COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Ialomița după datorii în 2021

489 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 366,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 383,3 K RON, iar liderul atinge 93,4 mil. RON.

FirmăDatorii
OYL COMPANY HOLDING AG SRL=93,4 mil. RON▲ 102,3 %
OYL COMPANY SRL=20,1 mil. RON▲ 11,2 %
CERCONSTRUCT SLOBOZIA S.R.L.▲ 117,1 mil. RON0,0%
BINCONA EUROPE S.R.L.▲ 815,3 mil. RON▲ 98,9 %
CASTILIA SRL=14,6 mil. RON▼ 1,5 %
CADISA SRL▼ 313,6 mil. RON▼ 23,9 %
DRUMURI ŞI PODURI SA▼ 112,6 mil. RON▼ 12,3 %
BENGT AGRO S.R.L.▲ 111,5 mil. RON▼ 7,5 %
CONCIVIC SRL▲ 28,7 mil. RON▼ 3,5 %
ALFA INVEST SRLnou8,6 mil. RON▲ 42,7 %
SALT COM SRL▲ 28,4 mil. RON▲ 20,6 %
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L.▲ 88,1 mil. RON▲ 189,8 %
ITARO SRL▼ 67,1 mil. RON▼ 49,2 %
OMEGA INVEST SRL▼ 46,7 mil. RON▼ 26,5 %
MIDAS INVEST & CO S.R.L.▲ 4215,8 mil. RON—
VINCI GROUP AG S.R.L.▲ 1045,3 mil. RON▲ 1.990,3 %
TRANSEURO SRL▲ 245,2 mil. RON▲ 404,5 %
APOLODOR COM SRL▲ 64,5 mil. RON▲ 94,1 %
GRANDE IMPEX SRL▲ 34,4 mil. RON▲ 72,6 %
COMFRIG SRL▼ 34,4 mil. RON▲ 27,3 %
EVIVET CONSTRUCT SRL▲ 84 mil. RON▲ 105,7 %
EXPERIENCE COM SRL▼ 83,2 mil. RON▼ 34,7 %
MARLIV CET S.R.L.▼ 43,2 mil. RON▼ 1,9 %
CARMAN INTERNAŢIONAL SRL▼ 13 mil. RON▲ 24,7 %
ACTIV PVC S.R.L.▼ 42,7 mil. RON▼ 1,3 %
MD16 BUILDING S.R.L.▲ 162,6 mil. RON▲ 158,3 %
SONTEC SRL=2,6 mil. RON▲ 16,8 %
OPTIM CONSTRUCT 2015 S.R.L.▼ 122,6 mil. RON▼ 35,4 %
CARGO TERRA SRL▼ 142,4 mil. RON▼ 50,7 %
AS STUDIO CO S.R.L.nou2,2 mil. RON▲ 23 %
DACAR LOGISTIC SRL▲ 122,2 mil. RON▲ 126,6 %
DFA CONSTRUCTION SRL▲ 722,2 mil. RON▲ 630 %
PREMIER RESIDENCIAL S.R.L.nou2,2 mil. RON—
IN-OUT CONSTRUCT SRL▼ 82 mil. RON▼ 8,6 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SLOBOZIA S.R.L.▲ 31,9 mil. RON▲ 79,4 %
MATHIESEN LARS AGRO SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV▼ 81,8 mil. RON▼ 14,9 %
LUCKY REINVENTED S.R.L.▲ 241,8 mil. RON▲ 165,6 %
CONSIROM SRL▼ 71,8 mil. RON▲ 20,6 %
OBIECTIV EDIL CONSTRUCT S.R.L.▼ 91,6 mil. RON▲ 6,3 %
NOVA CONSTRIF 2015 S.R.L.▼ 221,6 mil. RON▼ 52,8 %
CONSTRIF SA▼ 161,4 mil. RON▼ 37,1 %
ANTREPRIZA CONSTRUCŢII INDUSTRIALE URZICENI SRL▼ 101,4 mil. RON0,0%
B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.▲ 351,2 mil. RON▲ 160,7 %
DAFIREAL S.R.L.=1,2 mil. RON▲ 24 %
EURO DEPO S.R.L.▼ 111,2 mil. RON▲ 2,1 %
RADIFAN COM SRL▼ 111,2 mil. RON▼ 0,2 %
DIALC ROM SRL▼ 71,1 mil. RON▲ 4 %
PROCOSAL SRL▲ 441,1 mil. RON▲ 193,4 %
NOVA INSTAL PREST S.R.L.▼ 121,1 mil. RON▼ 1,5 %
NICK SERVCOMTRANS SRL▼ 111,1 mil. RON▼ 0,1 %
MBM COMPANY SRL▼ 6992,5 K RON▲ 2,1 %
COLEŞ DD S.R.L.▼ 2961,6 K RON▲ 11,6 %
TONINO CGA S.R.L.▼ 6934,1 K RON▲ 3,1 %
BDF ELECTRO S.R.L.=927,2 K RON▲ 10,6 %
TC INSTAL SRL▼ 9908,7 K RON▼ 0,1 %
SERVISTEF SRL▼ 5907,2 K RON▲ 6,4 %
ALPHA PROJECT S.R.L.▲ 8906,5 K RON▲ 45,6 %
GLISANDO SRL▼ 9881,8 K RON▲ 0,2 %
SLV AGRO PREST SRL▼ 11866,1 K RON▼ 1,9 %
NOVA CONSTRUCT SRL▼ 4828,4 K RON▲ 3,6 %
LUCSUNER COM SRL▼ 2819,3 K RON▲ 14,8 %
MGS TECHNOSYSTEM S.R.L.▲ 71805,7 K RON▲ 256,7 %
INSTAL TERM AA S.R.L.▼ 3791,5 K RON▲ 16,1 %
DELOUDIS PROPERTIES S.R.L.▼ 6764,1 K RON0,0%
ITEM CONSTRUCT S.R.L.▼ 8745,1 K RON▼ 5,4 %
KUBERA COM SRL▲ 3711,4 K RON▲ 36 %
KEEN CONSTRUCT S.R.L.▲ 176690,8 K RON▲ 1.357,3 %
UTILITY GRUP C & C SRL▼ 2666,9 K RON▲ 7,7 %
TOP CONSTRUCT 2018 S.R.L.▼ 17661,1 K RON▼ 22,2 %
FLORICONSTRUCT SRL▼ 7658 K RON▲ 1,7 %
INVEST LAND SRL▼ 7654,6 K RON▲ 2,6 %
ELJAN SRL▼ 36636,9 K RON▼ 45,6 %
INTELIGENT GLASS S.R.L.▼ 1635,3 K RON▲ 27,1 %
SYLKA CONSTRUCT S.R.L.▲ 60573,5 K RON▲ 157,7 %
TECNO TRIADA SRL=549,6 K RON▲ 11,3 %
EXPERT DESIGN SRL▼ 21548,6 K RON▼ 32,9 %
VIVA ECOLOGIC SRL▼ 24526,2 K RON▼ 37,4 %
EUROINVEST SRL▲ 18520,2 K RON▲ 52,7 %
TERMO DESIGN SRL▼ 11519,7 K RON▼ 1,4 %
SPI CONSTRUCT SRL▲ 8518,2 K RON▲ 33,2 %
LUCA WORLD COMPANY S.R.L.▲ 101500,6 K RON▲ 341,6 %
GALAXY GLASS COMPANY S.R.L.▲ 7491,1 K RON▲ 29,8 %
DELIGHT ART CONSTRUCT S.R.L.▲ 11487,1 K RON▲ 38,8 %
RALF TENIS CLUB SRL▼ 17486,3 K RON▼ 18,2 %
MATHEO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 3478,5 K RON▲ 17,7 %
AEKA ELECTRIC SRL▲ 26477,6 K RON▲ 74,3 %
ANTREPRIZA SRL▲ 14474,6 K RON▲ 48 %
LAR & DEN SRL▼ 11474,5 K RON0,0%
PRO CONSTRUCT C & F SRL▲ 8469,8 K RON▲ 39,5 %
MARGAB SRL▼ 11447 K RON▼ 0,3 %
ELECTRO SERVICE SRL▲ 2446,2 K RON▲ 26,1 %
VALIUS SRL▼ 2444 K RON▲ 18,2 %
DKR S.R.L.▲ 56439 K RON▲ 140,7 %
RID ALL CONSTRUCT S.R.L.▲ 6434,2 K RON▲ 30,4 %
L A SECURITY SRL▼ 15416 K RON▼ 3,5 %
CONSTRUCTERM SRL▼ 11411,5 K RON▲ 2,4 %
EN ROAD & BUILDING CONSTRUCTION S.R.L.nou397,1 K RON—
KEY GARAGE S.R.L.nou392,3 K RON▲ 75,8 %
CELTIC GRUP SRL▼ 12388,5 K RON▼ 1,7 %
AMV UTIL CONSTRUCT SRL▲ 25383,3 K RON▲ 55,9 %

Codurile CAEN din construcții — Ialomița

CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 376 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
62 firme · 315,3 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
180 firme · 225,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
71 firme · 70,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
51 firme · 41,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
29 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
1 firme · 240,1 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 177,1 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci