COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Ialomița după datorii în 2019

438 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 298,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 289,6 K RON, iar liderul atinge 52,1 mil. RON.

FirmăDatorii
OYL COMPANY HOLDING AG SRL=52,1 mil. RON▲ 72,5 %
CADISA SRL=19,4 mil. RON▼ 7,1 %
CERCONSTRUCT SLOBOZIA S.R.L.=17,1 mil. RON▼ 0,1 %
WOOLTEERCOM SRL=16,7 mil. RON0,0%
OYL COMPANY SRL=16,3 mil. RON▲ 6,4 %
CASTILIA SRL=14,7 mil. RON▲ 1 %
BINCONA EUROPE S.R.L.▲ 1714 mil. RON▲ 858,4 %
CCCF BUCUREŞTI SA FILIALA CCCF PODURI DUNĂRENE SA FETESTI=13,5 mil. RON▼ 0,5 %
BENGT AGRO S.R.L.▼ 213,1 mil. RON▼ 3,5 %
ITARO SRLnou11,1 mil. RON▲ 161,1 %
OMEGA INVEST SRL▼ 28,6 mil. RON▼ 6,1 %
CONCIVIC SRL▼ 28,5 mil. RON▲ 28,2 %
DRUMURI ŞI PODURI SA▲ 104,1 mil. RON▲ 163,4 %
EXPERIENCE COM SRL▲ 214,1 mil. RON▲ 313,6 %
SALT COM SRL▼ 23,9 mil. RON▼ 1,2 %
MARLIV CET S.R.L.▼ 23,3 mil. RON▼ 4,3 %
COMFRIG SRL▼ 23 mil. RON▲ 12,1 %
CARGO TERRA SRL▼ 72,9 mil. RON▼ 43,6 %
APOLODOR COM SRL▼ 22,8 mil. RON▲ 17,3 %
CONSTRIF SA▲ 282,8 mil. RON▲ 318,9 %
ACTIV PVC S.R.L.=2,4 mil. RON▲ 30,8 %
NOVA CONSTRIF 2015 S.R.L.▼ 42,3 mil. RON▲ 4,8 %
CARMAN INTERNAŢIONAL SRL▲ 42,3 mil. RON▲ 70,3 %
ALL CONSTRUCT SUD S.R.L.▼ 52,3 mil. RON▲ 7,4 %
AGROFERMA SRLnou2,3 mil. RON▲ 41 %
MATHIESEN LARS AGRO SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV▼ 102,2 mil. RON▼ 10,7 %
SONTEC SRL▼ 72,1 mil. RON▲ 6,8 %
AVRAM GRAIN SRL▼ 31,8 mil. RON▲ 24,6 %
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SLOBOZIA S.R.L.▼ 71,7 mil. RON▼ 0,8 %
GRANDE IMPEX SRL▲ 711,6 mil. RON▲ 640 %
CONSIROM SRL▼ 21,6 mil. RON▲ 27,4 %
ANTREPRIZA CONSTRUCŢII INDUSTRIALE URZICENI SRL▼ 61,4 mil. RON0,0%
GRAND ART CONSTRUCT SRLnou1,2 mil. RON—
DACAR LOGISTIC SRLnou1,1 mil. RON▲ 90 %
EVIVET CONSTRUCT SRL▲ 571,1 mil. RON▲ 343,6 %
NICK SERVCOMTRANS SRL▼ 51,1 mil. RON▼ 2,1 %
TONINO CGA S.R.L.▼ 51 mil. RON▼ 0,3 %
RADIFAN COM SRL▼ 41 mil. RON▲ 1,6 %
EURO DEPO S.R.L.▲ 141 mil. RON▲ 64,1 %
COLEŞ DD S.R.L.=968,4 K RON▲ 18,5 %
MBM COMPANY SRL▼ 5958,1 K RON▲ 1,7 %
NOVA SUD RESIDENCE S.R.L.nou950,2 K RON—
SLV AGRO PREST SRL▼ 13931,7 K RON▼ 22,7 %
DIALC ROM SRL▼ 6910,6 K RON▲ 3,7 %
SERVISTEF SRL▼ 8902 K RON▲ 1,3 %
TRANSEURO SRL▲ 32900 K RON▲ 163,2 %
GRANT MILLEN CONSTRUCT S.R.L.▲ 109884,6 K RON▲ 882,3 %
GLISANDO SRL▼ 9879 K RON▲ 4,4 %
ANTREPRIZA SRL▼ 21875,9 K RON▼ 31,2 %
INFRASTRUCTURĂ DRUMURI ȘI PODURI S.A.▲ 164819,4 K RON▲ 2.360,1 %
NOVA CONSTRUCT SRL▼ 9787,5 K RON▼ 1,2 %
VIVA ECOLOGIC SRLnou774,8 K RON—
BDF ELECTRO S.R.L.▼ 6765,9 K RON▲ 14,8 %
DELOUDIS PROPERTIES S.R.L.▼ 9763,1 K RON▲ 0,3 %
NOVA INSTAL PREST S.R.L.=756,2 K RON▲ 32,7 %
LUCSUNER COM SRL▼ 4753,1 K RON▲ 22,8 %
B & A CONSTRUCȚII ȘI EXCAVAȚII S.R.L.▲ 227750,3 K RON▲ 9.544,6 %
IN-OUT CONSTRUCT SRL▼ 7672 K RON▲ 8 %
SOLAR CONSTRUCT SRL▼ 10667,7 K RON▲ 4,2 %
TC INSTAL SRL▼ 14665,3 K RON▼ 3,6 %
L A SECURITY SRL▼ 5654,6 K RON▲ 19 %
FLORICONSTRUCT SRLnou647,3 K RON—
KUBERA COM SRL▲ 34634,2 K RON▲ 176,5 %
INVEST LAND SRL▼ 10622 K RON▲ 2,3 %
EXPERT DESIGN SRL▲ 54604,4 K RON▲ 261,4 %
ELJAN SRL▲ 3587,8 K RON▲ 50,6 %
VASICON ELECTRO INSTAL S.R.L.▼ 17570 K RON▼ 10,9 %
INSTAL TERM AA S.R.L.▼ 2565 K RON▲ 30,7 %
UTILITY GRUP C & C SRL▼ 7536,4 K RON▲ 21,3 %
TERMO DESIGN SRL▼ 12527,3 K RON▲ 9 %
LUK MONTAJ CONSTRUCT S.R.L.▼ 10523,8 K RON▲ 16,2 %
VINCI GROUP AG S.R.L.▼ 39507,2 K RON▼ 48,8 %
JUMP SRLnou491,6 K RON▲ 71,8 %
RE-THERM IMPORT EXPORT S.R.L.nou462,4 K RON▲ 22,4 %
FLORIAN CONSTRUCT 2018 S.R.L.▼ 1449,7 K RON▲ 24,3 %
PROCOSAL SRL▼ 19445,8 K RON▼ 18,4 %
LAR & DEN SRL▼ 13442,4 K RON▲ 1,2 %
OBIECTIV EDIL CONSTRUCT S.R.L.▲ 96439,2 K RON▲ 530,4 %
ELECTRO SERVICE SRL▲ 25429,2 K RON▲ 103,3 %
CELTIC GRUP SRL▲ 4415,4 K RON▲ 43,5 %
GEPAN IMPEX SRL▼ 16406,2 K RON▼ 7,1 %
PROCONS COMPLETE SERVICES SRL▲ 17402,7 K RON▲ 78,9 %
VALIUS SRL▲ 56402 K RON▲ 226 %
TECNO TRIADA SRL▼ 25399,8 K RON▼ 17,2 %
I M D CONSTRUCT SRL▼ 17393,5 K RON▲ 0,8 %
DAFIREAL S.R.L.▲ 1382,8 K RON▲ 41,9 %
MATHEO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▼ 10379,5 K RON▲ 9,2 %
CONSTRUCTERM SRL▼ 9373,4 K RON▲ 9,4 %
CONFIO CONSTRUCT SRL▼ 18367,7 K RON▼ 0,7 %
ERGPIF SERVICE SRL▼ 14363,6 K RON▲ 2,7 %
KARMA BUSINESS S.R.L.nou348,9 K RON—
CONSFER SRL▼ 32330,5 K RON▼ 30,8 %
MGS TECHNOSYSTEM S.R.L.▲ 32326,8 K RON▲ 117,4 %
PROJECT BIK INVEST S.R.L.▲ 2318,5 K RON▲ 36,8 %
TERMOSIME PROD SRL▼ 14313,5 K RON▼ 2,9 %
DAVIO GRUP SRL▼ 13306,5 K RON▲ 4,8 %
ADIRA CONSTRUCT SRL▼ 15297,8 K RON▲ 0,1 %
ITEM CONSTRUCT S.R.L.nou297,5 K RON—
EDILTRANS SRLnou289,7 K RON—
DRUMURI MUNICIPALE S.R.L.▼ 57289,6 K RON▼ 62,8 %

Codurile CAEN din construcții — Ialomița

CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
19 firme · 376 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
62 firme · 315,3 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
180 firme · 225,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
71 firme · 70,5 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
51 firme · 41,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
31 firme · 21,8 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
11 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
29 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
18 firme · 6 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 3,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
6 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
12 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
9 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
1 firme · 240,1 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 177,1 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci