
| 55 | 55.PREST-SERV-INSTAL SRL▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 2,5 mil. RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 95,1 K RON | |
| 56 | 56.SIM RAM SRL▲ 14 | Sat Vlaici, Comuna Coloneşti, Olt | 2,4 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 1,6 mil. RON | |
| 57 | 57.FLUVIO-CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 2,4 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -101,9 K RON | |
| 58 | 58.ELISAVJERTS SRL▲ 9 | Sat Bălăneşti, Comuna Mărunţei, Olt | 2,4 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 59 | 59.SALMA IMOBILIARE S.R.L.▲ 56 | Sat Bucinişu, Comuna Bucinişu, Olt | 2,4 mil. RON▲ 143,6 % | ▲ 143,6 % | -65,1 K RON | |
| 60 | 60.GRUP EXPERT SRL= | Municipiul Slatina, Olt | 2,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 521,7 K RON | |
| 61 | 61.LUCRARI SPECIALE IN CONSTRUCTII SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 2,3 mil. RON0,0% | 0,0% | -727 RON | |
| 62 | 62.GLOBAL ŞTEF CONSTRUCT S.R.L.▲ 89 | Municipiul Caracal, Olt | 2,2 mil. RON▲ 205,1 % | ▲ 205,1 % | 2,9 mil. RON | |
| 63 | 63.STILCONS GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 2,2 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -205,3 K RON | |
| 64 | 64.KALORIT SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 2,1 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 65 | 65.CRYSTAL LUXURY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Caracal, Olt | 2,1 mil. RON— | — | — | 1,3 mil. RON |
| 66 | 66.ART LAND INVESTMENT AND PROJECT MANAGEMENT SRL▲ 6 | Sat Dranovăţu, Comuna Găneasa, Olt | 2 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 112,2 K RON | |
| 67 | 67.FABCONSTRUCT CONCEPT S.R.L.▲ 123 | Sat Brastăvăţu, Comuna Brastăvăţu, Olt | 2 mil. RON▲ 300,3 % | ▲ 300,3 % | 194,3 K RON | |
| 68 | 68.DENILUX MASTER CONSTRUCT SRL▲ 112 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 1,9 mil. RON▲ 260,7 % | ▲ 260,7 % | 90,2 K RON | |
| 69 | 69.ARCOM LAVORO SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 1,9 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 14,9 K RON | |
| 70 | 70.EURO TRADE CONSULTING SRL▼ 28 | Oraş Potcoava, Olt | 1,9 mil. RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 23,1 K RON | |
| 71 | 71.PROMOCIONES Y CONSTRUCCIONES B.M.A. SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.OLTCONS SA▼ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.ALCOBO SRL▼ 19 | Sat Mamura, Comuna Strejeşti, Olt | 1,7 mil. RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 140,4 K RON | |
| 74 | 74.TURBO CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Slatina, Olt | 1,7 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -57,7 K RON | |
| 75 | 75.EVIO TOTAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 16 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 1,7 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 24,6 K RON | |
| 76 | 76.TEHNO ASSTADI SRL▲ 4 | Sat Şerbăneşti, Comuna Şerbăneşti, Olt | 1,7 mil. RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 184,9 K RON | |
| 77 | 77.DOORLAND MOB&DOORS SRL= | Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt | 1,6 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.STARTCON CG SRL▼ 43 | Municipiul Caracal, Olt | 1,6 mil. RON▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | 348,6 K RON | |
| 79 | 79.TERASCONS INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Sat Stoicăneşti, Comuna Stoicăneşti, Olt | 1,6 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.BOGES CONTRACTORS SRL▼ 35 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 1,6 mil. RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 778,7 K RON | |
| 81 | 81.GAZ PROIECT SRL▼ 15 | Municipiul Slatina, Olt | 1,6 mil. RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 35,6 K RON | |
| 82 | 82.COMPLEX BRITANIA SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 1,6 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 46,5 K RON | |
| 83 | 83.ROMALEXIN SRL▼ 2 | Municipiul Slatina, Olt | 1,6 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 1 mil. RON | |
| 84 | 84.TRODAT DRAG CONSTRUCT SRL▲ 69 | Municipiul Slatina, Olt | 1,6 mil. RON▲ 135,4 % | ▲ 135,4 % | -555,1 K RON | |
| 85 | 85.KDG GROUP CONSTRUCT S.R.L.▲ 15 | Municipiul Caracal, Olt | 1,6 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | -1,2 mil. RON | |
| 86 | 86.RADMAR CONSTRUCT SERVMONTAJ SRL▼ 31 | Sat Arceşti Cot, Comuna Pleşoiu, Olt | 1,6 mil. RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.ALMA-EM CONSTRUCTION INTERNATIONAL SRL▲ 20 | Sat Reşcuţa, Comuna Dobrosloveni, Olt | 1,6 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | -412,8 K RON | |
| 88 | 88.PRODACVA CARISMA SRL▲ 5 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 1,5 mil. RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 57,7 K RON | |
| 89 | 89.ILKO RESIDENCE SRL▲ 123 | Municipiul Slatina, Olt | 1,5 mil. RON▲ 250,2 % | ▲ 250,2 % | 28,9 K RON | |
| 90 | 90.ELIT GAB CONSTRUCT S.R.L.▲ 30 | Municipiul Slatina, Olt | 1,5 mil. RON▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 26,6 K RON | |
| 91 | 91.ARTROM ASSETS S.R.L.▲ 245 | Municipiul Slatina, Olt | 1,5 mil. RON▲ 693,1 % | ▲ 693,1 % | 277,9 K RON | |
| 92 | 92.LUXDECOR PRODUCT SRL▲ 54 | Municipiul Slatina, Olt | 1,5 mil. RON▲ 98,2 % | ▲ 98,2 % | 87 K RON | |
| 93 | 93.VERTRACOM MAR SRL▲ 29 | Sat Dranovăţu, Comuna Găneasa, Olt | 1,4 mil. RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 200,4 K RON | |
| 94 | 94.VALMAR BALYCONS SUD S.R.L.▼ 7 | Sat Pîrşcoveni, Comuna Pîrşcoveni, Olt | 1,4 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -224 K RON | |
| 95 | 95.DAN INVEST SRL▲ 69 | Municipiul Caracal, Olt | 1,4 mil. RON▲ 131 % | ▲ 131 % | 428,7 K RON | |
| 96 | 96.RO-CONSTRUCT M.C. SRL▲ 10 | Municipiul Slatina, Olt | 1,4 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 718,2 K RON | |
| 97 | 97.PRIMACON SRL▲ 58 | Municipiul Slatina, Olt | 1,4 mil. RON▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 39,3 K RON | |
| 98 | 98.ANA MARIA GIREXIM SRL▼ 19 | Sat Raiţiu, Comuna Curtişoara, Olt | 1,3 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | -107 K RON | |
| 99 | 99.PLAC GIPS DDB CONSTRUCT SRL▼ 35 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 1,2 mil. RON▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | 3,5 mil. RON | |
| 100 | 100.IZEO CONSTRUCT S.R.L.▲ 12 | Sat Dranovăţu, Comuna Găneasa, Olt | 1,2 mil. RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 455,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Olt
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
574 firme · 917,9 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
198 firme · 781 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
113 firme · 277 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 122,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
92 firme · 67,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
71 firme · 49,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
44 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
38 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
25 firme · 7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
23 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
6 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
12 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
4 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 368,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 170 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 65,4 K RON