Top 100 firme — Construcții, Olt după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
284 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 31,5 %, iar liderul atinge 337,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GND UNI ENGINEERING S.R.L.▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 337,2 %▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 2 | 2.NOVILSIME IMPIANTI S.R.L.▲ 82 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 225 %▲ 1.002,6 % | ▲ 1.002,6 % | 2,6 mil. RON | |
| 3 | 3.VIOFELI SRL▼ 1 | Municipiul Caracal, Olt | 211,2 %▲ 109,9 % | ▲ 109,9 % | 668,9 K RON | |
| 4 | 4.BYM TOTAL EXPRES S.R.L.▲ 21 | Sat Piatra, Oraş Piatra-Olt, Olt | 188,2 %▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 2,8 K RON | |
| 5 | 5.GARANT EUROCONS SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 151,8 %▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 6 | 6.IANIS FASHION MAXSTIL SRL▲ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 142 %▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 434,7 K RON | |
| 7 | 7.G.S. TECH INTER SRL▼ 4 | Municipiul Slatina, Olt | 139,5 %▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 117,6 K RON | |
| 8 | 8.ART & RESTURO BUILDING S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 121,7 %▲ 1.701 % | ▲ 1.701 % | 12 K RON | |
| 9 | 9.SPECTRUM ENERGY SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 119,7 %▲ 78,5 % | ▲ 78,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 10 | 10.JESSICA MARIA PLANT S.R.L.▲ 12 | Sat Comanca, Comuna Deveselu, Olt | 116,8 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -66,6 K RON | |
| 11 | 11.STONIC PRI CONSTRUCT S.R.L.▲ 19 | Sat Rusăneşti, Comuna Rusăneşti, Olt | 107,3 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1 mil. RON | |
| 12 | 12.ALEX VĂLEAN CLIMA S.R.L.nou | Sat Greci, Comuna Osica de Sus, Olt | 104,4 %▲ 81 % | ▲ 81 % | 1,4 mil. RON | |
| 13 | 13.CIPEV-EDIL CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 104,2 %▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 222,5 K RON | |
| 14 | 14.HOUSE MULTI CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 103,3 %▲ 78,4 % | ▲ 78,4 % | 482,5 K RON | |
| 15 | 15.CINEL TRUPY SRL▲ 21 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 103 %▲ 129,3 % | ▲ 129,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.BCP CONCEPT BUILDING S.R.L.nou | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 96,6 %▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 238,3 K RON | |
| 17 | 17.BRIO ADVANCE TEAM S.R.L.▲ 28 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 84,4 %▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 459,9 K RON | |
| 18 | 18.VIOCRIS CONSTRUCT SRL▲ 173 | Comuna Călui, Olt | 81,4 %▲ 320,6 % | ▲ 320,6 % | 258,3 K RON | |
| 19 | 19.TRIO ELECTRIC S.R.L.▲ 16 | Municipiul Slatina, Olt | 80,7 %▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 20 | 20.CONSART PRO INFINITY SRL▲ 40 | Municipiul Slatina, Olt | 80,1 %▼ 5 % | ▼ 5 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.DURPLEI BOGMIH SRL▲ 214 | Municipiul Slatina, Olt | 80,1 %▲ 107,6 % | ▲ 107,6 % | 565,8 K RON | |
| 22 | 22.CORANIS YAN CONSTRUCT SRL▲ 32 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 74,5 %▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 367 K RON | |
| 23 | 23.NICOSORIAN AGRO SRL▲ 169 | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 74 %▲ 65 % | ▲ 65 % | 12,3 mil. RON | |
| 24 | 24.PALION ERAEM S.R.L.▲ 64 | Sat Chiţeasca, Oraş Scorniceşti, Olt | 71,6 %▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 25 | 25.GYM EDIFICIO TEAM S.R.L.▲ 33 | Sat Alimăneşti, Comuna Izvoarele, Olt | 68,2 %▲ 135,3 % | ▲ 135,3 % | 347,6 K RON | |
| 26 | 26.PAN CONSTRUCT 2008 SRL▲ 39 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 67,3 %▲ 97,9 % | ▲ 97,9 % | 2,2 mil. RON | |
