Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Ilfov după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025
325 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 28,5 %, iar liderul atinge 262,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MR KEBAB CONCEPT S.R.L.nou | Comuna Berceni, Ilfov | 262,1 %▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | -989,5 K RON | |
| 2 | 2.PRO DONI' S INVEST S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 183,7 %▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.CASE BRAGADIRU 2020 S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 159,3 %▲ 189,5 % | ▲ 189,5 % | 484,8 K RON | |
| 4 | 4.FERFAMILY S.R.L.nou | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 155,6 %▼ 45 % | ▼ 45 % | -343,7 K RON | |
| 5 | 5.LA ROSTA GLOBAL S.R.L.▲ 31 | Oraş Otopeni, Ilfov | 154,3 %▲ 110,7 % | ▲ 110,7 % | 112,8 K RON | |
| 6 | 6.TEBE EXPERT S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 141,9 %▲ 766,2 % | ▲ 766,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 7 | 7.DAF IDEAL OPTIM S.R.L.▼ 6 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 131,3 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 1 mil. RON | |
| 8 | 8.SI-PRO HORECA SRL▲ 36 | Comuna Jilava, Ilfov | 122,3 %▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 58,9 K RON | |
| 9 | 9.SEVEN SPICE EVENTS S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 119,9 %▲ 817,1 % | ▲ 817,1 % | 117,7 K RON | |
| 10 | 10.MINI MISHI S.R.L.nou | Comuna Dobroeşti, Ilfov | 111,3 %▲ 91,1 % | ▲ 91,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 11 | 11.MUSE COUNTRY CLUB S.R.L.nou | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 109,3 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -1,3 mil. RON | |
| 12 | 12.DINING ASSOCIATION S.R.L.nou | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 106,3 %▲ 533,1 % | ▲ 533,1 % | -3,8 mil. RON | |
| 13 | 13.ALBERT FAST DELIVERY S.R.L.nou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 104,6 %▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 896,7 K RON | |
| 14 | 14.LIV-AND TRAVEL CONSULTING SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 104,5 %▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 640,2 K RON | |
| 15 | 15.BESTDEAL PIZZA S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 96,7 %▲ 26,5 % | ▲ 26,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 16 | 16.GALLA FAF EVENTS S.R.L.▲ 33 | Sat Zurbaua, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 95,6 %▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.TECHNICAL SERVICES ORIZONT SRL▲ 250 | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 89,9 %▲ 494,3 % | ▲ 494,3 % | 488,1 K RON | |
| 18 | 18.DAVIDOM CAFFE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 88,7 %▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 4 K RON | |
| 19 | 19.VELVETO EVENTS S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 88,5 %▲ 9.751,4 % | ▲ 9.751,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 20 | 20.SANA ASIF ENTERPRISE S.R.L.▼ 11 | Oraş Voluntari, Ilfov | 85,3 %▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | -365,5 K RON | |
| 21 | 21.BAKING DREAMS S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 83,4 %▲ 99,8 % | ▲ 99,8 % | 34,1 K RON | |
| 22 | 22.IMMO GURU S.A.▲ 4 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 81,8 %▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 23 | 23.LA MAKEDOANCA S.R.L.▼ 2 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 78,5 %▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 806,7 K RON | |
| 24 | 24.RIN HOSPITALITY COMPANY SRL▼ 12 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 76,3 %▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 25 | 25.BAVO PREMIER SERVICES S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 75,9 %▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -58,1 K RON | |
| 26 | 26.PROPER CRAIOVA S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 74,2 %▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 977,5 K RON | |
| 27 | 27.DUMA'S VAN SRL▼ 20 | Sat Căciulaţi, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 73,8 %▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | 341,3 K RON | |
| 28 | 28.DIVERSIFIED FOOD S.R.L.nou | Sat Manolache, Comuna Glina, Ilfov | 69,1 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 25,9 K RON | |
| 29 | 29.TED'S COFFEE DACIA S.R.L.nou | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 68,5 %▼ 45,6 % | ▼ 45,6 % | -21,3 K RON | |
| 30 | 30.SH MANIA INTERMED S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 65 %▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 335,2 K RON | |
| 31 | 31.MR RED MEXICANOS S.R.L.▼ 23 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 64,3 %▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | 473,9 K RON | |
| 32 | 32.REVE LATIN S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 64,1 %▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 233,8 K RON | |
| 33 | 33.LEEHOFOOD S.R.L.nou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 63,4 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 381,8 K RON | |
| 34 | 34.TEHRAN PERSIAN FOOD S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 63,4 %▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 153 K RON | |
| 35 | 35.BEELSAMEN SERVICES SRL▼ 25 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 61,8 %▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 242 K RON | |
| 36 | 36.CUP COFFE TIME S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 60,3 %▲ 119,6 % | ▲ 119,6 % | 14,9 K RON | |
| 37 | 37.COMEDIANTII PALILULA S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 60 %▲ 8 % | ▲ 8 % | -559,9 K RON | |
| 38 | 38.MAROON READY TO EAT S.R.L.▲ 5 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 59,5 %▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | -627,9 K RON | |
| 39 | 39.N & S TREND SETTER HOUSE S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 59 %▼ 33,4 % | ▼ 33,4 % | -74,4 K RON | |
| 40 | 40.TED'S FASHION COFFEE S.R.L.nou | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 57,8 %▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -215,4 K RON | |
| 41 | 41.LA MAMICA CATERING S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 57,2 %▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 4,2 K RON | |
| 42 | 42.HM COFFEE WORLDWIDE S.R.L.nou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 57,1 %▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | 103 K RON | |
| 43 | 43.G.A.I.U. HOLDING SRL▲ 26 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 56,7 %▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | -569,6 K RON | |
| 44 | 44.GATTO PIZZA S.R.L.▲ 257 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 56 %▲ 207,1 % | ▲ 207,1 % | 40,6 K RON | |
| 45 | 45.ALIANA ESTIVAL S.R.L.nou | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 55 %— | — | 325,3 K RON | |
| 46 | 46.VEGA LAND STAR S.R.L.nou | Sat Moara Vlăsiei, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov | 54,7 %▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 34,8 K RON | |
| 47 | 47.BIBO BURGERS LIMITED S.R.L.▼ 10 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 51,5 %▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 1 mil. RON | |
| 48 | 48.SANDWICH TIME SRL▼ 31 | Oraş Voluntari, Ilfov | 51,4 %▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 1,5 K RON | |
| 49 | 49.SEPTEMBRIS TRIUM SRL▲ 1 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 51,4 %▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 123,9 K RON | |
| 50 | 50.SPOONFULL S.R.L.▼ 31 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 50,7 %▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 55 K RON | |
| 51 | 51.LIBAO LUXORY S.R.L.▲ 51 | Oraş Otopeni, Ilfov | 49,7 %▲ 34,1 % | ▲ 34,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 52 | 52.POPESCU STANDARD S.R.L.nou | Comuna Berceni, Ilfov | 49,6 %▲ 37 % | ▲ 37 % | 12,1 K RON | |
| 53 | 53.CLARO TRADE SRLnou | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 49,6 %▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 409,1 K RON | |
| 54 | 54.CĂSUȚA CU BUNĂTĂȚI A VALENTINEI S.R.L.nou | Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Ilfov | 49 %▲ 57 % | ▲ 57 % | 79,8 K RON | |
| 55 | 55.ALTFEL DE RESTAURANT SRL▼ 51 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 48,8 %▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 55,9 K RON | |
| 56 | 56.LA BIBANU PUB S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 47,7 %▲ 135,5 % | ▲ 135,5 % | 263,6 K RON | |
| 57 | 57.NOBLE WISDOM SRLnou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 46,4 %— | — | 1,3 mil. RON | |
| 58 | 58.PETRISOR EVENTS SRLnou | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 45,8 %— | — | -250,9 K RON | |
| 59 | 59.MIORIȚA KEBAP S.R.L.▲ 30 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 45,7 %▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -247,3 K RON | |
| 60 | 60.NOVIA EVENTS SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 45,5 %— | — | 569,4 K RON | |
| 61 | 61.PIKANT FOOD SRL▼ 15 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 45,1 %▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 10,3 K RON | |
| 62 | 62.TINAMORE S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 44,4 %▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 25,4 K RON | |
| 63 | 63.IAKOS PRESTIGE S.R.L.▼ 33 | Sat Dobroeşti, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 43,1 %▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 8,9 K RON | |
| 64 | 64.KEYIF S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 42,5 %▲ 105,3 % | ▲ 105,3 % | -138,8 K RON | |
| 65 | 65.HANAN INVEST SRLnou | Oraş Otopeni, Ilfov | 41,8 %▲ 176,8 % | ▲ 176,8 % | 324,6 K RON | |
| 66 | 66.AFI PROD COM SRL▲ 96 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 41,5 %▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 2,1 K RON | |
| 67 | 67.CLOSE TO SANITY S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 39,6 %▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 34,9 K RON | |
| 68 | 68.TRATTORIA RIVOLI S.R.L.▲ 176 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 38,8 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 403,3 K RON | |
| 69 | 69.TENTATII DULCI SRL▲ 4 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 38,7 %▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 106,4 K RON | |
| 70 | 70.TED՚S AIRPORT COFFEE S.R.L.nou | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 38,3 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 71,4 K RON | |
| 71 | 71.PRO VIVA COMEXIM SRLnou | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 38,2 %▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | -200,5 K RON | |
| 72 | 72.EDEN PIZZA AND PASTA S.R.L.nou | Sat Dărăşti-Ilfov, Comuna Dărăşti-Ilfov, Ilfov | 38,1 %▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | 41,6 K RON | |
| 73 | 73.GREEN EVENTS CENTER S.R.L.nou | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 38,1 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 22,2 K RON | |
| 74 | 74.EVENTS IN THE FOREST S.R.L.▼ 58 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 36,6 %▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 75 | 75.FLUID SPECIALTY COFFEE S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 35,7 %▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 7 K RON | |
| 76 | 76.MARIOSTEF BEACH S.R.L.▲ 167 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 35,6 %▲ 73,4 % | ▲ 73,4 % | -617,4 K RON | |
| 77 | 77.DAGSA INVEST S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 35,4 %▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -161,7 K RON | |
| 78 | 78.MOJITO CAFETERIA S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 34,6 %▲ 25 % | ▲ 25 % | -31,1 K RON | |
| 79 | 79.AMD PROMARKETS S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 34,6 %▲ 306,2 % | ▲ 306,2 % | -17,1 K RON | |
| 80 | 80.LA MIȘCĂ S.R.L.▼ 53 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 34,3 %▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 71,6 K RON | |
| 81 | 81.MINON INVESTMENT S.R.L.▼ 48 | Oraş Voluntari, Ilfov | 33,4 %▲ 14 % | ▲ 14 % | 856 K RON | |
| 82 | 82.TRATTORIA AZALLI S.R.L.nou | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 33,4 %▲ 10 % | ▲ 10 % | 1,8 K RON | |
| 83 | 83.DEWIN GLOBAL STORE S.R.L.▼ 3 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 33,1 %▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 308,6 K RON | |
| 84 | 84.OCTACHIM TRADING SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 32,9 %▲ 42 % | ▲ 42 % | 197,6 K RON | |
| 85 | 85.ORCA TRADE STEEL S.R.L.nou | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 32,8 %▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 606,4 K RON | |
| 86 | 86.KUNGFU VITAN S.R.L.▲ 64 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 32,5 %▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -144,8 K RON | |
| 87 | 87.SOLI-CRIS FOOD SRL▼ 46 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 32,3 %▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 696,8 K RON | |
| 88 | 88.ANDALEX GASTRONOMY S.R.L.▲ 69 | Comuna Berceni, Ilfov | 32,1 %▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -11,8 K RON | |
| 89 | 89.EVERTOGETHER S.R.L.▼ 1 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 31,9 %▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 4,3 mil. RON | |
| 90 | 90.VALUE CONSULTING SERVICES S.R.L.nou | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 31,6 %▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 4,9 K RON | |
| 91 | 91.ZIGU FOOD TONPAS SRL▲ 31 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 31,4 %▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 27 K RON | |
| 92 | 92.SUN EVENTS SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 31,4 %▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 88,9 K RON | |
| 93 | 93.FABRICA DE SUSHI S.R.L.nou | Sat Glina, Comuna Glina, Ilfov | 31,2 %▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 50,4 K RON | |
| 94 | 94.CRITUPET ASOCIATII SRL▲ 165 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 30,9 %▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | -1,5 K RON | |
| 95 | 95.ARISEN TEAM S.R.L.▲ 105 | Oraş Voluntari, Ilfov | 30,6 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | -89,7 K RON | |
| 96 | 96.IRIS SLU BEST FOOD S.R.L.▼ 32 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 30,4 %▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 84,6 K RON | |
| 97 | 97.GYORFI & TAL SRLnou | Sat Petreşti, Comuna Corbeanca, Ilfov | 30,2 %▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 218,8 K RON | |
| 98 | 98.ESTERA SERVICES SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 29,4 %▲ 32 % | ▲ 32 % | 83,2 K RON | |
| 99 | 99.PENKE TEAM S.R.L.nou | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 28,7 %▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 53,2 K RON | |
| 100 | 100.FAMOUS GOURMET S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 28,5 %▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 102,9 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Ilfov
CAEN 5611
Restaurante
266 firme · 640,3 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
524 firme · 627,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
20 firme · 238,4 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
129 firme · 224,6 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
86 firme · 171,8 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
295 firme · 153,4 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
134 firme · 47,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
31 firme · 35,6 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
17 firme · 28 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
37 firme · 16,5 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
6 firme · 855,5 K RON
CAEN 5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
1 firme · 7,5 K RON