COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Ilfov după datorii în 2024

1.522 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 798,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 2,2 mil. RON, iar liderul atinge 89,8 mil. RON.

FirmăDatorii
CLUB MILITARI RESIDENCE SRL▲ 189,8 mil. RON▲ 7,3 %
COMTEL FOCUS SA▲ 164,5 mil. RON▼ 1,6 %
DNATA CATERING SRL▲ 248 mil. RON▲ 45,6 %
SUSHI EXPERT SRL▲ 237,4 mil. RON▲ 20,6 %
IMMO GURU S.A.▼ 131,1 mil. RON▼ 43,5 %
GRAND EXPO IMPEX SRL▲ 124,1 mil. RON▼ 5,3 %
LIWA PROPERTIES SRL▲ 123,9 mil. RON▲ 0,1 %
RISTAURANDOELITE SRL▲ 418,6 mil. RON▲ 2,8 %
YAPAN CONSTRUCTION & TURISM SRLnou17 mil. RON▼ 3,8 %
ROSETTI HOTELS DEVELOPMENT SRL▲ 412,9 mil. RON▲ 2,3 %
RIN HOSPITALITY COMPANY SRL▼ 212,3 mil. RON▼ 34,6 %
B.G. INVESTMENTS TRUST S.R.L.▲ 311,7 mil. RON▲ 0,5 %
NIMOLD CONSTRUCT RESIDENCE S.R.L.▲ 511,4 mil. RON▲ 22,4 %
TOMCAT COMSERV S.R.L.▲ 1110,7 mil. RON▲ 58 %
ORGANIC FRESH FOOD SRL▲ 610,5 mil. RON▲ 37,7 %
ANTREPRENOR S.A.=10,5 mil. RON0,0%
COUNTRY SPA S.R.L.=10,2 mil. RON▲ 5,3 %
OLIVETO FA S.R.L.▲ 239,8 mil. RON▲ 134,2 %
M&A TURISM LITORAL SRL▼ 99 mil. RON▼ 50,9 %
GRAND LUXURY RESORT S.R.L.▲ 248,6 mil. RON▲ 131,1 %
ALMIRA COM SRL▲ 378,4 mil. RON▲ 208,5 %
FOUR TO FOUR CONCEPT SRL▲ 18,4 mil. RON▲ 20,3 %
MALCOM INVEST IMP S.R.L.▲ 18,1 mil. RON▲ 16,4 %
BOGDAN RESTAURANTE S.R.L.▼ 138 mil. RON▼ 56,1 %
SUN EVENTS SRL▼ 58 mil. RON▲ 1,1 %
LIVADA DE PRUNI SRL▲ 827 mil. RON▲ 326,5 %
SPOONFULL S.R.L.▲ 216,9 mil. RON▲ 95,5 %
ALCO ENTERTAINMENT CLUB SRL▼ 16,6 mil. RON▲ 3,6 %
GOLDEN COFFEE SRL▲ 26,5 mil. RON▲ 14,9 %
SOSA & SOSA S.R.L.▲ 76,3 mil. RON▲ 31,7 %
HANAN INVEST SRL▼ 16,1 mil. RON▲ 6,6 %
RIN RESORT & SPA SRL▲ 1.2885,9 mil. RON▲ 53.076,1 %
RION DEVELOPMENT TOUR SRL▲ 105,7 mil. RON▲ 45,6 %
SARA & FRIENDS S.R.L.▼ 55,6 mil. RON▼ 2 %
MUNTENIA ESTIVAL 2002 S.A.▼ 225,6 mil. RON▼ 61,7 %
D & K PARTNERS SRL▲ 175,2 mil. RON▲ 60,4 %
MARK TWAIN INTERNATIONAL EDUCATION SRLnou5,2 mil. RON▲ 89,2 %
PICCADILLY CLUB SRL▼ 35,1 mil. RON▲ 2,6 %
RS CUMPĂTU PROPERTY S.R.L.▼ 65,1 mil. RON▼ 3,6 %
LIBAO LUXORY S.R.L.▲ 275 mil. RON▲ 99,8 %
EVERTOGETHER S.R.L.▼ 75 mil. RON▼ 2,7 %
HRT HENOSIS HOLDINGS S.R.L.▲ 355 mil. RON▲ 121,9 %
EVENTCULINAR VOL S.A.▲ 74,6 mil. RON▲ 34,9 %
SIP AND GRAB S.R.L.▲ 1354,6 mil. RON▲ 346,5 %
EURO CLUB HOTELURI SI RESTAURANTE SRL▼ 54,3 mil. RON▼ 0,5 %
EVENTS IN THE FOREST S.R.L.▼ 144,3 mil. RON▼ 21,5 %
ADVISORS TEAM P&R S.R.L.▲ 214,2 mil. RON▲ 71,1 %
ONE FOOD EXPERIENCE S.R.L.▲ 834,2 mil. RON▲ 208,1 %