| 27 | 27.ILIUŢĂ IFELECTRIC S.R.L.▲ 46 | Sat Izbiceni, Comuna Izbiceni, Olt | 66,8 %▲ 158,6 % | ▲ 158,6 % | 2 mil. RON | |
| 28 | 28.SICE PREVIT SRL▲ 48 | Sat Cârlogani, Comuna Cârlogani, Olt | 61,9 %▲ 49 % | ▲ 49 % | 380,4 K RON | |
| 29 | 29.BMC VISION & ELECTRIC S.R.L.nou | Sat Rotunda, Comuna Rotunda, Olt | 61,6 %▲ 48,7 % | ▲ 48,7 % | 200,1 K RON | |
| 30 | 30.DARCONS ADRIPET MONTAJ SRL▼ 9 | Municipiul Caracal, Olt | 59,1 %▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 4,2 mil. RON | |
| 31 | 31.ALROPREDA S.R.L.nou | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | 59 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 240,2 K RON | |
| 32 | 32.EURO DIVERS 2007 SRL▲ 35 | Municipiul Slatina, Olt | 58,7 %▲ 19 % | ▲ 19 % | 130,4 K RON | |
| 33 | 33.MAIN SL ELECTRIC S.R.L.nou | Sat Dobrotinet, Comuna Curtişoara, Olt | 58,5 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 39,4 K RON | |
| 34 | 34.ADELA INDCONS S.R.L.▲ 73 | Sat Criva de Sus, Oraş Piatra-Olt, Olt | 58,2 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -1,4 mil. RON | |
| 35 | 35.MAKATON DECOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Sprâncenata, Comuna Sprâncenata, Olt | 57,6 %▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | -47,1 K RON | |
| 36 | 36.DANIS MODERN CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 57,5 %▲ 370 % | ▲ 370 % | 105,8 K RON | |
| 37 | 37.CLIMA PRO SRL▼ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 57,2 %▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 608,5 K RON | |
| 38 | 38.ERCAS WORLD CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Leoteşti, Comuna Bobiceşti, Olt | 56 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 27,2 K RON | |
| 39 | 39.TOPSLUC SRL▲ 51 | Municipiul Slatina, Olt | 55,8 %▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 10,7 K RON | |
| 40 | 40.TRICONSULT RECEPŢII S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 55,4 %▲ 24 % | ▲ 24 % | 893,6 K RON | |
| 41 | 41.KALSTROM OIL SRL▲ 39 | Sat Cepari, Comuna Cârlogani, Olt | 54,9 %▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 698,2 K RON | |
| 42 | 42.CONEX CONSULTING COS SRL▲ 181 | Municipiul Slatina, Olt | 54,3 %▲ 107,4 % | ▲ 107,4 % | 254,6 K RON | |
| 43 | 43.RYSTACHE PAVIMENTI S.R.L.nou | Sat Iancu Jianu, Comuna Iancu Jianu, Olt | 54,2 %▲ 1.905,9 % | ▲ 1.905,9 % | 898,6 K RON | |
| 44 | 44.RĂZVAN SELECT BEST CONS SRL▲ 81 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 52,9 %▲ 37 % | ▲ 37 % | 219,3 K RON | |
| 45 | 45.ELIVERA SRL▲ 216 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 52,3 %▲ 152,2 % | ▲ 152,2 % | 554,3 K RON | |
| 46 | 46.TOTAL IND DESIGN SRL▲ 56 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 52,3 %▲ 79,6 % | ▲ 79,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 47 | 47.BROSCARU CONSTRUCT S.R.L.▼ 23 | Sat Osica de Sus, Comuna Osica de Sus, Olt | 51,9 %▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.NIŢĂ GLOBAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 98 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 51,7 %▲ 266,7 % | ▲ 266,7 % | 199,5 K RON | |
| 49 | 49.RAWTECH CONSTRUCT S.R.L.▼ 3 | Sat Butoi, Comuna Pîrşcoveni, Olt | 51,2 %▲ 12 % | ▲ 12 % | 1,2 mil. RON | |
| 50 | 50.MONTAGE FURNITURE S.R.L.nou | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 51,1 %▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | -72 K RON | |
| 51 | 51.MARIADE ADELCAM CONSTRUCT SRL▲ 46 | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 50,6 %▲ 176,1 % | ▲ 176,1 % | 877 K RON | |
| 52 | 52.VERTIPLEX ZIMAR SRL▲ 160 | Municipiul Slatina, Olt | 49,2 %▲ 320,8 % | ▲ 320,8 % | 858,7 K RON | |
| 53 | 53.GEIZER MARIO SRLnou | Municipiul Slatina, Olt | 49,2 %▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 54 | 54.CERLINCA EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 180 | Sat Horezu, Comuna Dobreţu, Olt | 49,1 %▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 179,3 K RON | |
| 55 | 55.RAW CONSTRUCT ESCOM S.R.L.nou | Sat Reşcuţa, Comuna Dobrosloveni, Olt | 49 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 299,4 K RON | |
| 56 | 56.CATODICA IULPOP S.R.L.▲ 196 | Sat Crîmpoia, Comuna Crîmpoia, Olt | 47,4 %▲ 205,5 % | ▲ 205,5 % | 269,5 K RON | |
| 57 | 57.YFM IANCU VALMAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 108 | Municipiul Caracal, Olt | 47,2 %▲ 99 % | ▲ 99 % | 117 K RON | |
| 58 | 58.ALPHA IDEALMAAP GRUP SRL▲ 139 | Sat Pleşoiu, Comuna Pleşoiu, Olt | 45,8 %▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 215,5 K RON | |
| 59 | 59.MODERN STRUCTURE CONCEPT S.R.L.▲ 45 | Municipiul Slatina, Olt | 45,4 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 346,5 K RON | |
| 60 | 60.BARBARY DACIMAR CONS SRL▼ 48 | Sat Bircii, Oraş Scorniceşti, Olt | 44,9 %▼ 26 % | ▼ 26 % | 5,9 mil. RON | |
| 61 | 61.FAMITEX ILICOM 2011 SRL▲ 55 | Municipiul Caracal, Olt | 44,3 %▼ 42,5 % | ▼ 42,5 % | 97,6 K RON | |
| 62 | 62.DAIANA STEPHANY DESIGN SRL▼ 49 | Loc. Scorniceşti, Oraş Scorniceşti, Olt | 44,2 %▼ 38,5 % | ▼ 38,5 % | 127,3 K RON | |
| 63 | 63.ELBRO ENERGOGROUP SRL▲ 1 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 43,8 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -13,3 K RON | |
| 64 | 64.COMREM SA▲ 13 | Municipiul Slatina, Olt | 43,8 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 9,4 K RON | |
| 65 | 65.PURPLE AB BUILDING S.R.L.▲ 154 | Municipiul Slatina, Olt | 43 %▲ 296 % | ▲ 296 % | 308 K RON | |
| 66 | 66.DL CONSTRUCT FINISAJE REPARAŢII S.R.L.nou | Sat Reşca, Comuna Dobrosloveni, Olt | 42,9 %▲ 179,3 % | ▲ 179,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 67 | 67.ESCRIBANO CONS RESIDENTIAL S.R.L.nou | Sat Şerbăneşti, Comuna Şerbăneşti, Olt | 42,2 %▲ 351,2 % | ▲ 351,2 % | 360,5 K RON | |
| 68 | 68.ENECONS ADRIGEO SRLnou | Sat Negreni, Oraş Scorniceşti, Olt | 41,9 %▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 208,6 K RON | |
| 69 | 69.EVIO TOTAL SOLUTIONS S.R.L.▼ 51 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 41,8 %▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 791,4 K RON | |
| 70 | 70.BITU IZOR CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Alimăneşti, Comuna Izvoarele, Olt | 39,9 %▲ 89,1 % | ▲ 89,1 % | 284,6 K RON | |
| 71 | 71.HVS ELECTRIC DESIGN S.R.L.▼ 48 | Sat Curtişoara, Comuna Curtişoara, Olt | 39,8 %▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 188,1 K RON | |
| 72 | 72.MARYS ENERGY GOLD S.R.L.▲ 67 | Sat Dobrosloveni, Comuna Dobrosloveni, Olt | 38,7 %▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 244,3 K RON | |
| 73 | 73.SARAHBETPRODUCT S.R.L.▲ 77 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 38,6 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 62,3 K RON | |
| 74 | 74.RO-CONSTRUCT M.C. SRL▼ 47 | Municipiul Slatina, Olt | 38,4 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 75 | 75.PURGATO PROFESSIONAL S.R.L.nou | Sat Olari, Comuna Pîrşcoveni, Olt | 38,2 %▲ 473,5 % | ▲ 473,5 % | 159,6 K RON | |
| 76 | 76.NLC JES CONSTRUCT S.R.L.nou | Loc. Balş, Oraş Balş, Olt | 37,9 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 114,7 K RON | |
| 77 | 77.MIROMAG LIVCONS SRL▼ 21 | Sat Slătioara, Comuna Slătioara, Olt | 37,8 %▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 922,4 K RON | |
| 78 | 78.ANDRIX TRANS SRL▲ 28 | Sat Bălăneşti, Comuna Mărunţei, Olt | 36,7 %▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 28 K RON | |
| 79 | 79.OCO TREND CONSTRUCT SRL▼ 35 | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 36,6 %▼ 52,2 % | ▼ 52,2 % | 236,8 K RON | |
| 80 | 80.DESIGNLAB & CONSTRUCT AG SRL▼ 79 | Municipiul Slatina, Olt | 36,4 %▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 68,5 K RON | |
| 81 | 81.KIRISPAS IDEA SRL▲ 129 | Loc. Corabia, Oraş Corabia, Olt | 36,3 %▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 27,7 K RON | |
| 82 | 82.BETON PAVDAN S.R.L.▲ 161 | Sat Grojdibodu, Comuna Grojdibodu, Olt | 36,2 %▲ 222,1 % | ▲ 222,1 % | 29,9 K RON | |
| 83 | 83.IZOLAŢII MANŞONĂRI S.R.L.▲ 17 | Municipiul Slatina, Olt | 36,2 %▲ 59,9 % | ▲ 59,9 % | 863,4 K RON | |
| 84 | 84.SEDAN STRUCTURI MONOLIT SRL▲ 129 | Municipiul Slatina, Olt | 36,2 %▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 338,1 K RON | |
| 85 | 85.SORLAND SRLnou | Sat Studina, Comuna Studina, Olt | 36 %▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 18,4 K RON | |
| 86 | 86.ELECTROTIB CONS S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 35,9 %▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 209,9 K RON | |
| 87 | 87.RODAN PROFI MULTISERV S.R.L.▼ 61 | Municipiul Slatina, Olt | 35,8 %▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 143,6 K RON | |
| 88 | 88.WAGRAMER TERMO 2000 SRL▲ 5 | Municipiul Slatina, Olt | 35,7 %▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | 25,3 mil. RON | |
| 89 | 89.BEBE TRANS ROM SRL▼ 8 | Municipiul Slatina, Olt | 35,3 %▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 3,1 mil. RON | |
| 90 | 90.M. CRISTOF SRLnou | Sat Corbu, Comuna Teslui, Olt | 35,1 %▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 111,6 K RON | |
| 91 | 91.CONFORT CONSTRUCT SRL▲ 107 | Municipiul Slatina, Olt | 34,9 %▲ 64,3 % | ▲ 64,3 % | 694 RON | |
| 92 | 92.DRAGOŞ ANDREI CORCONSTRUCT SRL▲ 4 | Loc. Drăgăneşti-Olt, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 34,6 %▲ 13 % | ▲ 13 % | 179 K RON | |
| 93 | 93.ANDRE NATI BUILD S.R.L.nou | Municipiul Slatina, Olt | 33 %▲ 81 % | ▲ 81 % | 42,3 K RON | |
| 94 | 94.GRITCO GRUP SRL▼ 24 | Sat Brebeni, Comuna Brebeni, Olt | 32,9 %▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 95 | 95.RMC CONSTRUCT AGRO S.R.L.nou | Sat Dumitreşti, Comuna Verguleasa, Olt | 32,9 %▲ 304,4 % | ▲ 304,4 % | 54,9 K RON | |
| 96 | 96.LAUR ICE CLIMA S.R.L.▲ 57 | Municipiul Slatina, Olt | 32,5 %▲ 70,1 % | ▲ 70,1 % | 132,1 K RON | |
| 97 | 97.SPECYAL MIHAFLORN AUTO S.R.L.▲ 27 | Sat Comani, Oraş Drăgăneşti-Olt, Olt | 32,3 %▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 1,9 K RON | |
| 98 | 98.BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L.nou | Loc. Piatra-Olt, Oraş Piatra-Olt, Olt | 32 %▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 99 | 99.VALCONS TOTAL PREST SRL▲ 83 | Municipiul Slatina, Olt | 31,6 %▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 100 | 100.DAN INVEST SRL▼ 91 | Municipiul Caracal, Olt | 31,5 %▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 1,6 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Olt
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
574 firme · 917,9 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
198 firme · 781 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
113 firme · 277 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 122,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
92 firme · 67,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
71 firme · 49,6 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
44 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
38 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
25 firme · 7 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 5,5 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
23 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
4 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
6 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
12 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
4 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 368,4 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 170 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 65,4 K RON