Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Ilfov după lichiditate ridicată în 2025
888 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 2,9×, iar liderul atinge 202,3×.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Lichiditate | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CASA CRENGUTEI SRL= | Oraş Otopeni, Ilfov | 202,3×▲ 85,2 % | ▲ 85,2 % | 464,9 K RON | |
| 2 | 2.REGIONAL SUD CONSTRUCT SRL▲ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 40,8×▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 35 K RON | |
| 3 | 3.CSR WAITERS SERVICE S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 35,6×▲ 58,3 % | ▲ 58,3 % | 198,4 K RON | |
| 4 | 4.AYAN EVENTS S.R.L.▲ 8 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 25,2×▲ 58,6 % | ▲ 58,6 % | 29,8 K RON | |
| 5 | 5.CREST AFRAME SERVICES S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 25×— | — | — | 314,9 K RON |
| 6 | 6.GEO MIHA TRADE SRL▲ 3 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 23,7×▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 68,4 K RON | |
| 7 | 7.RAGASI BUSINESS EXPERT SRL▲ 13 | Sat Bălăceanca, Comuna Cernica, Ilfov | 18,7×▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 38,5 K RON | |
| 8 | 8.LUANA APARTMENTS S.R.L.▲ 47 | Oraş Otopeni, Ilfov | 18,7×▲ 215,6 % | ▲ 215,6 % | 173,1 K RON | |
| 9 | 9.LEMON CLIFF SRLnou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 18,1×▲ 18 % | ▲ 18 % | 412,9 K RON | |
| 10 | 10.HH HENS SRL= | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 15,6×▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 6,1 K RON | |
| 11 | 11.NATURAL GUST CATERING SRL▲ 163 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 15,3×▲ 560,3 % | ▲ 560,3 % | 316,8 K RON | |
| 12 | 12.ONETAPSCREAM S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 14,4×▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 257,4 K RON | |
| 13 | 13.REAL MANAGEMENT TOURISM S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 13×▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | 221 K RON | |
| 14 | 14.CĂSUȚA CU BUNĂTĂȚI A VALENTINEI S.R.L.▲ 27 | Sat Găneasa, Comuna Găneasa, Ilfov | 12,7×▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 79,8 K RON | |
| 15 | 15.CASPIAN SUN S.R.L.▲ 6 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 12,3×▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 56,7 K RON | |
| 16 | 16.LIDIA & ADINA IMPEX SRL▲ 37 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 12,2×▲ 98,5 % | ▲ 98,5 % | 121,2 K RON | |
| 17 | 17.A NEW STORY S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 12,2×— | — | — | 588,9 K RON |
| 18 | 18.ELEFANTERIA S.R.L.▲ 25 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 11,9×▲ 75,1 % | ▲ 75,1 % | 153,7 K RON | |
| 19 | 19.AMONT CHALET S.R.L.▲ 193 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 11,4×▲ 531,1 % | ▲ 531,1 % | 260,6 K RON | |
| 20 | 20.BON 2 EAT S.R.L.▲ 13 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 11×▲ 48 % | ▲ 48 % | 341,1 K RON | |
| 21 | 21.HIGH EVENT STAFF S.R.L.▲ 50 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 10,5×▲ 124,3 % | ▲ 124,3 % | 321,1 K RON | |
| 22 | 22.CIRCUS FOOD TRUCK SRL▲ 6 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 10,4×▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 41,2 K RON | |
| 23 | 23.WAFFLE CONCEPT SRL▲ 2 | Comuna Jilava, Ilfov | 8,8×▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 199 K RON | |
| 24 | 24.FIRST CLASS RESIDENCE SRLnou | Oraş Chitila, Ilfov | 8,7×▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 34 K RON | |
| 25 | 25.ACSSA TEAM S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 8,7×— | — | — | 192,9 K RON |
| 26 | 26.BLOOMING LOVE SRLnou | Comuna Baloteşti, Ilfov | 8,6×▲ 369,6 % | ▲ 369,6 % | 117,2 K RON | |
| 27 | 27.PLAZA GOURMET EVENTS S.R.L.▲ 261 | Sat Tâncăbeşti, Comuna Snagov, Ilfov | 8,5×▲ 550,4 % | ▲ 550,4 % | 804,4 K RON | |
| 28 | 28.TASTY BOX SRL▲ 3 | Oraş Otopeni, Ilfov | 8,4×▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 221,8 K RON | |
| 29 | 29.RUMBI M.P. PROD COM IMPEX SRL▲ 43 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 8×▲ 75,6 % | ▲ 75,6 % | -21,2 K RON | |
| 30 | 30.TURISM MONTAN "LA CETATE" SRL▲ 29 | Oraş Voluntari, Ilfov | 7,9×▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 228,3 K RON | |
| 31 | 31.RESTAURANT MARIA SI ANDREEA S.R.L.▲ 6 | Oraş Măgurele, Ilfov | 7,9×▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 45,3 K RON | |
| 32 | 32.BB DISTRIBUTION TRADE SRL▼ 13 | Sat Tâncăbeşti, Comuna Snagov, Ilfov | 7,8×▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | -61,9 K RON | |
| 33 | 33.SHAORMERIA TA S.R.L.nou | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 7,4×— | — | — | 684,1 K RON |
| 34 | 34.MAROVA BUSINESS AND TURISM MANAGEMENT S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 7×— | — | — | 88,9 K RON |
| 35 | 35.PLAI DIN BRAN TRANSILVANIA S.R.L.nou | Sat Vadu Anei, Comuna Brăneşti, Ilfov | 6,7×▲ 337 % | ▲ 337 % | 118,5 K RON | |
| 36 | 36.DIVERCOM SRL▲ 72 | Comuna Afumaţi, Ilfov | 6,6×▲ 91 % | ▲ 91 % | 6,6 K RON | |
| 37 | 37.COSDAROM TURISTIC S.R.L.▲ 38 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 6,5×▲ 48,2 % | ▲ 48,2 % | -12,5 K RON | |
| 38 | 38.MAXIMUS EXCLUSIV S.R.L.▲ 12 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 6,5×▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 245,4 K RON | |
| 39 | 39.LA MAKEDOANCA S.R.L.▲ 13 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 6,2×▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 806,7 K RON | |
| 40 | 40.CAIUS CATERING S.R.L.nou | Sat Cernica, Comuna Cernica, Ilfov | 6,1×— | — | 262,1 K RON | |
| 41 | 41.CLUB SOUND S.R.L.▲ 47 | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 5,9×▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | -128,8 K RON | |
| 42 | 42.STEF-TURISM SRL▲ 369 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 5,9×▲ 596,4 % | ▲ 596,4 % | 268,2 K RON | |
| 43 | 43.ELITE CATERING S.R.L.▼ 27 | Oraş Voluntari, Ilfov | 5,8×▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | -60,1 K RON | |
| 44 | 44.ADCO FOOD SRL▼ 14 | Comuna Jilava, Ilfov | 5,6×▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 571,3 K RON | |
| 45 | 45.TOTAL TECHNOLOGY CONSTRUCT SRLnou | Oraş Otopeni, Ilfov | 5,6×▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -31,4 K RON | |
| 46 | 46.RENT CASA MAGURELE S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 5,5×— | — | — | 377,4 K RON |
| 47 | 47.TECHNICAL SERVICES ORIZONT SRL▲ 754 | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 5,4×▲ 54.300 % | ▲ 54.300 % | 488,1 K RON | |
| 48 | 48.XCLUSIVE GAMES S.R.L.▼ 42 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 5,3×▼ 78,1 % | ▼ 78,1 % | 947,4 K RON | |
| 49 | 49.TEBE EXPERT S.R.L.▲ 38 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 5,3×▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 1,9 mil. RON | |
| 50 | 50.MARTIN FOOD FUSION S.R.L.nou | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 5,3×▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 16,2 K RON | |
| 51 | 51.DIMA IONEL HORECA SRL▲ 43 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 5,2×▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 56,6 K RON | |
| 52 | 52.SHAORMA POPESTI S.R.L.▼ 26 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 5,2×▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | -533 RON | |
| 53 | 53.LA BIBANU PUB S.R.L.▲ 16 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 5,1×▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 263,6 K RON | |
| 54 | 54.MUFI SRL▲ 13 | Sat Săftica, Comuna Baloteşti, Ilfov | 5×▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 533,7 K RON | |
| 55 | 55.MARIOOFOOD S.R.L.▼ 7 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 5×▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 93,7 K RON | |
| 56 | 56.D & B CATERING PERFECT S.R.L.▼ 52 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 5×▼ 85,5 % | ▼ 85,5 % | 514,6 K RON | |
| 57 | 57.CHEPE FOOD SRLnou | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 5×— | — | 123,7 K RON | |
| 58 | 58.FRAME & FLAVOUR S.R.L.nou | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 4,8×— | — | — | 187,5 K RON |
| 59 | 59.NOVIA EVENTS SRLnou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 4,8×— | — | 569,4 K RON | |
| 60 | 60.ACCENT HOME BRAND S.R.L.nou | Comuna Chiajna, Ilfov | 4,7×— | — | 1,8 K RON | |
| 61 | 61.CHARTER SRL▲ 146 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 4,5×▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 890,2 K RON | |
| 62 | 62.RESIDENCE ODAILE S.R.L.▲ 91 | Oraş Otopeni, Ilfov | 4,4×▲ 68,6 % | ▲ 68,6 % | 506,8 K RON | |
| 63 | 63.POPESCU CONSULTING SRL▼ 19 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 4,3×▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 64 | 64.THE SHORE HOUSE PUB S.R.L.▲ 21 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 4,1×▲ 2 % | ▲ 2 % | 2,4 K RON | |
| 65 | 65.BEST CHOICE FOOD S.R.L.▼ 29 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 4,1×▼ 42,1 % | ▼ 42,1 % | 437,2 K RON | |
| 66 | 66.HAMDANI HOTELS S.R.L.▼ 52 | Oraş Otopeni, Ilfov | 4×▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | 288,9 K RON | |
| 67 | 67.TRATTORIA MEZZALUNA S.R.L.▼ 13 | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 4×▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 904,7 K RON | |
| 68 | 68.FORNO ROMANO S.R.L.▲ 14 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3,9×▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 160 K RON | |
| 69 | 69.GELATO BAR SRL▼ 58 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3,9×▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 201,8 K RON | |
| 70 | 70.CIOTOIANU GRILL S.R.L.▼ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3,9×▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | 4 mil. RON | |
| 71 | 71.CHINA FUSION S.R.L.nou | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 3,9×— | — | — | 97,2 K RON |
| 72 | 72.ALBERT'S DELIGHTS S.R.L.▲ 51 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,8×▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 23 K RON | |
| 73 | 73.LA NUFERI LAC SRL▲ 37 | Sat Snagov, Comuna Snagov, Ilfov | 3,7×▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -3,3 K RON | |
| 74 | 74.SARA ELISA SRL▼ 47 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 3,7×▼ 54,6 % | ▼ 54,6 % | 24,6 K RON | |
| 75 | 75.CONCEPT HAVANA S.R.L.nou | Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 3,6×— | — | 75,1 K RON | |
| 76 | 76.STELLAD'ORO.STIL SRL▲ 84 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 3,6×▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 357,9 K RON | |
| 77 | 77.EXPERT IMOB PARTNERS SRL▲ 56 | Sat Grădiştea, Comuna Grădiştea, Ilfov | 3,6×▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 139,1 K RON | |
| 78 | 78.LLD TRANSPORT SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov | 3,5×— | — | 56,1 K RON | |
| 79 | 79.PENSIUNEA OTOPENI SRL▲ 18 | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,5×▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 774,9 K RON | |
| 80 | 80.YANG YUNNAN S.R.L.▼ 46 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,5×▼ 52 % | ▼ 52 % | 88 K RON | |
| 81 | 81.BED MAR S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 3,4×— | — | — | 311,4 K RON |
| 82 | 82.MEGA DAMIBERT SERVICE S.R.L.▲ 47 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3,3×▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 22 K RON | |
| 83 | 83.YARIMAN GROUP S.R.L.▲ 54 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3,3×▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 27,9 K RON | |
| 84 | 84.SOLI-CRIS FOOD SRL▼ 67 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 3,3×▼ 69,6 % | ▼ 69,6 % | 696,8 K RON | |
| 85 | 85.M.A.F. ACCOMODATION SQUAD S.R.L.▼ 40 | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,3×▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 56,1 K RON | |
| 86 | 86.CAMPING BELVEDERE S.R.L.▼ 37 | Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov | 3,2×▼ 49 % | ▼ 49 % | -3,1 K RON | |
| 87 | 87.NATHANAEL INBIS GRUP SRL▲ 52 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,2×▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 286 K RON | |
| 88 | 88.IMPACT UNIC S.R.L.▲ 232 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 3,2×▲ 173,9 % | ▲ 173,9 % | 84,7 K RON | |
| 89 | 89.CORK COFFEE S.R.L.▲ 365 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 3,1×▲ 326,4 % | ▲ 326,4 % | 207,2 K RON | |
| 90 | 90.PROD-COM STYLE N.P. SRL▲ 275 | Oraş Voluntari, Ilfov | 3,1×▲ 210,1 % | ▲ 210,1 % | 77,9 K RON | |
| 91 | 91.TOP PRO PLATFORMA S.R.L.nou | Oraş Otopeni, Ilfov | 3,1×▼ 59,2 % | ▼ 59,2 % | 31,5 K RON | |
| 92 | 92.Q-EAT ANDGO SRL▲ 15 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 3,1×▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -109,6 K RON | |
| 93 | 93.IONIŢĂ SERV CATERING SRL▲ 98 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 3×▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 264,3 K RON | |
| 94 | 94.ABI RARI BETTING S.R.L.nou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 3×— | — | 127,3 K RON | |
| 95 | 95.ROYAL BREAKFAST S.R.L.▼ 16 | Oraş Bragadiru, Ilfov | 3×▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 11,5 K RON | |
| 96 | 96.LA LIKOSS S.R.L.nou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 2,9×— | — | — | 41 K RON |
| 97 | 97.SALIN GARDEN S.R.L.nou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 2,9×— | — | 28 K RON | |
| 98 | 98.URBAN LOFT S.R.L.nou | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 2,9×— | — | — | 71,3 K RON |
| 99 | 99.LIV-AND TRAVEL CONSULTING SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 2,9×▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 640,2 K RON | |
| 100 | 100.EDCO PROJECT INT. S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 2,9×▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 75,6 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Ilfov
CAEN 5611
Restaurante
266 firme · 640,3 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
524 firme · 627,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
20 firme · 238,4 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
129 firme · 224,6 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
86 firme · 171,8 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
295 firme · 153,4 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
134 firme · 47,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
31 firme · 35,6 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
17 firme · 28 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
37 firme · 16,5 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
6 firme · 855,5 K RON
CAEN 5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
1 firme · 7,5 K RON