APARTHOTEL ELITTE S.R.L.▲ 74,1 mil. RON▲ 38,3 %
EXPRES GARANTION LTD VARNA-SUCURSALA VOLUNTARI▼ 84,1 mil. RON▼ 0,3 %
WHOLE FOOD PROCESSING (WFP) S.R.L.=4 mil. RON▲ 18,9 %
IBERIC MASTER SRL▼ 64 mil. RON▲ 9 %
RONIX GRILL SRL▲ 24 mil. RON▲ 28,7 %
OZKARDES S.R.L.▼ 163,9 mil. RON▼ 13,5 %
MANUFAKTURA CAFE & BISTRO SRL▼ 63,9 mil. RON▲ 14,1 %
GALLA FAF EVENTS S.R.L.nou3,8 mil. RON▲ 14,2 %
SOLENA IMPORT - EXPORT SRLnou3,8 mil. RON▲ 34,6 %
NOERAM TRAVEL S.R.L.▲ 273,8 mil. RON▲ 82,7 %
THELOS LUX SRL▲ 673,8 mil. RON▲ 172,2 %
BAKERY STREET SRL▼ 33,7 mil. RON▲ 26,6 %
AIRCATERING S.R.L.▼ 423,6 mil. RON▼ 57,6 %
A4K SWED CONCEPT SRL▼ 103,6 mil. RON▲ 8,9 %
SUSHI TERRA RETAIL S.R.L.▲ 523,6 mil. RON▲ 138,8 %
PANORAMIC BEER & GRILL S.R.L.▼ 173,6 mil. RON▲ 0,4 %
ALBERT FAST DELIVERY S.R.L.▲ 763,5 mil. RON▲ 169,7 %
CHINA TOWN GRUP DE INVESTIŢII S.R.L.▼ 213,5 mil. RON▼ 5,1 %
ROMANIAN CATERING SRL▲ 253,3 mil. RON▲ 75,8 %
ZEID RESTAURANT S.R.L.nou3,3 mil. RON—
NEXT HOSPITALITY S.R.L.▼ 73,3 mil. RON▲ 23 %
NEW VISION HUMAN S.R.L.▲ 1.4203,2 mil. RON▲ 438.299,2 %
SCICCHERIA S.R.L.▲ 363,2 mil. RON▲ 94,2 %
SIMOROM TRADING '94 SRLnou3,2 mil. RON▼ 6,1 %
MUSE COUNTRY CLUB S.R.L.▲ 23,2 mil. RON▲ 40,5 %
TOMCAT EST S.R.L.▲ 373,1 mil. RON▲ 91,6 %
SARA RESTAURANT & MORE S.R.L.▼ 363 mil. RON▼ 31,3 %
A&C FERPRIM SRL▼ 63 mil. RON▲ 25 %
CLUB DON PEDRO SRL▼ 133 mil. RON▲ 15,6 %
HITMAN INTERNATIONAL S.R.L.▼ 422,9 mil. RON▼ 40,9 %
STEFYSIA BUSINESS S.R.L.▲ 1692,9 mil. RON▲ 319,6 %
PROPER ROBERT INVEST S.R.L.▲ 142,8 mil. RON▲ 50,4 %
MINON INVESTMENT S.R.L.▼ 212,8 mil. RON▲ 4,3 %
ENTA STAR INVEST S.R.L.▼ 62,8 mil. RON▲ 23,2 %
HOTEL OTOPENI SRL▼ 222,8 mil. RON▲ 3,9 %
DELARTE FOOD SRL▲ 412,7 mil. RON▲ 86,9 %
FOODBERRY S.R.L.▼ 12,6 mil. RON▲ 25,8 %
ILFOVEANCA GRUP SRL▼ 232,6 mil. RON0,0%
ROWA FOOD SRL▲ 462,6 mil. RON▲ 89,9 %
DONNA STYLE PROD SRL▲ 262,5 mil. RON▲ 65,1 %
POIANA ALBĂ TURISM SRL▼ 232,5 mil. RON▲ 0,2 %
URSA MICĂ SRL▼ 362,5 mil. RON▼ 22,2 %
IAKOS PRESTIGE S.R.L.▼ 192,5 mil. RON▲ 5,6 %
OXY CLINIQUE S.R.L.▲ 1.4312,5 mil. RON—
TATU BAR & GRILL SRL▲ 562,5 mil. RON▲ 98,7 %
ORIENT PARTNERS S.R.L.▲ 1.0212,5 mil. RON▲ 7.115 %
HOTEL GIULIANO'S HERITAGE SRL▼ 122,4 mil. RON▲ 12,5 %
CHARTER SRL▲ 3972,4 mil. RON▲ 840,3 %
NEW ART CATERING S.R.L.▼ 12,3 mil. RON▲ 27,1 %
MANDARIN EXPRESS S.R.L.▲ 1.1252,3 mil. RON▲ 10.925,8 %
GRĂTAR ŞI VORBE SRL▼ 202,3 mil. RON▲ 3 %
CAPITOL COMSERV S.R.L.▼ 222,2 mil. RON▲ 2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci